Fizetett!! - IMGrill.com - $5/1000 megtekintés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Fizetett!! - IMGrill.com - $5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sziasztok!
Találtam egy jól fizető képmegosztó oldalt!
Nektek csak fel kell tölteni néhány képet, megosztani a linket fórumokon, Facebookon stb.. és már is dől a pénz! :)
Fontos! Ne osszátok meg a linket autosurf, PTC és traffic exchange oldalakon, mert a képek megtekintéséhez kattintani kell egyet, és ha sok olyan megtekintésed lesz ahol nem kattintottak rá a linkre, akkor kitiltanak!
A kattintások árát az alábbi táblázat tartalmazza:
Kép
Kifizetések $5-tól az alábbi netbankokba vannak:
Kép
Felnőtt tartalmú képek feltöltése is engedélyezett!
Az alábbi gombra kattintva tudsz a referral linkemen regisztrálni! Köszönöm!
Kép

Fontos!
Regisztráció után még nem tudsz egyből pénzt keresni, előbb a "Home" gombra kattintva az "Affiliate" menüben egy kattintással kérni kell a pénzkeresési lehetőséget, és 12 órán belül elfogadják! :good:
Kép

Egy nap alatt kb. ennyim gyült össze: 8)
Kép

Ha valamit nem értesz, kérdezz kommentben, hogy később más is megtalálja a választ!
Köszönöm!

UPDATE: Már $5/1000 megtekintés!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Golo 2013.05.23. 15:24-kor.
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szióka! :) Én beregiztem alád,de segíthetnél kicsit: csak saját képeket lehet feltölteni? Köszke! :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sajnos igen, komolyan veszik a szerzői jogi dolgokat. De szerintem ha kicsit szerkesztesz a képen, ráírsz valamilyen szöveget, akkor elfogadják. Úgy írja a Terms of Use, hogy ők nem ellenőrzik a tartalmat, de ha rábukkannak valamilyen illegális tartalomra, vagy bejelentést kapnak, törlik a fiókod.
Nem mondom, hogy szegd meg a szabályzatot, de szerintem egy kevésbé ismert képet nyugodtan feltölthetsz.
De csak óvatosan! :)
PS: Köszi mégegyszer, hogy alám regisztráltál!
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Nekem az összes fotóm már fent van a Face-n,ha újra oda teszem az ajánlólinkemet, kiröhögnek a Barátaim! :) Egyáltalán miért kell nekünk reklámozni a saját tartalmainkat? Neked hozott már pénzt?
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Igen, hozza a pénzt rendesen... Napi $0,5-1-t keresek vele. :)
Azért reklámozod a saját tartalamad, hogy többen nézzék meg. :) Ha többen nézik meg több pénzt kapsz.
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Ha minden látógató egyedi lenne, és az USA-ból jönne ($3.5/1000 megtekintés), akkor kb. napi $5-t tudnék vele keresni. :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Még mindig megéri az oldalra regisztrálni! Sőt, belső forrásből tudom, hogy jövő hét elején, ha minden jól alakul, a szoftverük továbbfejlesztett verzióját üzemelik be. Ennek már épp itt volt az ideje, mert a sok felhasználótól egyre lassabb lett az rendszer. Az új szoftververzióban javítani fogják az országfelismerő rendszert (most kb. az IP címek 40%-ával nem tud mit kezdeni, ezért other country kategóriába sorolja az ilyen látogatásokat, melyekért csak $0.05 CPM-t fizet! :( ), újraírják az adatbáziskezelő kódot stb. :)
Sajnos a referral rendszer most valami miatt nem igazán üzelemel, mert nem írja jóvá senkinek sem a refek bevételéből származó 5%-ot. Jelenleg Frencsy és ptcajanlatok regisztrált be alám, mégegyszer köszönöm! (Igaz én semmit nem kapok a refferraltjaim után, de azért örülök, hogy legalább a motiváció megvan, hogy beregelünk egymás alá! :roll: )
Csatolmányok
Eddigi bevételeim
Eddigi bevételeim
earn.jpg (252.94 KiB) Megtekintve 9085 alkalommal
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

UPDATE!!!! - Kifizetés - Re: IMGrill.com - $3.5/1000 megteki

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sziasztok!
Mint ígértem, ha lesz valami új információm, azonnal szólni fogok!
Na végre ma megjött az első $5 az IMGrill.com-tól!
Kifizetés Liberty Reserve-re
Kifizetés Liberty Reserve-re
imgrill_001.jpg (85.55 KiB) Megtekintve 9070 alkalommal
8)
Remélem másnak is összejön a kifizetés! Az Admin nagyon kedves, és segítőkész!
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Na most aztán tényleg örülnék,ha alaposan megismertetnéd velem ezt az egészet,mert még az ottani leveledre sem tudok válaszolni,hiába szeretnék! Aztán ott van az is,hogy Your Referrals: Leopard21 és Koko10. Gondolom Ők,akik alám regeltek, ugye? A regisztrációjuk után nem jár semmi jutalék, csak a tevékenységeikért? Te milyen fotókat szoktál feltenni? Bocsika,nem szeretnék indiszkrét lenni,de gondolom olyan fotó nem vonzza a nézettséget,ahol éppen az udvart söpröm! :) Na és hol reklámozod őket? Mert akik a face-n ismerőseim, minden fotómat látnak,nem mennek el megnézni az imgrillre bizti! A face-n megtalálsz Jud Bné Riegler néven, ha fent vagy, igazán rámkereshetnél és jelölhetnél isminek, hálásan megköszönném!
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Ja, és még egy kérdés: Az imgrill-re feltöltött fotókat,illetve a tagokat mi nem láthatjuk? Szívesen megnézném mások miket töltenek fel!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
http://iphonewallpaper.tk/
Jelenleg én erről az oldalról szerzem a kattintások nagy részét! :)
Fórumokon, blogokban tudod reklámozni a képed, és reménykedsz, hogy átkattintanak! 8)
Sajnos igen, a referáltak után egyáltalán NEM fizet! :argue:

Az IMGrillre feltöltött fotókat csak akkor tudod megnézni, ha van linked hozzájuk. Egyébként nem. A taglista sem nyilvános :)

Korábban írtam, hogy valamikor mostanában fogják frissíteni a rendszert, és remélem, hogy a kisebb hibákat, mint például nem tudsz nekem válaszolni, javítani fogják!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Lemaradt: Pl. ha torrenteket töltesz fel valahová, akkor oda feltehetsz a torrentedből néhány mintaképet, melyeket az IMGrill.com-ról linkelhetsz be. Ezzel napi több ezer megtekintést is kaphatsz!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Most kértem ki a második kifizetésemet.
Kilenc nap alatt jött össze ez a $10! 8)

Nem értem miért, de az Admin szerint még dolgoznak az új scripten, vagyis nemsokára már mi is használhatjuk! :)

Két-három nap múlva ha megjön a pénz, akkor ismét teszek föl kifizetési bizonylatot!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Újabb kifizetés!!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sziasztok!
Ma megjött a 2. kifizetésem. 7 nap alatt sikerült $10-t összeszedni! :clap: Ha így folytatom, havi $40-t kereshetek ezzel az oldallal. Aki még nem regisztrált, az tegye meg most! :good: Nem muszáj a reflinkemen keresztül, úgysem kapok érte semennyit. :rofl:

Bizonylat:
Kifizetés Liberty Reserve-re
Kifizetés Liberty Reserve-re
imgrill_002.jpg (82.14 KiB) Megtekintve 8990 alkalommal
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szióka! :) Először is gratulálok, ez tényleg jó kis kereseti lehetőség lesz amint látom! :) Köszi szépen a linket és a segítséget is,nagyon rendi vagy! :) Az imgrill nekem is tetszik! :)
Nagyon Boldog Nyuszit! :)
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Na jártam a wallpaper-n,de gondolom ahhoz,hogy oda képeket tölthess fel, be kell valahol regizni ugye? Esetleg oda egy linket kaphatnék? Köszike! :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Oda nem lehet regisztralni, mert az a sajat weboldalam a sajat szerveremen. :)
Azert talaltam ki, hogy legyen azon erdekes tartalom amiert kattintanak.
De mivel te a referaltam vagy, neked elarulok egy masik modszert is!
Tolts fel valamit valahova, egy titkositatlan .zipben legyen egy jelszoval vedett .zip!
Tolts fel az IMGrill.com-ra egy kepet ami a jelszot tartalmazza. A kep linkjet tedd be egy .txt fajlba amit a kodolatlan .zipbe teszel.
Vagyis ha sokan toltik le amit feltoltesz, akkor sokan nezik meg a kepet! :)
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Köszke,de ez nem magas,mint majomnak az abc! :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Csak gondoltam jól jön egy ötlet! :D
Mert így tuti megnézik a képet. Vagy duplán is zipelheted a cuccot, és másik képfeltöltőre is raksz fel képet. A kép címét lehet adf.ly-val rövidíteni! 8)
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Na ezek a szakkifejezések...szerinted értem őket? :D Azért köszke ám! :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

frencsy írta:Na ezek a szakkifejezések...szerinted értem őket? :D Azért köszke ám! :)
Nincs mit! :) Hogy haladnak a bevételeid? Meg vagy-e elégedve az oldallal? :)
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szióka! :) Még nagyon "gyerekcipőben" járok, de a lényeg,hogy tetszik még mindig! :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Hello!
Addig jó amég tetszik! :)

Azóta találtam mégegy oldalt is: http://imgmoney.com/register.php?ref=575
Regisztrálj a linkemen keresztül, és hátha egyszer lesz referral programjuk is! :D
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

imgrill_001.jpg
imgrill_001.jpg (15.17 KiB) Megtekintve 8843 alkalommal
imgrill_002.jpg
imgrill_002.jpg (17.56 KiB) Megtekintve 8843 alkalommal
imgmoney_001.jpg
imgmoney_001.jpg (14.25 KiB) Megtekintve 8843 alkalommal
Na jelenleg eddig ezek a kifizetéseim vannak képfeltöltő oldalakból.
Most LinkBuckson indítottam nagy reklámkampányt, és a weboldalam reklámozom. Edddig 4x a megtérülés! :clap: Vagyis minden LinkBucksnak fizetett $100 után $400-at keresek összesen. Most ez tűnik az egyik legjobb lehetőségnek!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Golo írta: Na jelenleg eddig ezek a kifizetéseim vannak képfeltöltő oldalakból.
Most LinkBuckson indítottam nagy reklámkampányt, és a weboldalam reklámozom. Edddig 4x a megtérülés! :clap: Vagyis minden LinkBucksnak fizetett $100 után $400-at keresek összesen. Most ez tűnik az egyik legjobb lehetőségnek!
Újabb kifizetés IMGMoney vonalon!
imgmoney_002.jpg
imgmoney_002.jpg (15.41 KiB) Megtekintve 8785 alkalommal
Eddigi kifizetéseim:
IMGMoney: $55,1
IMGrill: $15
:clap:

Már érik egy $30+-os IMGrill kifizetés is! 8)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $3.5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

@pocsrik:

Statisztikák:
IMGMoney:
imgmoney.jpg
imgmoney.jpg (254.16 KiB) Megtekintve 8741 alkalommal
IMGrill:
imgrill.jpg
imgrill.jpg (248.93 KiB) Megtekintve 8746 alkalommal
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

UPDATE: $5/1000 megtekintés!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: detros »

Üdv.

IMGMoney-ra regisztráltam hozzád.

Valóban jó lehetőségnek tűnik, és ötletem lenne is a kihasználására, de gondoltam kikérem előtte a véleményedet, hogy vajon nem sértenék-e vele szerzői jogokat vagy ilyesmi.
Szóval a lényeg az lenne, hogy van egy oldalam ahol PTC oldalakat reklámozok, ennek a forgalma napi szinten 2000-6000 között van naponta, és az oldalakról teszek fel kép formájában kifizetési bizonylatokat, ezeket ugye közvetlenül a Paypal vagy Payza oldaláról mentem le screenshot formájában. És ezeket a screenshot-okat tenném fel, így minden egyes alkalommal, amikor valaki meg akar bizonyosodni, hogy az oldal valóban fizet, akkor még pénzt is keresne nekem.
Csak kérdés, hogy az említett oldalak úgymond tartalmáról lementet kép, még ha az én kifizetésemről is van-e szó nem aggályos-e?! Nem is feltétlen a Paypal vagy Payza oldaláról gondolom, mert ha őket ez zavarná, akkor nem tehetné ki sehol senki, pedig ugye ezt több tízezren vagy inkább többen megteszik..

Előre is köszi a válaszod!
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Fizetett!! - IMGrill.com - $5/1000 megtekintés

Hozzászólás Szerző: Golo »

detros írta:Üdv.

IMGMoney-ra regisztráltam hozzád.

Valóban jó lehetőségnek tűnik, és ötletem lenne is a kihasználására, de gondoltam kikérem előtte a véleményedet, hogy vajon nem sértenék-e vele szerzői jogokat vagy ilyesmi.
Szóval a lényeg az lenne, hogy van egy oldalam ahol PTC oldalakat reklámozok, ennek a forgalma napi szinten 2000-6000 között van naponta, és az oldalakról teszek fel kép formájában kifizetési bizonylatokat, ezeket ugye közvetlenül a Paypal vagy Payza oldaláról mentem le screenshot formájában. És ezeket a screenshot-okat tenném fel, így minden egyes alkalommal, amikor valaki meg akar bizonyosodni, hogy az oldal valóban fizet, akkor még pénzt is keresne nekem.
Csak kérdés, hogy az említett oldalak úgymond tartalmáról lementet kép, még ha az én kifizetésemről is van-e szó nem aggályos-e?! Nem is feltétlen a Paypal vagy Payza oldaláról gondolom, mert ha őket ez zavarná, akkor nem tehetné ki sehol senki, pedig ugye ezt több tízezren vagy inkább többen megteszik..

Előre is köszi a válaszod!
Szia! Valószínű nem sértesz meg vele semilyen szerzői jogot, hiszen több nagy, legálisan működő PTC oldal is elvárja, hogy a kifizetés után mindenki töltse fel a bizonylatot. Én nem tudok olyanról, hogy ilyenért valakit felelősségre vontak volna.
Ha most kezded, akkor az IMGMoney-t nem ajánlom, engem rendesen át**szott az Admin. Bizonyíthatóan a több mint $60-omat ellopta, arra hivatkozva, hogy mikor ő éppen kifizetett volna, akkor a Liberty Reserve nem volt elérhető, mert az FBI felszámolta... De mikor én kértem a kifizetést, a Liberty Reserve biztosan elérhető volt. Vagyis ő még Liberty Reserve-n se küldte el, vagyis még azt sem mondhatja, hogy ő már elküldte a pénzt, és innentől meg az én felelősségem. Amég nem tudja bizonyítani, hogy vagy Liberty Reserven, vagy egy másik bankon keresztül elküldte, addig az ő felelőssége a pénzem. Furcsa módon az összes megbízhatóbb oldal (pl. IMGrill) szó nélkül azonnal elküldte PayPalen a pénzem, mert szintén az ő esetükben is a Liberty Reserve a kifizetés napján már nem volt elérhető, de amikor a kifizetést kértem, akkor még igen. Vagyis az IMGMoney adminja, nicknevén filegrasper, egyszerűen ellopta a pénzem, és a Liberty Reserve-t csak egy mondva csinált indoknak használta fel. Ha valaki tud segíteni, hogy hogyan tudnám visszaszerezni ezt a pént, kérem írjon! Nem tudom, hogy az kivitelezhető lenne-e, hogy a PayPalnek írok, küldök screenshotokat, amik igazolják, hogy nekem van igazam, és kérném, hogy vonják le a számlájáról a pénzt? Ha pedig azt mondaná, hogy én Liberty Reserven kértem a kifizetést, és ezért ő nem hajlandó elküldeni PayPalen, akkor arra kérném, hogy küldjön a PayPalnek egy fizetési bizonylatot, mellyel igazolni tudja, hogy ő elküldte a pénzem valamelyik netbankon keresztül.
Ezért inkább az IMGrill-t ajánlom. Ugyanúgy $5-t fizet ezer megtekintésenként, de legalább sokkal korrektebb az Admin!
Nem feltétlen kell alám regisztrálnod, úgysem kapok érte semmit :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég