Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Vesz a franc. Ez kamu ez az oldal. Még mindig pendingelek, levélre válasz sincs. :bad:
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nem tudom mi a fene van ... nekem is most már jó ideje pendingen van ...

Őszintén nem tetszenek ezek a sok akciók, mintha paypal-on nem lenne pénze, most paypal befizetésre írt kedvezményt.

...
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nincs ott pénze, ez látszik a kifizetésekből is. Még mindig pendingelek 24 óta. Egy sutyó hazug kamugép, levélre választ se mer írni.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Most nem tudok ráírni ... idáig viszont nem volt gondom vele, korrektül visszaírt mindig.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Jó lenne azért ha a 30 napos tagság alatt legalább 1x kifizetne már. 18 nap pending. Ez így nálam egy nagy scam!! :argue: :bad:
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én is írtam Neki, 2 napja ... nálam sincs válasz.

Van egy sanda gyanúm hogy ennek lassan vége. Szerintem tegyétek át a megfigyelés alatt kategóriába, legalábbis addig míg ismét nem lesznek fizetések.

:(
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

3 hét után törölte a kifizetésemet. Paypalon egy rohadt fillérje sincs ennek a görénynek. Ha meg beírom a PM számot azt meg nem fogadja el.

Vicc ez az oldal! :argue: :angry:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Boguli írta:"Hello Members,

as some of you might have noticed, PM website has been down for 4 days. I had lots of money there. Let's hope those fools haven't scammed us and left with all the money from Admins...

So for now, payments and withdraw from PM has been disabled

To compensate, I will offer 30% off all STORE with Paypal for today only.

Come and get a membership cheap quick !

Simon"

Ez így elég erős. Mondjuk Paypalra se tegnap kértem ki, mindkét oldal lassan egy hete pending, ennyit azért nem szoktak csúszni. Nálad mi a helyzet?
"Dear Members,

Due to lack of Paypal investments ($0 in 3 weeks!!!) and major leechers/freeloaders, we will stop any payments to non-members. I have reached the maximum capacity of freeloaders and this has seriously harmed my business.

Having said that, I have a lot of money in my PerfectMoney account and let's take advantage of it!

I have created many HYIP memberships so you can invest and earn lots of money with juiced-monkey! No more Paypal. Only PM.

Please make sure you chose the right package for your needs. Guaranteed payment has I have lots of money in PM. Invest in all trust, I've been around for more than 1 year paying. Paypal is just not possible anymore and does not allow HYIP investment.

PerfectMoney HYIP plan 30% weekly, return 120%
PerfectMoney HYIP plan 2% daily for 365 days
PerfectMoney HYIP plan 107% after 7 days
PerfectMoney HYIP plan 103% after 2 days
PerfectMoney HYIP plan 1% daily for 365 days

We have more than $1 / day in click for members!

Come and try our new business.

Make sure you visit the many ways of earning (CPA, Walls, MinuteStaff) these are very important to our survival.

Finally, I know a lot of members will be upset about Paypal, i got it, we cannot please everyone. It is not necessary to contact me with anger and "why questions" has they will be all ignored. Also, I know some of you will put claims, but it will be useless for you and a waste of time for both of us. You bought Digital Goods as per TERMS and those are NOT covered by any claims via Paypal. So basically, I will win the claim it will look bad on your account.

Happy earning with the NEW US.

HYIP is the new way to go.

Simon


Admin@juiced-monkey.com
http://juiced-monkey.com"

Április 29én még a PM volt a főgonosz, most már a Paypal csesz...jön meg. Részemről mindkét oldala kuka, nálam PM már nem játszik sajnos, részben az én hibámból, de hadd sértődjek meg ha minden befizetésem paypalról ment BE, kifele meg akkora FEE-ket kellett benyelnem hogy nem igaz, hát ez van gyerekek, búcsúzik füles mára....

Még egy kicsit itt hagyom, ffookka ha tudod kérd ki a pénzed, meg aki csinálja...Társoldalról nem jött ilyen email, de onnan visszavontam a kikérésem, 3 centen múlik egy tagság belülről, persze már csak a hirdetési kreditek miatt érdekel.

Aki egy kicsit kanyít az angolhoz és nem olyan elfogultan olvasta el ezt a mailt hogy "perszepityuna jóvan haggyukmár a süketelést" esetleg címszavakban tájékoztathatná a többieket, mi a szituáció éppen.

Ezen kivételes esetben meghagyom a topicgazdának hogy kimondja a halálos ítéletet. (De csak mert ott voltam én is a " csatamezőn") :PP
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Sajnálom mindkét oldalt, de ami most ment már az nem volt vállalható.

Mindét oldalon vannak kikéréseim, ill. még azon felül is kb. 10-10 USD, azokat valahogy megpróbálom kimenteni, de tovább én sem gondolom hogy ez menni fog. Ez idáig működött, tovább már nem, nincs kiút, vége.

Köszönöm minden alám csatlakozott fórumtagnak, szívből sajnálom hogy nem váltotta be sokatoknak az elképzelését.

The End.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Pm-re sikerült kikérnem (U előtag nélkül fogadta el), erre azt a kikérést is törölte. :bad: :argue:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Megfigyeltből ment a Nem fizetők közé. Sajnos.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos ma kifizetett, de be is fejeztem végleg. A 2,5$-os tagság 26.dik napján sikerült kifizetnie. Mivel már csak akkor kérhetnék ki ha megint befizetnék passzolom az oldalt.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ez is eladó:

"Hello All,

juiced-monkey.com is for sale, I do not have the time and the patience to run PTC sites anymore, it has been a fun ride.

Thank you

Please email with this email to inquiries for the site.

support@groupeems.com

Simon"
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Juiced-Monkey - Admin: Eran Maldive - már 12x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Szerintem ez így megy ebben az "iparágban". Az oldal végeztével hatalmas promókat csinálunk, majd ha már az is kifutott, egyszerűen bezárjuk az oldalakat, és/vagy eladjuk azokat.

...
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég