A többlábon állás biztonsága

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Ksdnel
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.09.05. 16:33
Kapcsolat:

A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Ksdnel »

Sziasztok, régóta olvasom a fórumot, elvitte a pénzem club-asteria, utána elite, azóta fintorogva nézelődök a hyip világában, persze én mohóságom és meggondolatlanságom, hogy csak 1 oldalúan fektettem be. Nos most 100 $-ral startolnék újra, de több lábon. 5 befektetésre gondoltam, és ehhez kérném a segítségeteket. Az elgondolásom, hogy olyan oldalkba szeretnék ami Bia és ilyesmihez közel hasonló. Tehát olyan hyipek ajánlását kérném, ami 7 nap alatt 120%-ot ad. A 100 $-t 5 felé szabdalom egyenlően, ha lesz 5 db ilyen program, tehát 20-20dollár mindenhova, amivel a végeredmény az össztőkére úgyanúgy 120 $ lesz, mintha csak 1 befektetőoldalra tettemvolna a 100 $-t viszont, a kockázat így ha 1 héten belül 1 bedől akkor újra 100 $-on leszek csak, viszont ha 1 helyre teszem akkor minusz 100 $. Ezért kérném a hyip világában jártasakat, hogy ha tunak mutassanak nekem 5 ilyen befektető oldalt aminél 7 nap alatt 120% a profit. Előre is köszönöm!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

nehéz egy koncepcióra ajánlani mindent.

én ezekben vagyok benne:

http://fxjuice.com/?ref=miyoku
http://panainv.com/?ref=miyoku
http://powerful-strategy.com/?ref=miyoku

+ BIA + goldfund + reprofinance.

nem fogsz 5 viszonylag megbízható oldalt találni, ahol pontosan egy hét alatt kb 20%-ot kapsz. elég, ha mondjuk belövöd, hogy max 14 napos lekötést vagy hajlandó csinálni és mennyi legyen kb a kamat.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Szia!
Üdvözlünk a HYIP világában! :D

Véleményem szerint nem ajánlatos csak ilyen oldalakba betenni,melyek ilyen magas hozamot ígérnek.

Én,leges legjobban a NeoProgresst ajánlanám befektetésre.Persze,mivel én is a több lábon állás híve vagyok,ezért én is azt ajánlom,hogy tegyél be máshova is.
Hogy miért is a NeoProgresst ajánlom??
Több mint 200 napja vannak fent a neten,a kezdetektől probléma mentesen fizet.
Igaz,nem akkora nagyok a hozamok,mint egy átlagos HYIP-nél,viszont amit ígér,azt be is tartja.
Ha 100$ felett fektetsz be,egy pdf formájú szerződést bocsájt ki a nevedre,mely tartalmazza a befektetés részleteit,s a tőke garanciát.
Online Chat-os supporttal is rendelkeznek,ahol több nyelven beszélő Moderátor személy áll a rendelkezésünkre.Nekem tegnap épp egy magyarul is beszélő amerikaival sikerült beszélnem.
Angliában VALÓSAN bejegyzett cég!!
Cégbejegyzést igazoló okirat:
https://www.neoprogress.com/docs/certificate.pdf

Cégnyilvántartó rendszer: http://wck2.companieshouse.gov.uk
(NEO Finance Limited)

Továbbá,fontos,hogy a NeoProgress-nek különböző országokban vannak képviselői.Magyarországról is vannak,többen is,szám szerint 3-an.Ez nagyon jó hír,mivel,ha bármi problémánk adódna,s nem tudunk angolul,hogy az Adminnal beszélni tudjunk,akkor fel tudjuk őket keresni.

A befektetés 10$-tól kezdhető AlertPay ,Liberty Reserve,és Solid TrustPay számláról egyaránt.A kifizetés INSTANT történtik!
Ja,és,hogy el ne felejtsem..
Ha Liberty számláról fektetünk be,lehetőségünk van rá,hogy AlertPay-ra tudjuk kikérni a pénzt.Sőt,ha ezt tesszük,10% bónuszt is kapunk.

Ha felkeltettem érdeklődéses,nézz körül az általam nyitott topicban,ahol megtekintheted a kifizetési bizonylataimat is.
Link a topichoz : http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1367

Ha pedig regisztrálni szeretnél,itt megteheted : https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Továbbá,ha rövid távút keresel,akkor ajánlanám még a PanaInv-et.
Már kétszer kaptam kifizetést tőlük,,mindig megérkezett.Igaz,nem INSTANT fizetnek,de pár órán belül a számlán van a pénz..Nekem volt,hogy 8 perc alatt megérkezett ! :)
Én a 2 naposba szoktam visszaforgatni a pénzem.

Ha bővebben érdekel,kérlek nézd meg az általam nyitott topicot,melyet ezen a linken érhetsz el :
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1560

Ha pedig kedvet kaptál,itt regisztrálhatsz : http://panainv.com/?ref=petya0426
Ksdnel
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.09.05. 16:33
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Ksdnel »

Én bátran beletenném az egész 100 $t a neoprogressbe, de ki "ígéri" meg nekem azt a tőkegaranciát, annyi átverés van , annyiszor odalett már mennyi ember pénze bizonyos ígéretek mellett is. Most egy pdf szerződéssel mitcsináljak, hova forduljak vele,hogy megkapjam a pénzem ha becsődölnek? Ki a 3 képviselő itt magyarországon? Tudsz konkrétabb útmutatást róluk,hogy valós cég?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

amíg nincs komoly tőkéd, jobb, ha egyenlő részre osztod a pénzed, mindenhova teszel kicsit.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ksdnel írta:Én bátran beletenném az egész 100 $t a neoprogressbe, de ki "ígéri" meg nekem azt a tőkegaranciát, annyi átverés van , annyiszor odalett már mennyi ember pénze bizonyos ígéretek mellett is. Most egy pdf szerződéssel mitcsináljak, hova forduljak vele,hogy megkapjam a pénzem ha becsődölnek? Ki a 3 képviselő itt magyarországon? Tudsz konkrétabb útmutatást róluk,hogy valós cég?
Én sem ajánlom azt,hogy tedd be egy oldalba a 100$ tőkéd..Mint ahogy Te is mondtad,inkább olyan oldalba tennél bele,ami heti min. 20%-ot hoz.Na a Neo Progress nem ilyen.Ha szeretnél beinvesztálni oda,akkor kezdésnek azt ajánlom,hogy maximum 50$-al szállj be.
Igazad van,a mai világban semmi sem garancia,semmi sem biztos,csak az ami már elmúlt..

A nemzetközi képviselőket ezen a linken találod : https://www.neoprogress.com/representatives

Ha bármiben segíthetek,írj itt nyugodtan,vagy privát üzit :)
Ksdnel
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.09.05. 16:33
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Ksdnel »

Egy kis érdekesség, hogy nézelődtem a neo progress után. Írják több oldalon is, hofy bejegyzett cég az UK-ban, egy-két helyen a pontos címét is felntűntetik:" Központi iroda címe: 13 ST STEPHENS STREET TONBRIDGE, KENT TN9 2AB GB". Google a barátunk, kíváncsiságból beírtam ezt a címet és megnéztem a térképet. Egy pici kis utcáról van szó, de a technika még utcaképet is mutat nekünk, ésakárhogy nézem én ezt egy kivárosi lakóépületeknek látom és sehol egy cégszerű épület vagy tábla, semmi. Elgondolkodtató kicsit
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Lili »

Ksdnel írta:Egy kis érdekesség, hogy nézelődtem a neo progress után. Írják több oldalon is, hofy bejegyzett cég az UK-ban, egy-két helyen a pontos címét is felntűntetik:" Központi iroda címe: 13 ST STEPHENS STREET TONBRIDGE, KENT TN9 2AB GB". Google a barátunk, kíváncsiságból beírtam ezt a címet és megnéztem a térképet. Egy pici kis utcáról van szó, de a technika még utcaképet is mutat nekünk, ésakárhogy nézem én ezt egy kivárosi lakóépületeknek látom és sehol egy cégszerű épület vagy tábla, semmi. Elgondolkodtató kicsit
Hát, ez nem semmi...Most hogy írtad megnéztem én is és igazad van. :o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lili 2011.10.12. 09:43-kor.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Nem igazán értem mi ezen a meglepő. Egyik HYIP mögött sem áll igazi cég. Általában 1-2 ember csinálja ezeket az oldalakat. szabol szerintem tudna nektek mesélni.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:Nem igazán értem mi ezen a meglepő. Egyik HYIP mögött sem áll igazi cég. Általában 1-2 ember csinálja ezeket az oldalakat. szabol szerintem tudna nektek mesélni.
Igen, csak ugye a Neoprogress vmi nagy cégnek lett/van beállítva és ez nem Petyát, a topic nyitót illeti, hanem globálisan nézve.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Lili »

Közben bemásolom a Neoprogress nagy központját. :)

http://maps.google.hu/maps?q=13+ST+STEP ... CDQQ_AUoAg

Nagyítsátok ki...

Nem baj, csak fizessen!!! :)
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Lili írta: Igen, csak ugye a Neoprogress vmi nagy cégnek lett/van beállítva és ez nem Petyát, a topic nyitót illeti, hanem globálisan nézve.
Sok hülyeséget össze tudnak hordani az emberek.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:
Lili írta: Igen, csak ugye a Neoprogress vmi nagy cégnek lett/van beállítva és ez nem Petyát, a topic nyitót illeti, hanem globálisan nézve.
Sok hülyeséget össze tudnak hordani az emberek.
Össze kéne fognunk és csinálni egy HYIP oldalt... :) Otthon a kisszobából intézünk mindent. :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Lili írta:
Össze kéne fognunk és csinálni egy HYIP oldalt... :) Otthon a kisszobából intézünk mindent. :)
Ne lődd el előre a poént hogy mire készülünk, mert senki nem fog befektetni, ha híre megy. :D
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Lili írta:
sleepingevil írta:
Lili írta: Igen, csak ugye a Neoprogress vmi nagy cégnek lett/van beállítva és ez nem Petyát, a topic nyitót illeti, hanem globálisan nézve.
Sok hülyeséget össze tudnak hordani az emberek.
Össze kéne fognunk és csinálni egy HYIP oldalt... :) Otthon a kisszobából intézünk mindent. :)
nekem nem lenne gyomrom hozzá. :rofl:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sweeney todd írta: nekem nem lenne gyomrom hozzá. :rofl:
Nem kell komolyan venni, csak egy kis feszültségoldás. :)
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hoparduc írta:
sweeney todd írta: nekem nem lenne gyomrom hozzá. :rofl:
Nem kell komolyan venni, csak egy kis feszültségoldás. :)
gondoltam, hogy nem álltok rá azonnal. :D 8)
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Most mi a baj egy kis piramisjátékkal? Az az egész. :D
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ksdnel írta:Egy kis érdekesség, hogy nézelődtem a neo progress után. Írják több oldalon is, hofy bejegyzett cég az UK-ban, egy-két helyen a pontos címét is felntűntetik:" Központi iroda címe: 13 ST STEPHENS STREET TONBRIDGE, KENT TN9 2AB GB". Google a barátunk, kíváncsiságból beírtam ezt a címet és megnéztem a térképet. Egy pici kis utcáról van szó, de a technika még utcaképet is mutat nekünk, ésakárhogy nézem én ezt egy kivárosi lakóépületeknek látom és sehol egy cégszerű épület vagy tábla, semmi. Elgondolkodtató kicsit
Szia!
Igazad van,valóban így kép alapján nem lehet látni feltüntetve sem táblát,sem pedig egy logót.
Nagyon kellemetlenül érzem magam amiatt,hogy feltehetőleg valótlan infót tettem közzé.
Nem,ismétlem NEM a Neo védelmében írok,nem is lenne értelme.
Viszont.
Ne felejtsük el,hogy a Google térkép is tévedhet,sőt,nálam többször tévedett már házszámot,stb..

Tehát, előfordulhat az is,hogy a térkép tévedett 1 házszámot,s épp a mozgó kocsi - aki készíti ezeket a képeket - nem fényképezte le.
Ez is csak egy feltevés.

Minden esetre,a lényeg,hogy fizet.
rolee
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.11.29. 11:54
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: rolee »

Kissmillió kamu oldal van amik olyan szövegekkel jönnek, hogy gyors jövedelmet tud hozni pár klikk, stb...Elkérik a bankszámlád elérhetőségeit majd meglepetés...Pénzküldés helyett üres bankszámla! Jobbik esetbe nem történik semmi!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: A többlábon állás biztonsága

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nekem az a kedvencem, hogy ugyanaz az oldal motorja, csak a design-on variáltak :-)
néha direkt figyelek 1-2 oldalt
ami az oldalon látható hogy mennyi befizetés érkezett ill. kifizetés, az a script része, tehát az valós
volt hogy 4 nap alatt 38 ezer dollár
jó kis napibér :)
aztán eltünik, nem fizet tovább
kis design átalakitással meg kamuzással (kamu igazoló papirok a cég müködéséről stb) napi 10ezer dollár bevétel YEAH
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég