Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Sziasztok!
Igen, megint itt vagyok, és szeretném nektek bemutatni a legújabb pénzkeresési módszeremet. Fogjuk rá hogy ez sokkal könnyebb mint az előző.

-- [Első lépés:] --
Szükségünk lesz egy nézetség szerző oldalra (Traffic exchange). A Legjobb oldal az alábbi: http://hitleap.com/by/clawlancer
Regisztráljunk be, és lépjünk be, az első részét a munkának el is tudjuk kezdeni, mégpedig a Traffic Exchange gomb segítségével.
Amint rákattintottunk bejött egy oldal, bal oldalt látjuk, hogy mit kapunk, és hogyan. Jobb oldalt a DOWNLOAD gomb-al töltjük le a Hitleaper programot, amivel nagyobb Traffic-ra tehetünk szert.
(View websites with sound 10%) Itt nyomjunk rá az enable-ra, és + 10% Traffic jön be, Nem kötelező, de javasolt.
Amint lejött a program, csomagoljuk ki, indítsuk el, és lépjünk be az accountunkba. Start Traffic Exchange, és hajtsuk le, mehetünk tovább.

-- [Második lépés:] --
Ha mindennel megvagyunk, kell egy oldal ami fizet nekünk reklámok megjelenítésért az oldalakon. A legjobb, és a legbiztonságosabb az alábbi: http://yllix.com/publishers/565592
Az oldalra regisztráljunk be, és állítsunk be egy-két dolgot a magas hozamért.
Ha bent vagyunk, a fönti menü csíkon válasszuk ki az AD Manager menüpontot.
Itt keressük meg az alábbi sort, állítsuk be ugyan így ahogy a képen van, és nyomjunk rá a Show-ra
Kép

Ha ez megvan, 4 Zöld pötty kell hogy látszódjon, ezeket állítsuk be így:
Kép

-- [Harmadik lépés:] --
Szerezzünk egy ingyenes tárhelyet!
Mivel a tárhely ingyenes, és magyar, ezért részletesebb leírást nem is igényel. Én személy szerint az ATW szolgáltatásait használom, mert nagyon gyorsan megérkezik a domain, gyors a feltöltés, így minden ami kell nekünk hamar készen van.
Regisztrálás : http://ba2f643b.linkbucks.com
(Akinek nem lenne jó az ATW valami miatt, annak egy másik: http://www.000webhost.com/667653.html (Angol tudás szükséges!))
A tárhely neve, illetve leírás stb. Lényegtelen:)

-- [Negyedik lépés:] --
Elintéztük ATW tárhelyünket, megis jött az E-mail, hogy az FTP-nk készen áll, mehetünk is tovább.
Az alábbi 3 oldal lesz feltöltve a tárhelyünkre, de elötte meg kell őket szerkesztenünk.
Innen le is tudjuk tölteni : https://hotfile.com/dl/195122120/aaf3bad/ads.rar.html
Ha ez megvan, akkor 3 File fog fogadni minket

1. ADS
Nyissuk meg az ADS.html-t egy bármilyen szövegszerkesztővel, számomra legjobb a Notepad++ (LINK http://1f47633e.linkbucks.com) , mivel nagyon szépen átlátható, de egy jegyzetömbbel is mennie kell.

Ha megnyitottuk sikeresen az ADS.html filet, és látjuk, hogy ott van 3 hírdetés ami az enyém, így néz ki:

Kód: Egész kijelölése

<iframe src="http://yllix.com/banner_show.php?section=General&pub=565592&format=300x250&ga=g" frameborder="0" scrolling="no" width="300" height="250" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>
Ezeket le kell hogy cseréljük a sajátunkra (persze lehet ezt is használni ha nekem akarsz jót :D) Na szóval. Menjünk vissza yllix -re, Login, Publisher login, belépünk.
Ha bent vagyunk, klikk az Ad Tagsra.
Ott pedig ezeket állítsuk be:
Rating: Non-adult | Format: 300x250 | Display layer ads? Yes |
Ha ez megvan, nyomj rá a kék gombra, és te is kapsz egy ilyen kódot.
Nincs más teendő, kimásolod, és az én 3 kódom helyére beilleszted őket. (Igen 3x ugyan ezt a kódot amit kaptunk)
Mentsük el, és készen is vagyunk.

2. Earn.html
Itt nagyon egyszerű dolgunk lesz, sok ugyan olyan kód fog minket fogadni, példa:
<iframe width=100 height=80 frameborder=0 src='http://ptcguide.atw.hu/ads/ads.html' marginwidth=0 marginheight=0 vspace=0 hspace=0 allowtransparency=true scrolling=no></iframe>
A ptcguide.atw.hu/ads/ads.html -t cseréld ki a sajátodra, úgy hogy az ads.html-re mutasson! példa:
Janiéspista.atw.hu/ads.html Ennyi az egész, cseréld ki az összesen a linket, és mentés!

3. Redirect.html
Ezt a HTML-t azért használjuk hogy ne legyünk bannolva, ezzel meggátoljuk hogy Yllix elkapjon minket. Nyissuk meg a filet, és cseréljük le az én linkemet a sajátomra hasonlóan mint az előző pontban.

-- [Ötödik lépés:] --
Ha ezeket a lépéseket megtettük, nincs más dolgunk, mint hogy Hitleap.com-on berakjuk a weboldalunkat a Traffic Exchange-be (Redirect.html-re hivatkozzunk) és kezdődik is a pénzvadászat! PÉLDA
Ezt rakod be Hitleapbe: http://tetarhelyed.atw.hu/redirect.html
(Ha le szeretnéd ellenőrzni hogy jól dolgoztál e, ugyan úgy ezt a linket nézd, mert ha csak simán a http://tetarhelyed.atw.hu -t nyitod meg, nem fog működni, 404 hiba lesz mivel nincs index.html fileunk!

Nekem az első napon Prémium Hitleappel ez jött össze:
Kép

Szóval hajrá mindenkinek!

-- [Előző Method] --
Hasonló methódussal szerzünk 1-5$ naponta, ha akarod nézd meg! viewtopic.php?f=39&t=3634
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára clawlancer 2013.02.19. 15:11-kor.
Kép
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

FRissítve!
Kép
szabolcsnm
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.02.19. 14:48
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: szabolcsnm »

Hello, nekem két dolog nem világos.
Tcommanderrel feltöltöttem a 3 db megszerkesztett oldalt a tárhelyre, de ha rámegyek a saját oldalam címére, akkor 403-as hibát dob ki, és kiírja, hogy nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.
Sajnos nem értek az ilyenekhez, mert ezelőtt nem nagyon csináltam ilyet.
Leírnád nekem, a pontos feltöltés menetét, és hogy a hitleap-be pontosan milyen címet adjak meg?
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Helló, nem tudnál más tárhelyet ajánlani, mert az ATW-n nem sikerül a regisztrálás.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

szabolcsnm írta:Hello, nekem két dolog nem világos.
Tcommanderrel feltöltöttem a 3 db megszerkesztett oldalt a tárhelyre, de ha rámegyek a saját oldalam címére, akkor 403-as hibát dob ki, és kiírja, hogy nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.
Sajnos nem értek az ilyenekhez, mert ezelőtt nem nagyon csináltam ilyet.
Leírnád nekem, a pontos feltöltés menetét, és hogy a hitleap-be pontosan milyen címet adjak meg?
Http://xyxyxyxyyxy.atw.hu/redirect.html -> így próbáld megnyitni, és ezt rakd be Hitleap-be.
Kép
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Helló, nem tudnál más tárhelyet ajánlani, mert az ATW-n nem sikerül a regisztrálás.
Hol akadtál meg? hátha tudok segíteni, amúgy még a 000webhost is hasznos. http://www.000webhost.com/667653.html
Kép
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Mindent beírok, de mikor megnyomom a Regisztráció gombot, de a böngészi hibát ír ki. Lehet az a baj, hogy külföldi vagyok?
Próbáltam más böngészővel is.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Mindent beírok, de mikor megnyomom a Regisztráció gombot, de a böngészi hibát ír ki. Lehet az a baj, hogy külföldi vagyok?
Próbáltam más böngészővel is.
Igen az lehetséges, mert csak Magyar IP tartománnyal engedélyezik a regisztrációt. Próbáld meg magyar proxyval, vagy a 000webhost-os linkemmel!
Kép
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Köszi, sikerült a regisztráció, most már csak a feltöltéssel bajlódok. Total Commanderrel hogy is kell ezt megoldani?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Köszi, sikerült a regisztráció, most már csak a feltöltéssel bajlódok. Total Commanderrel hogy is kell ezt megoldani?
Megnyitod az FTP kapcsolatokat, és kitöltöd őket, amint bent vagy, csak áthúzod a 3 html-t és meg is van.
Kép
ignaczsanyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012.10.05. 23:38
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: ignaczsanyi »

Csak ha kitöltöm őket és csatlakozni próbálok, Kapcsolathívási hibát ír.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

ignaczsanyi írta:Csak ha kitöltöm őket és csatlakozni próbálok, Kapcsolathívási hibát ír.
Privátba küldj 1 képet hogy töltötted ki.
Kép
szabolcsnm
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.02.19. 14:48
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: szabolcsnm »

ha úgy próbálom leellenőrizni a linkemet ahogy leírtad, úgy is 404-es hibát ad ki, de találkoztam 403-assal is, pedig megfelelően átszerkesztettem a fájlokat, fel is töltöttem szimplán az ftp oldalamra. Nem értem mi lehet a baj...
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

szabolcsnm írta:ha úgy próbálom leellenőrizni a linkemet ahogy leírtad, úgy is 404-es hibát ad ki, de találkoztam 403-assal is, pedig megfelelően átszerkesztettem a fájlokat, fel is töltöttem szimplán az ftp oldalamra. Nem értem mi lehet a baj...
Ugye így probálod? www.tárhelyed.atw.hu/redirect.html ?
Ha igen küldj egy képet a tárhelyedről PM-ben!
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Nekem az első napon Prémium Hitleappel ez jött össze
Miért éri meg a Hitleap-ban Premium tagságot vásárolni? Mik az előnyei?
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

Több trafficot kapsz. Plusz fix ingyen perceket asszem. De az előnye az hogy 100 perc futtatás után nem 70 percet ír jóvá hanem 100-at. Így több trafficot tudsz generalni vagy esetleg pénzt attól függ mire váltod be.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

bbrigi írta:
Nekem az első napon Prémium Hitleappel ez jött össze
Miért éri meg a Hitleap-ban Premium tagságot vásárolni? Mik az előnyei?
+4000 Perc ha 7Euros prémumot veszel.
1:1 Traffic Exchange, azaz ha 100 percet nézel, 100 percet kapsz.
Anonym traffic, azaz nem látják hogy HitLeap mögül jön, de ez lényegtelen a redirect.html miatt.
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Köszi az infót.

Mennyivel több pénzt lehet így keresni, ha Premium tagságot váltok?
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Tegnap kiírta, hogy erősítsem meg az accountomat sms-el, telefonnal vagy levélben küldött kóddal, mára eltűnt. Kifizetés előtt ezt meg kell tenni?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

FZolee írta:Tegnap kiírta, hogy erősítsem meg az accountomat sms-el, telefonnal vagy levélben küldött kóddal, mára eltűnt. Kifizetés előtt ezt meg kell tenni?
Hát nekem erőszakosan nem tűnt el ameddig nem csináltam meg. Log ki-be hátha jobb lesz.
Kép
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

bbrigi írta:Köszi az infót.

Mennyivel több pénzt lehet így keresni, ha Premium tagságot váltok?
Hát minnél több néző, annál több pénz, én nem tudom , én Prémiummal csinálom amióta tudok róla:D
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Nekem ma nem akar működni a HitLeap. Egyfolytában ezt írja ki: Loading Traffic Exchange. Please wait...
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

bbrigi írta:Nekem ma nem akar működni a HitLeap. Egyfolytában ezt írja ki: Loading Traffic Exchange. Please wait...
Nekem megy, VPS-en is megy már 36 órája.
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Az miért van, hogy az Yllix számlán mindig kevesebb összeg van? Ma volt, 1,17$, most pedig 0,53$ van.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

bbrigi írta:Az miért van, hogy az Yllix számlán mindig kevesebb összeg van? Ma volt, 1,17$, most pedig 0,53$ van.
Valószínű azért mert Pendingbe volt sok, és az csak kalkulált érték. Az függ sok mindentől, mint pl hogy kinek a reklámját nézték pont meg, ők mennyit fizetnek XY országért. Ezért van hogy kevesebbet kapsz néha.
Kép
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Nem néha kapok kevesebbet, hanem egyfolytában csökken az összeg, mióta elkezdtem.
Most perpill ennyi van: $0.55 (Total Unpaid Earnings)

És ez volt már egyszer $2 felett is.

Akkor most hogyan is van ez?
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Nálam is ez van. Ezzel nem fogok keresni 3 dollárt naponta, a 30 cent sincs meg.
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Most perpill ez az állás:

Pending Earnings $0.04 Confirmed Earnings $0.40 ReadyToPay Earnings $0.00 = Total unpaid Earnings $0.45

Lassan 0-ra érek.

Írhatnál egy pontos leírást, hogy miért van ez így? Hogy tudnánk rajta javítani, hogy keressünk is valamit.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

bbrigi írta:Most perpill ez az állás:

Pending Earnings $0.04 Confirmed Earnings $0.40 ReadyToPay Earnings $0.00 = Total unpaid Earnings $0.45

Lassan 0-ra érek.

Írhatnál egy pontos leírást, hogy miért van ez így? Hogy tudnánk rajta javítani, hogy keressünk is valamit.
Az utolsó kifizetésig én elértem 20 dollárt, szerencsére paypal közbeszólt, és limitálta az accountomat, elég komolytalan indokkal. Már viszont nekem is keveset fizetnek, meg ide-oda rakosgatják a pénzem Yllix-en, szóval lehet ennek a methodnak is annyi.
Elég beteg vagyok, egész héten az voltam, így nem törődtem vele sokat, amint jobban leszek, jövök friss hírekkel.
Kép
xalyy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.11.18. 13:12
Kapcsolat:

Re: Újabb Automatikus Pénzkeresés (3-10$/nap)

Hozzászólás Szerző: xalyy »

Ja sajna annyi nekem 3 napja 15$-om volt osszesen most meg 5 es 1 hete 1 centet nem mozdul a ready to pay earning... Amugy claw go fel skype... :P
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég