T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.07. 11:20

A revshare csak akkor működhet, ha a befizetett pénzt valamibe befektetjük. Ez lehet akár egy másik befektetés, vagy valamilyen szolgáltatás/termék létrehozása, ami pénzbe kerül, de utána bevételt termel folyamatosan. A lényeg, hogy a visszaosztás nem lehet több, mint amennyi bevételt termel az oldal. Az igaz, hogy ez a koncepció szinte mindenhol megbukott eddig. Kérdés, hogy hol volt egyáltalán cél a fenntarthatóság, és hol volt már az elejétől piramisjáték az egész. A PaidVerts-et sokat szidtuk, amikor az első problémák jelentkeztek. Mondta is valaki, hogy inkább fektessünk a T4eo-ba (akkor még a régi néven futott). Most viszont lényegesen jobban áll a PV, még ha valószínűleg sok régi tag messze is van még a profittól, úgy néz ki fenntartható lett, és folyamatosan jönnek új tagok, vannak rendszeres hirdetők. Igaz, ott több programozó is dolgozik rajta, és fejlesztik folyamatosan. Másik nagy előnye, hogy átlátható, lehet tudni, hogy a tagok által befizetett pénzt mire használják fel. Vagy ott van a Diversity-Fund Club, ahol szintén lehet tudni pontosan, mibe fektetnek be, és az mennyi bevételt termel hétről hétre. Tudom, hogy ez is kockázatos, de azt tényleg hiába várjuk, hogy majd a hirdetők által elköltött pénzből sikerül visszafizetni mindent. Gondolom, itt sem ez volt a cél, csak közben egy csomó program becsődölt.
Elsősorban a jelenlegi részvény (jutalompozíció) tulajdonosoknak kéne legalább a befektetését megtéríteni. Ezt lehet úgy, hogy lezárjuk a további vásárlás lehetőségét, és addig nem nyitjuk meg (vagy utána sem). Vagy van egy gyorsabb, de kockázatosabb módja, hogy továbbra is lehessen venni, esetleg kevesebb ROI-val, de csak akkor, ha van valami terv, hogy az újonnan befizetett pénzt mire használjuk, erről tájékoztatjuk is a tagokat, és elegendő bevétel származik belőle, hogy fenntartható legyen. Egyébként így, hogy olcsóbb lett a hirdetés, járhatna pl. egy 1 $-os csomag mellé 100-200 PTC kredit, még több surf, esetleg belépő vagy start oldal kredit, és máris jobban megérné, könnyebben vállalná az ember a kockázatot.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.07. 11:34

Ja, és egy fórum is kéne majd szerintem, főleg a külföldi tagok miatt. Az nagyon sokat számít, ha a tagok meg tudják osztani egymással tapasztalataikat, kifizetési bizonylataikat, kérdezni tudnak, javaslatokat tudnak tenni, egyszóval a kommunikáció miatt. De az szerintem ráér majd akkor, ha a TE rész rendben lesz. Az tud működni anélkül is, más TE oldalon sincs fórum. A többihez viszont nélkülözhetetlen szerintem, hogy ne csak az admin tudjon szólni a tagokhoz, hanem reagálni is lehessen, és ez nyilvános legyen.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.07. 11:49

xenosz2 írta:
2018.06.07. 10:05
Egyébként meg igazuk is lett, mert a visszaosztás teljesen leállt. Erre írtam,hogy kudarc lett és ennek csak Te vagy a felelőse, mert a tagok valami miatt nem voltak partnerek és nem hiszem h azért ,mert gonoszak és buták voltak.
Soha nem állítottam olyat, hogy a tagok gonoszak vagy buták. Nem tudom ezt honnan vetted. És azt se hiszem, hogy engem arrogánsnak lehetne nevezni, de javíts ki ha tévedek.
Szerintem attól, hogy ugyanazokat a dolgokat többször is leírod, nem haladunk előre. Én anno megálmodtam egy koncepciót ami CSAK akkor működhetett volna, ha a tagok nagy része ebben partner. A koncepció ugyebár az volt, hogy indítsunk egy olyan bevételmegosztó platformot, amely minden téren legálisan működik (és nem azzal a céllal jön létre eleve, hogy lenyúlja a tagokat, ahogy ezt sokan tették). Ahhoz, hogy az oldal látogatottságát növeljük, adjunk kedvezményeket, jutalmakat a tagoknak (lásd jutalompozíció, PTC katt jutalmak, szurf kreditek) és amint növekszik a tagság, jönnek a hirdetők és egy komoly tagbázis mellett már lett volna annyi hirdető (és olyan hirdetők is, akik offline cégeket hirdetnek) akik hoztak volna annyi bevételt, ami bőven kitermeli a jutalompozíciókat. Viszont ebben a koncepcióban rajtam kívül nagyon kevesen hittek, mivel akkor még voltak más revshare oldalak, akik sokkal többet adtak, így az oldal eleve bukásra lett ítélve. Attól kezdve én már hiába próbáltam számtalan módon növelni a tagságot, minden meddő próbálkozásnak bizonyult.

Hogy ez a vállalkozás rizikós volt? Melyik vállalkozás nem rizikós? Mindenben van kockázat. Ha egy vállalkozás beindítása és üzemeltetése könnyű és kockázatmentes lenne, mindenki azt csinálná.

pisti87: Te kevered a befektetési oldalakat a bevételmegosztó oldalakkal. Ha a befizetett pénzt valamibe befekteti az admin, akkor az már nem bevételmegosztás, hanem befektetési oldal.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.07. 12:16

pborisz írta:
2018.06.07. 11:49
pisti87: Te kevered a befektetési oldalakat a bevételmegosztó oldalakkal. Ha a befizetett pénzt valamibe befekteti az admin, akkor az már nem bevételmegosztás, hanem befektetési oldal.
Rendben van, értem, de akár úgy is értelmezhetjük, hogy a befektetésből származik a bevétel, és azt a bevételt osztjuk meg. Vagy fordítva, maga a bevételmegosztó oldal is egy befektetés, hiszen pénzt, időt fektet bele valaki, hogy utána több pénzt termeljen. Nem az a lényeg, hogy hogy hívjuk, hanem hogy működjön. Ezek szerint akkor nem is volt cél sosem külső bevételi források bevonása, hanem kizárólag a hirdetésekből kellett volna kitermelődnie a profitnak? Mert akkor nem csodálom, hogy ez lett a vége. De mindegy most már, azzal foglalkozzunk, hogy hogyan lehetne előrébb lendíteni a dolgokat!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.07. 19:15

"CSAK akkor működhetett volna, ha a tagok nagy része ebben partner."
Itt már bukik a dolog. Mert te nem azt nézted,hogy Te mit tehettél rosszul a taglétszám emeléséhez. Erre hoztam olyna példákat,ami ehhez vezethetett pld magas minimum, alacsony napi kereset a poziciókon kivül, kevés kereseti lehetőség ,- de te most - és már korábban is kezdetben - is ezt akarod/akartad sugallni,hogy nem volt meg a támogatás a tagok részéről. Hibás hozzáállás. Nemhogy a hirdetőkig,de a megfelelő létszámhoz nem jutott el az oldal,amihez viszont azt kellett volna elérni,hogy a tagok toborozzanak és akik jönnek, meg aktívak legyenek.
A TE ÁLMOD a te dolgod, a tagok pénzt akarnak keresni, hirdetni jó áron, vagy toborozni megfelelő jutalomrendszerben. SDokszor leírtam ez mind egy logikai láncolat, nem a te elnézést "rózsaszín álmaid" alapján fog működni

"Adjunk kedvezményeket, jutalmakat a tagoknak (lásd jutalompozíció, PTC katt jutalmak, szurf kreditek) és amint növekszik a tagság, jönnek a hirdetők és egy komoly tagbázis mellett már lett volna annyi hirdető (és olyan hirdetők is, akik offline cégeket hirdetnek) akik hoztak volna annyi bevételt, ami bőven kitermeli a jutalompozíciókat"
Itt is csúsztatást érzek. Nem jutalmakat adtál a pozicíókkal,hanem konkrét bevételeket kaptál általuk,amihez járt némi kredit.
Ezen felül a te üzleteidnek a hirdetéseivel volt tele az oldal, így abból is szép pénzt szerezhettél pld ,hogy a Bitcoin csillagászati magasságokba emelkedett. Nem sajnálom tőled, de azért miután lecsengett ez a hullám illett volna tartalékot képezni belőle és a jutalompoziciókból bejövő pénzekből.

Ezen felül,ha meglett volna a magasabb taglétszám a nagy hirdetők is kérdéses eljöttek volna-e? Ez is csak egy elképzelés,amihez az addig vezető utat is meg kell tervezni és addig is profitosra tervezni taglétszámtól függetlenül
A tagokat "partnereknek" tekintetted,akik majd úgy táncolnak,ahogy te fütyülsz. Figyelmen kívül hagytad az igényeiket... A szóhasználatod is arra utal,hogy azok más értelmet nyerjenek. Tagok,tagság helyett partnerek. Hirdetésrészesedés helyett jutalompozíció. Mintha a tagok lennének megtisztelve ,hogy az oldaladon lehetnek és még nekik kell partnerként a Te munkád előremozdítani ahelyett,hogy azt Te tennéd megfelelően vonzóvá a számukra.

Hogy segítsünk neked,ha te nem vagy hajlandó elfogadni a kritikákat, nem vagy hajlandó beismerni a tévedéseid?
Számtalan kisérletet emlegetsz, de gyakorlatilag az oldal évek óta semmit nem változott az egy script váltáson kivül... amit már változtatni se nagyon lehet néhány apró beállításon kivül...

Vagy csináld profin teljes odaadással, vagy sehogy.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.07. 19:58

Elbeszélünk egymás mellett úgy látom. Ennek így semmi értelme. Fogalmad sincs róla xenosz2, hogy mennyi bevétel keletkezett ebből az egészből és mennyi költség járt vele. Csak egyfolytában arra próbálod terelni a dolgot, hogy én biztos elloptam a tagok pénzét és jól meggazdagodtam. Totálisan értelmetlen és meddő vita, ami már rég nem arról szól, amiről elkezdtünk beszélgetni.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.07. 20:38

pborisz írta:
2018.06.07. 19:58
Elbeszélünk egymás mellett úgy látom. Ennek így semmi értelme. Fogalmad sincs róla xenosz2, hogy mennyi bevétel keletkezett ebből az egészből és mennyi költség járt vele. Csak egyfolytában arra próbálod terelni a dolgot, hogy én biztos elloptam a tagok pénzét és jól meggazdagodtam. Totálisan értelmetlen és meddő vita, ami már rég nem arról szól, amiről elkezdtünk beszélgetni.
Szia!
Ez valóban értelmetlen és én itt ezt be is fejeztem. Aki olvassa az sztem megérti ,h mi a probléma. Azért írtam le többször körüljárva ,mert a változáshoz az előzményekből való okulás is kell. Lesz támogatása bármelyik magyar tulajdonú oldalnak,ha látszik benne a lehetőség.
Sok sikert!

blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: blaizamb » 2018.06.07. 22:10

Én teljesen értem xenosz2 mit szeretne mondani, és egyetértek.
Eleje óta követtem az oldal eseményeit, régóta látom hogy a tagok itt rengeteg ötletet adtak, és az oldal nem mozdult meg. Komolyabban is beszerettem volna fizetni ide, de ilyen lassú visszaosztás engem nem motivál.
Őszintén sajnálom hogy nem sikerült, de az hogy nem jutott el sokkal több emberhez az oldal, ez nem a tagok hibája.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.06.07. 23:58

Elolvastam a hsz-eket. Most veszem a bátorságot és én is bele szólok, saját oldalam volt ptc-ből, szóval tudom milyen nehéz lehet egy ptc oldalt üzemeltetni ebben pborisz-nak igaza van. Viszont xenosz2-nek is igaza van, hogy az nem a tagok hibája, hogy nem lett népszerű. Mondjuk én nagyon sok helyen hirdettem ingyen pl fb-on, itt, stb, de úgy sem lett népszerű csupán kb 2500 regisztráció volt össz vissz, bár folyton töröltem a teljesen inaktívakat. Egyébként nem vagyok nagyon nagy programozó, szakmám sincs belőle. Illetve a kezdő szint fölött állok valamilyen szinten. Ha kell esetleg lehet be tudok segíteni. Természetesen díjmentesen, de olyan időbeosztásban ami nekem megfelel. Illetve, nem várhatod el, hogy mindent megcsináljak, de ha pl a jutalom pozició részt mondjuk ki akarod venni, segíthetek stb. Nem kérek érte semmit egyenlőre, csak annyit, ha a segítségem hasznos lesz, és beindulna az oldal, ne felejtsd el feltüntetni a nevem ! :)

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.08. 09:46

Sziasztok! Látom, hogy szépen olyan ötödére csökkent mindenféle hirdetés ára. PTP-hez ezzel az árral már lehetne használni akár a belépő és kezdő oldal hirdetést is, már csak megfelelő napi látogatottság kellene hozzá, mert ezeket a hirdetéseket mindenki megnézi aki már belép az oldalra. Viszont a surf kredit ára az még így is magas ahhoz, hogy megérje vásárolni belőle PTP hirdetésre. 0,35-ért veszek 1000 kreditet és kapok érte a PTP oldalaktól kb 0,2-0,22, ez így nem túl jó üzlet.
Egyébként én is be szerettem volna anno szállni az oldalba komolyabb összeggel, csak sajnos akkor kezdődött a mélyrepülés. Jelenleg is tagja vagyok olyan programnak, ahol kevés a felhasználó és nem egy hatalmas a visszaosztás(kb 0,7-0,9) de szépen működik több mint 1,5 éve, szóval nem kell itt 2% és feletti hozam, mert abból csak a baj lesz egy idő után.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.08. 10:45

Én meg úgy gondolom, hogy elég ritkán lehet csak az egyik vagy csak a másik felet hibáztatni a problémákért. Egyébként az oldal neve is azt sugallja, amit xenosz2 kifogásol. Szerintem a tagoknak is részt kell venni a népszerűsítésben, és nem csak a saját, hanem az oldal érdekeit is szem előtt kell tartaniuk. Együtt kell elérnünk, hogy fenntartható legyen a program, mert ha mindenki csak a lehető legtöbb pénzt akarja keresni, akkor hamar vége lesz. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha az admin partnernek tekinti a tagokat. Viszont nála van az irányítás, ő tud belenyúlni a programba, és ha valami láthatóan nem működik, akkor minél hamarabb változtatni kell. Ez viszont elmaradt, ezt kéne bepótolni. A tagokat is rá lehet vezetni, "kényszeríteni", hogy azt tegyék, ami az oldalnak is jó. Csak egy példát mondok: egyes PTC oldalakon addig nem lehet újabb kifizetést kérni, amíg az előző bizonylatát fel nem töltötted. Nem biztos, hogy ez annyira jó módszer, csak egy példa volt. Meg persze a referral jutalék is ezért van, tehát tényleg az adminon múlik leginkább, de ha a tagok is együttműködnek, akkor sokkal jobbak az esélyek.
Én például azt hittem, hogy a korábban a blogon hirdetett programok, pénzkereseti lehetőségek is részei ennek az együttműködésnek, és gondolom, valamilyen szinten ez így is volt, de ezt lehetett volna kicsit egyértelműbben, hatékonyabban is csinálni. Nem tudom, ez miért szűnt meg. A rossz tapasztalatok miatt? Tudom, hogy kevesebb, mint 3-4 évvel ezelőtt, de azért van néhány jónak tűnő program most is. Vagy pl. a Coinbase 10 $-t fizet 100 $ feltöltése után a referráltnak és a referrernek is. Lehetne PTC és TE oldalakat is feltenni (régen voltak), az összegyűlt kreditekkel meg hirdetni a rotate4all-t, illetve ha a PTC oldal nem fizet, akkor ott is.
Egymás hibáztatása helyett pedig én javaslom, maradjunk annyiban, hogy így alakult, és foglalkozzunk azzal, hogy hogyan lehetne változtatni a helyzeten.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.08. 17:46

pisti87 írta:
2018.06.08. 10:45
Én meg úgy gondolom, hogy elég ritkán lehet csak az egyik vagy csak a másik felet hibáztatni a problémákért.
Én pontosan erről beszéltem mindvégig. Soha nem állítottam olyat, hogy én mindent jól csináltam és csak a tagok a hibásak.

Egyébként közben már minden hirdetés árát lecsökkentettem és a bónusz csomagokat is megszüntettem. Azt is mondtam, hogy vannak dolgok amiket meg tudok csinálni és vannak olyanok, amiket nem. És nem feltétlenül azért, mert nem akarom.
Őszintén örültem annak (ahogy ezt ki is fejeztem), hogy végre érdemben beszélgetünk arról, hogy miként lehetne előre mozdítani az oldalt, de azt én se szeretem, hogy valaki úgy vádaskodik, hogy nem lát a függöny mögé és csak feltételez dolgokat.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.08. 17:53

pisti87 írta:
Én például azt hittem, hogy a korábban a blogon hirdetett programok, pénzkereseti lehetőségek is részei ennek az együttműködésnek, és gondolom, valamilyen szinten ez így is volt, de ezt lehetett volna kicsit egyértelműbben, hatékonyabban is csinálni. Nem tudom, ez miért szűnt meg. A rossz tapasztalatok miatt?
Jól hitted, a T4eo lényegében az ott keletkezett pénzből és a klubtagok befektetéseiből jöhetett létre, éppen ezért a klubtagok is részesedtek a T4eo (vagyis inkább a PAC) bevételéből. De ahogy írtam is, ez a piac szép lassan meghalt és már nem voltak olyan jó programok, amikbe érdemes lett volna beszállni, másrészt a T4eo készítése és üzemeltetése olyan szinten lefoglalt, hogy kevés időm maradt mással foglalkozni. Mostanra pedig azért nincs a blogon már szinte semmilyen lehetőség, mert olyan törvényeket hoztak, amik ezt nem teszik lehetővé + nem is nagyon van olyan lehetőség, amit szívesen ajánlanék másnak.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.08. 18:47

pisti87 írta:
Én meg úgy gondolom, hogy elég ritkán lehet csak az egyik vagy csak a másik felet hibáztatni a problémákért. Egyébként az oldal neve is azt sugallja, amit xenosz2 kifogásol. Szerintem a tagoknak is részt kell venni a népszerűsítésben, és nem csak a saját, hanem az oldal érdekeit is szem előtt kell tartaniuk. Együtt kell elérnünk, hogy fenntartható legyen a program, mert ha mindenki csak a lehető legtöbb pénzt akarja keresni, akkor hamar vége lesz. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha az admin partnernek tekinti a tagokat. Viszont nála van az irányítás, ő tud belenyúlni a programba, és ha valami láthatóan nem működik, akkor minél hamarabb változtatni kell. Ez viszont elmaradt, ezt kéne bepótolni. A tagokat is rá lehet vezetni, "kényszeríteni", hogy azt tegyék, ami az oldalnak is jó. Csak egy példát mondok: egyes PTC oldalakon addig nem lehet újabb kifizetést kérni, amíg az előző bizonylatát fel nem töltötted. Nem biztos, hogy ez annyira jó módszer, csak egy példa volt. Meg persze a referral jutalék is ezért van, tehát tényleg az adminon múlik leginkább, de ha a tagok is együttműködnek, akkor sokkal jobbak az esélyek.
Én például azt hittem, hogy a korábban a blogon hirdetett programok, pénzkereseti lehetőségek is részei ennek az együttműködésnek, és gondolom, valamilyen szinten ez így is volt, de ezt lehetett volna kicsit egyértelműbben, hatékonyabban is csinálni. Nem tudom, ez miért szűnt meg. A rossz tapasztalatok miatt? Tudom, hogy kevesebb, mint 3-4 évvel ezelőtt, de azért van néhány jónak tűnő program most is. Vagy pl. a Coinbase 10 $-t fizet 100 $ feltöltése után a referráltnak és a referrernek is. Lehetne PTC és TE oldalakat is feltenni (régen voltak), az összegyűlt kreditekkel meg hirdetni a rotate4all-t, illetve ha a PTC oldal nem fizet, akkor ott is.
Egymás hibáztatása helyett pedig én javaslom, maradjunk annyiban, hogy így alakult, és foglalkozzunk azzal, hogy hogyan lehetne változtatni a helyzeten.
Támogatni azt lehet,ami helyesen van beállítva paramétereiben és nem pusztába költött pénz lesz az eredménye ,kis képzavarral élve:). A támogatás lehet önkéntes (összefogás),de ahogy írtad a kifizetési bizonylatok megosztása fórumokon viszont ilyen logikus elvárás a tagok felé. Az EMS-en és még néhány nagyobb fórumon saját topic kell,amit az admin nyit. A kifizetési részlegekben is lehet saját topik,ahogy az MMG-n volt ilyen,bár sztem azt a PTC zők közül kevesebben használták köztük én sem,az inkább ilyen általánosabb jellegű pénzes oldal volt. Talán,ezért sem tünt fel ,mert elveszett a többi profitmegosztós közt. Fontos lenne,hogy az oldalt hirdetni megérje,hogy felkeltse a figyelmet és a feltételek ,ha nem is csábítóak,de viszonylag teljesíthetőek legyenek.
Látom a hirdetések árai csökkentek,de pld a surf maradt,ami ptp-re még nem alkalmas jelenleg. Továbbá el kéne gondolkodni,hogy a surfözést mivel lehetne elősegíteni pld fix keresettel,amit már beszéltünk. és persze a minimum lejjebb vitelével.
A fenntarthatóságnak a tagok önkéntessége nélkül is fenn kell állnia, hiszen, ha a hirdetési árak és a kereset közt megvan a kellő profit,akkor csak be kell rúgni a motort az elején, utána megy a maga útján :) A támogatásnak ez a célja, és nem az,hogy feltőkésítse az oldalt, de közben az lefullad a profit hiányában.
Mindennek klappolnia kell, mert ez ugyanolyan üzlet,mint a való világban. Odamegy a vevő (tagok) ahol kap minőségi szolgáltatást megfelelő áron, tehát megéri neki. Kialakul a kötődés.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.09. 10:29

Meg lehet próbálni még lejjebb vinni a surf kreditek árát, de hosszútávon szerintem ez csak akkor fog működni, ha már lesz forgalom, az oldal fizetni fog a surf-ért, a surf arányt pedig visszaállítjuk 2:1-re. De még úgy is problémás lehet, mert ha túl sokan akarnak majd élni a lehetőséggel, akkor hiába lesz olcsó a kredit, ha nem lesz hozzá elég szörfölő. Erről már beszéltünk.
Viszont a fizetett surf - ha majd már lesz miből fizetni - lehet, hogy megoldana mindent. Pl. ha megnézünk két hosszú ideig sikeres oldalt, a rotate4all-t és az EasyHits4U-t, mindkettő népszerű a hirdetőknél a nagy forgalma miatt, ami pedig annak köszönhető, hogy a tagok pénzért szörfölnek, illetve generálnak forgalmat. De ezt van miből kifizetni, hiszen vannak állandó hirdetők. Az utóbbinál pedig nemrég láthattuk azt is, mi lesz az eredménye, ha már nem fizetnek a surf-ért. A surf sokkal kényelmesebb, mint PTC hirdetéseket nézni, ezért - főleg így, hogy már nem nagyon van konkurencia - akár oldalanként $0.0001 is elég lehetne. Ha mondjuk 2 $-ért lehetne venni 10000 kreditet, akkor (unique forgalom esetén) abból is lenne némi profit, de kevesebb, mint ha valaki szörföl.
Vagy akár ketté lehetne bontani: lenne egy TE rész, ahol nincs kreditvásárlás, csak forgalomcsere 1:1 arányban, és lenne egy Surf rész, ami nem adna kreditet, csak pénzt. Így akár adhatna 0.00015 $-t is oldalanként, és lenne $0.00005/oldal profit a hirdetőnek és az oldalnak is. A PTP-nél mindegy, hogy surf-ból vagy PTC hirdetésből származik a látogatás. Csak a fókusz, meg az ablakméret dolgot kéne megoldani valahogy.
Ez lehet, hogy működne. Addig pedig csak PTP hirdetéssel is lehetne növelni a forgalmat, így a szöveges, banner, belépő és start oldal hirdetések egyre értékesebbek lennének. Jó lenne majd valami számlálót is elhelyezni, hogy lássuk, az összlétszámból mennyi az aktív tag, vagy hogy éppen hányan szörfölnek. De ez még ráér.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.10. 19:54

Meg lehet próbálni még lejjebb vinni a surf kreditek árát, de hosszútávon szerintem ez csak akkor fog működni, ha már lesz forgalom, az oldal fizetni fog a surf-ért,...
A legkönnyebb és a legvalószínűbb a leggyorsabb, leghatékonyabb kell megkeresni,ami mindnekinek megéri és elég vonzó. Megtalálni a középutat. Ehhez csak számolni kell,nem kell hókusz pókusz, vagy olyan lépések,amik bizonytalan eseményekre építenek.
Olcsó surf kredit 1.5$ /10K lesz hirdető. PTP-re megéri,de amúgyis olcsó hirdetési forma.
Fizetett surf 0.5$-0.75$/10K lesz kattoló (ha megszünik a fókusz)
kreditért is lehessen surfölni,de az ne különbözzön ezektől az arányoktól. tehát 2:1 vagy 3:1. így nem lesz kavarodás.
Esetleg külön TE rész a fizetős mellett,ami 1:1,de sztem azt nem hazsnálná szinte senki. nem lehet vele keresni,akkor minek.
A kereseten és a hirdetési árakon, vagy annak arányain lehetne menet közben változtatni,szabályozni attól függően,hogy túl kevés a kattoló,vagy hirdető. Ez a piac döntése.

Az "összefogás" itt az elején, vagy hosszabb távon az lenne,hogy a "pártoló" tagok folymatosan vennének kredieteket és kattolnák a surf részt, vagyis pénzzel és aktivitással is segítenék,h legyen forgalom, profit. Ha lesz forgalom megéri lesz hirdetni. Bele kell vágni és meglátjuk mi sül ki belőle. Hátrány nem lesz,hiszen eleve profitos a megoldás.
PTC részen olcsó a kredit és keresni is lehet. Alacsonyabb minimum kell . 2$ -2.5$ lenne sztem a megfelelő,de lehet kevesebb is processzor függően. ahol minimális a levonás ott lehet kisebb pld 1$ -1.5$,ahol magasabb ott 2-3-4$

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.10. 20:36

xenosz2 írta:
2018.06.10. 19:54
Esetleg külön TE rész a fizetős mellett,ami 1:1,de sztem azt nem hazsnálná szinte senki. nem lehet vele keresni,akkor minek.
Lehet vele keresni, ha a PTP linkedet hirdeted, és sokan használják, plusz az ingyenes hirdetés lehetősége miatt is használhatják. Szerintem ha ki akarjuk zárni a bizonytalan eseményekből adódó kockázatot, akkor talán pont érdemes lenne kettéválasztani a TE-t és a fizetett szörföt. Hiszen senki nem tudja garantálni, hogy annyi hirdetést fognak vásárolni - még ha olcsó is lesz, és megéri PTP-re - amiből ki lehet majd fizetni a szörfölőket. Mert akkor ugye, minden egyes megtekintett hirdetésért fizetni kell, nemcsak azért, ami kreditvásárlásból származik. Viszont ha lesz egy külön fizetett Surf rész, ahol csak olyan hirdetés lesz, amiért fizettek, akkor ilyen nem fordulhat elő.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.10. 21:22

Igazad van és lehet életképes a kettő. Egyiken keresni hirdetni, másikon forgalmat lehet szerezni, hirdetni egyszerre PTPre is...Ez az amit a gyakorlat mutat majd meg.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.06.11. 09:24

Látom a T4eo kezd szépen feljönni a rotate4all Top traffic sources listáján. :)

Nekem egy olyan javaslatom lenne a T4eo fejlesztésével kapcsolatban, hogy a megtekintett oldalt lehessen megnyitni új lapon. Rendkívül elszomorító, hogy megtetszik egy hirdetett oldal és nem tudom megnyitni új lapon és elmenteni a könyvjelzők közé. Meg lehet azt tenni, hogy a vélemények oldalra átsuhan az ember és onnan halássza be a webcímet, de akkor oda a deep link (szóval, például ha valaki a referral-linkjét hirdetni, akkor később nem valószínű, hogy be tudok regisztrálni alá...).
rotate4all – Paid to Promote
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.13. 09:35

Sziasztok! Nálatok elérhető az oldal? :unsure:

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.13. 10:59

Sziasztok!
Nálam is ilyen gond van reggel óta, késő este még jó volt.
A webhely nem érhető el
A(z) t4eo.com szerver IP-címe nem található.
Próbálkozzon a Windows Hálózati diagnosztika futtatásával.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Attila 2018.06.13. 11:01-kor.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.13. 11:00

Technikai probléma, már felvettem a kapcsolatot a szerverszolgáltatóval.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.06.13. 21:40

Az igen, hogy reggel 11 óta nem tudták megoldani, az elszállt dns szervert....

Aha érdekes mert gondolom saját szervergéped van, vagy vps-ed. Ez biztos nem tárhelyszolgáltató. Vagy talán vettél dedikált ipt??
De látom a hosztingod nem árul webtárhelyet... Csak dedikált gépet illetve vps-t. Hát kiváncsi leszek.

Edit:

Nem a dns szerver szállt el, hanem az egész t4eo.com alatti szerver.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.14. 08:36

Hiba megoldva, újra elérhető az oldal! :)

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.14. 10:14

Az oldalon a friss híreinknél ki kellene írni szerintem ha van rá lehetőség az új csökkentett hirdetési árakat, meg ha van még valami egyéb közlemény. Akár levélben is a tagok felé, hátha visszatérnek az oldalra páran és még hirdetnek is. :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.14. 21:22

Attila írta:
2018.06.14. 10:14
Az oldalon a friss híreinknél ki kellene írni szerintem ha van rá lehetőség az új csökkentett hirdetési árakat, meg ha van még valami egyéb közlemény. Akár levélben is a tagok felé, hátha visszatérnek az oldalra páran és még hirdetnek is. :)
Mindenképpen akarok róla írni, csak ugye meg akartam várni, hogy letisztázzuk mi mennyi legyen, mert a surf kredit árakra több verzió is felmerült és ha jól értelmezem a legutolsó javaslat az volt, hogy még kevesebb legyen. Ezt még holnap megcsinálom aztán írok valami kis szösszenetet :)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.15. 11:16

pborisz írta:
2018.06.14. 21:22
mert a surf kredit árakra több verzió is felmerült és ha jól értelmezem a legutolsó javaslat az volt, hogy még kevesebb legyen.
Logikusan kevesebbnek kell lennie, mint amit a PTP oldal fizet a megtekintése után,és ezt levezettük korábban részletesen. Ez kb 0.22$/1000megtekintés a nullszaldóhoz,ha 1000 PTP-ből 900-at számol el kb validnak nagyjából.
Annál inkább megéri PTP-t hirdetni,minél olcsóbb a hirdetés a t4eo felől. Lehet rajta vitázni,hogy mennyivel legyen olcsóbb, h valóban már érdemes legyen. Valamint fizetni is kéne a surf után ,h minél többen használják,hozzanak forgalmat. Logikus,h fókusz ne legyen, mivel az a forgalmat fogja vissza.
Továbbá érdemes gondolkodni,h a kötelező surf megmaradjon-e, vagy esetleg emelkedjen a ptc hirdetések megtekintéséhez. Ha eltöröljük egyből lehet a ptc-ket látni és forgalmat kapni.
Ha hagyjuk ,vagy emeljük,akkor a surfre hozunk forgalmat,de csökken a ptc forgalom és nem is látni,hogy mennyi van, kisebb lesz az oldal vonzó hatása az új látogatók előtt. Arra is kell gondolni,hogy aki megnézi az oldlat először az egyből lássa az előnyöket. Ha nem látja,akkor nem fog utánaolvasni,mert ez bonyolult. Sok és sokféle üzlet versenyez egymással, nem lehet arra apellálni sztem, hogy majd mindneki veszi a fáradtságot és átnyálazza a leírásokat. Minél egyszerűbb,átláthatóbb annál jobb.
és persze kisebb minimum is kell. ha egy feltétel nem tetszik a látogatónak,akkor tovább fog állni .

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.15. 11:51

xenosz2 utolsó mondatával teljesen egyetértek.
A nagyon magas kifizetésű minimum nagyon el tudja riasztani a tagokat. :(
Az utóbbi időben már nem is regisztráltam olyan oldalra, ahol magasabb a kifizetésű minimum, mint 2-3 dollár, főleg ha mellette a kattintási értétek is alacsonyabbak.
Sajnos a mai oldalak többsége nem éli nagyon túl a kritikus 1 hónapos határt....
Valahogy bizalmat kell adni a tagoknak is, hogy ha nehezebben is, de elérhető közelségbe kerülhetnek a kifizetéshez munkájukért cserébe.
Tudom - sokan mondták már, hogy az rossz felfogás, ha munkának fogjuk fel - de azért mégis csak jól jön az a pár dollár :D

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.15. 12:49

Lencsi írta:
2018.06.15. 11:51
Tudom - sokan mondták már, hogy az rossz felfogás, ha munkának fogjuk fel - de azért mégis csak jól jön az a pár dollár :D
Nincs rossz felfogás,csak rosszul vezetett program. Első a megbízhatóság, és a fenntarthatóság kialakítása és idővel ezek vonzani fogják azokat is,akiknek ezek fontosabbak, mint a keresett összeg nagysága. Persze a piac tele van csalóval. Vannak oldalak,akik már sokadszorra indulnak újra, vagy adminok, akik sokadik programjukat indítják,de sztem ők tükörbe nem tudnak nézni :D vagy ha igen az még rosszabb :D Ez is egy választás,de ennek a vége mindig a bukás. Sokkal jobb érzés,ha valami maradandót tudsz alkotni és nem piramisjátékot.

Válasz küldése