A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

Sziasztok!
A népszerűségi lista jelenlegi első helyezettjét szeretném egy kicsit bemutatni.
Miért ők az első helyezettek? Mert talán kicsit másképpen csinálják.
Találkoztatok már olyan HYIP céggel, ahol a tulajdonos a nevét (David Walker), képét, hangját adta volna a cégéhez? Én nem emlékszem ilyenre. Bank garancia? 24 órás telefonos support?
Na szóval röviden.
Londoni székhelyű cég, nincs még 2 hónapja a neten.
10$-tól lehet befektetni, a napi hozam 2,8% és a befektetés 60 napra szól.
Hogy is van ez számokban? 10$-ból 60 nap után lesz 26,8 $, illetve, ha a 100%-ot visszaforgatod, akkor a 10-ből 52,43 lesz. Szerintem nem hangzik rosszul :rofl:
Elfogadott processorok: Liberty Reserve és Perfect Money
Az oldalon video prezentáció is található angol nyelven.
Itt tudjátok megnézni:
https://ev.biz/?ref=Nandor012
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Nándor02 írta:Sziasztok!
A népszerűségi lista jelenlegi első helyezettjét szeretném egy kicsit bemutatni.
Miért ők az első helyezettek? Mert talán kicsit másképpen csinálják.
Találkoztatok már olyan HYIP céggel, ahol a tulajdonos a nevét (David Walker), képét, hangját adta volna a cégéhez? Én nem emlékszem ilyenre. Bank garancia? 24 órás telefonos support?
Na szóval röviden.
Londoni székhelyű cég, nincs még 2 hónapja a neten.
10$-tól lehet befektetni, a napi hozam 2,8% és a befektetés 60 napra szól.
Hogy is van ez számokban? 10$-ból 60 nap után lesz 26,8 $, illetve, ha a 100%-ot visszaforgatod, akkor a 10-ből 52,43 lesz. Szerintem nem hangzik rosszul :rofl:
Elfogadott processorok: Liberty Reserve és Perfect Money
Az oldalon video prezentáció is található angol nyelven.
Itt tudjátok megnézni:
https://ev.biz/?ref=Nandor012
Ez így mind szép és jó,csak ne higgy el mindent!
Találkozhattunk már olyan HYIp-el,ahol ilyen meg olyan garancia volt,még is lelépett..
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Sanders »

igyvan, teljesen egyet értek... anyámon kivül senkinek nem hiszek :D ez a mottóm
amúgy ez a cég anno azt is irta érvként, hogy a két betüs domainnevek 95%-a sikeres a mai napig
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

Tökéletesen igazatok van, a HYIP-eknek semmit sem lehet elhinni, de én nem is ezt javasoltam, hogy higgyünk el mindent.
Csupán bemutattam egy céget és felvetettem egy kérdést, hogy jellemző e ezekre a cégekre, hogy nevüket, arcukat is adják ahhoz, amit csinálnak.
Nekem egy árnyalattal több bizalmam van egy ilyen céghez, mint a sok többihez, amik már átvágtak minket Christian, meg hasonló semmit mondó nevekkel.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Igazából,itt sem tudhatod,hogy valóban ez-e az igazi neve,képet meg bárhonnan szedhet le.Nem kötekedésből írom,csak tisztánlátás szempontjából.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: eco »

Nekem már ott bukik a dolog,hogy 2,8% naponta!Az túl sok!
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

Petya0426 írta:Igazából,itt sem tudhatod,hogy valóban ez-e az igazi neve,képet meg bárhonnan szedhet le.Nem kötekedésből írom,csak tisztánlátás szempontjából.
Nem veszem kötekedésnek, Te se vedd :)
Ha vetted volna a fáradtságot, hogy megnézd az oldalt, akkor tudnád, hogy nem csak kép van, hanem videó is, ugyanazzal a fazonnal, igy meg már kicsit nehezebb lenne ugye a dolog amit mondasz :)
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

eco írta:Nekem már ott bukik a dolog,hogy 2,8% naponta!Az túl sok!
Félreértés ne essék, én nem akarok senkit rábeszélni erre az oldalra, csupán informáltam az érdeklődőket :)
A másik pedig, hogy ettől magasabb napi hozamokat igérő oldalak is elketyegtek fél évig-évig.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: eco »

Te se érts félre,csak Hyip-nak én már nem hiszek!ha 1 - 1,5% kamatot adna az oldal,szinte biztos raknék bele 10 dolcsit!Nekem kicsit a Premoney ugrik be az oldal láttán!
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

eco írta:Te se érts félre,csak Hyip-nak én már nem hiszek!ha 1 - 1,5% kamatot adna az oldal,szinte biztos raknék bele 10 dolcsit!Nekem kicsit a Premoney ugrik be az oldal láttán!
Na ez a lényeg, hogy HYIP-nek már nem hiszel :) És ezt tökéletesen meg is tudom érteni.
Egyébként van pár jó ideje tökéletesen működő 2% felett fizető (Swaia, Gold Fund, ReproF) és van jó pár (HyperC 1,22%, MacroT. 1,49%) akik meg már bedőltek. Szóval itt nincs semmi biztos :)
Amúgy meg úgy gondolom, ha találkozunk egy ilyen oldallal, kb 4 lehetőségünk van:
1. Nem teszek be pénzt és egy hónap múlva, ha behalt, azt mondom, na én megmondtam előre.
2. Nem teszek be pénzt és egy idő után irigykedve nézem a kifizetési bizonylatokat.
3. Teszek be valamennyit és egy hónap múlva, mikor már nem fizet, szidok mindenkit, aki az utamba kerül.
4. Teszek be valamennyit és egy idő után azt mondom, hmmm, de jó, hogy belevágtam.
Mindenki szabadon választhat közülük :D
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Természetesen a 4.-et választanám.Viszont,mint ahogy ezt Te is említetted,nem lehet előre tudni.
Nándor02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2011.07.01. 15:02
Kapcsolat:

Re: A jelenlegi No.1-es HYIP EV Business

Hozzászólás Szerző: Nándor02 »

Petya0426 írta:Természetesen a 4.-et választanám.Viszont,mint ahogy ezt Te is említetted,nem lehet előre tudni.
Pont ez benne az izgalmas :)
Ha lottót vesz valaki, ott sem tudja, hogy az ő számait fogják kihúzni, csak reméli :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég