Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

he system is setted that all members can earn the 80% in a month for pay the upgrade mebership to next level
that means in 35 days you can earn 300$ if you want upgrade you must self add 100$
we haven't find a better solution for fight all multiaccounter and defend the onest members

Admin
Support PTCircle
Írtam nekik és ez volt a válaszok fentebb.
Nos ezek után ki az az ember aki zsebből befizet nekik 100 dollárt? szabályok hetente változnak , kifizetés nincs .
De legalább észhez térnek , hogy scam lett az oldaluk.
Biztos nem buktak az adminék , de lassan lehuzhatják magukat mert csalók.
jerseyman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.05. 08:09
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: jerseyman »

A helyzet az hogy legalabb annyit kellene tegyen mindenki, akinek akarcsak 1 dollar kara is volt - vagyis amit a sajat zsebebol tett be es ott ragadt (eltekintve a rengeteg potyara vegzett munkatol) hogy azonnal irjon MINDEN meg letezo payment processornak amire meg allitolag fizet, mutassa be a realis helyzetet egy par egyszeru mondatban, es kerje hogy azonnal zaroljak a PTCircle szamplajat es MINDEN mas online business szamlajat is ami "mariano" neve alatt fut.

Ha minden egyes ilyen payment proci kapna legalabb 20 ilyen kerest, nem hiszem hogy nem latnak hogy egy scammot es egy scammert segitenek aval hogy meg mukodnek az illeto szamlak, es zarolnak oket.

Igy legalabb nem rohogne tovabbra is a markaba a bortonbe valo "mariano" (persze nem ez a neve), es tobbet nem zsebelhetne be ezekbol a "circle" fele csalasaibol.

.... Csakhogy ez sajnos nem fog megtortenni, mert a karosultak 90% tul dog arra, hogy irjon a payment processoroknak.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: sankoran »

A payment processorokat nem érdekli hogy fizet e vagy sem, lényegében semmi köze hozzá. Ha csak begyűjti a pénzt a processre, akkor sem problémázik ezzel a payment processor.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Levitte a limit kikérést , tehát nem 300 dollár már , de sajnos nem lehet kikérni.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Éjfélkor kell kikérni. És a purchase balanceból is upgradelhető tagság.

Egyébként én azon filózok átpártolok bitcoinra, ott 7 nap a kifizetési idő, és nincs ilyen kínlódás mint skrillnél, persze bónusz sem.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nem lehet kikérni éjféltől sem, ha megfigyelted akkor 4-5 kikérés lett teljesítve, én 10 percig próbálkoztam és feladtam.
Kamu ez már , egyébként 3 proci van berakva :ego , skril és pm amire ki lehet kérni .
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: latattila »

Én nekem ma két órakor (délután) sikerült kikérnem, de csak azért mert a meghívóm küldött e-mailt!
Most még megpróbálhatjátok! Nem ígérek semmit!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Kikértem én is, most engedte. Aztán lehet hogy visszateszi majd, meglátjuk.
Blaise90
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.11.30. 20:37
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: Blaise90 »

Húúúú fasza még anno 50-t tettem be és mos csak $2 tudtam kivenni várhatok rá 27 napot.. Rohadás álljon belé a kis szarháziba.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Én is kikértem ma 14 óra körül.Tényleg 27 napot kell várni rá? Nem tudom értelmezni a szöveget amit a fizetési szabályoknál leír.
Az biztos , hogy instant is fizet .
Majd meglátjuk , hogy vissza dobja vagy sem vagy tényleg 27 nap a várakozási idő, elvileg a tritiumosoknak és deut tagságisoknak instantmanually van , na de nem fizetett ki .
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Kikérések közt kell 27 napnak lennie.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na érdekes, kifizetett 5$-ból 4,4$ maradt skillre. :?


Kép
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nekem 138 van kikérve , az nem bizti hogy meglesz .
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Most van egy ilyen is:

"* The instant payout is active, will be have effect up to 100% of the day before incoming. All other going in pending list and will be paid before 25 days from the date of the request."
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

sankoran írta:Most van egy ilyen is:

"* The instant payout is active, will be have effect up to 100% of the day before incoming. All other going in pending list and will be paid before 25 days from the date of the request."

Sankoran ! ez nem újdonság, mikor kikértem akkor is ott volt a legalsó sorban
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ezen kár pörögni, fizet, ahogy akar! tessék végre abbahagyni a kattintását! :)
Kép
uranusz60
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.13. 21:50
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: uranusz60 »

Kellemes meglepetés ért ma reggel, amiről már régen lemondtam, az augusztus 7-i kikérésem ma megérkezett.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nem hagyom abba! Időt vesztek vele max és pénzt nem bukom.
Más oldalon buktam rengeteg időt és pénzt is .
Be van szigoritva a dolog , de fizet még .
Az upgradelés PB-ből elég necces ,mert nagyon sokat kell átvezetni pl egy deut tagnak is 100 dollár, tehát innen is látszik , hogy nagyon húzzák az időt még .
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tudok Neked mutatni még lehetőségeket és stratégiákat, amivel legrosszabb esetben csak időt vesztesz! ;)
Kép
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Köszi nem kérek! Ez az utolsó Ptc amit csinálok.
Én úgy gondolom, hogy a többi is burkoltan a szponzorzálásról szól, tehát ponzi szagú az egész :D
Fizess be ,mert anélkül nem fizetnek ki, lásd onewordbux . Azt is abba hagytam egy hét után ,nem akarok én már lenyúlós oldalakba belenyúlni .És véleményem szerint 99%-a lenyúlós . A maradék egy százalék egy idő után bedöglik vagy esetleg meglépnek a pénzzel, tudom , hogy azt mondjátok időben jókor jó helyen . Na de kérem . :D
Paidverts is ugyanez , vegyél csomagot tehát fizess be, amikor már nem lesz befizetés akkor jön a szopacs . :good:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

babos77 írta:Köszi nem kérek! Ez az utolsó Ptc amit csinálok.
Én úgy gondolom, hogy a többi is burkoltan a szponzorzálásról szól, tehát ponzi szagú az egész :D
Fizess be ,mert anélkül nem fizetnek ki, lásd onewordbux . Azt is abba hagytam egy hét után ,nem akarok én már lenyúlós oldalakba belenyúlni .És véleményem szerint 99%-a lenyúlós . A maradék egy százalék egy idő után bedöglik vagy esetleg meglépnek a pénzzel, tudom , hogy azt mondjátok időben jókor jó helyen . Na de kérem . :D
Paidverts is ugyanez , vegyél csomagot tehát fizess be, amikor már nem lesz befizetés akkor jön a szopacs . :good:
a Forex miben különbözik ettől? :) mindenképpen a más pénzét viszed.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tőzsde,Forex is kiszámíthatatlan folyamat. Ott is a brókerek járnak jól,akik a jutalékból élnek és nem kockáztatnak saját pénzt. Rövid távon mindenképp lutri. A nagy áttételekkel való kerskedés óriási kockázat. Elég egy váratlan politikai ,gazdasági történés és elúszott minden. Én ezekben az automatkus kereskdési redszerekben sem hiszek,bár nem ismerem őket,nem értek hozzá,de könnyű belátni,ahogy Tamás is mondta, hogy mindenképp valakinek rosszul kell járni a fel-le mozgásokból. És szerintem olyan szakember sem létezik,aki állandó nyerésben van évek évtizedek alatt. A nagy pénzemberek is van,hogy veszítenek időnként,pedig ők aztán még irányítják si a folymatokat sokszor... lásd: Soros pld
Inkább egy-egy lehetőséget érdemes megragadni időnként és nem állandó kerskedésben gondolkozni. persze a megfelelő védelemmel,ha rossz irányba mozdul az árfolyam.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: patrasz »

na az biztos, mikor 3 hónap alatt valami 1100 egységet esik, teljes 0-zás.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Soros Gyuri bácsi 2008 őszén be shortolta az Otp részvényt nem kevés összeggel, egyedül ő mozgatta meg a piacot ugy , hogy fél óra alatt 10%-os volt a zuhé, namármost ő ebből másfél milliárd forintot kaszált, megbüntették 500 misire .
Szerintetek mennyire érdekelte a bünti? :D
Akkor az Otp részvény 1200-ra esett vissza és fél év után 400%-ot csinált ha valaki vásárolt belőle.
A forexet a nagy emberek és a hirek mozgatják .Ha jól szállsz be egy kereskedésbe akkor van profit , ha nem akkor viszont bukta . 5-10 perces kereskedések a legjobbak , délelőtt 10 óra és délután 3 , 11óra este .
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

erre gondoltam pld amikor jó lehetőségre utaltam.OTP 400%. ilyen viszonylag egyértelmű üzlet ritkán adódik. hogy mi mozgatja a piacot az összetett dolog,ezért kiszámíthatatlan és megjosólhatatlan,mivel több irányból hat az árfolyamra erő.Amit említettél az kettő ezekből, ezért hisznek és használnak sokan technikai elemzéseket a "jósláshoz",vannak,akik ezt kombinálják a "hírekkel" .
meg vannak fundamentalisták,,akik hosszabb távon gondolkodnak és egy vállalat valódi értékében hisznek.
Általában az árfolyamok a híreket amúgy előre árazzák,vagy próbálják vagyis mikor kijön a hír,akkor lehet azzal megegyező irányú a hatás,de lehet ellenkezője is. Pld Kijön egy pozitív hír,de már számítottak erre és az árfolyam meg se mozdul,vagy épp esik a realizálás miatt. A makrokörnyezet felülírhatja a híreket. Részvényeknél pld a befeketetők piacban gondolkoznak és ha nem kedvezőek a gazdasági mutatók,akkor az egész piacot "adják" hiába van köztük jó profittal rendelkező részvény.
A legnagyobb befeketetők tudománya abban rejlik,hgy képesek a sokféle hatásból kiemelni azt,ami lényegsen fogja befolyásolni később az árfolyamokat. Rövidtávon nem működik,ahogy említetted az 5-10 perc kereskedés az pusztán technikai alapon a befeketetők pszichologiáján múlik és ezt képezi le a technikai analízis TA. De ez nagyon időigényes és stresszes.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

babos77 írta:Soros Gyuri bácsi 2008 őszén be shortolta az Otp részvényt nem kevés összeggel, egyedül ő mozgatta meg a piacot ugy , hogy fél óra alatt 10%-os volt a zuhé, namármost ő ebből másfél milliárd forintot kaszált...
erről beszélek. de ki fizetett? amit ő megnyert, azt más elbukta.
Kép
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nem bukta el! Ha valaki okos volt és már régebb óta volt részvénye azt nem adta el 1200 forintért,mert tudta hogy egyértelműen a magyar bankot nem fogják csődbe vinni,
Ült a részvényein és tudta , hogy előbb utóbb az ára vissza fog menni, sok ismerősnek van részvénye most is és akkor adja el amikor nyereséges vagy ül rajta pár hónapot. Csányi is sok részvényt adott el drágán és vissza vette olcsón. Ez kinek a pénze? A te pénzed biztos nem ,mert a részvény ára naponta változik. nincs határidős részvény , tehát kivársz egy pillanatot és ennyi
Az opciózás az teljesen más dolog, de ebbe ne menjünk bele .
Csak akkor bukod ha olcsóbban adod el mint veszed. A részvény teljesen más mint a forex,mert a forex tényleg lehúzós. :rofl:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Soros csak úgy nyerhetett,ha valaki állt vele szemben... nincs ezen mit gondolkozni. a levegőből nem lett neki pénze. Mármint a short lényege ez,hogy csak akkor van nyereséged,ha más veszít. A long az más. Lehet részvényt tartani hosszú távra,de short pozit nem,ott kell az ellenoldalon is lenni és van egy határidő szabva,hogy mikor jár le a pozi. Gondolom ebben az esetben még a lejárat előtt kiütötte a longosok seregét a gyuribácsi :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 4 vendég