Probux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
krisztian5
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012.07.24. 00:03
Kapcsolat:

Probux

Hozzászólás Szerző: krisztian5 »

Szeretnék ajánlani egy jó oldalt, a neve Probux . Standard tagként minimum kifizetés 5 dollár amit ma értem el, kikérés után pár másodpec múlva meg is érkezett.

Kérlek regisztráljatok alám:
Kép

Kifizetési bizonylat:
Kép
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Ez a téma már létezik egy jó ideje. S bár velem együtt legalább 100-an írhattunk volna róla, mivel többen is vagyunk a probuxon goldenek, mégsem tettük. Tudod létezik a fórumon kereső is, így ha legközelebb ajánlani szeretnél egy oldalt, használd a keresőt előtte.
Köszi, a többiek nevében is. ;)
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Sziasztok, szerintetek érdemes befektetni az oldalba?
A reffek kattintása nagyon változó.Van,hogy egy nap mind a 3 reffem kattint, van hogy egy se.
Gondoltam,hogy bérlek még párat és meglátom.
http://www.probux.com/?r=ignaczsanyi
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia, szerintem igen. Nekem 6 béreltem van és többet klikkelnek mint a neobuxon. Pedig sokszor nem jön be az oldal, néha fél napig sem. De lehet, hogy más országokban bejön, csak nálunk nem. Én sokszor félek, hogy még a standardokat sem tudom lekattintani, de aztán valahogy mindig sikerül.

http://www.probux.com/?r=eviaclub

(Ha kevés lenne itt a reflink... :) Bocs)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég