ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Dopamin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.08. 13:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Dopamin »

Bennem most egy olyan merült fel,hogy aki nem akar szarakodni a mátrixxal meg a restarttal, az csinálhatja úgy is hogy restart után egyből benyom egy nagy összeget 75 napot nagy valószínűséggel túléli és 50% os hozamot elkönyvelhet,amit szépen ki is vesz vagy a számlájára vagy csak a justbeenpaid "főszámlájára" (azt ugye nem bántja a restart?????) és megvárja míg restart lesz majd indul előről.
Persze ez azoknak éri meg jobban akik viszonylag nagy alappal indulhatnak...De sztem 75 napra 50% az egész jó, ennél magasabb csak hyip eknél van amik viszont nem ennyire biztosak. :)

Vélemény?
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Dopamin írta:Bennem most egy olyan merült fel,hogy aki nem akar szarakodni a mátrixxal meg a restarttal, az csinálhatja úgy is hogy restart után egyből benyom egy nagy összeget 75 napot nagy valószínűséggel túléli és 50% os hozamot elkönyvelhet,amit szépen ki is vesz vagy a számlájára vagy csak a justbeenpaid "főszámlájára" (azt ugye nem bántja a restart?????) és megvárja míg restart lesz majd indul előről.
Persze ez azoknak éri meg jobban akik viszonylag nagy alappal indulhatnak...De sztem 75 napra 50% az egész jó, ennél magasabb csak hyip eknél van amik viszont nem ennyire biztosak. :)

Vélemény?
Nos az a lényeg,hogy restart után mindenképp érdemes befektetni,mert min 3 hónapig nem kell félni egy újabb restarttól(ez ugye nem biztos soha).Nos én úgy döntöttem,hogy megveszem az upgrade-t és ha nem ér el a restart,akkor azt itt jelezni fogom.Most ennyit szánok rá.Hogy a mátrixok feltöltődése mennyi idő lesz?Arról sajnos fogalmam nincs.Majd ezzel akkor foglalkozom,ha már ott tartok.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

kingdeath írta:Nem olvastam.Mondták nekem.Egy olyasvalaki,aki régebb óta benne van a rendszerben.Na most kiderül nemsokára.Így tanul az ember.Viszont nincs upgrade lvl1-em.Ha így nem kapom meg a mátrixot,akkor igen morcos leszek.
Úgy rémlik valaki írta itt a fórumon régebben, hogy ha nem vagy upgrade-elve, akkor sincs baj, mert attól még átkerül a pénz a JSS-be csak várakozik és amikor kifizeted, akkor indítja a mátrixot. De ezt az ismerősödnek már gondolom tudnia kéne, ha régebb óta benne van.
Én itt is kifogtam a szponzort, mert egy weboldalon keresztül regeltem. Ma írtam neki, hogy esetleg nem ártott volna, ha értesített volna néhány dologról a restarttal kapcsolatban, erre visszaír, hogy elnézést kér és elküldte azt a hírlevelet, amit én is megkaptam. A kérdésekre meg válasz smafu.
Nekem meg teljesen természetes, hogy utána járok mindennek és értesítem róla a szponzoráltjaimat, hogy segítsek neki. Hiszen ez az én érdekem is. Ezért nem hoztam még ebbe a rendszerbe senkit, mert még én magam se tudom hogy működik pontosan.
Hamarosan tapasztaltabb leszek :)

A hírlevélben pl. azt írják ugye, hogy a 03.7.-e után vásárol pozíciókat nem érinti a restart, de később meg azt írják, hogy jobb ha a restart után veszünk pozíciót. Akkor most melyik a jobb? Ami addig kijön inkább vegyem ki? Vagy maradjon a Tripler számlán? Vagy tegyem át a JSB számlára?

2. oldalon volt kitárgyalva ez a téma. Ezek szerint nem kell különösebben aggódni.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

pborisz írta:
kingdeath írta:Nem olvastam.Mondták nekem.Egy olyasvalaki,aki régebb óta benne van a rendszerben.Na most kiderül nemsokára.Így tanul az ember.Viszont nincs upgrade lvl1-em.Ha így nem kapom meg a mátrixot,akkor igen morcos leszek.
Úgy rémlik valaki írta itt a fórumon régebben, hogy ha nem vagy upgrade-elve, akkor sincs baj, mert attól még átkerül a pénz a JSS-be csak várakozik és amikor kifizeted, akkor indítja a mátrixot. De ezt az ismerősödnek már gondolom tudnia kéne, ha régebb óta benne van.
Én itt is kifogtam a szponzort, mert egy weboldalon keresztül regeltem. Ma írtam neki, hogy esetleg nem ártott volna, ha értesített volna néhány dologról a restarttal kapcsolatban, erre visszaír, hogy elnézést kér és elküldte azt a hírlevelet, amit én is megkaptam. A kérdésekre meg válasz smafu.
Nekem meg teljesen természetes, hogy utána járok mindennek és értesítem róla a szponzoráltjaimat, hogy segítsek neki. Hiszen ez az én érdekem is. Ezért nem hoztam még ebbe a rendszerbe senkit, mert még én magam se tudom hogy működik pontosan.
Hamarosan tapasztaltabb leszek :)

A hírlevélben pl. azt írják ugye, hogy a 03.7.-e után vásárol pozíciókat nem érinti a restart, de később meg azt írják, hogy jobb ha a restart után veszünk pozíciót. Akkor most melyik a jobb? Ami addig kijön inkább vegyem ki? Vagy maradjon a Tripler számlán? Vagy tegyem át a JSB számlára?

2. oldalon volt kitárgyalva ez a téma. Ezek szerint nem kell különösebben aggódni.
Igen..a FAQ-ban ez le is van írva,hogy a pozik megvárnak engem.Aki mondta nekem ezt a dolgot..nem ő szervezett be.Aki engem beszervezett,az már nem foglalkozik a JBP-vel.Vagy elfelejtette,vagy pedig türelmetlen hozzá.Lényeg,hogy nem válaszol az e-mailemre sem.Nos az oldalon tényleg azt írják,hogy a tegnap óta vásárolt pozik biztonságban vannak.A leírásból idéztem azt,hogy érdemes a restart után vásárolni.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

kingdeath írta:Aki mondta nekem ezt a dolgot..nem ő szervezett be. Aki engem beszervezett, az már nem foglalkozik a JBP-vel. Vagy elfelejtette,vagy pedig türelmetlen hozzá.Lényeg,hogy nem válaszol az e-mailemre sem.
omg van olyan ember, akinek nincs türelme kivárni, hogy 50%-ot kamatozzon a pénze 75 nap alatt? Ez több, mint hihetetlen.

Újabb kérdés: referáltak pozíciói után látok jóváírva $-okat, de nem a számlán. Ezt hogyan (vagy mikor) tudom onnan kivarázsolni?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: feerke »

Pl nekem se lenne türelmem várni 75 napot ezért sem kezdtem bele. Ha közben lelép a pénzel (mert ugye bármikor megteheti), akkor cseszhetem az alertpay garanciát mert az is csak 30 napig van a befizetéstől számítva.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Ne tudd meg,hogy mennyi türelmetlen ember van.Feerke meg máshogy áll hozzá.Mindenki maga dönti el,hogy mit mer rizikózni.Igazat adok én neki abban,hogy igaz az,hogy az internetben rengeteg lehetőség van..viszont semmilyen garancia nincs arra,hogy megmaradsz a pénzednél.Nálam a gondolkodásmód arról szól,hogy nekem elég garancia az,hogy már 2 éve üzemelnek és vannak ismerőseim(persze ott vagyok én is),akik megkapták a pénzüket belőle.Kockázat nélkül nincs nyereség sajnos manapság.Mellesleg akik meg ezzel akarnak foglalkozni,azok tudják,hogy nem szabad belepakolni akkora összeget,hogy ha netán elvész...,,belerokkanjon".Erre van még egy másik megoldás is,hogy ,,több lábon" kell állni és nem csak egy helyen szabad bent tartani a kis pénzedet.
Ezt csak azért mondom,mert ismerek olyasvalakit,aki mindig csak félretette a pénzét és belepakolta ebbe a rendszerbe.Ugye múlt héten meg volt a DDoS támadás és enyhe szívrohamot kapott,hogy el fog tűnni az oldal.Na már most szerintem nem éri meg a sok stresszt ez az egész.Ezért csináltam én is úgy,hogy először kipuhatoltam,hogy kb hogyan működik a dolog és csak azután fizettem be.Ja és nem is ajánlom mai napig senkinek sem tovább,amíg teljesen tisztában nem vagyok a dolgokkal.Értsétek ezalatt a mátrixok és a restart működési folyamatát.
Az utóbbi ugye hamarosan be fog következni és annak következményeként bele tudok majd kóstolni a mátrixokba is.
Úgy határoztam személy szerint,hogy az upgrade-t nem fogom megvenni,mert azt olvastam a leírásban,hogy a mátrix pozik meg fognak engem várni.Ha meg valamit félreértelmeztem,akkor meg így jártam.Legalább tanultam belőle.
Ezért jó ez a fórum is,mert amiket megtapasztalok,azokat itt meg is tudom osztani.Nehogy más is beleessen ugyan abba a gödörbe,amelybe én estem bele.
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok!

Kérdeztétek hol lehet megnézni a reffek után a jutalékot.
Menj be a tripler számládba és kattints a financial gombra és alul meg tudod nézni mindennap mit írtak jóvá azon a napon a számládon.
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

kingdeath írta:
Dopamin írta:Bennem most egy olyan merült fel,hogy aki nem akar szarakodni a mátrixxal meg a restarttal, az csinálhatja úgy is hogy restart után egyből benyom egy nagy összeget 75 napot nagy valószínűséggel túléli és 50% os hozamot elkönyvelhet,amit szépen ki is vesz vagy a számlájára vagy csak a justbeenpaid "főszámlájára" (azt ugye nem bántja a restart?????) és megvárja míg restart lesz majd indul előről.
Persze ez azoknak éri meg jobban akik viszonylag nagy alappal indulhatnak...De sztem 75 napra 50% az egész jó, ennél magasabb csak hyip eknél van amik viszont nem ennyire biztosak. :)

Vélemény?
Nos az a lényeg,hogy restart után mindenképp érdemes befektetni,mert min 3 hónapig nem kell félni egy újabb restarttól(ez ugye nem biztos soha).Nos én úgy döntöttem,hogy megveszem az upgrade-t és ha nem ér el a restart,akkor azt itt jelezni fogom.Most ennyit szánok rá.Hogy a mátrixok feltöltődése mennyi idő lesz?Arról sajnos fogalmam nincs.Majd ezzel akkor foglalkozom,ha már ott tartok.

Miért akarsz upgradelni addig, amíg nincs legalább 4 lejárt pozíciód? Vagy már van?
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

venci95 írta:
kingdeath írta:
Dopamin írta:Bennem most egy olyan merült fel,hogy aki nem akar szarakodni a mátrixxal meg a restarttal, az csinálhatja úgy is hogy restart után egyből benyom egy nagy összeget 75 napot nagy valószínűséggel túléli és 50% os hozamot elkönyvelhet,amit szépen ki is vesz vagy a számlájára vagy csak a justbeenpaid "főszámlájára" (azt ugye nem bántja a restart?????) és megvárja míg restart lesz majd indul előről.
Persze ez azoknak éri meg jobban akik viszonylag nagy alappal indulhatnak...De sztem 75 napra 50% az egész jó, ennél magasabb csak hyip eknél van amik viszont nem ennyire biztosak. :)

Vélemény?
Nos az a lényeg,hogy restart után mindenképp érdemes befektetni,mert min 3 hónapig nem kell félni egy újabb restarttól(ez ugye nem biztos soha).Nos én úgy döntöttem,hogy megveszem az upgrade-t és ha nem ér el a restart,akkor azt itt jelezni fogom.Most ennyit szánok rá.Hogy a mátrixok feltöltődése mennyi idő lesz?Arról sajnos fogalmam nincs.Majd ezzel akkor foglalkozom,ha már ott tartok.

Miért akarsz upgradelni addig, amíg nincs legalább 4 lejárt pozíciód? Vagy már van?
Nem...nincsen.Csak féltem,hogy a jss pozíciókat nem fogom megkapni,ha elér a restart.Erre senki nem tudott nekem egyenes választ adni.De már kipuhatoltam a dolgot,hogy nem kell hozzá upgrade.
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Eddig 3 hónapon belül nem volt kétszer restart.
Azt sajnos nem tudom megmondani mi történik ha nem frissíted a számládat mert én megkapom az elhelyezéseket.
Most én sem vásárolok pozíciót mert 27 nyitott matrixom van és ezt sokára tudom feltölteni.Ezt így nyitotta a rendszer ezt nem tudtam befolyásolni.Tehát annak az esélye elég kicsi hogy neked egy matrixot tölt fel.Én eddig úgy próbáltam gyorsítani hogy vettem prémium elhelyezést de most az is elég lassú.Amit vettem március elsején még mindig nem kaptam meg.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

babmar írta:Eddig 3 hónapon belül nem volt kétszer restart.
Azt sajnos nem tudom megmondani mi történik ha nem frissíted a számládat mert én megkapom az elhelyezéseket.
Most én sem vásárolok pozíciót mert 27 nyitott matrixom van és ezt sokára tudom feltölteni.Ezt így nyitotta a rendszer ezt nem tudtam befolyásolni.Tehát annak az esélye elég kicsi hogy neked egy matrixot tölt fel.Én eddig úgy próbáltam gyorsítani hogy vettem prémium elhelyezést de most az is elég lassú.Amit vettem március elsején még mindig nem kaptam meg.
Köszi az infót babmar! Ezek szerint a Triplerben két restart között zavartalanul megy a profitosztás, csak a mátrix lassult le, ami egyébként tekinthető extra profitnak is, amolyan prémium.
Az mondjuk érdekes, hogy a prémium elhelyezés vásárlásával sem gyorsul.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

elvileg 20-21 körül lesz restart!
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Igen kb április 6-án írták nekem hogy 2 héten belül.De ez is újdonság mert eddig nem értesítettek mindig elég váratlanul jött.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Még arra is gondoltam,hogy ez a pár napos kiesés és egyéb dolgok miatt hirtelen megnőtt a kiadásuk és ezért szükséges a restart.Lényeg az,hogy nem fogunk bukni vele hosszú távon.Többi meg nem érdekel.Csak menjen az oldal és hozza a sok-sok hozamot :)
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

kingdeath írta:Még arra is gondoltam,hogy ez a pár napos kiesés és egyéb dolgok miatt hirtelen megnőtt a kiadásuk és ezért szükséges a restart.Lényeg az,hogy nem fogunk bukni vele hosszú távon.Többi meg nem érdekel.Csak menjen az oldal és hozza a sok-sok hozamot :)
Ja, a kifizetés most is rendre megérkezik! :good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

venci95 írta:
kingdeath írta:Még arra is gondoltam,hogy ez a pár napos kiesés és egyéb dolgok miatt hirtelen megnőtt a kiadásuk és ezért szükséges a restart.Lényeg az,hogy nem fogunk bukni vele hosszú távon.Többi meg nem érdekel.Csak menjen az oldal és hozza a sok-sok hozamot :)
Ja, a kifizetés most is rendre megérkezik! :good:
kaptál tőlük kifizut?
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Igen, az utolsót tegnap reggel. Ma megint kértem ki, remélem holnap délelőtt az is megjön.
Eddig mindig reggel kértem ki, és másnap reggelre a AP számlán volt.
Most folyamatosan kérek ki, már 2 hete, (kb. 3 naponta tudok) mivel most nem növelem a pozíciók számát.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Találtam egy egész jó értelmes leírást a restartról:

A JSS-Tripler-restartról: bizonyos időközönként (kb 4-5 havonta) szükség van az újraindítási mechanizmusra, hogy hosszútávon is működőképes legyen az oldal. A lényege: a restart alkalmával a 10 dolláros csomagjaid kb felét felszívja a rendszer, ezek nem dolgoznak tovább, viszont átkerülnek a JSS Synergy-surf 2x2-es mátrixba, ahol sokkal lassabban töltődnek. FIGYELEM! 2 héten belül restart, de ez az ápr. 7 után vásárolt pozíciókat nem érinti. A legjobb időpont a pozíció vásárlásra ez az időszak illetve a restartot követő időszak :) Jó esély van arra hogy ezt követően 90 napon belül nem lesz restart :)
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Akárhogy számolok, de esetleg aki jobban benne van ebben kérem, hogy cáfoljon meg mert ez így elég fura.
Tételezzük fel, hogy elindult valaki 50$-al március elején. A restart napjáig (április.21) ez az 5 pozíció 12-re nő. Ha a felét elveszik marad neki 6, de hozzá jön 2 pozíció mert az április 7. után megszerzett pozíciók biztonságban vannak. Így a restart után 8 pozícióval megyünk tovább. Miután elérünk a 74. napig megint lesz 13 pozíciónk, de a 75-ik napon az első 5 pozi lejár, tehát keresett a szerencsétlen 10$-t? Remélem nem így van. Ugyanis mire megint eléri a 13-15$-t megint lesz egy restart. Remélem csak én nem értek valamit. :)
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

NEM tudom, de szerintem a lényeg, hogy időben kivedd a kezdeti befizetésedet, és akkor már könnyebben veszed, hogy felezik 1 pozícióidat ....
Én 180 $-ral kezdtem febr. elején. Most tartok a 140 $ kivétnél. Ha mindjárt január 7. restart után befizettem volna, akkor már rég ki tudtam volna szedni a kezdő összeget, és van 34 pozícióm. De ha még van egy hét, akkor pont pénzemnél leszek, mert 3 naponta jön össze a 20 $. :roll:

A legutolsó kifizetésem:


Van pénzt!

JustBeenPaid! (Michael@bigbooster.com) csak küldött pénzt AlertPay keresztül.

Fizetés részletei

Dátum: április 13, 2012 11:56:22
Összeg Sent: $ 20,24 USD
Feladó neve: JustBeenPaid!
Feladó e-mail: michael@bigbooster.com
Hivatkozási szám:
Üzenet: kivonás JSS Account
Tekintse meg az ügylet részleteit, jelentkezzen be AlertPay számlára.

Köszönjük választotta AlertPay,
Az AlertPay csapat Kövesse velünk
c4177
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.14. 12:34
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: c4177 »

Üdv!

Látom itt érdemben foglalkoztok a dologgal. Most találtam erre a lehetőségre, érdekelne nagyban, de szerintem rohadt byonyolult és primitív a kezelőfelület (ronda is) és elég homály az egésznek a menete. Ha valaki szájbarágósan elmondana mindent töviről hegyire, az nagyon jó lenne!

Előre is köszönöm!
c4177
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.14. 12:34
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: c4177 »

Akkor gyakorlatilag muszály a JSS-t is csinálni, mert különben a restartok tönkreteszik a fejlődést
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Ahhoz hogy részt vegyél a JBP's Synergy Surf (JSS) -ben ez negyedévre 15$ plusz venned kell egy matrixot ez 20$
így tudsz elhelyezéseket kapni. Utánna már automatikusan működik.A számládat mindenképpen érdemes frissíteni
mert ha kifut 4pozíciód a triplerben csak akkor kapsz ingyenes elhelyezést a matrixba.
Ha bármi kérdésed van keressél és mindenbe segítek
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Szeretném megkérdezni,hogy a 15 dollárt lehet -e a JSS triplerben összegyűlt pénzből fizteni és hogyan kell ,hol kell megcsinálni.
Köszi Bariba9
temudzsin69
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.12. 18:41
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: temudzsin69 »

Hát igen,keservessen osszegyujtott pozíciokat most szépen lenyulják es ott vagyunk ujra ahol a part szakad.Tul sokan vannak már a rendszerbe,és nem bírják a kamatokat fizetni.Ezért vették le a hétvégét 1.5%-ra és persze ezért kellenek az ujra indítások.Aki tud egy kicsit számolni az tudja,hogy ez a rendszer csak így tarthato fent hoszabb ideig.Persze ha a restartok egyre gyakoribbak lesznek akkor már nem fog lehetni a Tripler-rel keresni semmit mert nem lesz erdemes a penzt visszaforgatni mivel a restart-nál tobb mint fele eltunik,vagyis atraklyák a mátrixba amivel a befizetok 90%-a nem tud mit kezdeni hiszen itt már referáltakat kell gyujteni ami persze egyre nehezebb,mivel már nem bíznak az emberek ezekben a penznyelo programokban. Tehát az én szerény véleményem,hogy ez a program is el fog tunni hamarosan mint a tobbi ehhez hasonlo,mivel a Triplert csak arra használják,hogy a mátrixokat fel tudják vele toltenipénzel.Sok ugyan ilyen alapon mukodo HYIP program van ami ezen az alapokon mukodik,és restart nelkul is szépen mukodik és hozza a pénzt.Persze egyik sem orok életu,ugy ahogyan ez sem az.
gabopapa
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.10.12. 13:00
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabopapa »

Kedves temudzsin69 !

Több sebből vérzik az állításod!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most nincs kedvem elmagyarázni hogy miért de legyen elegendő annyi hogy több angol web konferenciát kellene hallgatnod, képezni magadat(itt személyesen tudsz beszélni a JSS tulajával)akkor talán nem írnál ilyeneket.
A HYIP-t MEG HAGYJUK NYUGODTAN A FENÉBE :argue: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tisztelettel
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Nahát, nahát..... hol a pozitív hozzállás? :)
és vajon miért nem kérte és kapta meg két év alatt senki a F.M. által felajánlott 1mill dolcsit? ;)
Dopamin
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.08. 13:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Dopamin »

Talán azért nem kérte/kapta senki meg az 1 milliós jutalmat mert az egy reklám/marketing-bullshit. :)
Mézesmadzag ami húzza az embereket gumicsont amin lehet rágódni.

Egy kérdés,ha fele annyi új tag regisztrálna mint most és dupla annyian vennék ki a pénzüket visszaforgatás helyett akkor bebukna-e a rendszer?
Elárulom: bebukna.
Mi a következtetés: ez egy nagyon nagyon okosan felépített PONZI, amibe van egy csomó fék hogy ne bukjon be és a befizetőkből tudjon fizetni a kikérőknek, úgy hogy mellette a tulaj halálra keresse magát :)
Remélem ti se hiszitek el,hogy weboldalak forgalmát növelő értékek vannak a pozicióink mögött, ez még nagyobb bullshit mint a HIYP es forexba forgatjuk a pénzedet duma :)

Ennek ellenére még akár ki is húzhatja 1-2 évig vagy többig is, szóval tényleg ügyesen megcsinált rendszer, de mindenkinek ajánlom hogy a befektett tőkét minél előbb szerezze vissza, onnantól már nem bukhat rajta. :))
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Dopamin írta: Ennek ellenére még akár ki is húzhatja 1-2 évig vagy többig is, szóval tényleg ügyesen megcsinált rendszer, de mindenkinek ajánlom hogy a befektett tőkét minél előbb szerezze vissza, onnantól már nem bukhat rajta. :))
persze, így igaz, ott a pont! nyilván akik benne vagyunk valamilyen szinten mind bizunk a programban.... különben minek is másztunk volna bele :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég