Videók nézése PTC oldalakon

Társalgás a PTC-ről.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Videók nézése PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A virool videókról szeretném leírni azt, amit én tudok róla. A fogalmazásom nem lesz szakszerű, (nagyon nem), de szerintem a lényeg valamennyire benne van és talán segít másoknak megérteni, hogy hogyan működik a videó nézés ptc oldalakon.

Miért van az, hogy nem kapjuk meg a pontunkat vagy a pénzünket, pedig megnéztük a videót?

Sem a thebux sem más ptc oldal nem képes arra, hogy megállapítsa, tényleg megnéztük-e a videókat, vagy hogy hány percig néztük. A virool képes rá, talán szerződése van a youtube-bal, mit tudom én, de lényeg, hogy a virool dönt. És ahogy a neobuxon is egy reklám lehet "expired", azaz már nem elérhető, miközben nézed, ugyanúgy a videó is éppen a nézése közben válhat már nem elérhetővé. Ebben az esetben nem kapod rá meg a pontot, vagy a centeket, mert a virool nem igazolja vissza a PTC oldalnak.

A PTC oldal dönti el, hogy egyes videókért mennyit fizet. A neobuxon amikor még volt videó, 17 coinos videók is voltak. A thebux általában 1 centet ad a videókért és az azonnal az accountunkba kerül. Az aurora típusú oldalak nagyon zsugoriak, ezek a fél centet is nehezen adják meg. A többit zsebrevágják (ilyenek a stabil aurora oldalak...)

Egy videót vagy 30 mp-ig vagy 1 percig kell nézni. A neobuxon tudtuk, mert a 10 coinosakat 1 percig kellett nézni, a 4 coinosokat fél percig. A thebuxon nem tudjuk, ott minden videót 1 percig nézünk. A thebux a videó megnézése után frissíti az oldalt, de még így is sokszor előfordul, hogy a kirakott videó nem lesz elérhető, mire sikerült végignéznünk.

Nem lehet egy videót több helyen megnézni. A virool valószínűleg IP cím alapján figyeli, hogy mit néztünk már meg és mit nem. (ahogy a crowflower taskokat sem tudjuk több helyen elvégezni)

Ha valaki szebben és jobban el tudja magyarázni, szívesen veszem. De azért remélem, tudtam valamit segíteni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Videók nézése PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Bocsi, de én is nyitottam egy topikot, tegnap megigértem.
Amit leírtál, az tök így van.
Kép
tartarus
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.04.15. 14:24
Kapcsolat:

Re: Videók nézése PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: tartarus »

A Neobuxon nem tudom, hogy egy hiba-e, de mikor megjelenik a videós ikon, nem mindig lehet megnézni. Azonban ha töröljük a sütiket a böngészőből, akkor már meg is lehet nézni :)
Csak az a bosszantó, hogy akkor újra be kell jelentkezni mindenhová, ahova be voltunk jelentkezve: neobux, face, gmail... idegesítő
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég