Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bings »

Valaki segítsen,hogy kell Golduxra befizetni?Ha magyar számlám van,lehet forintot utalni az oldalra?
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

rainbow írta:Ez nem zagyvaság a tömör lényeg,meg kérték az EG-t hogy adja be a dokumentációkat,de ezt az EG többször is elutasította.
Dehogynem zagyvaság! Össze vissza van ez a fordítós dolog!
A lényeg??? A lényeg, hogy nekem ezt a reklamálós levelemre küldték... De szerintem ez nem válasz arra! Legalább is szerintem nem! Vagy valaki azt mondja, hogy az angol levél arról szól, hogy megindult a problémám kezelése??? Mert szerintem nem! Szerintem ez egy egyszerű tájékoztatás... Kb mint Chrissé, hogy menjek az AP-hez...
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

amíg automata leveleket (tájékoztatásokat) kapunk szépen megfogalmazva, több sorban és bekezdésben, addig a saját egyéni igényeinkkel senki nem foglalkozik az biztos. Majd akkor vizsgálták meg a konkrét panaszainkat, ha egy névvel rendelkező admin a saját kis kezével nem gépel nekünk válasz levelet.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

bigali írta:amíg automata leveleket (tájékoztatásokat) kapunk szépen megfogalmazva, több sorban és bekezdésben, addig a saját egyéni igényeinkkel senki nem foglalkozik az biztos. Majd akkor vizsgálták meg a konkrét panaszainkat, ha egy névvel rendelkező admin a saját kis kezével nem gépel nekünk válasz levelet.

Valamai angolosnak írni kéne erre egy választ pl:

Köszönettel vettük levelüket,de érdeklődnék az EG ellen benyújtott alert dispute igénylésünk milyen fázisba van,az általunk befektetett pémz kinél van,és ki fizeti meg a kárunkat etc etc,de lehet jobban is megfogalmazni nyomni kéne rá valami választ nem? még akkor is ha leszarják!
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

bings írta:Valaki segítsen,hogy kell Golduxra befizetni?Ha magyar számlám van,lehet forintot utalni az oldalra?
Szia!
Csak USD-t vagy EUR-t tudsz küldeni.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Nándor02 írta:
bings írta:Valaki segítsen,hogy kell Golduxra befizetni?Ha magyar számlám van,lehet forintot utalni az oldalra?
Szia!
Csak USD-t vagy EUR-t tudsz küldeni.

Tudsz olyat is csinálni, ha van valamilyen számládon dollár, azt átküldöd egy másik számlára.
Pl itt is megteheted: http://www.alertexchanger.com/index.html
erdan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.28. 20:14
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: erdan »

martillo írta:
rainbow írta:Ez nem zagyvaság a tömör lényeg,meg kérték az EG-t hogy adja be a dokumentációkat,de ezt az EG többször is elutasította.
Dehogynem zagyvaság! Össze vissza van ez a fordítós dolog!
A lényeg??? A lényeg, hogy nekem ezt a reklamálós levelemre küldték... De szerintem ez nem válasz arra! Legalább is szerintem nem! Vagy valaki azt mondja, hogy az angol levél arról szól, hogy megindult a problémám kezelése??? Mert szerintem nem! Szerintem ez egy egyszerű tájékoztatás... Kb mint Chrissé, hogy menjek az AP-hez...
Egy jobb gépi fordítással érthetőbb:
If you have transferred funds to the merchant in question, your claim will be considered with AlertPay's Resolutions Team. = "Ha áthelyezted az alapokat a kérdéses kereskedőhöz, az igényedet AlertPay Resolutions Teamjével meg fogják fontolni."
Ez ad némi reményt, hogy fognak egyedileg foglalkozni az ügyünkkel. Biztos sok ilyen levél ment be.
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: monky »

Hello !

Mint tudjuk az EG már nem fogad el befizetést Alertpayen keresztül. Van magyar USD bankszámlám egyelőre dombornyomott bankkártya nélkül.
Úgy tudom, hogy a Goldux közvetlenül vált bankszámláról Perfektmoney-ra. Egy kicsit bizalmatlan vagyok a Goldux-al kapcsolatban, mert olvastam róruk, hogy 2010 tájékán nagyon késtek, illetve nem váltották át az Ügyfél pénzét. Igaz ez ?
Nem tudom, hogy hallottatok-e a duggit info nevű "pénzváltóra" / AP-PP /. Három hónapja küldtem nekik kb. 30 dollárt váltási célból, azóta sem látom a pénzem és többször küldött üzeneteimre sem válaszolnak. Magyarán lenyúlták a pénzt. Tehát innen van a bizalmatlanságom.
Esetleg, ha valaki tud pozitív értékeléseket a Goldux-ról, akkor kérem, hogy értesítsen.

Köszi , Monky
Kép
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

monky írta:Hello !

Mint tudjuk az EG már nem fogad el befizetést Alertpayen keresztül. Van magyar USD bankszámlám egyelőre dombornyomott bankkártya nélkül.
Úgy tudom, hogy a Goldux közvetlenül vált bankszámláról Perfektmoney-ra. Egy kicsit bizalmatlan vagyok a Goldux-al kapcsolatban, mert olvastam róruk, hogy 2010 tájékán nagyon késtek, illetve nem váltották át az Ügyfél pénzét. Igaz ez ?
Nem tudom, hogy hallottatok-e a duggit info nevű "pénzváltóra" / AP-PP /. Három hónapja küldtem nekik kb. 30 dollárt váltási célból, azóta sem látom a pénzem és többször küldött üzeneteimre sem válaszolnak. Magyarán lenyúlták a pénzt. Tehát innen van a bizalmatlanságom.
Esetleg, ha valaki tud pozitív értékeléseket a Goldux-ról, akkor kérem, hogy értesítsen.

Köszi , Monky
Szia!
Jól tudod a Goldux-al tudsz bankszámláról küldeni PM-ra. Én a Libertyre küldtem, 4 nap alatt ott volt. Kérdeztem tőlük valamit levélben, másnap jött a válasz. Szóval én nem tudok rosszat mondani róluk. Hogy mi volt velük 2010-ben, azt nem tudom.
Jelenleg árulják a céget, reméljük ha megveszi valaki, az is korrekt lesz. Ha regisztrációnál segítség kell, szóljál.
Nándi
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Valaki fizetett már be az Earn-ba más bankon keresztül, mint AP?

Nekem most jött 6.90 refjutim STP-re. Kikértem, de nem utalta az Earn.

History-ba csücsül az összeg.

Szerintem ezt az oldalt úgy ahogy van, felejtsük el.
Kép
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

hoparduc írta:Valaki fizetett már be az Earn-ba más bankon keresztül, mint AP?

Nekem most jött 6.90 refjutim STP-re. Kikértem, de nem utalta az Earn.

History-ba csücsül az összeg.

Szerintem ezt az oldalt úgy ahogy van, felejtsük el.
Be már fizettem, de még nem járt le, igy nem tudom, hogy kifelé is működik e :D
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: monky »

Úgy tudom, hogy az STP-re egyelőre még kézzel utalnak, azt mondták, hogy kb. 1 hét múlva lesz instant kifizetés. Lehet, hogy emiatt nem utaltak még. Mondjuk Én várok egy hetet , lehet, hogy talán megrendült egy kicsit az EG

Monky
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

monky írta:Úgy tudom, hogy az STP-re egyelőre még kézzel utalnak, azt mondták, hogy kb. 1 hét múlva lesz instant kifizetés. Lehet, hogy emiatt nem utaltak még. Mondjuk Én várok egy hetet , lehet, hogy talán megrendült egy kicsit az EG

Monky
Köszi, ha utaltak jelzem. :)
Kép
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nándor02 írta:
Szia!
Jól tudod a Goldux-al tudsz bankszámláról küldeni PM-ra. Én a Libertyre küldtem, 4 nap alatt ott volt. Kérdeztem tőlük valamit levélben, másnap jött a válasz. Szóval én nem tudok rosszat mondani róluk. Hogy mi volt velük 2010-ben, azt nem tudom.
Jelenleg árulják a céget, reméljük ha megveszi valaki, az is korrekt lesz. Ha regisztrációnál segítség kell, szóljál.
Nándi
Szia Nándi!

Kb. mikor utaltál pénzt libertyre? Én ezen a héten akartam volna, de már nincs ott a liberty. Viszont a díjaknál még mindig jelzi, hogy bankszámláról libertyre... Feltöltöttem az AP-re, szerencsére hamar megérkezett, majd átváltom onnan, de így sokkal költségesebb. Remélem csak átmenetileg tűnt el.

Azt nem tudjátok, hogy libertyn belül át lehet váltani a pénzt USD és EUR között?
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: monky »

Kedves Kriszti !
Esetleg, ha tudod szeretném megkérdezni.
A goldux díjait ismerem, viszont, ha bankszámláról szeretnék váltani akkor az Én bankom nem von le pénzt a tranzakcióért ?


Monky
Kép
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Szia!

Én ma kaptam meg a következő levelet az AP-től EG ügyében:


Hello,

Thank you for contacting AlertPay. My name is Justin am happy to assist you.

If you have paid for a good or service that was not provided to you, you may file a transaction dispute.

Before filing a dispute, please contact the seller and attempt to resolve the issue as most disputes can be resolved with proper communication.

To contact the seller, you can locate their email address in your transaction "Activity". Their email address should appear as where the payment was sent. Some sellers might also provide you with their phone number.

If you are unable to resolve the dispute in this manner and there is no co-operation on the seller’s behalf, you can file a claim in AlertPay's Help Desk. Please note that you may only dispute a transaction up to 30 days after the date of the transaction.

You may initiate your dispute by visiting https://helpdesk.alertpay.com/ and sending us a support ticket. Select "Transaction Dispute" from the ticket categories and be sure to include the following information:

• Full name:
• Email address you used for disputed transaction:
• Seller/recipient email:
• Seller website URL:
• Reference Number(s) for disputed transaction(s):

Please include the reason for the dispute, a detailed explanation of the issue and any proof that might influence the outcome of the dispute (screen shots, tracking numbers, etc.) and we will do our best to mediate the situation.

NOTE: Please do not reply to this email directly as your dispute must be initiated by visiting https://helpdesk.alertpay.com/ .

Thank you for choosing AlertPay. If you have any additional questions, feel free to check out our helpful Frequently Asked Questions at http://helpdesk.alertpay.com

Kind regards,

Justin
AlertPay Account Security
514-748-5774
www.alertpay.com
"My Way to Pay"

Ticket Details
===================
Ticket ID: FZF-943259
Department: Security/File a Report
Status: Closed


Erre kellene válaszoljak? Ez a második levél? Már kb. egy hete elküldtem azt a kérvényt is, akkor most mi van? Csak várjak? Kicsit idegesít a "Status: closed" szöveg!


Segítség!!!!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Lili »

Ez az első levél, én is ilyet kaptam tegnap a Projectin Finance visszatérítés kérő levelemre...Ez egy sablon szöveg. Sajnos többet én sem tudok, nincs gyakorlatom a visszatérítések ügyében.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Hátha Feri tud valamit! Rutinosnak tűnik...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Utalt az Earngroups a SolidTrusPay számlára:

6.9 utalásból 6.55 maradt a számlán.
Kép
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: monky »

Legalább elküldték. Úgy néz ki, hogy tartani fogják magukat még egy darabig. Remélem.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

csari írta:
Erre kellene válaszoljak? Ez a második levél? Már kb. egy hete elküldtem azt a kérvényt is, akkor most mi van? Csak várjak? Kicsit idegesít a "Status: closed" szöveg!


Segítség!!!!
Hali!

Ezt a levelet azért küldték, mert amikor elküldted a support ticketet, akkor nem a transaction dispute-ot választottad ki típusnak, és most írják, hogy ha reklamálni akarsz, akkor azt kell beikszelni.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Köszi.

Akkor jó, mert kb. még aznap elküldtem a transaction dispute-ot is. Akkor várok tovább, remélem visszakapom.
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

kriszti92 írta:
Nándor02 írta:
Szia!
Jól tudod a Goldux-al tudsz bankszámláról küldeni PM-ra. Én a Libertyre küldtem, 4 nap alatt ott volt. Kérdeztem tőlük valamit levélben, másnap jött a válasz. Szóval én nem tudok rosszat mondani róluk. Hogy mi volt velük 2010-ben, azt nem tudom.
Jelenleg árulják a céget, reméljük ha megveszi valaki, az is korrekt lesz. Ha regisztrációnál segítség kell, szóljál.
Nándi
Szia Nándi!

Kb. mikor utaltál pénzt libertyre? Én ezen a héten akartam volna, de már nincs ott a liberty. Viszont a díjaknál még mindig jelzi, hogy bankszámláról libertyre... Feltöltöttem az AP-re, szerencsére hamar megérkezett, majd átváltom onnan, de így sokkal költségesebb. Remélem csak átmenetileg tűnt el.

Azt nem tudjátok, hogy libertyn belül át lehet váltani a pénzt USD és EUR között?
Szia Kriszti!
Múlt hét csüt-ön ment el a pénz és most hétfőn érkezett a Libertyre. Akkor még belehetett állitani a Libertyt, most tényleg nem engedi. Én is remélem, hogy csak átmenetileg tűnt el :D
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Nekem sikerült Libertyről.
De ez a bizonytalanság elég aggasztó. :(
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

monky írta:Kedves Kriszti !
Esetleg, ha tudod szeretném megkérdezni.
A goldux díjait ismerem, viszont, ha bankszámláról szeretnék váltani akkor az Én bankom nem von le pénzt a tranzakcióért ?


Monky
Szia!

Szerintem ez bankonként változik, hogy mennyit vonnak. Nekem OTP-nél van számlám, és most, hogy utaltam az AP-nek rászámolt 204 Ft-ot, pedig junior számlám van, és sima belföldi Ft utalás volt. Szerintem nézz utána a bankodnál, hogy milyen költségek vannak. De lehet neked is 2-300 Ft körül lesz.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »


HELLÓ!bE TUD VALAKI LÉPNI EG-BE?MERT ENGEM NEM ENGED! :argue: BA......ÁK MEG! :argue:KAPOTT MÁR VALAKI VISSZA PÉNZT VALAHONANN IS,EG V AP!15000FT OM BÁNJA ÉS KEZDEK NEM ÖRÜLNI!SŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐT!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

én be tudok mondjuk attól függetlenül lenullázott :D de igazából nem is érdekel megtaláltam azt a módszert amivel folyamatos jövedelmem lehet ennyi. néha majd belépek 1-2 hyipbe 1-1 gyors lekötésre de az a tőkém 5%-a lesz kb. opulentiaba van most 28 $-om azon kívül meg EAtól várok 45-öt de az fél év lesz ebben a tempóban.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

leírom de is hátha olvassátok jobban mint akármelyik másik topikot . tudna e valaki váltani pénzt APről küldeném és PP-re kellene körülbelül 27$-róól lenne szó választ priviben, köszi
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

http://www.smileemoney.info/?ref=szabo |110-120% After 8 day , 130%-136% After 17 days

HALI!NEM TUDOM MEGNYITNI EZT AZ OLDALT!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

nekem meg megnyílik hmm, van akinél nem jön be érdekes, am hozzáfűznék annyit hogy jó ez a fórum de szart nem ér a többi topik ami nem az egyéb pénzkeresés mert alig van aktív hozzászólás oda. de azért szeretem a fórumot. amúgy én azt ajánlom de persze mindenki maga dönti el hova rak pénzt, hogy majd egy most megnyíló klubba fektessen bele pénzt. több infó majd ha megnyílik.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég