Trabantbux-fizető magyar admin-27. kifizetés

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-17. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi, de így is megérte :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-17. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

regiztem ide, de most komolyan, ez az oldal hogy tartható fenn hosszú távon? oké, h a refjutalék nudli, de ha a legdrágább hirdetést nézem, ahol $3-ba kerül 500 kattintás, akkor is egy megtekintést $0,006-ért kap meg a hirdető. ez a legalacsonyabb tagság kattértékét éppen hogy fedezi, de a többinél már jócskán minuszt termel, amit a refbérlésből vagy a tagsági díjakból kell behozni. saját zsebből nem fogja sokáig belepakolni az admin szerintem. a tagság 2031 fős tagságnál ez hamar összeomlik.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-17. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:regiztem ide, de most komolyan, ez az oldal hogy tartható fenn hosszú távon? oké, h a refjutalék nudli, de ha a legdrágább hirdetést nézem, ahol $3-ba kerül 500 kattintás, akkor is egy megtekintést $0,006-ért kap meg a hirdető. ez a legalacsonyabb tagság kattértékét éppen hogy fedezi, de a többinél már jócskán minuszt termel, amit a refbérlésből vagy a tagsági díjakból kell behozni. saját zsebből nem fogja sokáig belepakolni az admin szerintem. a tagság 2031 fős tagságnál ez hamar összeomlik.

Természetesen sokáig nem lehet fenntartani. De egyébként is buxhost oldal, tehát ilyen alapanyagból csodát nem lehet csinálni (viszont az Adminról sokan írnak jókat). Amíg az új tagok befizetései fedezik a kifizetést, addig minden oké. Utána vagy komolyat kell változtatni, vagy pedig le lehet húzni a rolót. Viszont a számításod hibás, a PTC világ nem így működik. Pont az a lényeg, hogy nem kell minden megtekintést kifizetni a tagoknak. Sokan ráunnak, abbahagyják, ezért vannak a tagságok, a részvények, hirdetési csomagok, refbérlések, stb, hosszú téma. Ráadásul a PTC oldalak 99,99%-án az Admin (vagy Admin ismerősének) hirdetései vannak kint, hazudjon akármit is. Épeszű ember nem vesz 3, 4 meg 6 $-ért egy 1000-es csomagot.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-17. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jó meglátás, h sokan abbahagyják, de szerintem főleg free tagok hagyják benne a pénzt, esetleg az upgrade-elt felhasználók is, de nem sokat. az világos, h NEM AZONNAL kell kifizetni a pénzt, majdnem biztos vagyok benne, h a nagyra becsült oldalak is görgetnek maguk előtt kifizetetlen számlákat. :)
Kép
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-17. kifizetés

Hozzászólás Szerző: micike »

18.
trabant18.jpg
trabant18.jpg (106.05 KiB) Megtekintve 6739 alkalommal
Kép

Kép
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: micike »

19.
trabant19.jpg
trabant19.jpg (109.99 KiB) Megtekintve 6717 alkalommal
Kép

Kép
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Beneveztem én is a magyar csoda PTC-be . Trabanton szállni élvezet ! :) havi 30% profit...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

magyar csoda PTC... :D dübörög a pannon puma, jut eszembe róla, és ugyanolyan vége is lesz. :)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:magyar csoda PTC... :D dübörög a pannon puma, jut eszembe róla, és ugyanolyan vége is lesz. :)
Én reménykedem,hogy ha nem is lesz fenntartható,akkor csinál az admin egy soft landing-et,ahogy az elöző oldalánál... H valakinek van negatív tapasztalata az adminnal kapcsolatban írja le nyugodtan,de én még nem találkoztam ilyennel.
Vettem egy havi p600-ast. 10 dollár profit van rajta. 3 hónap alatt megduplázható a befektetés. A refekre sokat nem ad,de a lagemagasabb tagságival 0,1 cent per kattot kapsz. Ha a refed is vesz p600-ast akkor azzal 19 hirdetéssel napi 1,9 cent .
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

xenosz2 írta:Én reménykedem,hogy ha nem is lesz fenntartható,akkor csinál az admin egy soft landing-et,ahogy az elöző oldalánál... H valakinek van negatív tapasztalata az adminnal kapcsolatban írja le nyugodtan,de én még nem találkoztam ilyennel.
Vettem egy havi p600-ast. 10 dollár profit van rajta. 3 hónap alatt megduplázható a befektetés. A refekre sokat nem ad,de a lagemagasabb tagságival 0,1 cent per kattot kapsz. Ha a refed is vesz p600-ast akkor azzal 19 hirdetéssel napi 1,9 cent .
elképzelhető, h ez lesz, de a kifejtett számításaid alapján nyilvánvaló, h sokáig nem tartható fent ebben a formában. ezért nem fogom ajánlani senkinek, mert ha bedől, vagy jelentősen lecsökken a jutalék, az erősen rombolja a felépített imázsomat... ennyit nekem nem ér $10-20. :bad:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ajánlani talán nem,de reklámozni lehet :)
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

sziasztok...

doqxstudio...te egy okos ptc-s lehetsz hogy ennyire vágod a dolgokat...hát mindenki eldöntheti mibe száll be...
Azért azt megkérdezném hogy a bestlifebux és társairól is ez volt a véleményed vagy azért oda befektettél mert ott satbilabnak tünt és teljesithetőnek a dolog.
Egy biztos hogy sokan nem tudják vagy csak nem akarják tudni és felfogni hogy mi is a ptc...és nem arról szól hogy standardként kattolok és....kikérem....gondolom ezzel tisztában van mindenki...
Persze bevételei is kell legyenek egy oldalnak ahoz hogy kiadási oldala ne legyen negativ....
Az a 10 dolcsi se 10 dolcsi mert a feevel kevesebb...És szerintem az se gáz ha lejjebb veszi mondjuk csak 5$ a havi hasznom...mert ugyan kamatnak se rossz és legalább stabill marad hosszutávon....
Én azt mondom hogy hajrá trabi..vagy go trabi go...
Aki beszál az nem marad le...vagy nem száll be és negativ kampányt indit max fél év mulva rádöbben hogy kár volt mert ugyan csak 10-20 dolcsi de 20 ilyen oldalon már több lenne...

Én csak annyit mondok gondolkodjon mindenki...és ne csak fejje támogassa is atrabit ugy és ahol csak tudja...és ugy lesz nagy oldal...

Persze várom más hozzászólását is...lehet negativ azt is elolvassuk...
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nem arról volt szó, hogy $10-20 nem éri meg kattintgatni. Hanem arról, hogy $10-ért nem fog olyat írni a honlapjára, ami rontja az imázsát.
Én sem írok semmi olyat a honlapomra, amivel nem értek egyet. Se 10 dollárért se semennyiért ezen nem fogok változtatni.

A véleményem a trabantbuxról: becsületesnek tartom az admint és jó szándékúnak. Reméljük ügyes is.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Hááát igy értem....

De azért hadd tegyem hozzá nem egy nagyobb magyar blogolos is kitette az oldalára...
Lehet hogy akkor ő a naiv?

Nem tudm ki hogy gondolkodik persze az imázs az jó ha van...csak kérdezem én most igy gondolja és ha mondjuk fél év mulva se döl be...akkor majd tullép az imázsromboláson?

Nah nem tudom mindenkinek maga döntése mit és hogyan tesz vagy lép meg....
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

arricardoh - nem negatív kampánynak szántam a bejegyzéseimet, csupán elbeszélgetünk itt a Trabiról. :) természetesen van esély rá, h tévedek, majd kiderül. csak annyit vetettem fel, h ez így túl egyszerű, és nem hiszem el, bármennyire megbízható az admin. :) de ez a SZUBJEKTÍV véleményem, amit viszont az eddigi tapasztalatimra alapozok. :)

kérdésedre válaszolva a bestlifebux-nak nem voltam tagja (ez a termbux és társai oldal?)
Kép
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Igen az a csapat...és a stratégia nagyon egyszerü volt és be is jött neki...igaz mostmár hivatalosan is scam...
Bár régóta tologatta már....

Rendicsek...igen lehet tapasztalata mindenkinek....és gondolom hogy van is....csak nem szeretem az előzetes negativ kampányt...főleg ugy hogy rosszat nem is olvastunk az adminról...
Bár valaki irhatna rosszat is ha tud legalább tisztában lennénk vele... :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Doqxnek is van igazsága,viszont ha új oldalakat reklámozol óhatatlanul lesz benne scam igen nagy százalékkal...
A kérdés,hogy mennyiben tekinthető imázsrontásnak egy nullanapos oldal kitétele a weblapodra,vagy egy 3 hónapja fizető HYIP PTC közzététele :)
Szerintem ez nem igazán fekete vagy fehér.

Viszont aki tag az oldalon az kattintsa az Adhitz hirdetéseket,mert ebből is van bevétele az adminnak.:)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tökéletesen igazad van xenosz, viszont mindenki maga dönti el, h milyen mértékben hirdet új oldalakat - elismerem, én konzervatív vagyok, és inkább BuxP, mint Trabantbux. persze nyitott vagyok az újra... de ilyen jellegű vágyaim nagy részét kiélem a CSense Team-ben :)

arricardoh, örülök, h megértettél... :
a kurzusom 1. részében ezt írom a programokról: "Persze felülbírálhatsz engem, sőt néha én is változtatni vagyok kénytelen a portfólión, illetve keresem az új lehetőségeket. Ez természetes tevékenység és rugalmasan kell kezelni a dolgokat!" remélem, így még tisztább a kép. :good:
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kopasz »

arricardoh írta:Bár valaki irhatna rosszat is ha tud legalább tisztában lennénk vele... :)
Rosszat én sem tudok írni.
Nem tudom hány oldala volt eddig Hajdú úrnak, én tavaly a Haga-Gold oldalával próbálkoztam,
de az sem a rossz szándék miatt lett tetszhalott.
Számomra a feltételek voltak teljesíthetetlenek. Valószínű másoknak is.
Egyszerűen elhalt az oldal.
Tudomásom szerint, amennyire a tevékenységét ismerem, még senkit sem vert át,
az oldalait, amihez a nevét adta, nem átverési szándékkal hozta létre.
Legalább is nem ez jött le belőle. Hogy neki hogyan, és mennyi haszna van ebből, az az ő titka.
Mind e mellett nem várok többet ettől az oldaltól sem, mint bármely más új PTC-től.
Megy ameddig megy. De ha ez a téma még jövő ilyenkor is aktív lesz, akkor
Hajdú úr tud valamit, amit én még csak nem is sejtek.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én azt sajnálom,hogy ingyenes tagként nemigen lehet ebből pénzt kivenni,mert kb fél év mire összejön a minimum,így ha tobortok tagokat,azok csak a tagságért fognak regizni.


Valaki megmondaná hány hirdetés van ingyeneseknek? A 4 hirdetésben van benne a Cheat link,vagy azon felül?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-19. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:Én azt sajnálom,hogy ingyenes tagként nemigen lehet ebből pénzt kivenni,mert kb fél év mire összejön a minimum,így ha tobortok tagokat,azok csak a tagságért fognak regizni.


Valaki megmondaná hány hirdetés van ingyeneseknek? A 4 hirdetésben van benne a Cheat link,vagy azon felül?
Azon felül, azaz 4 hirdetést meg lehet nézni.
De ez tényleg azaz oldal, ahol csak befektetéssel éri meg, úgy viszont nagyon, egyelőre (kopp-kopp)
Ellenben a ref bérlésről már nem tudok ennyi jót mondani........ :)
End of the story
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-20. kifizetés

Hozzászólás Szerző: micike »

Csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy savanyú a szőlő annak , aki lemaradt a trabantbuxról.
Aki a kezdetektől csinálja biztos nem bukik a befektetésével.
20. kifizetésem
A reffverseny kicsit megemelte az összeget

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára micike 2013.09.27. 14:36-kor.
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-20. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szerintem nem savanyú a szőlő senkinek,legalábbis nem vettem észre senkin ezt. legfeljebb elmondta a véleményét az oldalról. Mikor elindult az oldal egyáltalán nem úgy nézett ki,hogy ebből hosszú távú dolog lesz/lehet,vagyis ne lehetett tudni nagyon. Mostanra alakult ki bennem is,hogy mégiscak érdemes lehet kezdeni ezzel valamit:)
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: micike »

Vannak változások az oldalon.
Itt lehet olvasni róla

http://www.trabantbux.com/pages/tos

A kifizetések időben jönnek továbbra is.

21.
trabant21.jpg
trabant21.jpg (106.97 KiB) Megtekintve 6478 alkalommal
Kép

Kép
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a TOS csak angolul van....

az oldalon bevezették a "tagság nem befektetés" fogalmát. Az alábbiak szerint kell 2$-t befizetni azoknak,akik eddig semit nem fizettek be a tagságon kivül. Minden x-ik kikérés után kell ezt az összeget befizetni tagság szerint.

Trabant P50 - after every 10th payout you must have add fund (minimum 2$) for requesting the next payout.
Trabant P70 - after the 10th payout you must have add fund min. 2$ for requesting next 6 payouts. After every 6th payout
you must add fund min. 2$ for request next payouts.
Trabant P500 - after the every 7th payout - must add min. 2$ fund for requesting next payout
Trabant P600 - after the every 5th payout - must add min. 2 $ fund for next payout requests.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Magyarul bennt van a fórumban.

Tehát tagságonként változó kifizetések:


Trabant P50 - minden 10. kikérésnél minimum 2$ befizetésed kell legyen a Vásárlási egyenlegedben(Purchase balance) ahoz hogy a következő 9 kikérésed megkapd.

Trabant P70 - A 10. kikérésed után ahoz hogy a következő fizetéseket megkapd 2$ befizetésed kell hogy legyen a Purchase balanceba és utána minden 6. kikéréshez ez a feltétel meg kell hogy legyen
Trabantnt P500 - Minden 7. kifizetésed után kell legyen 2$ befizetésed minimum
Trabant P600 - Minden 5. kifizetésed után kell legyen 2$ befizetésed minimum

Viszont a P70-es tagság keresete csökkent, az már nem éri meg nagyon!

Naná hogy én ebben vagyok! :cry:
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Hát igen a p70 csökkent...de ez nem is csoda hiszen ez volt az aranybánya a trabiban
80% volt a kereset és szerintem ferr modon visszavette ugy ahogy a többi tagsággal lehet keresni sőt szerintem még mindig magas a többihez hasonlitva.


De azt hogy nem éri meg azért én nem mondanám mert ha a p70-el nem éri meg akkor a többivel sem, és a forumról kifizetésekről nem ez árulkodik hogy nem éri meg senkinek...

Tegnap éppen részese voltam egy cheten egy vitának amiből két user is rosszul jött ki vagyis jól mert haszonnal lettek kifizetve és tiltotta őket az admin. Érdekes volt ennek tanuja lenni.

A másik oldalról pedig szerintem ennek ellenére az oldal menni fog tovább, biztos egy két ember otthagyja.

És persze azt mindenki észrevette hogy csökkent a kereset mert ezt olvasni de azt hogy a refjutival mi let.
Igaz hogy kevés de most is duplázta az admin, persze ezt nem veszi észre csak az aki igazán lesi az oldal összes változását.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: atiss »

Kedves Barátaink, Trabisok!

Az utóbbi idők buxhostos bukásai után rá kellett jönnünk, hogy ez a script rengeteg csaló oldalt termel. A TrabantBux nem akar ebbe az irányba haladni, amit a jelenlegi script lecserélésével is szeretne megerősíteni.
A script cserét decemberre terveztük be és a magyar PTC világ nagy dobásaként akarjuk elindítani. Sőt az új lehetőség esélyt ad nemzetközi téren is megindulni.
Talán senkinek sem kell elmondani, hogy mit jelent ez felhasználó számban és persze referensi jutalékban sem…
Mi lenne, ha a legjobb pozícióból indulnál ebben a versenyben? Már most biztosíthatod a helyed, hogy a teszt időszak végén már komplett referensi hálózattal indulj el további hálózatot építeni.
Hogyan működik?
3 szintű rendszerben biztosíthatod a helyedet:

Bumpers (lökhárító) : 5 $-os belépő szint. Ő a PTC arca a világ felé. Ennek megvásárlásával 16 referáltig feltöltjük a referensi alhálózatát (downline). Minden más oldallal ellentétben a Traban-bux oldalon csakis aktív referáltat építünk be alá, akik leteszteltek és a megelőző időszakban rendesen dolgoztak.

Engine (motor): 10 $-os középső szint. Ő minden PTC hajtóereje. 8 darab 5 $-os (Bumpers) referáltat kap kezdetben, majd a teszt időszak alatt 32 referáltig töltjük fel a referensi alhálózatát (downline). Itt is igaz, hogy csak aktív referáltakat építünk be a rendszerbe.

Wheel (kormány) 20 $ csúcs szint. Ő az aki minden PTC mozgatója, az alhálózat igazi feje. 8 darab 10 $-os referáltat (Engine) kap kezdetben, majd a teszt időszak alatt 64 referáltig töltjük fel a referensi alhálózatát (downline). Itt is igaz, hogy csak aktív referáltakat építünk be a rendszerbe.

Mit jelent mindez pár szóban? Mindenki referált nélkülivé válik az új Trabant-bux oldalon, de a pozíciót vásárlók olyan aktív referensi hálózathoz jutnak, mint még egyik PTC esetében sem soha. (min. 90%-os aktivitás). A nemzetközi porondra olyan erős magyar PTC-sek léphetnek ki, akik a kezdeti bevételeikből nevetve finanszírozhatják az új referáltak elérését. A referáló linkje mindenkinek az első naptól élni fog, így egy erős hirdetési kampánnyal a világon mindenhonnan szerezhet referáltakat, megduplázva hálózata növekedését.

Mit kell tenned , ha elszántad magad? Ellenőrizd a TrabantBux fórum-ban a rendelkezésre álló pozíciókat a Trabant-bux topicban és Add Fund befizetéssel biztosítsd helyedet a választott csapatba. Minden szinthez külön topicot találsz és azt is láthatod kivel dolgozol majd együtt a jövőben. Ugye izgalmasan hangzik még a csapatépítés is !?

Még hezitálsz? Segítünk dönteni! Ha most jelentkezel az első negyedév összes upgradjének 1 %-ból is részesedsz. Jól hallottad, minden egyes upgradelt tagunk aki a mátrixban poziciót vett egyenlő arányban részesül ebből a bevételből az Account Balance számlájára. Lehet, hogy az 5$-osok járnak a legjobban az elején? Ebből is látszik, hogy mindegyik szint kezében óriási lehetőség lesz akár hosszútávon (wheel), akár középtávon (engine), akár rövidtávon (bumpers) gondolkodik.

Kérdés esetén használjátok bátran a fórumot!

Addig is a Trabi tovább robog. Kattintsatok, keressetek!
Erröl mi véleményetek?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én nem mondom el, mert nekem savanyú a szőlő! :)
Kép
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Hát doqxstudio ezt nem én mondtam hogy savanyú a szölő.

:D :D :D :D :D :D :D
De ettől függetlenül azért én személy szerint meghalgatnám a te vélemlényed is...talán te jobban értesz hozzá mint mi!
Érdekes felvetés és az igazság is nagyon benne van.
Ha a buxhostokat nézzük napi 10 uj és 10 scam, bár ez a tendencia már elérte a többi scriptet is sajnos.

Ukabux is nagyot dobot és most hát már scammelik.

Én azt mondom van benne fantázia és ha azt nézzük ha ténylegesen megvalósul akkor aki ebbe belszáll nagyon jol járhat, mert én ugy veszem ki ebből hogy ezek a tagok lesznek az elsők az oldalon és igazán az övék az első hirdetési lehetőség mindenhol és még több ref szerzése.

Én személy szerint üdvözlöm a dolgot!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 0 vendég