T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.08.02. 05:47

Tudtok adni linket olyan programhoz, amelyiknél van ablakméret korlátozás?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 07:11

pborisz írta:
2018.08.02. 05:47
Tudtok adni linket olyan programhoz, amelyiknél van ablakméret korlátozás?
earnmoneyusing.com, illetve a rotate4all. Utóbbinál már csak teljes képernyőn és 100%-os nagyítás mellett lehet szörfölni, ami már túlzás szerintem. Mást most nem is tudok példaként mondani, régen a ClixSense volt még ilyen, amíg volt rajta PTC. Ez elég nagy probléma szerintem, mert így gyakorlatilag meg lehet nézni a hirdetéseket olyan kis méretű ablakban, hogy nem is látom a hirdetést, csak a captchát. Szerintem az ablakméret korlátozása fontosabb lenne, mint a fókusz.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 08:44

A PandaClix-en pedig az van megoldva, hogy bár nincs fókusz, de ha átkattintok egy másik böngésző lapra, akkor leáll a számláló. Végül is az a cél szerintem, hogy lássam a hirdetést, nem az, hogy más ne legyen megnyitva mellette. Két géppel úgyis meg lehet oldani, hogy mást is csinálok párhuzamosan. De akinek nincs erre lehetősége, az egyszerűen nem foglalkozik azokkal az oldalakkal, amiknél fókuszban kell tartani a hirdetéseket.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.08.02. 08:51

pisti87 írta:
2018.08.02. 08:44
A PandaClix-en pedig az van megoldva, hogy bár nincs fókusz, de ha átkattintok egy másik böngésző lapra, akkor leáll a számláló. Végül is az a cél szerintem, hogy lássam a hirdetést, nem az, hogy más ne legyen megnyitva mellette. Két géppel úgyis meg lehet oldani, hogy mást is csinálok párhuzamosan. De akinek nincs erre lehetősége, az egyszerűen nem foglalkozik azokkal az oldalakkal, amiknél fókuszban kell tartani a hirdetéseket.
A PandaClix esetében könnyedén megkerülhető a fókusz. Ha elég gyorsan, mielőtt még betöltene a hirdetés és megjelenne a "Loading...", ellépsz a hirdetés oldaláról, akkor lefut úgy a számláló, úgy hogy nincs fókuszban a hirdetés (körülbelül, mint a WordLinx esetében). A legegyszerűbb megoldás, ha Ctrl+Kattintással megnyitódik új lapon a hirdetés. Néha bekapni 1-1 captcha-t, de hát ez lényegtelen.
rotate4all – Paid to Promote
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 09:07

Igen, ezzel a trükkel néha meg lehet kerülni a fókuszt, máshol is tapasztaltam már. Ez akkor nem tökéletes megoldás, már csak azért sem, mert ha egy másik ablakra váltok teljes képernyőn, akkor is továbbmegy a számláló.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.08.02. 09:09

Pisti akkor itt is az a helyzet mint ott, mert ha elhagyom az oldalt akkor leáll a számláló. Akkor a Panda is fókuszos, ha csak akkor megy a számláló ha az adott oldalon vagyok.
Nem igazán értem ezt az ablakméret dolgot amit írsz, nálam kimondottan jó a valid-invalid arány mondjuk a R4all-on amit innen kapok forgalmat. Sokkal rosszabb arányok is vannak több helyen. Vagy lehet csak én vagyok a kivételezett! :D

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.08.02. 09:13

Bár ebben a témában Ti vagytok a profik, nem is szólok bele. :)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 09:22

Igen, de a PandaClix-en pl. ha osztott képernyőn nézed a hirdetést, tehát pl. a képernyő felét foglalja el, a másik felét meg egy másik ablak, akkor bármikor átválthatsz a másik ablakra, nem áll le a számláló. Ez a T4eo-nál nincs így. Az lenne a lényeg, hogy látszódnia kelljen a hirdetésnek, de ne kelljen hogy aktív legyen az ablak.
Szerintem azért jó a valid/invalid arány, mert a fókusz miatt kevesen szörfölnek kicsi ablakban. Így ugyanis nincs nagyon értelme megosztani a képernyőt, ha úgysem tudsz a másik ablakra kattintani, mert akkor leáll a számláló. Esetleg videót lehet nézni közben. De ha levennénk a fókuszt, szerintem egyre romlana az arány is a forgalom növekedése mellett. Ezért kéne az ablakméretet is korlátozni. Meg lehet nézni, hogy pl. az EasyHits4U, meg a Hit2Hit oldalaknál mennyi a túl kicsi ablak miatti invalid találat.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.08.10. 18:03

Na, én befejeztem a T4eo használatát. Majd, ha lekerül a fókusz a forgalomcserélő részről, akkor újra használni fogok. Szinte semmi időm nincs már fókuszos oldalakkal foglalkozni. 2 hónapon át, amíg volt időm, szinte minden nap lekattintottam az összes hirdetéseket, azonban már nincs időm bíbelődni a T4eo-val a fókusz miatt.

Jó oldal, hasznos oldal, azonban a fókusz minden elront. Majd visszatérek a T4eo-ra, ha lesz több időm vagy megszűnik a fókusz.
rotate4all – Paid to Promote
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC

Válasz küldése