T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.29. 12:31

pisti87 írta:
2018.07.29. 10:14
Egyébként úgy emlékszem, annak idején a programozó ingyen, vagy legalábbis olcsón vállalta az oldal elkészítését, hiszen neki is érdeke volt, hogy egy jól működő program legyen a dologból.
Ezt nem tudom honnan vetted :) Elég komoly összeget fizettem a programozásért. Megnézném ki az aki egy ilyen szintű szkriptet ingyen megcsinálna.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.29. 12:36

Lencsi írta:
2018.07.29. 10:49
Sajnos ez így egy ördögi kör....
Változásra nincs lehetőség, kifizetni biztosan nem fog/tud az oldal,
Kedves Lencsi! Megkérlek, hogy valótlan dolgokat NE állíts, mert az a legkevésbé sem segít se az oldalnak se neked. Nem is értem honnan veszel olyat, hogy az oldal biztosan nem fizet ki. Hányan írtak eddig ilyenről?
A tagok egyenlegén pedig nyilván azért van "sok" pénz amit nem kértek ki, mert nyilván nem éri el a kifizetési minimumot.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.29. 13:03

pborisz írta:
2018.07.29. 12:31
Ezt nem tudom honnan vetted :) Elég komoly összeget fizettem a programozásért. Megnézném ki az aki egy ilyen szintű szkriptet ingyen megcsinálna.
Akkor valamit félreértettem. Mindenesetre tagja volt az oldalnak, úgy emlékszem. Na mindegy, akkor csak a hirdetésben lehet bízni, hátha lesznek új tagok, akik forgalmat generálnak és vásárolnak majd.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.29. 20:58

Sziasztok :) Én azt szeretném kérdezni, hogy a bónusz csomag vásárlása mikor lesz majd elérhető? Vagy a bevételmegosztó részre már ne is várjak? :unsure:

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 21:11

pborisz írta:
2018.07.29. 12:36
Lencsi írta:
2018.07.29. 10:49
Sajnos ez így egy ördögi kör....
Változásra nincs lehetőség, kifizetni biztosan nem fog/tud az oldal,
Kedves Lencsi! Megkérlek, hogy valótlan dolgokat NE állíts, mert az a legkevésbé sem segít se az oldalnak se neked. Nem is értem honnan veszel olyat, hogy az oldal biztosan nem fizet ki. Hányan írtak eddig ilyenről?
A tagok egyenlegén pedig nyilván azért van "sok" pénz amit nem kértek ki, mert nyilván nem éri el a kifizetési minimumot.
Kedves Admin!

Tényleg nem írt olyat senki, hogy nem fizetett neki az oldal, csak késedelmes kifizetéseket.
De szerintem az sem mindegy, hogy mennyit késik az a bizonyos kifizetés. :?

Az oldal jelenlegi helyzetében tényleg nem jó , mert a PTC részt nem érdemes csinálni, max azért, hogy visszaforgassam a keresetemet.
A többi problémát már nem is említem, mert ezt már többször alaposan átbeszéltük.

Miért gondolja majdnem minden admin, hogy képes megtartani évekig a tagjait 0.001-es keresettel 5$-os minimummal mire összejönne talán egy kikérés? És szó nélkül kattoljon neki...Számolja csak ki mindenki, hogy napi pl 0.005-ös keresettel mennyi idő alatt érné el?
Mennyi munka, idő telik el vele?(most nem a pár perces munkára, kattolásra gondolok)

Jó lenne ha végre már nem csak arról beszélnénk, hogy mi a gond, hanem végre valaki azt is megírná, hogy sikerült neki egy kifizetést kapnia. :?
és jelezné nekünk ... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lencsi 2018.07.29. 21:39-kor.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 21:31

És egy utolsó gondolat:
Én úgy gondolom, hogy nem csak a vélemények, de a félrevezető információk sem tesznek jót az oldalnak, főleg nem az új tagok számára, amikor ezt a reklámot látja:
https://t4eo.com/amit-kinalunk :roll:
Nagy csalódás, ha az oldalra belépve nem ezt látja...tapasztalja

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.30. 05:10

Lencsi írta:
2018.07.29. 21:11
Miért gondolja majdnem minden admin, hogy képes megtartani évekig a tagjait 0.001-es keresettel 5$-os minimummal mire összejönne talán egy kikérés?
És Te miért gondolod, hogy én így gondolkodok? Nézz már vissza légy szíves, hogy mióta csökkentettem le a kattértéket ennyire. Még 2 hónap se telt el talán. És mondtam én valaha is olyat, hogy most már örökké így marad?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.30. 05:12

katka87 írta:
2018.07.29. 20:58
Sziasztok :) Én azt szeretném kérdezni, hogy a bónusz csomag vásárlása mikor lesz majd elérhető? Vagy a bevételmegosztó részre már ne is várjak? :unsure:
Szia katka, bónusz csomagot valószínűleg akkor lehet majd újra vásárolni, amikor a bevétel meghaladja a kifizetéseket és tudok visszaosztást adni. Hogy ez mikor következik be, azt előre nem tudom megmondani, de gyanús, hogy nem a nyári időszakban lesz.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.30. 05:35

pborisz írta:
2018.07.30. 05:10
Lencsi írta:
2018.07.29. 21:11
Miért gondolja majdnem minden admin, hogy képes megtartani évekig a tagjait 0.001-es keresettel 5$-os minimummal mire összejönne talán egy kikérés?
És Te miért gondolod, hogy én így gondolkodok? Nézz már vissza légy szíves, hogy mióta csökkentettem le a kattértéket ennyire. Még 2 hónap se telt el talán. És mondtam én valaha is olyat, hogy most már örökké így marad?
Kedves Admin!

Nem mondtál semmi ilyet...

Én csak egyet látok, mert napi szinten csinálok PTC oldalakat, hogy a kattvilág nem úgy néz ki most már hónapok , sőt lassan évek óta, hogy fellendülőben lenne.
Csak egy szűk kör maradt aki kitartott a PTC mellett, mert elég nehéz megszokni, természetesnek venni azt, hogy munkákért cserébe nem kapunk kifizetést , hogy sok oldalon mire egy ingyenes tag elér egy kikérést addigra nem fizetővé válik, vagy eltűnik, vagy befektetést kér.
Ezek általános dolgok nem egy egy oldalra vonatkoznak, értendőek.
Ha az oldalon lenne fórum, akkor ott beszélhetnénk meg gondjainkat, problémáinkat.

Véleményemet eddig nem ártó, sértő, rossz akaróan írtam meg hanem segítő szándékkal.
Sajnálom ha még is így jött át. és ezért elnézést is kérek.

Sok sikert, kitartást az oldalnak, és a még megmaradt tagoknak is. :(

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.30. 17:50

pborisz írta:
2018.07.30. 05:12
katka87 írta:
2018.07.29. 20:58
Szia katka, bónusz csomagot valószínűleg akkor lehet majd újra vásárolni, amikor a bevétel meghaladja a kifizetéseket és tudok visszaosztást adni. Hogy ez mikor következik be, azt előre nem tudom megmondani, de gyanús, hogy nem a nyári időszakban lesz.
Köszönöm a választ pborisz, akkor várok türelmesen. :) PayPal-t mint fizetőeszközt még mindig elfogadja az oldal?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.31. 06:20

katka87 írta:
2018.07.30. 17:50
PayPal-t mint fizetőeszközt még mindig elfogadja az oldal?
Igen :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.31. 06:26

Lencsi írta:
2018.07.30. 05:35
Én csak egyet látok, mert napi szinten csinálok PTC oldalakat, hogy a kattvilág nem úgy néz ki most már hónapok , sőt lassan évek óta, hogy fellendülőben lenne.
Látod pontosan ez az oka, hogy egyelőre nem szeretnék kapkodni semmivel és nincs szándékomban komolyabb összeget beletolni az oldal fejlesztésébe, hiszen az egész piac haldoklik. Így lényegében hirdetni is alig van mit. Bízok benne, hogy előbb vagy utóbb magához tér a piac és jön némi fellendülés, addig viszont csak az a terv, hogy működőképes maradjon az oldal.

Egyébként közben weboldalak készítésével is foglalkozok, szóval ha mást nem, az elkészített weboldalakat tudom majd hirdetni én is. De nyilván ez is idő, mivel nemrég kezdtem el vele foglalkozni.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.01. 12:21

Szerintem leginkább csak a hagyományos PTC van hanyatlóban, nem véletlenül igyekeznek azok is bevezetni más bevételi forrásokat. A PTP meg a Surf lehet, hogy maradni fog, vagy akár erősödni. Ezért is jobb szerintem, ha inkább azt helyezzük előtérbe. A ClixSense is elhagyta a PTC-t már régen, és azóta is működik, sőt - én legalábbis - több kérdőívet kapok, és gyakrabban tudok kifizetést kérni. Hirdetni pedig nemcsak PTC oldalt lehet, annyi régi, jól működő, illetve ígéretes oldal azért van, hogy legyen miből válogatni. Még több is, mint ami a jelenlegi forgalomnál elég.

Ha jól gondolom, akkor jelenleg a kötelező fókusz levétele, és/vagy a minimális ablakméret korlátozása is olyan összegbe kerülne, hogy nem érné meg a befektetést/kockázatot. Remélem azért lesz rá lehetőség a közeljövőben, mert ez talán jelentősen növelné a forgalmat, illetve a valid találatok számát maximalizálná PTP link hirdetése esetén.
Az új promóciós eszközök elkészültéig (és utána is) a PaidVerts-en lenne érdemes hirdetni, szerintem. Nemrég vettem ott néhány olcsó hirdetést, és jött is pár új referral. A leghatékonyabb a "Fixed Ads auction", ami kb. 14000 látogatást hozhat egyetlen nap alatt 4 $-ért, az "AdGrid fixed" pedig kb. 4000-et egy hét alatt 1 $-ért. Később pedig a rotate4all-on kellene, ha beindul, ott is olcsón lehet hirdetni.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.08.02. 05:47

Tudtok adni linket olyan programhoz, amelyiknél van ablakméret korlátozás?

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 07:11

pborisz írta:
2018.08.02. 05:47
Tudtok adni linket olyan programhoz, amelyiknél van ablakméret korlátozás?
earnmoneyusing.com, illetve a rotate4all. Utóbbinál már csak teljes képernyőn és 100%-os nagyítás mellett lehet szörfölni, ami már túlzás szerintem. Mást most nem is tudok példaként mondani, régen a ClixSense volt még ilyen, amíg volt rajta PTC. Ez elég nagy probléma szerintem, mert így gyakorlatilag meg lehet nézni a hirdetéseket olyan kis méretű ablakban, hogy nem is látom a hirdetést, csak a captchát. Szerintem az ablakméret korlátozása fontosabb lenne, mint a fókusz.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 08:44

A PandaClix-en pedig az van megoldva, hogy bár nincs fókusz, de ha átkattintok egy másik böngésző lapra, akkor leáll a számláló. Végül is az a cél szerintem, hogy lássam a hirdetést, nem az, hogy más ne legyen megnyitva mellette. Két géppel úgyis meg lehet oldani, hogy mást is csinálok párhuzamosan. De akinek nincs erre lehetősége, az egyszerűen nem foglalkozik azokkal az oldalakkal, amiknél fókuszban kell tartani a hirdetéseket.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.08.02. 08:51

pisti87 írta:
2018.08.02. 08:44
A PandaClix-en pedig az van megoldva, hogy bár nincs fókusz, de ha átkattintok egy másik böngésző lapra, akkor leáll a számláló. Végül is az a cél szerintem, hogy lássam a hirdetést, nem az, hogy más ne legyen megnyitva mellette. Két géppel úgyis meg lehet oldani, hogy mást is csinálok párhuzamosan. De akinek nincs erre lehetősége, az egyszerűen nem foglalkozik azokkal az oldalakkal, amiknél fókuszban kell tartani a hirdetéseket.
A PandaClix esetében könnyedén megkerülhető a fókusz. Ha elég gyorsan, mielőtt még betöltene a hirdetés és megjelenne a "Loading...", ellépsz a hirdetés oldaláról, akkor lefut úgy a számláló, úgy hogy nincs fókuszban a hirdetés (körülbelül, mint a WordLinx esetében). A legegyszerűbb megoldás, ha Ctrl+Kattintással megnyitódik új lapon a hirdetés. Néha bekapni 1-1 captcha-t, de hát ez lényegtelen.
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
ClixSense - Kérdőíves oldal

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 09:07

Igen, ezzel a trükkel néha meg lehet kerülni a fókuszt, máshol is tapasztaltam már. Ez akkor nem tökéletes megoldás, már csak azért sem, mert ha egy másik ablakra váltok teljes képernyőn, akkor is továbbmegy a számláló.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.08.02. 09:09

Pisti akkor itt is az a helyzet mint ott, mert ha elhagyom az oldalt akkor leáll a számláló. Akkor a Panda is fókuszos, ha csak akkor megy a számláló ha az adott oldalon vagyok.
Nem igazán értem ezt az ablakméret dolgot amit írsz, nálam kimondottan jó a valid-invalid arány mondjuk a R4all-on amit innen kapok forgalmat. Sokkal rosszabb arányok is vannak több helyen. Vagy lehet csak én vagyok a kivételezett! :D

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.08.02. 09:13

Bár ebben a témában Ti vagytok a profik, nem is szólok bele. :)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.02. 09:22

Igen, de a PandaClix-en pl. ha osztott képernyőn nézed a hirdetést, tehát pl. a képernyő felét foglalja el, a másik felét meg egy másik ablak, akkor bármikor átválthatsz a másik ablakra, nem áll le a számláló. Ez a T4eo-nál nincs így. Az lenne a lényeg, hogy látszódnia kelljen a hirdetésnek, de ne kelljen hogy aktív legyen az ablak.
Szerintem azért jó a valid/invalid arány, mert a fókusz miatt kevesen szörfölnek kicsi ablakban. Így ugyanis nincs nagyon értelme megosztani a képernyőt, ha úgysem tudsz a másik ablakra kattintani, mert akkor leáll a számláló. Esetleg videót lehet nézni közben. De ha levennénk a fókuszt, szerintem egyre romlana az arány is a forgalom növekedése mellett. Ezért kéne az ablakméretet is korlátozni. Meg lehet nézni, hogy pl. az EasyHits4U, meg a Hit2Hit oldalaknál mennyi a túl kicsi ablak miatti invalid találat.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.08.10. 18:03

Na, én befejeztem a T4eo használatát. Majd, ha lekerül a fókusz a forgalomcserélő részről, akkor újra használni fogok. Szinte semmi időm nincs már fókuszos oldalakkal foglalkozni. 2 hónapon át, amíg volt időm, szinte minden nap lekattintottam az összes hirdetéseket, azonban már nincs időm bíbelődni a T4eo-val a fókusz miatt.

Jó oldal, hasznos oldal, azonban a fókusz minden elront. Majd visszatérek a T4eo-ra, ha lesz több időm vagy megszűnik a fókusz.
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
ClixSense - Kérdőíves oldal

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.08.20. 08:01

Sziasztok! Nálatok elérhető az oldal? :unsure:
Nálam az a szöveg jön be, mint amikor a múltkoriban nem volt elérhető.

A webhely nem érhető el
A(z) t4eo.com szerver IP-címe nem található.
Próbálkozzon a Windows Hálózati diagnosztika futtatásával.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.08.30. 16:38

Sziasztok Hölgyek-Urak!
Érdeklődnék, hogy valami változás várható-e az oldalon? Mert az látszik a látogatott hirdetésekből, hogy a TE részt valamivel többen használják mostanság, de gondolom ez nem igazán növelte az oldal bevételét, az átlagosan elérhető 1-2 PTC hirdetéssel együtt sem.
Engem a bevételmegosztó része érdekelne, bónusz csomagok vásárlásával, végeredményben ez lenne a program fő profilja. Mai napig ezt látják a külső látogatók, hirdetési eszközökön is kezdőlapon is a bevételmegosztás van főszerepben.

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.08.30. 17:41

Sziasztok :) Én már amióta regisztráltam azóta arra várok(bónusz csomag) :)

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.09.03. 19:22

katka87 írta:
2018.08.30. 17:41
Katka, hogy érted ezt: amióta regisztráltam azóta arra várok? :D

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.09.03. 21:26

kovy írta:
2018.09.03. 19:22
katka87 írta:
2018.08.30. 17:41
Katka, hogy érted ezt: amióta regisztráltam azóta arra várok? :D
Szia Kovy. Úgy értem, hogy én az miatt regisztráltam az oldalra amit olvastam róla amikor rátaláltam, az tetszett meg. Erre gondolok: https://t4eo.com/hogyan-mukodik#rp Főleg a programnak ez a része: Gyűjtsd a Jutalompozíciókat és részesülj a bevételünkből minden nap. Szóval ez nem elérhető amióta regisztráltam. Így már érthető? :)

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.09.13. 11:02

Úgy látom sajnos, hogy itt változás nem igazán lesz semmi, legalábbis sok jele nincs neki.... :rofl:

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.09.13. 13:55

kovy írta:
2018.09.13. 11:02
Úgy látom sajnos, hogy itt változás nem igazán lesz semmi, legalábbis sok jele nincs neki.... :rofl:
Úgy tűnik. Bár valamelyik nap először sikerült több mint száz oldalt szörfölnöm. Csodálkozom is, hogy van még ekkora forgalom...

A Rotate4all-nál több változás is volt közben (pl. mobiltelefonok támogatása). Látszik, hogy az admin hosszú távra tervez, folyamatosan fejleszti az oldalt. Így már az ablakméret korlátozása nem olyan fontos. Viszont a fókusz levétele, illetve az új banner és splash oldal továbbra is szükséges lenne szerintem az előrelépéshez.

A korábban említett PTP-t megcélzó TE/PTC oldal is elég lassan halad egyébként a fejlesztéssel, úgyhogy még nem késő...

Válasz küldése