Név nem egyezik, gond ?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
hcsaszy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.07.19. 11:24
Kapcsolat:

Név nem egyezik, gond ?

Hozzászólás Szerző: hcsaszy »

Sziasztok.
Okozhat majd gondot kifizetésnél ha a regisztráláskor a beírt név nem egyezik a PayPal névvel? Melyik oldalnál, vagy mindegyiknél ? Jelen esetben csak a kezdőbetűket írtam be.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Név nem egyezik, gond ?

Hozzászólás Szerző: idlig »

hcsaszy írta:Sziasztok.
Okozhat majd gondot kifizetésnél ha a regisztráláskor a beírt név nem egyezik a PayPal névvel? Melyik oldalnál, vagy mindegyiknél ? Jelen esetben csak a kezdőbetűket írtam be.
Szerintem ha nem egyezik abból nem. Hacsak nem mondjuk facebookon keresztül lépsz be valahova, akkor láthatják, hogy nem valós adatot adtál meg. De olyanból lehet (oldala válogatja, hogy mit írnak a TOS-ba), ha nem hasonlít névre. Goldenclix Adminja pár napja is kivágott valakit, miután kikérte a pénzét, mert névnek ilyet adott meg, hogy "fgfggfgfg".
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Név nem egyezik, gond ?

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Van olyan ptc, ahol gondot okozhat a kifizetésnél. Szerintem ha írsz egy ticketet, és megkéred az admint, ki fogja javítani. (De ugyanezt pár napja már megkérdezted nálam is, ha jól emlékszem. Válaszoltam is rá)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég