Oilpaid

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

nadint írta:Meg lennék sértve, ha az indoklásból a nevem kimaradt volna.

:D
Úgy is te leszel az, aki megint felülbírálja a döntésem.
Semmi baj, kezdek hozzászokni. :D
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Egyébként nagyon ugy néz ki, hogy az oldal még az igért 3 kifizetést sem teljesíti standard tagoknak, mivel 12-én kikértem 50 centet és még mindig nem fizette ki. Jó helyen van ez az oldal véleményem szerint. Aki pedig nagyon akarja, az csinálja, de tömegeket azért ne tévesszünk meg!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nem értem továbbra sem, ill a hangnemet sem!!!

Én normális hangnemben beszélek, kérem ezt megtartani (rangtól függetlenül!!!). Én is ember vagyok, a másik is ember és kulturált keretek közt próbálunk beszélni egymással.

Az hogy nekem fizet, igen, hisz ha utánanézel, szinte 100% hogy csak nekem van tagságom innen a fórumból, így szerintem egyértelmű hogy csak nekem tudott idáig összejönni az az összeg ami megüti a kifizetési minimumot. Én idáig mikor kikértem, meg is kaptam az összeget, így tettem is ide be az oldalra mint bizonylatot. Ha továbbmegyünk és az oldal proof menüjét megnézzük, minden nap vannak kifizetések (késedelem nélkül) így azon oldalról sem látom a miértjét a dolognak.

Sokan mondhatnak sokmindent, de nézzük már meg ki van az oldalon és ki jutott oda hogy összeget kérjen ki? Te, Ő vagy a harmadik? Nem.

Természetesen moderátori mivoltodból kifolyólag szíved szerint rakhatod ide-oda amoda az oldalt, ha megnézed az első topiknyitó hozzászólást, nem az én nevemet fogod ott találni, ergo amit teszek (hozom a bizonylatokat minden második nap) nem az én érdekemből teszem, hisz hozzám ezen bizonylatok miatt egyetlen felhasználó sem fog regisztrálni, ergo ezt a topikot sem érdekből "tolom", csupán a reális látás végett teszem mindezt.
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

ffookkaa11 írta:Nem értem továbbra sem, ill a hangnemet sem!!!

Én normális hangnemben beszélek, kérem ezt megtartani (rangtól függetlenül!!!). Én is ember vagyok, a másik is ember és kulturált keretek közt próbálunk beszélni egymással.

Az hogy nekem fizet, igen, hisz ha utánanézel, szinte 100% hogy csak nekem van tagságom innen a fórumból, így szerintem egyértelmű hogy csak nekem tudott idáig összejönni az az összeg ami megüti a kifizetési minimumot. Én idáig mikor kikértem, meg is kaptam az összeget, így tettem is ide be az oldalra mint bizonylatot. Ha továbbmegyünk és az oldal proof menüjét megnézzük, minden nap vannak kifizetések (késedelem nélkül) így azon oldalról sem látom a miértjét a dolognak.

Sokan mondhatnak sokmindent, de nézzük már meg ki van az oldalon és ki jutott oda hogy összeget kérjen ki? Te, Ő vagy a harmadik? Nem.

Természetesen moderátori mivoltodból kifolyólag szíved szerint rakhatod ide-oda amoda az oldalt, ha megnézed az első topiknyitó hozzászólást, nem az én nevemet fogod ott találni, ergo amit teszek (hozom a bizonylatokat minden második nap) nem az én érdekemből teszem, hisz hozzám ezen bizonylatok miatt egyetlen felhasználó sem fog regisztrálni, ergo ezt a topikot sem érdekből "tolom", csupán a reális látás végett teszem mindezt.
Olyan hangnemet ütöttem meg, amilyen hangnemben kérdőre vontál.
Igen, valószínűleg csak te invesztáltál komolyabban, ezért tőled látunk bizonylatot. Ugyanott a függőben lévő problémákra továbbra sem érkezett rendes magyarázat, illetve a kezdeti ferdítések (Shell, és társai a PTC bizniszben) és az admin bizonytalan korábbi tevékenysége (ugyanis erről semmi sincs a topikindítóban), a tárhelyproblémák, mind-mind olyan gondok, amik egy induló PTC oldalnál nem feltétlen szoktak megjelenni. Persze, ez más, ez valami új, de előbb bizonyítson.

Nem tudom miért gondolod, hogy rád haragszom (telfehetően ezért hívtad fel a figyelmem, hogy nem a te topikod), de biztos okot adtam rá.

További sok kifizetést kívánok neked.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Még szerencse hogy az embernek lehet szabad véleménye, ami jelen esetben nem egyezik a Te véleményeddel ... én erre megyek tovább, Te arra ... nem szükséges egy úton haladnunk.

Harag nincs (csak kérdőjelek) de a témát én itt lezártam. Részemről oda, abba a részlegbe kerül a topik, ahová Ti (Te) szeretnéd tenni.
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

ffookkaa11 írta:Még szerencse hogy az embernek lehet szabad véleménye, ami jelen esetben nem egyezik a Te véleményeddel ... én erre megyek tovább, Te arra ... nem szükséges egy úton haladnunk.

Harag nincs (csak kérdőjelek) de a témát én itt lezártam. Részemről oda, abba a részlegbe kerül a topik, ahová Ti (Te) szeretnéd tenni.
Sosem volt és nem is lesz diktatúra, pláne nem fogok a szabad véleményed útjába állni :)
... én is lezártnak tekintem a dolgot.
Lesz majd egy kis átalakítás (itt-ott) megint, hogy az ilyen konfliktusok illetve néhány félreértés elkerülhető legyen.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Sajnálom hogy nem voltam vmi aktív az elmúlt 1-2 napban.
Nem semmi vita alakult itt ki. :o Felesleges vitáznotok, az idő úgyis eldönti hogy mi lesz az oldallal.
Az oldallal kapcsolatban...
Az tény hogy nagy baj van az oldal szerverével (vagy ugye ahogy az okosabbak írták nincs elég tárhelye, /én nem értek még ezekhez a dolgokhoz/) egyik nap 5 perc alatt lekattintottam, másnap meg 5* tértem vissza az oldalra és bizonyos reklámot 5*re töltötte be rendesen. Ami ugye érdekes dolog a nagy "ígéretekhez" képest, amit az Admin közölt (hogy még fenn se tudja tartani rendesen a saját oldalát) :rofl:
Lehetséges hogy azért nem láttatok kifizetést mert sokaknak nem gyűlt még össze, az is lehet hogy páran kivárnak a kikéréssel (mivel ugye elvileg 3* kérhetünk ki free tagként). Nos nekem is össze gyűlt már jó pár napja, csak én is vártam vele. Egy kerekebb összeget akartam kikérni. De mikor láttam, hogy jönnek a bajok... egyből kikértem én is hogy kiderüljön fizet-e.
Az a helyzet, hogy 3 napja kértem ki a pénzt, azóta még nem sikerült megérkeznie.
Ugye az oldal azt írja, hogy min. 1 óra, legkésőbb 24 óra alatt kellene megérkeznie, ha mégsem történik meg a kifizetés akkor ticket-et kell írni és "elméletileg" intézik a dolgot. Mivel nem voltam nagyon aktív pár órája írtam meg csak a levelet, szóval várom a választ (amennyiben történik valami egyből közlöm).

Összességében, ezek gondok miatt, valóban jó helyen van az oldal a "problémás oldalak" között, aztán majd meglátjuk, hogy javul vagy rosszabbodik a helyzet. Mindenesetre köszönöm ffookkaa11 , hogy te megvédted az oldalt.
Illetve gratulálok a kifizetésekhez :) Remélem minnél többet hozol ki az oldalból!!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Mai kikérés, mai teljesítés:
.
Kép
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Mai kikérés, mai teljesítés:
.
Kép
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tegnap mikor megpróbáltam belépni az oldalra... egy teljesen más kinézetű oldalra vitt a böngészőm és be sem tudtam jelentkezni a fhasználó nevemmel... :?
Ma reggel viszont vissza tért az oldal "eredeti kinézete" és be is bírtam lépni. Örömmel tapasztaltam, hogy úgy látom az oldal jelenleg jól és gyorsan működik :)
Pár napig nem volt kifizetés, gondolom az oldal elérhetetlensége miatt. De ma újra beindultak a kifizetések, már ahogy látom a Proof menüben.
Velem a helyzet még változatlan. Nem érkezett még meg a kifizetésem :? De remélem hogy most már napokon belül én is feltudom tenni a bizonylatot ide.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sajnos nekem minden INVALID TOKEN !
Nem tudok belépni az oldalra!
Csak nálam van ilyen gond?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

latattila írta:Sajnos nekem minden INVALID TOKEN !
Nem tudok belépni az oldalra!
Csak nálam van ilyen gond?
ugyanez nálam is
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Yep, itt is.
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az oldal (meglepetésre) ismét működik ... lássuk.
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ohh yeh. Mi a mano.... Latom kifizut is kaptal, ezt mikor kerted ki ? Nekem visszadobtak az egyenlegemre a kikert penzem :? Most ujra kikertem.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Tényleg, ismét fizetett.

Ma reggel lekattintottam, majd kikértem. Ez most (nekem is) egy gyors kifizetés volt. Proof-ot majd később hozom.

Erre nem számítottam, de jól jött :)
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Érdekes dologgal szembesültem... ismét!!!
Az oldal már engem is vissza engedett. Viszont tegnap a hirdetéseket nem tudtam lekattintani, mert azt írta, hogy ezzel az IP-vel már lekattintottam az elmúlt 24 órában :? . Megnéztem a belépési történetet... és arra lettem figyelmes, hogy Mozillával vki járt a fiókomba. Nos sosem használtam Mozillát PTC oldalakhoz :innocent:
Este jelszót váltottam. Ma újra próbáltam lekattintani a reklámokat, de ugyan ezt írta ki.
Vkinek van ilyesmi baja még rajtam kívül??

A kifizetésem ismét Pendingel 2 napja... azelött 13 napig állt... és vissza dobták az egyenlegemre.
Érdekes hogy több referráltam kapott kifizetést, jó páran nem is egyszer!! míg én már összességében 15 napja várom a pénzem :?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ez az IP-s dolog engem is érintett, írtam is a fórumba erről ... most ez a "történés" az oldalon ...
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Értem... De ez hogy lehetséges? :?
Vki feltörte az oldalt? Vagy az Admin szórakozik megint? :spam:
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Azt nem tudom, de nem vagyunk ezzel egyedül, lásd a fórumon a kommenteket.

PTC világban bármi lehet, már sokmindent láttunk és még sokminden lehetséges is a jövőben.

Várunk és reméljük megjönnek a kifizetések ismét (ill. Neked már végre)
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Elég régóta (több mint egy hete) nem került fel friss bizonylat.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Sajnos problémák vannak az oldallal, jelenleg be sem lehet lépni!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég