Libery Reserve !

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Bocsi,hogy ide írok,de sajna a Netbankoknál nincs róla topic..Na szóval..Segítség kéne,hogy járt már-e így valamelyikőtök..
Tegnap be szerettem volna lépni a Libertymre,de nem sikerült,mert kiadta,hogy valahonnan beléptek a fiókomba,és be kell bizonyítanom,hogy enyém a fiók,így az e-mail-emre elküldtek egy kódot,amit be kell másolnom,és utána tovább tudok lépni..
Máskor már volt ilyen ,hogy küldtek egy kódot ,és azt kellett bemásolnom,valahol olvastam,hogy a Libertynél évente párszor kell ilyet csinálni..
Na mindegy,a lényeg,hogy a kód nem érkezett meg az e-mail-omra,akár hányszor próbálgatom,sem a spam,sem pedig a beérkező leveleknél nincs!
Írtam a supportnak tegnap,de még biztos nem volt idejük válaszolni..
A legnagyobb problémám az,hogy vannak HYIP oldalak,amikbe Libertyről fektettem be,szóval oda is kéne elvileg megkapnom..nem tudom,hogy így megkapom-e..
Járt már így valamelyikőtök?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Nekem eddig megjöttek a kódok... Ez gáz... Nyilván fognak segíteni, addig türelem.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

bogyozotyo írta:Nekem eddig megjöttek a kódok... Ez gáz... Nyilván fognak segíteni, addig türelem.
Hát várok,csak kicsit szar,hogy belépésnél kb. 3 szűrőn kell átmenned,hogy be tudj lépni a számládra,közbe meg a leggagyibb netbank..
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: monky »

Petya0426 írta:
bogyozotyo írta:Nekem eddig megjöttek a kódok... Ez gáz... Nyilván fognak segíteni, addig türelem.
Hát várok,csak kicsit szar,hogy belépésnél kb. 3 szűrőn kell átmenned,hogy be tudj lépni a számládra,közbe meg a leggagyibb netbank..
Néha késni szokott a mail, attól még a bejövő pénzeket megkapod, mondjuk ÉN az LR-től soha nem kapok mail-t, amikor beérkező utalást kapok.
Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

monky írta:
Petya0426 írta:
bogyozotyo írta:Nekem eddig megjöttek a kódok... Ez gáz... Nyilván fognak segíteni, addig türelem.
Hát várok,csak kicsit szar,hogy belépésnél kb. 3 szűrőn kell átmenned,hogy be tudj lépni a számládra,közbe meg a leggagyibb netbank..
Néha késni szokott a mail, attól még a bejövő pénzeket megkapod, mondjuk ÉN az LR-től soha nem kapok mail-t, amikor beérkező utalást kapok.
Hát,de nem hiszem,hogy 1 napot késnének a levelek..
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: monky »

Nálam kb. 20-30 percet késett.
Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

monky írta:Nálam kb. 20-30 percet késett.
Na azért gondolom,h itt valami más gond lehet !
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Hát ilyen nincs,én mindig megszívom..
Most kaptam e-mail-t a Liberty-től,de az van írva,h már 13 órája megérkezett,mindegy..
Sikerült belépnem a számlámra,erre mit látok??
Eltünt az összes pénzem..
U7916625 ez a számlaszáma annak aki ellopott a számlámról egyszer 5$-t,egyszer pedig 4,24$-t..
Valamilyen Premoney Adminja..Pedig nem is vagyok beregisztrálva erre az oldalra..hát ilyen nincs...kívááncsi vagyok,hogy vissza tudom-e szerezni,vagy sem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petya0426 2011.09.25. 12:40-kor.
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: monky »

Petya0426 írta:Hát ilyen nincs,én mindig megszívom..
Most kaptam e-mail-t a Liberty-től,de az van írva,h már 13 órája megérkezett,mindegy..
Sikerült belépnem a számlámra,erre mit látok??
Eltünt az összes pénzem..
71500765 ez a számlaszáma annak aki ellopott a számlámról egyszer 5$-t,egyszer pedig 4,24$-t..
Valamilyen Premoney Adminja..Pedig nem is vagyok beregisztrálva erre az oldalra..hát ilyen nincs...kívááncsi vagyok,hogy vissza tudom-e szerezni,vagy sem...
Kedves Petya !

Nagyon sajnállak. El sem tudom képzelni, hogy tudták ezt végrehajtani, Én magam is alig tudok belépni az LR-be. Olyan bonyolult.
Mocskos bűnözők.
Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

monky írta:
Petya0426 írta:Hát ilyen nincs,én mindig megszívom..
Most kaptam e-mail-t a Liberty-től,de az van írva,h már 13 órája megérkezett,mindegy..
Sikerült belépnem a számlámra,erre mit látok??
Eltünt az összes pénzem..
71500765 ez a számlaszáma annak aki ellopott a számlámról egyszer 5$-t,egyszer pedig 4,24$-t..
Valamilyen Premoney Adminja..Pedig nem is vagyok beregisztrálva erre az oldalra..hát ilyen nincs...kívááncsi vagyok,hogy vissza tudom-e szerezni,vagy sem...
Kedves Petya !

Nagyon sajnállak. El sem tudom képzelni, hogy tudták ezt végrehajtani, Én magam is alig tudok belépni az LR-be. Olyan bonyolult.
Mocskos bűnözők.
Azok! Azt kívánom az ilyenekre,hogy költség gyógyszerre azt a pénzt..undorítóak.. egyszer már megesett ugyan az a AP-mmel,most a Libertymmel..marha jó..
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: eco »

Petya!
Én is együtt érzek! Megnéztem a Premoney számlaszámát,de amiről mostanában fizetnek,az teljesen más számsor:U7404785
(PreMoney) Ha meg mégis a premoney adminja volt,akkor valószínűleg az admin egy előző Hyip oldalán voltál regisztrálva,onnan tudták a hozzáférési adatokat!Legutóbb hasonló dolog a Compact Fund és a Pharma-finance adminjával volt!Én amióta a pharma lenyúlta a számlámról a pénzt,azóta mindegy egyes befizetés után megváltoztatom a jelszót és a pin kódokat is!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

eco írta:Petya!
Én is együtt érzek! Megnéztem a Premoney számlaszámát,de amiről mostanában fizetnek,az teljesen más számsor:U7404785
(PreMoney) Ha meg mégis a premoney adminja volt,akkor valószínűleg az admin egy előző Hyip oldalán voltál regisztrálva,onnan tudták a hozzáférési adatokat!Legutóbb hasonló dolog a Compact Fund és a Pharma-finance adminjával volt!Én amióta a pharma lenyúlta a számlámról a pénzt,azóta mindegy egyes befizetés után megváltoztatom a jelszót és a pin kódokat is!
De ez borzasztó,hogy a HYIP Adminok ráálltak a netbank felttörésekre..Nemrég a Compact Fund az AP-mat törte fel,és emelt le több mint 50$-t..szerencsére pár hét után visszakaptam..
Én úgy kezdtem el védekezni,hogy minden HYIP-nél más-más jelszót adok meg,mindig generálok egy 8 karakteres jelszót a webdigital.hu/password oldalon.
De ezek szerint most már nekem is ezt kell csinálnom,amit Te csinálsz,hogy minden befektetésnél jelszó módosítás..
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: szabol »

:S
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nem tudom lehet-e, de csinálj egy másik Liberty számlát magadnak, mert ha ezt a régit használod a további befektetéseid is, amit a számládra utalnak, lenyúlhatja az a szemét. Ezt már ne használd többet.
Van függőben lévő befektetésed, amit lejárat után ide visszavársz?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Lili írta:Nem tudom lehet-e, de csinálj egy másik Liberty számlát magadnak, mert ha ezt a régit használod a további befektetéseid is, amit a számládra utalnak, lenyúlhatja az a szemét. Ezt már ne használd többet.
Van függőben lévő befektetésed, amit lejárat után ide visszavársz?
Igen,sajnos két helyről is ide várom a pénzem..
Módosítottam jelszót, login pint,és master keyt..
Viszont nem tudom,hogyan tudnám ezeket kiszűrni..Borzasztó,hogy engem mindig megtalálnak ezek a görények..
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Köszönöm szépen az együttérzéseteket,nagyon kedvesek vagytok :)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Petya0426 írta:
Lili írta:Nem tudom lehet-e, de csinálj egy másik Liberty számlát magadnak, mert ha ezt a régit használod a további befektetéseid is, amit a számládra utalnak, lenyúlhatja az a szemét. Ezt már ne használd többet.
Van függőben lévő befektetésed, amit lejárat után ide visszavársz?
Igen,sajnos két helyről is ide várom a pénzem..
Módosítottam jelszót, login pint,és master keyt..
Viszont nem tudom,hogyan tudnám ezeket kiszűrni..Borzasztó,hogy engem mindig megtalálnak ezek a görények..
pl mellőzhetnéd az 1 napos trágya helyeket. szvsz :?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Lili »

Petya!

Ha ide várod a kifizetéseidet, akkor Neked nem szokott a mail címedre az adott oldal levelet küldeni a sikeres átutalásról? Mert amikor azt a mailt megkapod, épp akkor érkezett rá a pénz a számládra és át tudnád magadnak küldeni (úgy, ahogy egymás között) a másik Liberty számládra. (ha addig csinálsz) Így hátha annyi idő alatt nem nyúlja le azt is az a gazfickó...

Egyébként én is arra gyanakszom ugyanaz csinálta, aki az AP-det. :angry:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Lili »

sweeney todd írta:
Petya0426 írta:
Lili írta:Nem tudom lehet-e, de csinálj egy másik Liberty számlát magadnak, mert ha ezt a régit használod a további befektetéseid is, amit a számládra utalnak, lenyúlhatja az a szemét. Ezt már ne használd többet.
Van függőben lévő befektetésed, amit lejárat után ide visszavársz?
Igen,sajnos két helyről is ide várom a pénzem..
Módosítottam jelszót, login pint,és master keyt..
Viszont nem tudom,hogyan tudnám ezeket kiszűrni..Borzasztó,hogy engem mindig megtalálnak ezek a görények..
pl mellőzhetnéd az 1 napos trágya helyeket. szvsz :?
Nincs ezekkel az 1 napos oldalakkal semmi gond, látod, hogy mind létező befektetések és kifizetik neki a hozamokat. Pár nap múlva biztosan nem fektet be, tudja Ő, hol a megállás.
A Compact Fund-ba nagyon sokan itt a fórumon befektettünk, én is, ki gondolta volna, hogy ilyen aljas az adminja...
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én viszont kinézem belőlük, hogy belenyúlkálnak a számlákba.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Lili »

sweeney todd írta:én viszont kinézem belőlük, hogy belenyúlkálnak a számlákba.
Hát, ezek után már én is!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Hát szerintem,tök mindegy az,hogy 1 napos,vagy 130 napos az oldal,attól az Admin még ugyan úgy megélhet abból,hogy a befektetőinek feltöri a netbankját..szóval..A Compact fund sem 2 napos volt..
Nem vagyok biztos benne,hogy ugyan az törte volna fel a Libertymet,aki az AP-met is,bár nincs kizárva..
Minden esetre,most majd töltök le egy külön tűzfalat,egy kém kiszűrő progit,és egy vírusirtót..
Lehet én is azt fogom alkalmazni,mint valamelyik fórumtársunk,hogy minden befektetés után módosítom a jelszót,és a pinkódokat,bár szerintem ez sem kifizetődő,mert ha naponta fektetek be pénzt,vagy napi többször,szerintem borzasztó azt nyomon követni..Meg hát ha nagyon akarják,így is-úgy is fel tudják törni..Sajnos ezeknek már megvannak a módszereik..
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ééés..ismét feltörték a Liberty számlámat... ma módosítottam jelszót,meg pint,most este ismét feltörték..Úgyhogy újat kell csinálnom..Annak a közel 10$-nak meg búcsút inthetek..
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: monky »

Petya0426 írta:Ééés..ismét feltörték a Liberty számlámat... ma módosítottam jelszót,meg pint,most este ismét feltörték..Úgyhogy újat kell csinálnom..Annak a közel 10$-nak meg búcsút inthetek..

Ez hihetetlen pofátlanság. Jó pár csalót sittre kellene helyezni, hogy javuljon a helyzet, sajnos egyenlőre ezt nem nagyon teszik meg.
Kép
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

monky írta:
Petya0426 írta:Ééés..ismét feltörték a Liberty számlámat... ma módosítottam jelszót,meg pint,most este ismét feltörték..Úgyhogy újat kell csinálnom..Annak a közel 10$-nak meg búcsút inthetek..

Ez hihetetlen pofátlanság. Jó pár csalót sittre kellene helyezni, hogy javuljon a helyzet, sajnos egyenlőre ezt nem nagyon teszik meg.
Na igen..Holnap csinálok egy másik Libertyt,kíváncsi vagyok,hogy a Branddaily Adminjával megtudom-e beszélni,hogy az új Libertymre küldje majd a pénzt..nem tudom..
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: feerke »

kikéred a régire és elküldöd gyorsan az újra
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: eco »

Hát Petya együtt érzek ismét!Bár nekem ez magas!Nem valami megnyugtató a dolog ránk nézve sem!2 dolgot vettem észre,lehet hülyeség amit mondok vagy csak szimpla okoskodás,de ilyen esetben mindent szemügyre kell venni!Szóval az egyik észrevételem,hogy egy weboldal segítségével generálsz jelszavakat!Szerintem ez felesleges!Magadtól is tudsz erős jelszavat létrehozni,a lényeg,hogy ne csak számok és betűk legyenek benne és ne egybefüggő szavak legyenek!Egy példa: Fvj5^s9#pW Én ilyeneket használok!
A másik dolog,hogy régebben hallottam olyan kémvírusokról,amik rámennek a gépre és a billentyűzet gombjainak leütését figyelik,így rájöhetnek a jelszavakra,amiket leütsz a billentyűzeten!Nem tudom,hogy tényleg van-e ilyen,de ha igen ,akkor én újra raknám a rendszert vírus irtóval,külön tűzfallal!

Egyébként most akarok befizetni egy oldalba és nekem sem jön meg a verifikációs pin az e-mail-emre! :angry:
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: szabol »

eco jól mondja egy rendszer újratelepítés nem árt mert ilyen programok léteznek. ha esetleg nyugalmi állapotban a géped dolgozik tehát te nem csinálsz semmit semmi nem fut és villog a gépen a piros. akkor az annak a jele hogy valaki szervernek használja a géped. én legalábbis ezt olvastam.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: eco »

Így van!Ezért mondom,hogy olvasni lehet ilyen dolgokról,szerencsére még ilyet személyesen nem tapasztaltam!

3. próbálkozásra megjött közben a verifikációs pinem,az egyenlegem megmaradt a számlámon,már kezdtem megijedni,hogy hasonló dolog történt velem!Ugye Petyánál is így kezdődött!
Amúgy egy ígéretes oldalba raktam be pénzt,szombaton jár le,mivel 5 napos!A Stock-Biz-hez hasonlítom,ha megkapom a kifizetést megosztom veletek!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Libery Reserve !

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

feerke írta:kikéred a régire és elküldöd gyorsan az újra
Szerintem ez egyáltalán nem jó ötlet.Mivel ha kikérem a régire,és elutalom az újra,akkor az az ember,aki feltörte a számlám,látni fogja,hogy pénzt utaltam egy számlára,és akkor az újra is rá fog szállni..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég