PayBox majd VirtaPay most meg VirtaCoin?

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

PayBox majd VirtaPay most meg VirtaCoin?

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Sziasztok!
A Mai napon egy érdekes ténnyel kerültem szemben, és kíváncsi lennék a gondolataitokra és a véleményetekre!
Az anno még virtapayon regisztrált felhasználóknak ígértek dollár hegyeket most a virtapay bevezette a VirtaCoin-t ami állítólag már működik és olyan mint a BitCoin, lehetőség van úgymond bányászásra is azaz virtacoin keresésre.
Na most az ami engem nagyon meglepett hogy ezt annyira komolyan gondolták hogy egy igen komoly kis programot is készítettek ráadásul azt írják hogy a virtapayosok egyenlegét átkonvertálják ebbe a virtuális pénznembe ami hamarosan talán olyan sikeres lesz mint anno a BTC.
Azt is írták hogy lehetőség van már most váltani is ezt a pénznemet egy crypto-currency exchanges-el.
No most én próbáltam utána keresgélni a dolgoknak hogy ez a kezdeményezés végre valóban működni fog e és végre látunk is ebből az egészből pénzt... hát sajnos nem igen találtam olyan oldalt aki a VirtaCoint elfogadja.
Nektek mi a véleményetek erről?

:?
Kép
Ferenczz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.04. 22:08
Kapcsolat:

Re: PayBox majd VirtaPay most meg VirtaCoin?

Hozzászólás Szerző: Ferenczz »

Szia! Az atomic-trade oldalon ma kezdték jegyezni a virtacoint: https://www.atomic-trade.com/markets
Szerintem még túl friss a dolog, reméljük a legjobbakat.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: PayBox majd VirtaPay most meg VirtaCoin?

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

0.00000013Bitcoint ér 1 VTC?
Tehát akkor 1 VTC 0.0000741$? Az elég kevés :(

Hogy lehet VTC-t keresni, vagyis "Bányászni"?
Kép
Avatar
Skrull
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.07.04. 14:03
Kapcsolat:

Re: PayBox majd VirtaPay most meg VirtaCoin?

Hozzászólás Szerző: Skrull »

Én tegnap kaptam emailt a virtapay-tól, beléptem és ez fogadott: Your VirtaCoin balance: 5.6000 VTA
Pedig egy hónapja fel sem mentem :lol:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég