I-Gagnant SurfBarre!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
buxman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.10.12. 22:49
Kapcsolat:

I-Gagnant SurfBarre!

Hozzászólás Szerző: buxman »

I-Gagnant SurfBarre!

Egy nagyszerű új francia surfbar!
Egy dolog ami nagyon megtetszett benne nem kell félóránként, óránként kódokat beirni mint a surfbarok többségénél! Szóval ott lehet hagyni a gépet akár órákra is és szépen számolja a pontokat, úgy mint a 20dollars2surf! Amúgy a 20dollars surf oldalon kezdték reklámozni nagy surfbáros emberkék, szerintem jó kis surfbar lesz hosszú távon!
1000 pont jelenleg 10,4 eurócent, kifizetési min 15 euró paypal-ra!
Banneron ha a BONUS felirat megjelenik akkor bonus pontot kapunk! Ma már vagy 10-et megfogtam belőle!
Van ptc rész is az oldalon , akinek van ideje és kedve azt is klikkelheti még több pont szerzés céljából!
Reffek után az első szinten 20%-ot kapunk, második szinten 5%-ot!

Regisztráció: http://www.i-gagnant-barre2.com/?u=buxman

Nagyon szivesen segitek a regisztrációban, ha probléma merülne fel!(email: buxman01@gmail.com) Közvetlen a regisztráció kezdetekor, amikor megadjuk az email cimünket, küld egy emailt , benne a regisztráció folytatásához szükséges linkkel!(nekem a spamba érkezett)

További szép napot!

Üdv:Dávid
kovy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011.02.01. 21:26
Kapcsolat:

Re: I-Gagnant SurfBarre!

Hozzászólás Szerző: kovy »

Tényleg nagyon jó ez a surfbar Buxman! :lol:
Nem kell az ellenörzö kódokat irogatni, órákra ott hagyom a gépet magára hagy keresse a pénzt! :mrgreen:
Két ingyen játékot érdemes minden nap lejátszani, meg a Bonus pontokat figyelni a báron! :geek:
Üdv:Kovy
buxman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.10.12. 22:49
Kapcsolat:

Re: I-Gagnant SurfBarre!

Hozzászólás Szerző: buxman »

Hali!
Persze, hogy jó! Hatalmas előnye, hogy nem kell a kódokat irogatni fél óránkénk mint a surbárok nagy részénél!
Pár jó reffel haladni is lehet vele szépen mert 20%-ot ad első szintem a reffek után!
A bonuson pedig már nyertem 3000 pontot is! :D A banneron a Bonus felirat amikor megjelenik akkor klikk rá, és adja is a bonusz pontot! :D
Üdv:Buxman
kovy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011.02.01. 21:26
Kapcsolat:

Re: I-Gagnant SurfBarre!

Hozzászólás Szerző: kovy »

Na ilyet ez ám a korrekt cég! Karbantartás volt náluk, ezért nem voltak elérhetőek egy kis ideig és küldték levélben, hogy elnézést kérnek a felhasználóktól és kaptam 300 pontot ajándékba, gondolom minden tag!:)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég