Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ezt SPAM-ba kaptam:
*****************************************************************
This message was sent from PTCStair Administrator
URL: http://www.ptcstair.com/
*****************************************************************

Actually i had no back up my friend start his own business and stop supporting me so we cant solve this issue without stoping other services We work hard 2 to 3 days day and night and solve rented refs issue and today I was going to start working as normal But i was surprised to see more than $54000 disputes open in paypal for both sites and near $9000 disputes in payza.(angry)
Our payza and paypal accounts was full of money We had more than $120000.00 in all processors we had no problem to pay you guys till now just near $20000 payments are pending for all payment processors $15000 paypal payments are pending in both site.But due to your disputes I have less money to pay you guys.We can still come back if you guys close all disputes.(tmi)

I cant imagine in just 2 days my business can be end due to some spamers who ask you to open disputes and you guys done same and forgot my 1 years commitments and reputation.I will never back again in ptc industry Its my first and last effort for ptc industry so Its in your hands You can safe stair and bery and destroy also.I already said i have no thirst of money But you guys forgot it in just 2 days.I am uploading a screenshout of buxbery paypal account as a proof.Kinldy look below.
Your text to link here...

We have not enough time if you guy will not close disputes or open more so will will be limited by paypal and game will be end.(no)
Röviden elvette az időt admintól a bérelt refek hibáinak 'javítgatása', így nem tudott néhány napig kifizetésekkel foglalkozni, viszont néhány felhasználó kétségbe esett és elkezdtek dispute-olni. Most arra kéri őket, hogy zárják le, máskülönben zárolják a paypal fiókját és vége.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
petr.kel.vat
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.09.29. 12:07
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: petr.kel.vat »

Szerintetek mi lesz az oldallal? És a Buxbery-vel? Mert napok óta nem hallani az Admin felől. És a hirdetések száma nagyon megugrott, ami arra utal, hogy a tagok menthetik a menthetős és elhirdetik a bentlévőségeiket. Nem jó jel. Annó tavaly a Probux is így fejezte be a pályafutását :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fórum probléma megoldva - megszünt. ...
petr.kel.vat
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.09.29. 12:07
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: petr.kel.vat »

Nem is néztem eddig. De most, hogy így mondod, megnéztem és egyik oldalon sem érhető el, hanem egyből a kezdőlapra irányít...
Ez már tényleg nem jelent jót, ha el akarják hallgattatni a felhasználókat :(
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szerintem nyugodtan kijelenthető, mindkét oldalnak vége
Én azon csodálkozom, ez a topic még itt van, pedig már nemhogy a problémásban, de sokkal inkább a csalók között lenne a helye bery-vel együtt ;)
End of the story
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Jogos!

Innen már nem nagyon van visszaút...

Kíváncsi leszek amúgy Bronclixnek mi lesz a sorsa... :unsure:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Boguli írta:Jogos!

Innen már nem nagyon van visszaút...

Kíváncsi leszek amúgy Bronclixnek mi lesz a sorsa... :unsure:
Jó volna Bronclixet nem érintené a gond, mert van benne pénzem...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

FRU5T írta:
Boguli írta:Jogos!

Innen már nem nagyon van visszaút...

Kíváncsi leszek amúgy Bronclixnek mi lesz a sorsa... :unsure:
Jó volna Bronclixet nem érintené a gond, mert van benne pénzem...
2 napja ott is leálltak a kifizetések...
End of the story
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

kavics13 írta:
FRU5T írta:
Boguli írta:Jogos!

Innen már nem nagyon van visszaút...

Kíváncsi leszek amúgy Bronclixnek mi lesz a sorsa... :unsure:
Jó volna Bronclixet nem érintené a gond, mert van benne pénzem...
2 napja ott is leálltak a kifizetések...
Sajnos a fórumban is jelentek meg már panaszok :(
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: idlig »

A bronclix-en három napja nincs kifizetés, de már 14-én is kevesebb volt.

A Ptcstair bukása sajnálatos, de azért nem igazán meglepő. Én már a részvények megjelenése előtt elkezdtem leépíteni, mire az Admin bejelentette, addigra búcsút is intettem neki.
Önmagában két durván profitos botokat áruló oldalt kellett fenntartani, elég megnézni a tagok létszámát és a kifizetések összegét (önmagában ez nem döntő tényező azért). A Probux bedőlése után jó páran átpártoltak ide, csak hát a tendenciát nem sikerült tartani. Vannak ilyen legendák a PTC-n belül, egyik, hogy amelyik oldal elérte az 1 éves kort, az már valamennyire biztonságban. Ez nem igaz, mert egy igencsak veszélyes időszakról beszélünk. Aztán jöttek a bérelt "problémák" (az Admin kattintott néhányat a szkriptben), és a nagy akciók, ezután pedig már csak a végjáték maradt. Plusz a részvények megjelenése és a társoldal. Ami, ha nem társoldal, akkor se jött jól, mert ugyanolyan felépítésű. Tehát épeszű ember nem ír olyan hírt, hogy oké kedves felhasználóim, ajánlok egy új oldalt, olyan, mint az enyém, lehet oda hordani a pénzt (a Neo és a Clixsense között van egy ilyen nagyon vékony "megállapodás", de ezt csak azért tehetik meg, mert olyan hírnevük van, és főleg, mert más a két oldal felépítése, de direktben ők se ajánlgatják a másik oldalt).

Lehet kárhoztatni a tagokat, hogy türelmetlenek, és kapzsik, meg minden, ez igaz is. Oda jutottunk, hogy minden apró negatív jelre ugranak. Nem is tudom mikor, talán egy éve írtam, hogy a dispute elterjedése újabb akadály lesz az Adminok életében, és most ténylegesen el is érkeztünk ide. Ebben nagy szerepe van az olyan sunyi alakoknak, mint pl a Goldenclix Adminja, aki, hogy ő maga jobb színben tűnjön fel, megmutatta a tagjainak hogyan lehet más Adminokat dispute-olni. Ez persze hasznos dolog, a gond akkor van, mikor a mérleg átbillen, az emberek felelőtlenek lesznek a befektetésekkel, mert majd úgy is ott a dispute, plusz nem csak akkor nyitnak egyet, ha gond van, hanem a legelső apróság miatt is, vagy csak mert nem tetszik nekik valami (persze néha benézik, nem mindig jön ám vissza a pénz).
Szóval nagyon oda kell figyelni egy Adminnak. Nem mondom, hogy mindenki csinálja azt, amit én, hogy évekig napi több órát szánjon rá a tanulási folyamatra (most is csak azért refback-ezek 20-30-40 oldallal, hogy még több tapasztalat legyen, mert amúgy a hátam közepére nem hiányzik a jelenlegi munkám mellett), de iszonyat hiányosságok vannak ilyen téren. Benyögni egy olyan hírt, hogy vírus van a rendszerben, ezért 1 hétig nem lesz kifizetés, és akkor arra számítani, hogy a tagok majd tapsolnak (mindezt a már felsorolt gyanús jelek mellett)...
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Ptcstair (EVO, 2$-os minimum)

Hozzászólás Szerző: atiss »

Originally We have won 95% disputes in paypal.But You still have the chance and we have more than $20000 balance in paypal account and we wants to refund 50% of your invested money with a deal Because i am not a theif its your money and it should be back to you If you are interested so contact me here ptcstair1@yahoo.com This offer is only for ptcstair members.

This offer is only for members who purchase in last 45 days because more than 45 days transactions cant be refunded
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég