T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.09. 22:04

Én most kezdtem el két linket hirdetni, így tényleg elfogy napi 60 kredit. De hosszú távon akkor sem működhet szerintem az 1:1 arány plusz olcsó kredit kombináció. Vagy az egyik, vagy a másik. Ha gyorsabban fogynak a kreditek, akkor valószínűleg lesz több vásárlás is, így több lesz a szörf hirdetés naponta, és a bevétel is nagyobb lesz.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.09. 23:04

nekem volt fiókom, de én pl be sem tudok lépni, elvileg ki küldi a jelszó emlékeztetőt azt semmi sem jön...O.o

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.10. 05:19

raptor666 írta:
2018.07.09. 23:04
nekem volt fiókom, de én pl be sem tudok lépni, elvileg ki küldi a jelszó emlékeztetőt azt semmi sem jön...O.o
És az nem jutott eszedbe, hogy esetleg írj a support-nak.? ;)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.10. 05:23

pisti87 írta:
2018.07.09. 22:04
Én most kezdtem el két linket hirdetni, így tényleg elfogy napi 60 kredit. De hosszú távon akkor sem működhet szerintem az 1:1 arány plusz olcsó kredit kombináció. Vagy az egyik, vagy a másik. Ha gyorsabban fogynak a kreditek, akkor valószínűleg lesz több vásárlás is, így több lesz a szörf hirdetés naponta, és a bevétel is nagyobb lesz.
Senki nem mondta, hogy állandóra marad az 1:1 arány. De az első és legfontosabb jelenleg az, hogy növekedjen a tagok (szörfölők) száma, amiben ezek szerint segíthet ez az arány, mert ingyen hirdethetnek.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.10. 05:25

Egyébként egyik tagunk jelezte felém, hogy valamelyik nap 5 PTC hirdetés is volt. Furcsa mód erről nem írt senki itt a fórumon...

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.10. 14:36

pborisz írta:
2018.07.10. 05:19
raptor666 írta:
2018.07.09. 23:04
És az nem jutott eszedbe, hogy esetleg írj a support-nak.? ;)
Nem mert nem tudom hogy kell... De nem értem miért kell flegmázni...

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.10. 14:49

raptor666
Katt a"Főoldalon" a lap alján a "Kapcsolat " menűpontra"
https://t4eo.com/sugo/kapcsolat

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.10. 20:31

Lencsi írta:
2018.07.10. 14:49
raptor666
Köszönöm, de már már nem lényeges... Tudod, én sosem flegmáztam főleg pborisszal nem. De nekem az ilyen stílus nem jön be.
Megértem miért halt le az oldal, pl az ilyen stílus miatt... Bár nem volt hosszú életű ptc oldalam mert csak pár hónapig fizettem. Mivel hát nálam ez teljesen máshogy működött meg stb... De én sosem reagáltam így senkinek sem. Ezért sem utálnak az emberek, főleg, hogy én mindig őszinte voltam, bevallottam a saját oldalamon, hogy mivel elfogyott a pénz és nem igazán van bevétele az oldalnak ezért zár be., sokan sajnálkoztak. De nem kell, mert én voltam a rossz vezető, hiszen nem tudtam bevételt hozni az oldalnak. De úgy gondolom, hogy mindenkivel jól bántam és senkivel sem kivételeztem.
Mindenkit akit bírtam kifizettem stb... És sosem flegmáztam senkivel sem, még azzal sem, akik szándékosan scripteltek az oldalon. Persze kitiltást megkapták, de nem is beszéltek velem így. Részemről ennyi, de hogy továbbra se legyen off: Vissza vonom az ingyenes segítség nyújtási felajánlásomat.
Ezt itt hivatalosan, csak hogy véletlenségből se kérj tőlem ez ügyben segítséget privátban sem, meg itt sem.
Illetve messziről el kerülöm az oldalad, de szerintem óvatosabban bánj kedves pborisz a tagokkal, mert én nem, de akit felhúz hogy így beszélsz vele szétkapja esetleg az oldalad mint foxy a lábtörlőt.
Tudom miről beszélek, sok fajta oldalam/szerverem volt már. Régen én is olyan voltam mint te, hogy nagy királynak éreztem magam és flegmáztam. Jól meg is jártam, a több hónapos munkámat szét kapták úgy, hogy csak néztem ki a fejemből... (Igaz ez egy játék szerver volt)... De weboldalnál is lehet sok szép dolgot művelni... Szerintem szállj vissza a Földre...

Remélem megfogadod a tanácsom pborisz!
Ennyi lett volna még a mondandóm.

Köszönöm, hogy elolvastad!

ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ibik » 2018.07.11. 08:23

Sziasztok!
Régóta nem volt nekem vagy elszalasztottam? kattolni való is, de most van 2 drb 0.001-es.
Gondoltam, szólok.......

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.11. 17:35

raptor666 írta:
2018.07.10. 20:31
Lencsi írta:
2018.07.10. 14:49
raptor666
Köszönöm, de már már nem lényeges... Tudod, én sosem flegmáztam főleg pborisszal nem. De nekem az ilyen stílus nem jön be.
Megértem miért halt le az oldal, pl az ilyen stílus miatt... Bár nem volt hosszú életű ptc oldalam mert csak pár hónapig fizettem. Mivel hát nálam ez teljesen máshogy működött meg stb... De én sosem reagáltam így senkinek sem. Ezért sem utálnak az emberek, főleg, hogy én mindig őszinte voltam, bevallottam a saját oldalamon, hogy mivel elfogyott a pénz és nem igazán van bevétele az oldalnak ezért zár be., sokan sajnálkoztak. De nem kell, mert én voltam a rossz vezető, hiszen nem tudtam bevételt hozni az oldalnak. De úgy gondolom, hogy mindenkivel jól bántam és senkivel sem kivételeztem.
Mindenkit akit bírtam kifizettem stb... És sosem flegmáztam senkivel sem, még azzal sem, akik szándékosan scripteltek az oldalon. Persze kitiltást megkapták, de nem is beszéltek velem így. Részemről ennyi, de hogy továbbra se legyen off: Vissza vonom az ingyenes segítség nyújtási felajánlásomat.
Ezt itt hivatalosan, csak hogy véletlenségből se kérj tőlem ez ügyben segítséget privátban sem, meg itt sem.
Illetve messziről el kerülöm az oldalad, de szerintem óvatosabban bánj kedves pborisz a tagokkal, mert én nem, de akit felhúz hogy így beszélsz vele szétkapja esetleg az oldalad mint foxy a lábtörlőt.
Tudom miről beszélek, sok fajta oldalam/szerverem volt már. Régen én is olyan voltam mint te, hogy nagy királynak éreztem magam és flegmáztam. Jól meg is jártam, a több hónapos munkámat szét kapták úgy, hogy csak néztem ki a fejemből... (Igaz ez egy játék szerver volt)... De weboldalnál is lehet sok szép dolgot művelni... Szerintem szállj vissza a Földre...

Remélem megfogadod a tanácsom pborisz!
Ennyi lett volna még a mondandóm.

Köszönöm, hogy elolvastad!
Esetleg elárulnád melyik rész volt az amit "flegmázásnak" tekintesz? Mert komolyan nem tudom. Egy olyan problémáról írsz itt a fórumon, amit egyszerűen feltehettél volna a supportnak és segítséget is kaptál volna nyilvánvalóan (hiszen személyes adatokat nem kérhetek tőled itt a fórumon). Ehelyett múlt időben írsz róla, hogy neked volt fiókod, mintha én nem segítettem volna neked és ezért elveszett a fiókod.
Arra pedig inkább ne is térjünk ki, hogy miként szerettél volna nekem segíteni a programozásban, ha azt sem találod meg egy oldalon, hol veheted fel velünk a kapcsolatot.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.11. 18:10

Szerintem az egész... De biztos marhára vágod az életem... Elmondom neked, hogy annyira fáradt voltam, hogy nem láttam a csúszkát az oldaladon...
De mindegy, hagyjuk... Elolvastam az egész témát, sok mindenki mondott itt jó dolgokat, és te kb lerendezted annyival, hogy nem értesz hozzá meg mittomén...
De én nem vitatkozom... Csak neked akartam jót...

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.12. 22:05

Én egyetértek raptorral. Nem is értem ezt a hozzáállást. Az admin dolga,h ha probléma van segítsen a tagoknak, nem a szemükre hányni,h mit kellett volna és hogy csinálnia...
Érthetetlen...

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.12. 22:20

pborisz írta:
2018.07.10. 05:25
Egyébként egyik tagunk jelezte felém, hogy valamelyik nap 5 PTC hirdetés is volt. Furcsa mód erről nem írt senki itt a fórumon...
Ha logikusan működne az oldal többen használnák és azok közül biztos lett volna olyan,aki megírta volna. Fogalmam sincs mitől várod,h ez másként legyen. Ingyen az oldaladon mindössze a kreditekért nem fog kattolni azon a pár emberen kivül senki
Mindeközben az olcsóbb hirdetési árakról se az oldaladon,de itt sem írtál semmit,csak a facebook oldalon volt róla poszt Saját fóruma sincs az oldaladnak, ahol ezt meg lehetne tárgyalni.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.13. 04:37

xenosz2 írta:
2018.07.12. 22:20
Mindeközben az olcsóbb hirdetési árakról se az oldaladon,de itt sem írtál semmit,csak a facebook oldalon volt róla poszt
Biztos úgy van ahogy mondod és ez nem az aminek látszik: https://t4eo.com/blog
Email is kiment róla.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.13. 09:20

Nálam most 5 PTC hirdetés elérhető. Csak mondom kiírom, mert a múltkor valaki kérte, hogy jelezzük ha van! :D
Belső egyenlegből nem lehet már vásárolni? mert úgy rémlik mintha lehetett volna régebben, bár lehet, hogy én tévedek.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.13. 10:53

Nálam 4 db PTC hirdetés volt.
Kovy én is úgy emlékszem rá. hogy régen egyenlegből is lehetett vásárolni.
Én csak PP és PM befizetési lehetőséget találtam.
:( Biztosan rossz helyen kerestem vagy nincs még annyim, hogy elkölthetném.

Mi értelme van egy oldalnak ahol csak pénzt és "szabadidőt" lehet költeni, de keresni nem?

A forgalom és látogatottság növelés volt ugyan a cél, de ki fog ingyen reklámot nézni, kattolni?
Még azt sem mondhatom, hogy jó ref szerzésre....lehet, hogy csak én vagyok peches de ref sem jön az általam feladott hirdetések valamelyikére sem.

Nem kellene valamilyen formában ösztönözni a maradék maroknyi csapatot, hogy itt maradjon és ne álljon tovább?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Lencsi 2018.07.13. 11:08-kor.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.13. 10:57

Én három fizetési lehetőséget látok, az első a fiók egyenleg...
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.13. 11:28

Korábban tárgyaltuk, hogy a TE és PTP link hirdetés felé érdemes és lehetséges jelenleg mozdulni. Aki ilyesmikkel nem akar foglalkozni, annak nyilván most nem nyújt semmit az oldal. Hogy jön-e referral a hirdetésre, az nyilván a szerencsén is múlik, meg azon is, hogy mit hirdet az ember. A PTP link hirdetéséért mindenképpen kapsz valamit, tehát nem ingyen dolgozol. Én most a r4all és CashNHitz linkeket hirdetem, de úgy látom a PTC oldalak is kezdik bevezetni a PTP-t, úgyhogy van lehetőség. A hirdetések száma is egyértelműen nőtt a változtatások óta. A következő lépés szerintem az új splash oldalak és banner-ek létrehozása lenne, vagy a régiek kiegészítése a PTP-re vonatkozó információkkal. Nem tudom, ez lehetséges-e, korábban volt róla szó. Illetve az email-t akkor gondolom, csak az inaktív tagok kapták meg, mert én nem kaptam. Ez is fontos lépés volt.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.13. 12:53

Én kaptam email-t az oldaltól július 7.-én. Azt akkor nem tudom, hogy miért van, hogy valaki kapott valaki nem.
Nálam 5 hirdetés volt reggel amikor néztem az biztos, de ez nem is lényeg szerintem, lehet korábban nézted Lencsi vagy később mint én,és akkor 4 volt még. :)
Új bannert, splash oldalt jó ötletnek tartom a PTP-re vonatkozó infókkal (Hirdess ingyen, Keress krediteket ingyen a PTP oldalak hirdetésére, 1:1 ratio, olcsó hirdetési lehetőség stb.)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.13. 18:04

pisti87 írta:
2018.07.13. 11:28
A következő lépés szerintem az új splash oldalak és banner-ek létrehozása lenne, vagy a régiek kiegészítése a PTP-re vonatkozó információkkal. Nem tudom, ez lehetséges-e, korábban volt róla szó. Illetve az email-t akkor gondolom, csak az inaktív tagok kapták meg, mert én nem kaptam. Ez is fontos lépés volt.
Igen, tervbe van véve az új splash oldal. Végre sikerült elérnem a programozót, aki segített a jelenlegi splash oldalak életre keltésében, szóval azok már működnek. Most már csak egy kis idő kell, hogy elkészítsem az úja(ka)t. Csakhogy egy ideje én is napi 12 órában dolgozok, így nem sok időm marad, csak hétvégén tudok vele foglalkozni, amikor meg ugye más dolgom is akad. De amint tudom megcsinálom.
Email-t mindenkinek meg kellett kapnia, akinek élő email címe van. Yahoo és társaihoz nem mennek ki az emailek. Ha gmail. akkor célszerű megnézni a spam mappát, de én is megkaptam a teszt gmail címre.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.13. 18:06

Köszi a visszajelzéseket a PTC hirdetésekről. Ezekkel nyilván egymást is segítitek, hogy a többiek is értesüljenek róla, ha eddig nem voltak aktívak. Egyébként privátban kaptam olyan visszajelzést is egy aktív hirdetőtől, hogy ő már kapott reffeket a hirdetett oldalára. Nyilván nem mindegy mit hirdettek.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.13. 20:22

pborisz írta:
2018.07.13. 04:37
xenosz2 írta:
2018.07.12. 22:20
Mindeközben az olcsóbb hirdetési árakról se az oldaladon,de itt sem írtál semmit,csak a facebook oldalon volt róla poszt
Biztos úgy van ahogy mondod és ez nem az aminek látszik: https://t4eo.com/blog
Email is kiment róla.
Amikor észrevettem a csökkenést még nem láttam hírt róla. Az e-mailes lehetőség ki volt kapcsolva,azért nem kaptam róla. Már nem emlékszem ,hogy történt.
Akkor elnézést kérek,ha nem volt igazam.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.13. 20:39

Az jó hír, hogy sikerült elérni a programozót. Így talán van remény azoknak a változtatásoknak az elvégzésére is, amiket eddig nem lehetett megcsinálni. Akkor az utolsó splash oldalt fogom most már hirdetni a főoldal helyett.
Nekem nem volt kipipálva az email értesítésnél a "friss hír jelenik meg". Lehetséges, hogy ezért nem kaptam meg? Gmail-em van, és a spam-ban sem találom...

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.14. 06:59

pisti87 írta:
2018.07.13. 20:39
Nekem nem volt kipipálva az email értesítésnél a "friss hír jelenik meg". Lehetséges, hogy ezért nem kaptam meg? Gmail-em van, és a spam-ban sem találom...
Igen, ez az oka. Ez alapból nincs kipipálva senkinél, mivel emiatt spam-nek minősítettek minket. Ezért aki szeretne leveleket kapni, annak ki kell pipálnia.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.16. 14:25

kovy írta:
2018.07.13. 09:20
Nálam most 5 PTC hirdetés elérhető. Csak mondom kiírom, mert a múltkor valaki kérte, hogy jelezzük ha van! :D
Belső egyenlegből nem lehet már vásárolni? mert úgy rémlik mintha lehetett volna régebben, bár lehet, hogy én tévedek.
Kovy! Amit akarsz vásárolni tedd a kosárba, és ha van annyi az egyenleged, mint a termék ára akkor látni fogod a lehetőségek között a fiók egyenlegből történő fizetést.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.16. 16:52

Attila írta:
2018.07.16. 14:25
kovy írta:
2018.07.13. 09:20
Kovy! Amit akarsz vásárolni tedd a kosárba, és ha van annyi az egyenleged, mint a termék ára akkor látni fogod a lehetőségek között a fiók egyenlegből történő fizetést.
Köszi Atti, azóta rájöttem már az okos fejemmel. Közben az r4all Top traffic sources listán a múlt héten a 77. helyen végeztünk 372 versenyzőből ezzel a kevés aktív taggal. 8)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.16. 23:05

A tendencia emelkedő,de kérdés, h ez folytatható-e és ,hogy ez a mostani forgalom akkor most jónak mondható?
a rotate4all tekintetében értettem.

https://www.rotate4all.com/ptp/toptraffic

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.17. 09:23

A korábbiakhoz képest mindenképpen jó, de lehetne még sokkal jobb is. Amúgy nem annyira a helyezés az érdekes. Pl. egy TE oldalt nem is lehet összehasonlítani egy PTC oldallal ilyen szempontból, hiszen az utóbbinál csak meg kell venni a krediteket, tehát elvileg korlátlan a forgalom. Szerintem fontosabb a valid/invalid arány, és abban még jobb jelenleg a T4eo, ott az első oldalon szerepel, ha aszerint rendezzük a listát. Szerintem folytatható a tendencia, ha elkezdjük hirdetni majd a lehetőséget az új splash oldallal, bannerekkel. Az emailt valószínűleg elég sokan nem kapták meg a valaha regisztrált tagok közül, úgyhogy nem tudnak róla. A rotate4all-on pedig csak egy "trükkel" lehet rendezni a teljes listát valid/invalid arány szerint, egyébként nincs az első oldalon sajnos.
Más kérdés, hogy ha - remélhetőleg - jóval többen fognak majd szörfölni az oldalon, akkor valószínűleg sokan ezt kisméretű ablakban fogják tenni, ami rontani fog a valid/invalid arányon. De ezt is meg lehetne, meg kellene majd oldani.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.17. 11:05

Azért mindenképp sokat javult a helyzet az oldalon ha visszamegyünk pár hónappal ezelőttre, akkor igazán sok minden nem volt található a kevéske TE hirdetésen kívül az egész oldalon. Most azért jóval nőtt a hirdetések száma is, arról nem beszélve, hogy jelenleg is van 5 db PTC hirdetés ami elérhető. Lesz ez még jobb is, de legalább látszik, hogy van mozgolódás az oldalon. :)

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.07.17. 20:38

Kovy a hirdetés értékét is látod? Ugyanannyi mint ami régebben volt, csak most már még kevesebbet ér.
Egy kattintás kb 0.0003-ra jön ki, ha délután lépsz fel. Azt is számold fel, amiket pluszban lekattolsz, belépő stb.. Ha ezt időben is veszed, átkattintás, captcha stb. Ennyi idővel a neob.on is végzel, és közben el is léphetsz az oldalról.
Vagy én látom rosszul?

Válasz küldése