Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Petya0426 írta:
csaba08 írta:Akkor mi volt a mai utolsó ID szám, ami még biztosan kijött???
Facebook-on valaki esetleg megnézte?
8)

Én nem néztem meg,viszont nekem 35575 volt az ID-m és sajna nem kaptam meg. :(
ilyen tempóban nem tudom mikor kapom meg a 26-án kikért 36976-os számú kiutalásomat. így csak gyűrűződik. :(
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

reménykedjünk,hogy jövő hétfőn is lesz legalább ennyi kifizetés,úgy tűnik,hogy ráálltak a heti egyszeri kifizetésre,előbb-utóbb utol fogják érni magukat gondolom,és akkor talán lesz újra napi kifizetés is,most én ma 12 napra kaptam meg a 3 kifizumat és 2 maradt még bent,egyik 35938,ez 24-ei kikérésem volt,a másik pedig 36850 ez pedig 26-ai kikérés,
gratulálok mindazoknak akik megkapták a kifizukat,vagy legalább kaptak belőle,ahogyan én is,további jó munkát és szép estét,bye,Jennys :clap:
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

nálam:
jun22 kikérés IDje:#34668 ( ez fizetve ma )
jun23 kikérés IDje:#35482 ( ez még pendingel )

Igen figyelni kell a számokat
vagyis minden hetet le kéne könyvelni hogy csökken vagy növekszik a kifizetett IDk száma

nyílván jobb lenne ha egyre több lenne teljesítve
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ilyen szépen haladnak a kifizetések, és annak leginkább, hogy ilyen jó csapat van itt és teljes erővel drukkol, hogy jól menjenek a dolgok :) Higgyétek el nagyon sokat számít a hozzáállás is, hogy milyen gondolatok áramlanak az univerzumba :aw: Ez részben a csapat sikere is, meglátjátok jó lesz minden :clap: Én visszatettem két hónapra, hogy legalább ne álljon csak úgy. addigra meg talpra áll :good:
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Ki tudná megmondani, hogy AlrtPay-re, vagy Liberty Reserve-re érdemes kiutaltatni a pénzeket? LR-en eleinte 1-2 napon belül megjött a pénz, de most volt, hogy több mint egy hetet csúszott. AlertPay-ről viszont 3-4 nap után jött meg a zsé, de most ott is hosszú a várakozás. Melyik a biztonságosabb?
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Kb egy hete követem nyomon a fórum történéseit, mivel teljesen új vagyok a "szakmában"... Nagyon sok hasznos információt és tapasztalatot lehet tőletek beszerezni pusztán az olvasgatással is, de a jövőben szeretnék aktívabb tagja lenni a csapatotoknak!
Kezdetnek aprópénzzel próbálkozom 3 oldalon, köztük itt az EA-n is. Jól vettem ki a hozzászólásaitokból, hogy a befektetett pénzem a lejárat után kamatostól megjelenik a megfelelő időben az EA-s accountomban, de ahhoz, hogy azt a pénzt az AP-s számlámon tudjam várnom kell annyi hetet, míg a heti 3000 kifizetésben sorra nem kerülök? Jól értem a helyzetet?

Mi a tapasztalat? Érdemes elaprózni a pénzemet több terem, vagy akár csak egy terem több befektetése között, vagy inkább durr egy nagy azonnal, rövid para (mert ha már lúd, legyen kövér és féltem a pénzem) aztán élvezem a bátorság gyümölcsét???

Sok sikert mindenkinek!
Martillo
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

jól gondolod
nem érdemes parázni nap mintnap
többen tettünk be most 2 hónapra
adunk az EA nak időt hogy utolérje magát és majd akkor izgulunk csak
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Én ~15 percet ültem a monitor előtt és variálgattam az időtartamokat... Úgy döntöttem, hogy 7 napra teszem először, megnyugtatva magam rövid távon, hogy valóban fizet! Megkapom a kamatot jövő héten, és szerintem lekötöm én is 2 hónapra... Nem nagy összeg, egyszerű próba befizetés, nem fogom magam az őrületbe kergetni miatta, ha meg beválik és addigra menni fog a kifizetés is flottul, akkor két hónap múlva lehet kap egy komolyabb tőke injekciót az EA.

Az itteni társaság mekkora tapasztalattal rendelkezik, mióta foglalkoztok ezzel a pénzszerzési módszerrel? Van aki ezt megélhetésként tudja végezni itt, vagy mindenki csak mellékesként tud/mer fektetni ebbe a dologba? Milyen reális célokat tűzhetek ki magam elé rövid/hosszú távon?

Köszönöm,
Martillo
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

martillo írta:Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Kb egy hete követem nyomon a fórum történéseit, mivel teljesen új vagyok a "szakmában"... Nagyon sok hasznos információt és tapasztalatot lehet tőletek beszerezni pusztán az olvasgatással is, de a jövőben szeretnék aktívabb tagja lenni a csapatotoknak!
Kezdetnek aprópénzzel próbálkozom 3 oldalon, köztük itt az EA-n is. Jól vettem ki a hozzászólásaitokból, hogy a befektetett pénzem a lejárat után kamatostól megjelenik a megfelelő időben az EA-s accountomban, de ahhoz, hogy azt a pénzt az AP-s számlámon tudjam várnom kell annyi hetet, míg a heti 3000 kifizetésben sorra nem kerülök? Jól értem a helyzetet?

Mi a tapasztalat? Érdemes elaprózni a pénzemet több terem, vagy akár csak egy terem több befektetése között, vagy inkább durr egy nagy azonnal, rövid para (mert ha már lúd, legyen kövér és féltem a pénzem) aztán élvezem a bátorság gyümölcsét???

Sok sikert mindenkinek!
Martillo
Szia. Szerintem jobb dolog több lábon állni, de persze ez ízlés dolga. :)
Ha hezitálsz, olvasgass egy kicsit itt is:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... 9324#p9324
Sok sikert!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

martillo írta:Én ~15 percet ültem a monitor előtt és variálgattam az időtartamokat... Úgy döntöttem, hogy 7 napra teszem először, megnyugtatva magam rövid távon, hogy valóban fizet! Megkapom a kamatot jövő héten, és szerintem lekötöm én is 2 hónapra... Nem nagy összeg, egyszerű próba befizetés, nem fogom magam az őrületbe kergetni miatta, ha meg beválik és addigra menni fog a kifizetés is flottul, akkor két hónap múlva lehet kap egy komolyabb tőke injekciót az EA.

Az itteni társaság mekkora tapasztalattal rendelkezik, mióta foglalkoztok ezzel a pénzszerzési módszerrel? Van aki ezt megélhetésként tudja végezni itt, vagy mindenki csak mellékesként tud/mer fektetni ebbe a dologba? Milyen reális célokat tűzhetek ki magam elé rövid/hosszú távon?

Köszönöm,
Martillo

Na ilyen témákban szerintem soha ne mások véleménye alapján dönts. Halgass meg mindenkit, de ne felejtsd, hogy a döntésed következményeit egyedül viseled.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Természetes, hogy a döntésem következményeit magam viselem, de saját tapasztalat hiányában a döntéseimnek nem sok létjogosultsága van! Mégiscsak alapozok nyugodtabban a Ti a tapasztalataitokra a döntéshozatalban még most saját élmények nélkül, mint egy offline oldalról gyűjtött kétes eredetű információkra... A jövőben nyilván könnyebben és bátrabban hozom meg majd a döntéseimet a saját, megkérdőjelezhetetlen tapasztalataimból.

Martillo
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

martillo írta:Természetes, hogy a döntésem következményeit magam viselem, de saját tapasztalat hiányában a döntéseimnek nem sok létjogosultsága van! Mégiscsak alapozok nyugodtabban a Ti a tapasztalataitokra a döntéshozatalban még most saját élmények nélkül, mint egy offline oldalról gyűjtött kétes eredetű információkra... A jövőben nyilván könnyebben és bátrabban hozom meg majd a döntéseimet a saját, megkérdőjelezhetetlen tapasztalataimból.

Martillo

Így helyes.
Ha ötleteket keresel, hol fektess be, tényleg érdemes végigolvasni:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... 9324#p9324
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Én eddig nem aggódtam, de most kicsit elgondolkoztam.
Nekem a kikérésem 39ezre sorszámú. Ha hetene 1500-2000 kikérést fizetnek ki, akkor is kb 3 hét múlva jön meg a pénzem. :rofl:
Ha nem akarok ennyi kiesést, akkor inkább visszaforgatom. Viszont, akkor mikor legközelebb kikérhetném, még inkább lemaradok, mert egyre nőnek a kikérések számai a kifizetési sorszámokhoz képest.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás.

Mivel bízom bennük, az lenne a jó, ha 2 hónapra benyomnám a pénzt, azt majd lesz valami. De, ha nem szedik össze magukat, és gyorsítják a kifizetéseket, akkor ez egy durva "ördögi kör" lesz...
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Igen Igen és a terveink azok meg nem kevésbé megtépázódtak
amit kiszámoltunk annyit nem fogunk hozni

az a sok trükk meg minden most lőttek
nyílván a számértéket növelni a 2hónapos kötéssel lehet csinálni azt valamikor nem ártana ha ki is fizetnék

de a kifizu várakozás azt kamat meg semmi csak ketyeg a nagy nulla
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

tiha69 írta:Én eddig nem aggódtam, de most kicsit elgondolkoztam.
Nekem a kikérésem 39ezre sorszámú. Ha hetene 1500-2000 kikérést fizetnek ki, akkor is kb 3 hét múlva jön meg a pénzem. :rofl:
Ha nem akarok ennyi kiesést, akkor inkább visszaforgatom. Viszont, akkor mikor legközelebb kikérhetném, még inkább lemaradok, mert egyre nőnek a kikérések számai a kifizetési sorszámokhoz képest.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás.

Mivel bízom bennük, az lenne a jó, ha 2 hónapra benyomnám a pénzt, azt majd lesz valami. De, ha nem szedik össze magukat, és gyorsítják a kifizetéseket, akkor ez egy durva "ördögi kör" lesz...
Szerintem összeszedik magukat.
Két héttel ezelőtt mindenki Leon vérét akarta, mert leálltak a kifizetések. Most fizetnek. Lassan, de fizetnek. Az okokat mindannyian ismerjük. Nekem is áll bent pénzem. Június 12-én járt le. Kikértem. Pending-pending-pending.
Napokon keresztül pending, és információ semmi. Nem pánikoltam, hanem visszaforgattam. Holnap jár le megint.
És megint visszarakom, mert kifizetés csak hetek múlva lenne. Mire megint lejár, addigra talán már rend lesz, és a régi ütemben lesz kifizetés.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

jennys írta:reménykedjünk,hogy jövő hétfőn is lesz legalább ennyi kifizetés,úgy tűnik,hogy ráálltak a heti egyszeri kifizetésre,előbb-utóbb utol fogják érni magukat gondolom,
pont hogy nem, közben nőnek a kifizetések, az új reggesek, így csak halmozódik.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

nekem 1 500 $-om van bent, a legtöbb 160%-ra téve, aug. elején járnak le. úgy gondoltam, hogy csak a kamatok x százalékát veszem ki, de ha még akkor is két heteket kell várni a kifizetésre, akkor az nem éri meg és áttolom a tőke jórészét a HUSM-re.
hagi62
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.29. 05:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hagi62 »

Én bízom az Elit-ben, de napok óta várok a Leontól valamilyen infót, hírt!
Mi a gond pontosan most?
Mit tudnak tenni?
Mikorra?
A kifizetések csordogálnak, de mikorra várható, hogy utolérjék magukat?

Gondolom többen vagyunk úgy, hogy kérdéseinkre választ várunk, mert akkor a találgatások is megszünnének,
vagy legalább is mást irányt vennének...

Én is várom a pénzemet, és nem keveset, de ha a kifizetések csak csordogálnak, a kikért összeget, napokig, hetekig nem érkeznek
meg, akkor a veszteség számunkra egyre nagyobb.
Amit lehetett én is visszaforgattam, de amit kikértem az nagyon kellene.

Szóval kellene infó, hogy mire számítsunk!!

Üdv.
hagi62
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Ki tudná megmondani, hogy AlrtPay-re, vagy Liberty Reserve-re érdemes kiutaltatni a pénzeket? LR-en eleinte 1-2 napon belül megjött a pénz, de most volt, hogy több mint egy hetet csúszott. AlertPay-ről viszont 3-4 nap után jött meg a zsé, de most ott is hosszú a várakozás. Melyik a biztonságosabb?
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csari »

Zsigaba írta:Ki tudná megmondani, hogy AlrtPay-re, vagy Liberty Reserve-re érdemes kiutaltatni a pénzeket? LR-en eleinte 1-2 napon belül megjött a pénz, de most volt, hogy több mint egy hetet csúszott. AlertPay-ről viszont 3-4 nap után jött meg a zsé, de most ott is hosszú a várakozás. Melyik a biztonságosabb?
Teljesen mindegy, ha végigolvasod a topicot, látni fogod, hogy egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, mert Leon-függő, hogy mikor melyikre fizet - már ha erre voltál kíváncsi.
AP előnye, hogy van 30 napos garancia arra, ha egy cég, ahová betetted a pénzt, nem fizet, visszateszik a számlájáról a betett pénzed, LR erre nem vállal felelősséget, épp ezért kedvelik a cégek.
LR-ről direktbe sem tudod kivenni magyar folyószámlára a pénzed, előtte kell egy átváltó, vagy egy kedves barát, kinek épp LR-re kell pénz. Viszont ha sokat akarod forgatni ezekben a programokban, akkor feltétlen LR.
Ugyanakkor bizodalmat ébreszt az emberben az, ha olyan cég ajánl befektetési programokat, amely elfogadja az AP befizetést, hiszen ezek a cégek -elvileg- nem tudják lenyúlni könnyen a pénzed, és ezt a cégek is tudják, így vélhetően hosszabb távra terveznek társaiknál.

Remélem nem volt érthetetlen. :oops:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hagi62 írta:Én bízom az Elit-ben, de napok óta várok a Leontól valamilyen infót, hírt!
Mi a gond pontosan most?
Mit tudnak tenni?
Mikorra?
A kifizetések csordogálnak, de mikorra várható, hogy utolérjék magukat?
igen, a kommunikációjuk elég szegényes, egy hírlevelet igazán kidobhatnának. :bad:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sweeney todd írta:
hagi62 írta:Én bízom az Elit-ben, de napok óta várok a Leontól valamilyen infót, hírt!
Mi a gond pontosan most?
Mit tudnak tenni?
Mikorra?
A kifizetések csordogálnak, de mikorra várható, hogy utolérjék magukat?
igen, a kommunikációjuk elég szegényes, egy hírlevelet igazán kidobhatnának. :bad:

szerintem is jó lenne egy update, de nekem többet jelent az, hogy -ha csak hetente 1x-2x- fizetnek. :)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta:
sweeney todd írta:
hagi62 írta:Én bízom az Elit-ben, de napok óta várok a Leontól valamilyen infót, hírt!
Mi a gond pontosan most?
Mit tudnak tenni?
Mikorra?
A kifizetések csordogálnak, de mikorra várható, hogy utolérjék magukat?
igen, a kommunikációjuk elég szegényes, egy hírlevelet igazán kidobhatnának. :bad:

szerintem is jó lenne egy update, de nekem többet jelent az, hogy -ha csak hetente 1x-2x- fizetnek. :)
A tett sokszor többet jelet mint az üres szavak...
Ugyan már, olyan update-ot bármelyikünk írhatna... Mire garancia az update?
Kép
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

csaba08 írta:Ugyan már, olyan update-ot bármelyikünk írhatna... Mire garancia az update?

semmire. de úgy fair, hogy ha változás van a kifizetésekben, akkor azt közlik. amúgy sem heti egy kifizetés, mert heti egyszer nem az összes addig felgyülemlett kikérést intézik, hanem csak egy kis részét.

mondom, nálam még van egy hónapjuk belehúzni.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

sweeney todd írta:
csaba08 írta:Ugyan már, olyan update-ot bármelyikünk írhatna... Mire garancia az update?

semmire. de úgy fair, hogy ha változás van a kifizetésekben, akkor azt közlik. amúgy sem heti egy kifizetés, mert heti egyszer nem az összes addig felgyülemlett kikérést intézik, hanem csak egy kis részét.

mondom, nálam még van egy hónapjuk belehúzni.
Jogos a meglátásod.
Csak összeszedik magukat.
Ha nem, gáz lesz a kifizetésekkel.... túl sok lesz várólistán... De addig mit csinálnak a felgyűlt pénzzel? Forgatják? Hasznot húznak belőle?
Vagy csak annyit fizetnek ki, ami hétfőtől-hétfőig befolyik???
Ez ugye egyre kevesebb lesz, szerintem.

Igen, azért jó lenne az Ő fejükkel nézni a dolgokat...
Kép
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

jani írta:Irtam nekik,24 ora mulva valaszolnak-ha minden igaz. :?
megkérdezted, hogy mi újság a kifizetésekkel?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

csaba08 írta:De addig mit csinálnak a felgyűlt pénzzel? Forgatják? Hasznot húznak belőle?
tuti
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

A kifizetéssel kapcsolatban nekem is van teóriám, de érdemes ötletelni?
Úgyis úgy fizetnek ahogy akarnak, és eddig még mindig fizettek!!!
Szerintem a dupla kifizetéseket akarják visszahozni a heti egyszeri kifizetéssel!
Szerintem azért van így, mert pörgetik a lét amíg helyre nem áll a rend.
Én is ezt csinálnám az ő helyükben, ha már nem tudják behajtani a dupla kifizetéseket!
Már pedig azt hallottam hogy nem tudják visszavenni a duplázást.

Vagy rosszul gondolom?

Zsolesz
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Nagyából végig olvastam a topicot és hát sokunkban ugyanazok a kérdések merülnek fel....
Mit csináljunk a lejárt befektetéssel???
Vissza tegyük vagy hadjuk bent...
Ha bent hadjuk mennyire...
És mi lesz ha csak gyűlnek a kifizetések ezzel a heti egyszeri kifizetéssel....
De sajna erre tényleg nincs jó válasz...
Hisz ha kikérjük akkor valóban csak pendigelni fog egy jó ideig és akkor ugye semmi haszon nincs csak ott áll a pénz...
Ha meg vissza forgatjuk akkor meg ugye kamatozik csak aztán kérdés mikor kapjuk meg majd a pénzünket...

Én se tudom mi legyen estig eldöntöm és majd cselekszem....
De 60% ,hogy vissza forgatom 1 vagy 2 hónapra ezt még nem tudom....
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

gabesz1982 írta:Sziasztok!

Nagyából végig olvastam a topicot és hát sokunkban ugyanazok a kérdések merülnek fel....
Mit csináljunk a lejárt befektetéssel???
Vissza tegyük vagy hadjuk bent...
Ha bent hadjuk mennyire...
És mi lesz ha csak gyűlnek a kifizetések ezzel a heti egyszeri kifizetéssel....
De sajna erre tényleg nincs jó válasz...
Hisz ha kikérjük akkor valóban csak pendigelni fog egy jó ideig és akkor ugye semmi haszon nincs csak ott áll a pénz...
Ha meg vissza forgatjuk akkor meg ugye kamatozik csak aztán kérdés mikor kapjuk meg majd a pénzünket...

Én se tudom mi legyen estig eldöntöm és majd cselekszem....
De 60% ,hogy vissza forgatom 1 vagy 2 hónapra ezt még nem tudom....
nekem aug. eleji lejárataim vannak, de anyám ma kapott pénzt valaki után, kérdezte mi legyen, neki azt javasoltam, hogy hagyja bent. amíg ilyen csúszások vannak, addig szerintem - hacsak nem sürgős - jobb azonnal visszaforgatni.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 3 vendég