CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Sziasztok,

Nemrég találtam ezt az oldalt, de megvártam, hogy tényleg fizet-e :)

Mint pl MegaTypers-nél, itt is, captcha kódokat kell beirni, viszont itt nem dobálnak ki ha időnként elcsesszük a kódot :D persze ilyenkor jóváirás sincs érte.
1$ elérésekor ki lehet kérni a pénzt AlertPay számlára, ami pár napon belül meg is érkezik:

Kép

A lényeg: letöltő oldalakon sok helyen kérnek kódot a letöltéshez, ami elég zavaró tud lenni, mikor pl JDownloader állandóan "zaklatja" az embert érte, miközben mást csinál a gépén, vagy otthagyná a gépet, hogy az töltögessen neki... :)
Ezen az oldalon lehet vásárolni, vagy gyűjteni krediteket, amiért ezeket a kódokat meg lehet kapni, ám ha nekünk nem kell a kód, pénzre lehet váltani az összegyüjtött krediteket.
1 kód 7 kredit, 10000 kreditnél lehet kikérni 1 dolcsit AP-n,
regisztrációnál e-mail cimnek az AP e-mailt kell megadni!

http://captchatrader.com/users/refer/gabryela/

Tapasztalatok: regisztrációkor ajándékba kapunk 100 kreditet, átlag 30 másodpercenként ad kódot, de van hogy pár másodpercenként szórja, ám előfordul az is, hogy pl 50 mp-et kell rá várni. Kis és nagy betűkre nem igazán érzékeny, nagyon-nagyon ritkán ad olvashatatlan kódot, irásjeleket nem kell beirni. Néha szétkapcsol :)
Kifizetésre 3-5 munkanapot igér, nekem kikéréstől második nap küldte.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Szia.
Mennyi idő alatt jött össze az 1 dolcsi?
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Nekem kb 1 hét alatt jött össze, volt olyan nap hogy csak tizenvalamennyit irtam be, és volt, hogy majdnem 300-at, viszont nem kell hozzá gyors- és gépirónak lenni, én is pl egy hosszabb telefonbeszélgetés alatt, vagy g-mail c6 közben is ezt is nyomtam... :D


Köszönöm azoknak, akik hozzám regiztek, jó "kódfejtegetést" és sok dollárkát.... :)
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Sziasztok,
szerdán este kértem ki ismét egy dolcsit, és már küldte is:

Kép

Megengedi a több számlát, beregizheted magadhoz a családot is.... :)

faq:
Can I have multiple accounts?
Yes, you are permitted to have multiple accounts, but you cannot transfer credits between accounts.


http://captchatrader.com/users/refer/gabryela/
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: patric22 »

én most regeltem be,de ennek nagyon gáz a szervere sztem...
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Na ja, sajnos fogalmam sincs mitől függ mikor és miért lassul be, de úgy tudom a másik embernek is vissza kell igazolni a beirt kód helyességét.... viszont legalább nem bannol ki tudja miért is és nem mellesleg fizet rendesen.... eddig legalábbis :)
Egyébként reggel és délelőtt nem tudom mi a helyzet, mert én pl délután és/vagy esti órákban szoktam ezt csak csinálni, ám direktbe nem ülök mellé sose, pláne hogy elfér egyéb dolgok mellett, amiért amúgyis neten vagyok, így viszont előnyére forditom hogy teljes embert nem kiván, nyilván némi odafigyelést viszont igen, de lapfülön is jelzi hogy "New Captcha".... és többször belefutottam már abba is, hogy pár másodpercenként adott kódot.
Persze szerintem is MegaTypers gyorsabb, jobb a pénz is, ám túl nagy a szigor.... :) hiszen tök jó stattal dobál ki embereket! de remélem azért majd minket "száműzötteket" is mindannyiunkat visszaenged.... :)
Avatar
Micuki
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.03.28. 08:56
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: Micuki »

Regiztem én is ide is :D Hát, kicsit télleg lassú és télleg lehet mást is csinálni közben.
De ha nem dob ki és fizet rendesen, akkor talán megéri.
http://emrysneo.blogspot.hu/

"Lehet van nálam szebb és jobb, de olyan nincs aki én vagyok...."
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: PuTa »

A Megatypers nagyon rossz! Senkinek nem ajánlom, mert 97,6%-os stattal bannoltak!
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Neked is köszönöm a regit, Micuki, láttam szépen haladsz.... Te lettél a number1 ref :D
Avatar
Micuki
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.03.28. 08:56
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: Micuki »

Nincs mit Gabryela! :)
Ennyire látszik, hogy a reffek mennyit dolgoznak? Ez jó!
Amúgy meg szeretem csinálni és ha már egyszer a neten vagyok, akkor legalább legyen is értelme :)
Éjjel kellene kicsit többet dolgozni, mert például tegnap éjfél előtt is csak 10-15 másodpercet kellett várni
egy újabb kódra. Viszont nappal meg 60-80 másodperceket. Legalábbis nekem így küldik.
De ez mitől függ, hogy milyen gyorsan küldik a kódokat?

De ma éjjel remélhetőleg fönn maradok jó sokáig, és talán hamarabb összegyűlik a 2,5$ :D
http://emrysneo.blogspot.hu/

"Lehet van nálam szebb és jobb, de olyan nincs aki én vagyok...."
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Micuki a refekből konkrétan ennyi látszik csak: felhasználónév, és mellette ott van mennyi kreditet kaptunk általuk (1 kód = 1K), mindezt sorrendbe teszi, elől a legtöbb, és mikor pénzt kérünk ki, nem nullázódik mint a sajátunk, tehát azt lehet tudni, hogy összességében hogy alakultak a dolgok :)
Ja, és nem kell $2,5 megvárni, AP-re a kifizetési minimum $1!
Ez pl most kikérés után 6 órával a számlámon volt:
Kép

Azt sajnos változatlanul én sem tudom mitől függ milyen gyorsasággal adnak kódot. Mint eddig is írtam, szerintem nem szabad leülni mellé direktbe, különben tuti kihoz a sodrodból :D
viszont miközben mást is csinálsz, szépen elfér mellékesen, és így meg tényleg tökjool esik időnként 1-1$ :D
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Én nem értem rá ezzel foglalkozni a héten, de hoztam egy kifizetést, mert nagyon korrekt oldal, hétvége van és ez pl most is pár óra alatt megérkezett:

Kép

http://captchatrader.com/users/refer/atilla/

Igaz ugyan valóban lassan gyülik itt a pénzecske, ám ami összejön be lehet tolni pl, Triplerbe.... ;) :D
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Üdv!

Biztató ez az oldal! Ha gondoljátok, itt is regisztrálhattok:

http://captchatrader.com/users/refer/thomasmann1111/
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Viszont regisztrációért nem kaptam 100 kreditet :(
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

excluzive írta:Viszont regisztrációért nem kaptam 100 kreditet :(
Elnézést, ha félreérthető voltam, a 100 kreditet akkor írja jóvá, mikor a reget visszaigazolod az e-mailben küldött linkről. Én pl nem láttam sehol, hogy írja-e az oldal, ezért jeleztem tapasztalatként, mert meglepetés volt, hogy kaptam :) most nem tudom e téren mi a helyzet, akiről én utoljára tudok, hogy ugyanígy kapott ajándék kreditet Ő, a múlt héten regelt.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Visszaigazoltam az emailt. De mindegy, így is elég gyorsan gyűlik.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Your account has been disabled. (Reason: Accuracy too low) If you feel that this is an error, create an appeal.

Mennyi ideig tart ez? :(
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

excluzive írta:Your account has been disabled. (Reason: Accuracy too low) If you feel that this is an error, create an appeal.

Mennyi ideig tart ez? :(

Jaaj, sajnálom, én ilyet még nem láttam, pedig vagy egy hónapja benne vagyok.... elkézelhető, hogy túl sok kódot gépelhettél be hibásan? vagy nem tudom mit gondoljak, esetleg ha járt már így más is, kérjük szépen írja meg hogyan alakult....
Egyébként tapasztalatom szerint tényleg nagyon becsületes az oldal, eddig mindig rendben, gyorsan megérkeztek a kifizetések, és nagyon kedves Admin van, válaszol e-mail-re, talán próbálj meg írni neki, ha úgy gondolod nem jogos a kitiltás.(admin@captchatrader.com)
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Remélem nem végleges kitiltás, annak nem örülnék, két nap alatt összeszedtem 5000 kreditet. Egyébként használtam az android alkalmazásukat is, de a billentyű felület eltakarta, amit írok, és lehet, emiatt születtek hibás kódok, hogy nem láttam. Mindenesetre írtam az adminnak, remélem visszaengednek.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

excluzive írta:Remélem nem végleges kitiltás, annak nem örülnék, két nap alatt összeszedtem 5000 kreditet. Egyébként használtam az android alkalmazásukat is, de a billentyű felület eltakarta, amit írok, és lehet, emiatt születtek hibás kódok, hogy nem láttam. Mindenesetre írtam az adminnak, remélem visszaengednek.
Az nagyon szép teljesítmény, gratulálok!
Én csak az oldalról írom a kódokat, így nagyon ritkán fordul elő, hogy nem fogadja el, de remélem Admin mielőbb válaszol a leveledre és drukkolok Neked, hogy visszaengedjenek!
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

A tegnapi probléma megoldódott, pár óráig tudtam is használni az oldalt, de most megint hibaüzenetet kaptam, miszerint hibás a felhasználónév/jelszó, de az nem lehet hibás, mivel eleve megvolt jegyeztetve, nem írtam át, kértem másik jelszót is, azzal is ugyan ez a probléma, többszöri próba után pedig újabb hibaüzenet, a fiókom letiltva, az ok pedig: Reason: Manual ban: 33734. Nem tudom mit jelent, és nem is értem ezt az oldalt..
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Újra elfogadták a kérelmemet, és visszaengedtek, de nem csodálkoznék, ha délutánra kidobnának. Nem tudom, mi alapján tiltanak ki, az első eset óta egy hibás kódot se írtam. Talán az a gondjuk, hogy több IP címről is bejelentkezem.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Örülök, hogy rendeződött. Elképzelhető, hogy náluk lehet valami gond az android alkalmazásukkal amit Te is használsz? akkor viszont ha Admin sok levelet kap ezügyben, talán hamarosan rendbe teszik a dolgot......
mert weboldalról gépelve a kódokat még tényleg nem tiltott ki sosem, legalábbis engem eddig nem.... :)
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Annak ellenére, hogy 2x kitiltottak az oldalról, így is kevesebb mint egy hét alatt összejött az $1.

Dear #####,

You've got cash!

CaptchaTrader (admin@captchatrader.com) just sent you money through AlertPay.

Payment Details
Date: April 21, 2012 8:29:56 PM
Amount Sent: $1.00 USD
Sender Name: CaptchaTrader
Sender Email: admin@captchatrader.com
Reference Number: C0BE6-48635-1A552
Message: CaptchaTrader Cash Out
View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.

Thanks for choosing AlertPay,
The AlertPay Team
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

excluzive írta:Annak ellenére, hogy 2x kitiltottak az oldalról, így is kevesebb mint egy hét alatt összejött az $1.

Dear #####,

You've got cash!

CaptchaTrader (admin@captchatrader.com) just sent you money through AlertPay.

Payment Details
Date: April 21, 2012 8:29:56 PM
Amount Sent: $1.00 USD
Sender Name: CaptchaTrader
Sender Email: admin@captchatrader.com
Reference Number: C0BE6-48635-1A552
Message: CaptchaTrader Cash Out
View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.

Thanks for choosing AlertPay,
The AlertPay Team

Gratulálok a kifizudhoz, én is megkaptam, csak most "értem ide", hogy kitegyem :)
Viszont azoknak akik szoktak még itt dolgozgatni, el szeretném mondani, hogy ismerősöm kifizetése egyenlőre 6 napja feldolgozás alatt áll....

Kép
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Ez ha sokára is de mégis megérkezett, plusz jó hír, hogy mindenféle reklamáció, kérés, kérdés nélkül küldték:


Kép
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Sziasztok! Tegnap késő este kértem ki az első kifizetésem, és még hajnalban meg is érkezett. Jó kis oldal. :)

Kép
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: CaptchaTrader (kifizu AP 1$-tól)

Hozzászólás Szerző: gabryela »

kriszti92 írta:Sziasztok! Tegnap késő este kértem ki az első kifizetésem, és még hajnalban meg is érkezett. Jó kis oldal. :)

Kép
Gratulálok ! Úgy tünik helyre állt a kifizetési rend, mert ez is egy éjszaka alatt érkezett meg :) :

Kép

http://captchatrader.com/users/refer/atilla/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég