FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 42X fizetett

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 42X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Fridaypaydays - Egy szuper kis GPT oldal

http://fridaypaydays.com/members/register.php?ref=1983

Hol lehet az oldalon pénzt keresni?

1. Paid to Click - hagyományos PTC hirdetések, naponta többször frissülnek - MINDEN héten verseny van kiírva rá, (kanadai idő szerint, amit a chatfalon lehet követni). Az első 200, a második 50 a harmadik helyezett a héten megszerzett pénz 25%-át kapja. Mivel a heti PTC kereset nem éri el a 4 centet, természetesen nem ez a fő bevételi forrásunk, de én erre is figyelgetek. Okostelefonról is lehet egyébként kattolni! Továbbá -legalább pénteken- érdemes erre a Contest menüre ránézni, mert 5 db ptc hirdetés lekattintásáért 1 cent jutalmat osztanak.
2. Daily CPC: ebben a menüpontban az oldalra lehet szavazni. Katt a bannerre (pl. Vote For Us At Beezy Top Gpt Listings) majd az adott oldalon keresd meg a Fridaypaydays bannerét és kattints rá - ha megvan, az eredeti oldalon nyomj a zöld hátterű SUBMIT gombra és a pontok azonnal jóváíródnak, a chatfalon tudod követni.
3. OFFER WALLS
- Virool Videos és More Videos hol több, hol semmi videót ad, de érdemes megnézegetni mert fél centet ér darabja
- PTC Wall: aprócentes PTC hirdetések, ezek is többször frissülnek egy nap
- Radio Loyality: a mi régiónkban félóránként ad egy captcha kódot, azt beírva 0,2 pont a jutalom (1:1 arányban lehet centekre váltani a Converter menüben).
- Minute staff: aki ismeri Ayuwage oldalt annak nem kell bemutatnom, egyre több helyen van ez a pénzkereseti forma. Aki nem ismeri: Az instant és click fül alatt van leggyakrabban hirdetés, az instantnál elég rákattintani, előjön egy új ablak fehér háttérrel, kicsit tölt, aztán a megadott linken tudunk továbblépni a céloldalra és ha teljesen betöltődött, ki is léphetünk. Ha a click fül alatt találunk kicsit nagyobb értékű hirdetést, a menet ugyanez, de az oldal betöltése után várni kell 10 mp-t, majd egy linkre vagy bannerre kattintani - és utána bezárni. Ez az egyik legjobb pénzforrás az oldalon, ha elfogy a hirdetés érdemes ráfrissiteni.
- A többi menüpont az offereken belül annak lehet érdekes aki jól tud angolul, nekem a többsége nem sikerül, de volt már hogy egy sima képfeltöltésért kaptam 25 centet, változó, azért egyszer egy nap érdemes átfutni.


Ez az oldal eddig 42x fizetett nekem, levonás nélkül és gyorsan, a kifizetési minimuma 50 cent, de ezt játsszva el lehet érni és az sem titok hogy minden héten-hónapban versenyek vannak. Péntekenként érdemes a chatfalat figyelni mert ha ott van az Admin, random odaír egy Promo kódot az aktiv tagoknak, és hamar el is tűnik. Tehát érdemes minden nap foglalkozni az oldallal, de PÉNTEKEN főleg - először azt hittem csak akkor fizet az oldal, de kiderült, pénteken vannak a versenyek, változó követelményekkel, olyankor könnyű bezsebeleni néhány plusz centet.

5 szintes referral rendszer van egyébként, de én még tapasztalatokkal nem tudok szolgálni ezügyben, az első szint után 10% jutalék jár nekem, de Silver tagságom van.


Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 8X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kicsit lustálkodtam az elmúlt hetekben, de azért a napi rutin megvolt, még így is jó... :)

8. kifizetésem instant érkezett:

Kép

Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 8X fizetett

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Nem is értem miért nem találtam a keresőbe, pedig emlékeztem, hogy létrehoztad a topicot.
Szóval az oldal fizet, csak ajánlani tudom :)

Kép
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

PTC vel mennyi a napi kereset?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nem éri el az 1 centet. :roll:
Ezért is tettem inkább ide a topicot.

A legtöbbet én a Minute Staff hirdetésekkel tudok összekotorni de mostanában kevés időm volt.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

2. helyezett vagyok az e havi referált toborzó versenyben, csak néhány regisztráción múlik az 1. hely. Ha követi valaki a topicomat, tisztelettel kérem, támogasson meg egy regisztrációval, még ha nem is kíván hosszútávon foglalkozni az oldallal, köszönöm előre is! :good:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Minden kedves új és régi regisztrálómnak köszönöm a támogatást, a májusival együtt a 2. referált gyűjtő versenyt nyertem meg, így egy potya 2 $ landolt az egyenlegemen, pontosan mint mindig!

Szeretném újra felhívni a figyelmet a különféle versenyekre, amiket minden pénteken közzétesz az admin az üzenőfalon, sőt az előbb az aktív tagok kaptak egy 2 centet érő promo kódot, csak úgy...:) Nem tudom meddig érvényes, de ez volt az: fb36d4c9fd Eltűnik a chatfalról hamarosan...

Továbbá CSAK MA, minden 15 teljesített offer után 1 cent jutalom jár, amibe a PTC WALL is beletartozik!

10. kifizetésem:

Kép

Kép
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Sziasztok! Az első kifizetésem az oldaltól! Nem volt türelmem kivárni az 1 dolcsit :D

fridaypaydays_1.jpg
fridaypaydays_1.jpg (71.52 KiB) Megtekintve 12532 alkalommal
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sorban jönnek most a Virool videók, darabjuk fél pontot, tehát fél centet ér! Elérésük: OFFER WALLS - VIROOL VIDEOS

Youtube fiókunkba legyünk bejelentkezve, kb fél percet elég megnézni, a chatfalra ha ráfrissítünk, és ott van hogy elfogadták, kiléphetünk a videó megtekintéséből. Tartsuk megnyitva az video falat, és jönnek újabbak. :good:
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Nálam ezt mutatja a konverter: 1 Points = 0.01 Cash

Tehát ez nem 1:1 arány.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

1 pont 1 cent, fél pont fél cent...Nem a matek az erősségem, de nekem ez 1:1 akárhogy nézem.... :?

Ja "Cash" alatt a dollárt kell érteni ám, esetleg ez lehet megtévesztő, de olyat sehol nem írtam hogy 1 pont 1 $-t érne, régóta foglalkozom az oldallal.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 9X fizetett

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Igen, rájöttem, kicsit félreértelmeztem a dolgot. Bocsánat!
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 10X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Egy picit kibővítettem a leírást a nyitó hozzászólásban, ha valaki követi a topicot....

Továbbá MINDEN észrevételt, tippet, tapasztalatot szívesen fogadok, betartva a 3:1 arányt - tehát 3 hasznos infó: 1 hangulatjel 8)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 11X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Péntek van, lássuk mire érdemes figyelni:

-5 db PTC hirdetés lekattintásáért 1 cent bónusz, már csak 5 hely van!
-Bármilyen legalább 10 cent értékű Offer végrehajtása plusz 10 cent jutalom!
-Bármilyen 10 db offer (PTC-Wall és Minute Staff is számít) után 1 cent jutalom, ma érdemes mindent lenyomni!
-Várható a Fribonus promo kód a chatfalon, ha Admin megjelenik: ha el tudom csípni jelzem, mert csak 10 embernek jár!

Használja ki aki tudja :good:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 13X fizetett

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Csak akkor foglalkozok vele (sajnos a kevés időmnek ez az egyébként elég jó oldal az áldozata), mikor ráérek. Ha időre kattolok, későn állok neki, akkor hozzá sem nyúlok. De itt a 2. kifizetés. Valamelyik nap elkaptam egy 20 pontos kérdőívet, ezért az sokat dobott :)

Kép
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 13X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Kicsit megkésve teszem fel, de jobb későn,mint soha, itt a 2. kifizetésem az oldaltól:


Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 14X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Jelenleg itt is érezhető a Minute Staff dömping - ezzel lehet a legtöbbet keresni az oldalon - mellé 1-2 elcsípett videó a szavazások...Fanatikusoknak a PTC és PTC-Wall. Olyan jó kis aprópénz, én nagyon szeretem ezt az oldalt.

14. kifizetésem:

Kép

Kép
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 14X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Nekem is kb 2 nap alatt érkezett a 3. kifizetésem

Kép

Én is szeretem ezt az oldalt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég