PTC oldalak

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

PTC oldalak

Hozzászólás Szerző: Admin »

Mi a véleményed róluk?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
shooter
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011.05.04. 20:56
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak

Hozzászólás Szerző: shooter »

Szerintem lehet velük keresni de nem túl nagy mennyiségben. Nem is túl megbízhatók. Én csak refback-ról regizek rájuk!
tartarus
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.04.15. 14:24
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak

Hozzászólás Szerző: tartarus »

Szerintem lehet vele keresni. Bár az tény, hogy sok a megbízhatatlan oldal.
Én csak a Neobuxot használom. Annak fórumán találni egy pér embert aki néhány éve csinálja, és egy havi fizetést össze lehet hozni. Befektetés nélkül sok idő, de ha úgy fogja fel az ember mint egy stratégiai játékot akkor még élvezni is lehet :)
Csináltam egy blogot is direct referralok szerzésére. Ahogy jobban lát a google úgy jön egyre több direct referral. Mellette pedig minden héten bérelek referralokat, amiket karban is tartok.

Szóval ha bel mer az ember áldozni jó pár ezertet, és/vagy van egy nagy látogatottságú weblapja, akkor biztosan fog a Neobuxal keresni.
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Szerintem is lehet vele keresni,ha türelmes az ember és/vagy befektet némi pénzt.
Nekem a Neobux bevált.Fektettem bele,folyamatosan bővítem a referáltak számát.Jól haladok vele,de még koránt sem a kívánt szinten.
Hasonlóképp a silverclix is jól fizet nekem már hónapok óta, és még sorolhatnám az oldalakat.
Nekem a direktek szerzése nem akar menni sajnos.traffic exchange oldalakkal próbálkoztam,van weboldalam is amit reklámozok,de sajnos csekély eredménnyel.
Valaki tudna ebben segíteni,tippet adni?Persze ha nem titkos :)
kathipearl
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.02. 06:35
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak

Hozzászólás Szerző: kathipearl »

??? Nem láttam ott semmi ehhez hasonlót :-D
Download high quality ccnp dumps to prepare and pass ccna ebook with oracle certification dumps ccna networking Also get free demos of www.clarku.edu
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég