PaidVerts

Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem csak a PV-re értettem a türelmet.
minden online pénzkereset ilyen hullámzóan működik. (tőzsde, póker, PTC, mlm, stb.)
a kérdés az, h megbízol-e a PV-ben. amíg nem adod el a részvényeket áron alul, addig ez nem realizált veszteség. mellesleg a swap utáni első napon volt $0.3 is az áruk.
nem kell nézegetni és akkor nem bosszant fel! a türelmesek úgy nyernek mindig, h az ilyen helyzetekben megveszik a türelmetlenektől a részvényt és később eladják.
ha nem kölcsönből, konyhapénzből, stb. fizettél be és nem hiányzik az a pénz, akkor kár rajta görcsölni! az a döntő, h összességében pluszban vagy-e vagy sem!
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Most látom... hogy maga JO is rajta van az ügyön... közel 4.5 Millió részvényt dobott ki a piacra :lol:
(Nehogy már felfele emelkedjen a részvények ára, és jól járjunk a közeljövőben) :bad:
mellesleg a swap utáni első napon volt $0.3 is az áruk.
Egyébként még pár óra és el is érjük ismét akkor ezt az állapotot (csak épp 5 hét telt el azóta :D )
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Laci: félrenézted, nem $0.03 hanem $0.30 volt az árfolyam. Ott a trükk, hogy a részvényekkel is megy az ígérgetés. Amikor 7 cent volt, akkor a fél fórum (és az Admin is) azt írta, hogy vegyen aki tud, mert megy ez feljebb hamarosan. Aztán ugyanez történt mikor 6, 5 majd 4 cent lett az árfolyam. Kicsit felheccelik a tagokat, hogy nyomják befelé a befizetéseket. Azt továbbra is tartom, hogy az Admin szándékosan kavar, részben azért, hogy ne legyen kiszámítható az egész folyamat, mert az még közelebb hozná a következő swap-ot. Most azt mondta, hogy azért adja el a részvényeinek egy kicsi részét, mert nem számít arra, hogy a következő 7 hónapban az árfolyam jelentősen emelkedne.

Ettől függetlenül én is tartom, amit doqxstudio írt korábban.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen elnéztem :oops:
De igazából volt 0.03$ is részvény a swap utáni 1-2 napban szóval ezzel sem hazudtam :) És tartom azt hogy azóta 5 hét telt el és mondhatni semmi változás. Csak egyet sajnálok PV-n... hogy pont az nap nem tudtam lenni gép közelbe amikor 30 centre ment fel az ára :unsure:
Akkor nem kéne itt aggódnom és talán már el is felejtettem volna ezt az egész PV-t :innocent:
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Akkor is tudom "törölni" a reklámokat ha nem aktív a 0,05$ os upgrade?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

JO ismét aktivizálta magát... :DD rövid időn belül már másodszorra tette ki a kis maga 3 Milliós adagját nem kevéssel lenyomva az árakat. Jelenleg 1 részvény $0.0241 azt hiszem ez történelmi csúcs is sztem :roll:
Én már ott tartok hogy az is csoda ha majd egyszer a 0.1$ árat elérjük és sosem lesz meg az optimális 0.2 $ ár :bad:
Iszonyat szenvedés ez az egész... :bad:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Ray81 írta:Akkor is tudom "törölni" a reklámokat ha nem aktív a 0,05$ os upgrade?
igen, de fölösleges vele kínlódni, mert amikor a fiókodba kerülnek, már akkor levonódik értük a BAP!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem tudom mi lehet,de ma mintha eggyel kevesebb BAP os hirdetés lett volna. maradt egy 25 BAP,de azzal már nem tudok mit kezdeni nem telik belőle mini csomag . :) :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na mi van ezzel megint? Nem jön be az oldal. Már jó.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

De a my traffic resze tovabb sem elerheto...
En mar csak nevetni tudok ezen az egesz PV-n es reszvenyesdin :DD
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

A részvényeink itt maradnak örökké :D
Valamivel csökkenteni kell a kiadásokat, különben nem lenne fizetőképes, illetve fenntartható az oldal...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát Ray nekem pont ugyan ez az érzésem... csak nem akartam leírni... :DD
Vicc amit JO müvel már fél éve...
Van egy olyan érzésem... hogy lassan jön még egy Swap... nem baj hogy az előző swapból sem kerestünk a részvényeinkel semmit. De aki újra kezdte (mondjuk én már jó ideje nem kattolom, mert elegem lett és bele untam JOba) az majd megint kap pár száz részvényt a pénzéért cserébe, amivel ugye eddig sem mentünk semmire.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Amíg fizetőképes, addig relative a napi BAPokkal freeként érdemes csinálni.
Ami zavar hogy nincs már paypal. Meg eléggé körülményes és sok a kattintás ennyiért. Persze volt ez rosszabb is amikor még a szöveget is be kellett írni.. :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a PayPal hiánya sokat nyomhat a latban. na ez van.
szívesebben keresném a januári pénzeket, viszont amit kikérünk, azt ki tudja fizetni és ez a legfontosabb.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

doqxstudio írta:a PayPal hiánya sokat nyomhat a latban. na ez van.
szívesebben keresném a januári pénzeket, viszont amit kikérünk, azt ki tudja fizetni és ez a legfontosabb.
Ennyi. Én azt nem tudom megérteni hogy akik már RÉG nem csinálják, miért nem iratkoznak le a topicról, miért nem lépnek ki a FB csoportból? Akinek nem fekszik az engedje el...Néha jobb elengedni azt ami az agyunkra megy...Mindenki jobban jár.
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idezo »

A héten nem volt lehetőségem a Paidverts elé ülni, most viszont azt látom, hogy átalakítás miatt szünetel az oldal. Lehet erről tudni valamit, hogy mi változik, mikor indúl újra?
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

A MTV már elérhető, elvileg hamarosan követi a PaidVerts is.


Vajon a részvények ára bemegy 1 cent alá? :roll:
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »



We'll also lift the limits on PV purchase & investment limits tomorrow, along with opening up the BAP market again (with at least 10% fee, to prevent exploitation of selling&buying).



A tegnapi hírekben találtam, megnyilik újra a "BAP-piac". A két hónap határidő lassan lejár…
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Ma már elérhető a "BAP-piac".

100 BAP, 1 db részvény jelenleg.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ha felmegy a hatszorosára akkor jók vagyunk :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tacsi írta:Ma már elérhető a "BAP-piac".

100 BAP, 1 db részvény jelenleg.
de a PV továbbra sem működik...
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én már nem merek semmi rosszat mondani a PV-re :innocent: .
De nagyon érdekes dolgok történnek ott. Ugye jó pár napja már nem elérhető (ami eddig nem volt jellemző (karbantartást úgy emlékszem eddig mindig 1-2 napon belül megcsinálták).
Aztán ott a részvény piac... ami már 2 hónapja nem hogy emelkedik de történelmi mélyponton van sztem most is!
És JO még ilyenkor is képes kitenni milliós részvényt hogy még jobban 0-ra vigye az árát. Vajon mért kelhet neki ennyire a pénz... hogy már ő is 0.01$ adja el a saját részvényeit??? :?
Szóval nem tudom mi zajlik az oldal mélyén igazából (ezt nem is fogjuk megtudni) de valami nagyon nincs rendben... :innocent:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem tudom mi a történelmi mélypont nálad,de mint korábban írtam a részvény 1 év alatt cirka 100 szorozáson esett át (a két split miatt ez nem vehető észre az árfolyamon),valszeg ezt korrigálja vissza,vagy egyszerűen csőd lesz?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én csak azt az időt tudom nézni amióta csinálom/tam a PV-t.
Az több mint fél év. Azóta én nem emlékszem (ha rosszúl emlékszem elnézést) hogy 0.01$ alá esett volna 1 részvény és most kis híján ott volt.
a részvény 1 év alatt cirka 100 szorozáson esett át (a két split miatt ez nem vehető észre az árfolyamon),valszeg ezt korrigálja vissza,vagy egyszerűen csőd lesz?
Ha jól értem... akkor arra célzol hogy JO vissza viszi még pl 10 szer ennél is lejjebb a részvény árat?
Akkor kérdem én... hogy majd hogy fog vissza jönni a a pénzem (a swapok utáni részvény váltásokból) :?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Újabb gondok adódtak, így még tovább tart mire újra online lesz az oldal.

Ezen kívül Jo bejelentette, azt tervezi, hogy lelép az oldal mögül, és elvileg már keresik is az utódját. Most a legesélyesebb jelölt MarcDeKoning (aki pár hete szét-trollkodta a részvény piacot, csak mert poén). Ugyanakkor aktív, a részvényesek és moderátorok elvileg támogatják. Abban viszont igaza van Slosumo-nak, hogy Jo már az utóbbi 6 hónapban se nagyon akart itt semmit kezdeni, tehát éppen jöhet valami kedvező fordulat is a dologból, majd az idő eldönti.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

mindazonáltal a Nerdbux végjátéka ugrik be nekem erről! :)
a PTC a legnehezebb üzletág, könnyű beledögleni. :D
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Vajon JO mennyi lóvét visz magával?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Szerintem ez nem kérdés Frust... amennyit csak bír. JO az elmúlt jó pár hónapban szinte csak ígérgetett és voltak érdekes húzásai is. Arról nem beszélve hogy a helyében ki nem tenné ugyan ezt :? mármint minél többet kimenteni?
Ahogy elnéztem az utóbbi időben szinte csak ő irányította a részvény piacot is. Nem kevés részvényt adott el... olyan alacsony áron amit nem is értettem akkor miért jó neki... (most már érthető talán) :?
Csak igazából azt nem értem... hogy pár hete mikor elkezdtem kicsit károgni a részvény piac lefele mozgása miatt (és hogy 1.5 hónapja semmit nem emelkedett) illetve hogy miért teszi ki JO 0.005-0.01 $ olcsóbban a részvényeit... akkor azt az infót kaptam Idligtől hogy fórumon is közzé tette JO barátunk azért csinálja ezt, mert hogy őőőőő szerinte a részvény ára nem fog felfele mozdulni és ezért adja el most, ennyiért. Akkor ezek után ha ő tudta hogy le akar lépni... akkor mért kamuzgatott megint jobbra-balra... hisz valószínű ezt a döntését nem most az elmúlt 2 napban hozta meg... hanem ezt eldöntötte már több hete esetleg hónapja akkor amikor elkezdett olcsón megszabadulni a részvényitől. :?
Mindezek ellenére nagyon remélem természetesen én is hogy ez csak egy "kisebb" probléma és megtudják oldani.
És ahogy Idlig is mondta... ez még (ha van egy kis szerencsénk) még jól is elsűlhet :)
Bizakodjunk hátha... :unsure:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Laci írta:Csak igazából azt nem értem... hogy pár hete mikor elkezdtem kicsit károgni a részvény piac lefele mozgása miatt (és hogy 1.5 hónapja semmit nem emelkedett) illetve hogy miért teszi ki JO 0.005-0.01 $ olcsóbban a részvényeit... akkor azt az infót kaptam Idligtől hogy fórumon is közzé tette JO barátunk azért csinálja ezt, mert hogy őőőőő szerinte a részvény ára nem fog felfele mozdulni és ezért adja el most, ennyiért. Akkor ezek után ha ő tudta hogy le akar lépni... akkor mért kamuzgatott megint jobbra-balra... hisz valószínű ezt a döntését nem most az elmúlt 2 napban hozta meg... hanem ezt eldöntötte már több hete esetleg hónapja akkor amikor elkezdett olcsón megszabadulni a részvényitől. :?
ha megmondja akkor, h le fog lépni, akkor a részvények ára azonnal lezuhan, mint ahogy most összeomlott a piac és kevesebbet keresett volna rajta. 8)

viszont, ami a megnyugtató ebben az az, h a bent lévő pénznek szemmel láthatóan van fedezete. :good:
Kép
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Nem baj, majd jön a 3. oldaluk is, amikor sz*rban volt a mytrafficvalue akkor megmentette őket a Paidverts, majd kitalálnak megint valami újdonságot és akkor mehet tovább mindkét oldal. :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég