NorthDakotaPTC - megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

xenosz2 írta:A jó édes k*** a*** t Grabowskynak. Még be is fizettem 2 dollárt,hogy hirdethessek,és visszarkja a kikérésem. Most már nyugodt szivvel állithatom,hogy ő egy csaló. Addig húzza halasztja az időt ,hogy ne kelljen fizetnie.
csak az járt jól,aki az elején elkezdte az oldalait

én is így jártam dakotan...a kikérésemmel egyidőben befizettem és hirdettem
erre a tagságom lejárta elött 10 órával visszarakta az AB-ba
discourse-on a teljes befizetésem 50%-át fizette ki és több,mint 6 hete pendingbe van $40, szóval itt mínuszba zártam az oldalt
surprise-on szerencsére nem vettem újabb tagságot
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

felnéztem dakotara és az 59! olvasatlan üzenet után mentem az upgrade oldalra, ahol végre sikerült beállítania a %-os kifizetést :clap: ami standard tagoknak max 250%...örültem is,mert legalább megpróbálhatok kikérni (lesz,ami lesz)
aha, persze...az upgrade nem számít bele az invesztbe,csak az a $3 amit közvetlen befizettem hirdetésre,így hát ez bukta
sebaj gondoltam elhirdetem ami van...aha, persze...már nem lehet átmozgatni a PB-ba a pénzt
RIP
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:A jó édes k*** a*** t Grabowskynak. Még be is fizettem 2 dollárt,hogy hirdethessek,és visszarkja a kikérésem. Most már nyugodt szivvel állithatom,hogy ő egy csaló. Addig húzza halasztja az időt ,hogy ne kelljen fizetnie.
Egyre többen veszik észre azt, ami már régóta nyilvánvaló volt.
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

rolexhun írta:felnéztem dakotara és az 59! olvasatlan üzenet után mentem az upgrade oldalra, ahol végre sikerült beállítania a %-os kifizetést :clap: ami standard tagoknak max 250%...örültem is,mert legalább megpróbálhatok kikérni (lesz,ami lesz)
aha, persze...az upgrade nem számít bele az invesztbe,csak az a $3 amit közvetlen befizettem hirdetésre,így hát ez bukta
sebaj gondoltam elhirdetem ami van...aha, persze...már nem lehet átmozgatni a PB-ba a pénzt
RIP
Délelőtt még nem volt ez. Én a discourse-ből áttettem a purchase-be, mivel hirdettem. A surprise-ből és a northdakota-ból is átakartam tenni, gondoltam majd délután. Ez nem jött össze, valóban nem engedi. :rofl:
Igaza van xenosz2-nek, ígéretet azt sokat kaptunk, aztán jól becsapott bennünket. :angry:
Még a discourse-n elhirdetem a maradék pénzt aztán többet fel nem nézek az oldalaira.
Ez a %-os megoldás is csak arról szól, hogy még több pénzt kicsaljon akitől tud. :angry:
Nem tudom milyen ember az, aki ennyi pénzt nyugodt lelkiismerettel vesz el másoktól. Itt nem 2$-ról van szó, sajnos sokkal többről. :(
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

nem tudom mostmár mi a célja ezzel a %-os fizetéssel,d már nem is érdekel
én csak azt nem értem,h ez a túliskolázott személy,miért nem így kezdte
ha az elején beállítja a %-ot,biztos,h folyamatosan van pénzmozgás és most nem lenne ilyen helyzet
elég lett volna csak 150-200%-ot beállítania,szerintem még annak is sokan örültek volna
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

rolexhun írta:nem tudom mostmár mi a célja ezzel a %-os fizetéssel,d már nem is érdekel
én csak azt nem értem,h ez a túliskolázott személy,miért nem így kezdte
ha az elején beállítja a %-ot,biztos,h folyamatosan van pénzmozgás és most nem lenne ilyen helyzet
elég lett volna csak 150-200%-ot beállítania,szerintem még annak is sokan örültek volna
Jó, most beállította, de szerintem nem fog fizetni az biztos. :rofl:
Úgy gondolom ennyire már ismerjük :angry:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

rolexhun írta:nem tudom mostmár mi a célja ezzel a %-os fizetéssel,d már nem is érdekel
én csak azt nem értem,h ez a túliskolázott személy,miért nem így kezdte
ha az elején beállítja a %-ot,biztos,h folyamatosan van pénzmozgás és most nem lenne ilyen helyzet
elég lett volna csak 150-200%-ot beállítania,szerintem még annak is sokan örültek volna
Nincs mit szépíteni rajta. Fogalma sincs,hogy kell egy PTC oldalt üzemeltetni. Nekem az a bajom vele,hogy az utóbbi időben ugyamazokat a trükköket alkalmazza,mint az összes többi csaló.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Yordan Mollov megkapta ma tőlem a megérdemelt levelét! :lol: Remélem el fogja olvasni és le tudja fordítani! Nem írtam neki szépet, de azt kapja amit érdemel! EG-vel és ezzel a bolgár kö....öggel mai nappal bezárólag végeztem! 8) Vannak itt azért értelmesebb adminok is ebben a PTC világban, én úgy gondolom! :good:
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

Kinglui75 írta:Sziasztok! Yordan Mollov megkapta ma tőlem a megérdemelt levelét! :lol: Remélem el fogja olvasni és le tudja fordítani! Nem írtam neki szépet, de azt kapja amit érdemel! EG-vel és ezzel a bolgár kö....öggel mai nappal bezárólag végeztem! 8) Vannak itt azért értelmesebb adminok is ebben a PTC világban, én úgy gondolom! :good:
ki az a Yordan Mollov ??
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

rolexhun írta:
Kinglui75 írta:Sziasztok! Yordan Mollov megkapta ma tőlem a megérdemelt levelét! :lol: Remélem el fogja olvasni és le tudja fordítani! Nem írtam neki szépet, de azt kapja amit érdemel! EG-vel és ezzel a bolgár kö....öggel mai nappal bezárólag végeztem! 8) Vannak itt azért értelmesebb adminok is ebben a PTC világban, én úgy gondolom! :good:
ki az a Yordan Mollov ??
Állítólag a Pure-Profit-Clix bolgár adminja, akinek EG a tanácsadója! Látszik, egy kutya mindkettő!!! :argue:
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

Kinglui75 írta:
rolexhun írta:
Kinglui75 írta:Sziasztok! Yordan Mollov megkapta ma tőlem a megérdemelt levelét! :lol: Remélem el fogja olvasni és le tudja fordítani! Nem írtam neki szépet, de azt kapja amit érdemel! EG-vel és ezzel a bolgár kö....öggel mai nappal bezárólag végeztem! 8) Vannak itt azért értelmesebb adminok is ebben a PTC világban, én úgy gondolom! :good:
ki az a Yordan Mollov ??
Állítólag a Pure-Profit-Clix bolgár adminja, akinek EG a tanácsadója! Látszik, egy kutya mindkettő!!! :argue:
Jól sejtettem, akkor nyugodtan mondhatsz és írhatsz neki amit akarsz. ;)
Elfelejtette a pénzemet kifizetni :angry:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én 19-re lapot kértem, meglátjuk mi lesz belőle :)
End of the story
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Hát a levelem után már engem biztosan nem fog kifizetni! :lol: Eddig 3-szor szépen fizetett, de az utolsó kikérésem 03.26-a óta pending, írtam neki pár napja, hogy mikor fogja kifizetni, azt válaszolta, hogy újítsam meg a tagságomat! Na majd kap tőlem olyan újítást, hogy azt megemlegeti egy darabig! :lol: Pending 26-a óta $35, irodámban van $38 és még én fizessek, közben 9 napja nem volt képes senkinek fizetni? :angry: Nem véletlenül ment el a "szép" levelem a "barátomnak"! :bad:
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

rolexhun írta:felnéztem dakotara és az 59! olvasatlan üzenet után mentem az upgrade oldalra, ahol végre sikerült beállítania a %-os kifizetést :clap: ami standard tagoknak max 250%...örültem is,mert legalább megpróbálhatok kikérni (lesz,ami lesz)
aha, persze...az upgrade nem számít bele az invesztbe,csak az a $3 amit közvetlen befizettem hirdetésre,így hát ez bukta
sebaj gondoltam elhirdetem ami van...aha, persze...már nem lehet átmozgatni a PB-ba a pénzt
RIP
Most tettem még át a maradék pénzem a discourse-ből, az account-ból a purchese-be, engedi még most. Legalább elhírdetem, de azt is gyorsan, nehogy meggondolja magát Grabowsky. :?
Aki gondolja az tegye át amíg lehet, mert utána biztos ezt sem engedi majd. :rofl:
Van, hogy nem kedvelek embereket, de eddig utálni még nem utáltam. :rofl:
Most már ez is megvan. :oops:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

A Pure admin elolvasta a tegnapi levelemet! :good: :clap:
Be is vett a fekete listájára! :lol: Kár hogy az ilyeneket nem egyszerű megbüntetni! :? Bár egy levelet még valószínű kapni fog, hogy feljelentem a SEC-nél! :D
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

Kinglui75 írta:A Pure admin elolvasta a tegnapi levelemet! :good: :clap:
Be is vett a fekete listájára! :lol: Kár hogy az ilyeneket nem egyszerű megbüntetni! :? Bár egy levelet még valószínű kapni fog, hogy feljelentem a SEC-nél! :D
Honnan tudod, hogy fekete listára tett?
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Még éjfélkor annyit válaszolt emailben, hogy viszlát és megszegtem a TOS-t! :lol:
Most meg ha belépnék az irodámba, kiírja, hogy a usernevem feketelistára került! :lol: Végre nem kell már azt a 31-et kattolni, bár már pár napja amúgy sem csináltam!

Egyébként őt már szinte mindenki feketelistára tette, lassan már 300-an sem lesznek az oldalán, teljesen vége van ennek az egész EG-s PTC-knak szerintem! Ezt is kipróbáltuk legalább, én megint tanultam belőlük! 8)
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

Kinglui75 írta:Még éjfélkor annyit válaszolt emailben, hogy viszlát és megszegtem a TOS-t! :lol:
Most meg ha belépnék az irodámba, kiírja, hogy a usernevem feketelistára került! :lol: Végre nem kell már azt a 31-et kattolni, bár már pár napja amúgy sem csináltam!

Egyébként őt már szinte mindenki feketelistára tette, lassan már 300-an sem lesznek az oldalán, teljesen vége van ennek az egész EG-s PTC-knak szerintem! Ezt is kipróbáltuk legalább, én megint tanultam belőlük! 8)
Amikor láttam, hogy nem fizet a pure-profit, az addigi pénzem áttettem és elhirdettem.
Azóta nem voltam az oldalon, felesleges.
Grabowsky-nak meg azért nincsen fent az oldalakon fórum, (kivéve a northdakotan, de azt is nem rég tette vissza) hogy ne tudják, szidni, szerintem fórum nélkül is lehet. :angry:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Northdakotán egy csomó kifizetés történt az elmúlt napokban. Ja hogy ez a befizetett hirdetési pénzekből van.
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

xenosz2 írta:Northdakotán egy csomó kifizetés történt az elmúlt napokban. Ja hogy ez a befizetett hirdetési pénzekből van.
Most valameddig biztos fizet, mivel, ahhoz, hogy kifizessen bennünket, nekünk is fizetni kell - kellene.
Ha nem lesz aki befizet pénzt, nem fog tudni fizetni.
Nálam már nincs több esélye. :rofl:
Részemről ennyi volt :oops:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen így van. Bár kacérkodtam a gondolattal ,hogy némi pénzt befizessek,hogy kivehessem a pénzem,mert van benn 33 dollárom. Ha befizetnék 9 dollárt,ki is kérhetném az összeset,de mivel már megégettem magam ezzel a fickóvak inkább törlöm még az emlékét is az oldalainak,illetve lehet még elreklámozom ami van benn a PB-ben. Még nem gyűjtöttem össze annyi pénzt,hogy kockára tegyek ekkora összeget.
2 dolog van,amit mindenképp betartandónak gondolok. 1. Addig nyújtózkodj míg a takaród ér,tehát sose kockáztass többet,mint amennyit megengedhestz magadnak,ha elveszíed esetleg. 2. Ahol már rossz tapasztalata van az embernek oda soha nem megyek vissza.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:Igen így van. Bár kacérkodtam a gondolattal ,hogy némi pénzt befizessek,hogy kivehessem a pénzem,mert van benn 33 dollárom. Ha befizetnék 9 dollárt,ki is kérhetném az összeset,de mivel már megégettem magam ezzel a fickóvak inkább törlöm még az emlékét is az oldalainak,illetve lehet még elreklámozom ami van benn a PB-ben. Még nem gyűjtöttem össze annyi pénzt,hogy kockára tegyek ekkora összeget.
2 dolog van,amit mindenképp betartandónak gondolok. 1. Addig nyújtózkodj míg a takaród ér,tehát sose kockáztass többet,mint amennyit megengedhestz magadnak,ha elveszíed esetleg. 2. Ahol már rossz tapasztalata van az embernek oda soha nem megyek vissza.
Ez pontosan így van! :good: Nekem 184 dollárom van bent, de még én sem fogok azért 25 dollárt befizetni, hogy hátha a kikérhető 75 dollárt talán megkapom! :angry: Maximum a Discourse-ban lévő 75 dollár pendinges pénzemet ha méltóztatna kifizetni, abból esetleg tolnék át 25-öt a Northba! De szerintem csodák nincsenek sajnos! :rofl: Pedig most jól jönnének ezek a "kis" dollárok, nem haragudnék meg értük! :lol:
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

ez az Eric gyerek megint próbálkozik :lol:
http://www.fraudptc.com/
kerüljétek az oldalt
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

rolexhun írta:ez az Eric gyerek megint próbálkozik :lol:
http://www.fraudptc.com/
kerüljétek az oldalt
Nomen est omen :)
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: Vivien »

[quote="rolexhun"]ez az Eric gyerek megint próbálkozik :lol:
http://www.fraudptc.com/
kerüljétek az oldalt[/quote

Nem elég, hogy a többi oldalán sem fizet, nem is ért hozzá. :angry:
Mi a csodát akar még :?



Köszi az infót! ;)
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: baleva »

Megint vannak újra friss kifizetések az oldalon, van aki próbálkozik még tovább???
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

baleva írta:Megint vannak újra friss kifizetések az oldalon, van aki próbálkozik még tovább???
Tagságom volt, feladtam hirdetést és kikértem 40 dollárt
Megvárta míg lejár a tagság és kifizetett 5-öt...
Majd írta, kérjek ki újra, megtettem, de azóta nem történt semmi
Azóta nem erőlködöm az oldalon, mint gondolom itt már senki
End of the story
baleva
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.11.20. 17:27
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: baleva »

Köszi a válaszodat, akkor én se erőlködöm tovább vele, nincs értelme.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: NorthDakotaPTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Még mindig tud meglepetéseket okozni ez a Grabowsky gyerek
Egyszer csak, derült égből, küldött nekem ma 5 dollárt (levonások után 3.9...) :)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég