HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Gondoltam, nyithatnánk egy ilyen típusú csevegést is, talán van akinek hasznára lehet. ;)
Ha nem okés a téma, lécci Adminilag jelezd!
Köszi!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szerintem nem érdemes HYIP-be fektetni, mert a HYIP-ek olyanok mint a PTC-k. Hamar eltünnek...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Viszont, ahogyan a ptc világnak is van neobux-a és increasebux-a, ugyanúgy a hyip világának is vannak "megbízható" képviselői.
Igaz, a ptc esetében csak az időnket bukhatjuk el, ha óvatosak vagyunk...
Sajna mindkét kategóriában kifizettem némi tanulópénzt, de legalább tanultam belőle és a hasznomra fordítottam... ;)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én úgy tudom, hogy a HYIP világában nincs régóta, stabilan fizető oldal. De ha mégis van, akkor légszíves oszd meg velünk azt az infót. Köszi!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Itt (is) lehet infókat találni: a hyip világában a "régóta" azt jelenti, hogy kb. egy éve... Ilyenek a Ponzi rendszerek... amíg több jön be, mint ki addig fizetnek.
http://www.goldpoll.com/ Ez az ő toplistájuk:
Kép

Illteve a gsmonitort tartom még elég korrektnek, ez az ő top 20 listájuk:
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Te melyikbe szoktál pénzt fektetni (ha szoktál)?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Próbáltam pár oldalt, sajna nem elég körültekintően, így néhány dollár elúszott, de ebben a bizniszben is lehet okos az ember fia.
Van a témában egy kéziköny, aminek már a sales oldaláról is sokat lehet tanulni, ha az ízelítő szöveget jól végigolvasod és gondolod.
Számomra az egyik fejezetcím nagyon beszédes: First in, first out...
Mivel alapvetően Ponzi rendszerekről van szó, amik addig fizetnek amíg több jön be mint ami kimegy, nyilvánvaló, hogy lehetőleg új oldalakon lehet keresni, de persze itt is körültekintőnek kell lenni, viszont még akkor sincs 100% garancia...
Ezért most tesztelés alatt van nálam: finalearn.com - ha bejön akkor vasárnap $4-ból $4,6 lesz... Majd felteszem a bizonylatot, ha fizettek.

Most az Olistructure-ben van némi pénzem (először felpumpáltam a tőkét $13-ra, így a napi kifizetés a LR díjlevonása után kerek negyed dollár), eddig fizetnek rendesen (12-24 órát írnak, de eddig félórán belül megkaptam a pénzt), íme a mai:
Kép
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

hello. ezeken az oldalakon akkor veszem ki a pénzem amikor akarom,vagy pedig előre meg kell adni a dátumot? pl ezen az oil-oson amin te vagy.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Amikor akarod. Ha Alertpayről fektetsz be akkor $1 a kifizetési minimum, ami az AP rendszer szabálya, Liberty Reserve esetén nincs minimum, viszont az $1 alatti kifizetésből is levonnak 1 centet. Ezért van $13 tőkém az Oilstructure-ben, mert így a napi hozam 26 cent, kifizetéskor lejön 1 cent, így marad 25. Persze várhatnék pár napot, hogy több gyűljön össze, de mivel a hyip programok bármely pillanatban beszüntethetik a fizetést, ezért inkább mindennap kikérem a jussomat, az a biztos...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nekem csak liberty serve-ről és Perfect Money-ről engedi feltölteni az egyenlegem. Nincs AP...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Igen, így van, én az AP-ről általánosságban írtam ezt... A tesztelés alatt álló finalearn.com esetén használtam AP-t.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Új oldal tesztelés alatt: forexbillingsystem.com $5 betéve holnap estére $5,75 lesz belőle, kérdés megkapom-e? Elméletileg instant kifizetés van...

Hamarosan kiderül!

MEGKAPTAM! Lásd lentebb!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyozotyo 2010.07.22. 23:18-kor.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az a baj, hogy liberty-n nincs pénzem, de ki szeretném próbálni. Cserélnél?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Most épp nincs annyim, hogy cserélni tudjak, de vannak exchanger oldalak ahol átváltják az AP-t, igaz némi díj fejében....
Ezt tudom ajánlani: https://goldexpay.com bár nem instant átváltók, de megbízhatóak.
Először Verified stásztuszba kell náluk kerülni, egyik fele egyszerű, telefonon sms-ben. A másik feléhez a kártyás típusú személyiről és valamilyen közüzemi számláról készült fényképet kell beküldeni és 24 órán belül visszaigazolnak. Ezután lehet tranzakciót indítani. AP LR átváltás 4-6 munkanap. Nem túl gyors, viszont náluk garantált, hogy a LR-re meg is jön a pénz. Sajnos az átváltók között is vannak csalók... Átmegy az AP és soha nem jön meg a LR-re...
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

ezzel az a gond h 1x bukod be a 10 dolcsid,utána cumi. mert mint mondtad bármelyik nap megszünhet a fizetés. pl 10x kapsz +0,25öt az csak 2,5,szval 40 nap mire biztos lesz h lesz vmi hasznod.. szval ha 3 hétig fizet,utána nem,akk is buktál 5dolcsit. ha jól értelmezem a dolgot :roll:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack írta:ezzel az a gond h 1x bukod be a 10 dolcsid,utána cumi. mert mint mondtad bármelyik nap megszünhet a fizetés. pl 10x kapsz +0,25öt az csak 2,5,szval 40 nap mire biztos lesz h lesz vmi hasznod.. szval ha 3 hétig fizet,utána nem,akk is buktál 5dolcsit. ha jól értelmezem a dolgot :roll:
Így igaz, jártam már így hogy 10- ből csak 2 jött vissza... Remélem itt még jó időben csatlakoztam és megkapom a magamét. Végül is elég hosszú kifutású a programjuk és még növekvőben van a népszerűségük...

Ami viszont kellemes meglepetés volt, hogy a forexbillingsystem.com tényleg instant kifizetett (115% 1 nap után)!!! Bár roppant gyanús az oldal, mert még mindig nincs a Rate us lapon egyetlen monitor ikonja sem, ami nem jó jel, ill. levették a Paid out gombot is a statisztikai oldalsávból, szóval:
:!: SENKI NE MERÉSZKEDJEN A KÖZELÜKBE :!:
Szerintem még pár napig gyűjtik a lét, aztán olaj... :? Nekem már jó volt! :lol:
Most bejött a HYIP kézikönyv fejezetcíme: First in, first out... 8-)
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Egyébként tényleg igaz a hír, hogy Neobuxék is vastagon hyip-oznak a pénzzel... ;)
Nézzétek meg, hogy ki a referrer, amikor hyip banner jelenik meg az oldalukon :D
Ki is próbálom az egyik hyip-t amit náluk találtam, holnapra kiderül, hogy tényleg fizetnek-e? Sok monitor ikon van az oldalon, szóval van remény.
110% 1 nap után. http://futuresinv.com

Ja, és igazam lett: a forexbillingsystem begyűjtött kb. 17 000 dollárt és be is fejezte a fizetést... :( Most szerencsém volt... ;)

http://futuresinv.com kifizetés 2 órán belül finalearn kifzetés 1 órán belül! 9 dollárból 10,09 lett! :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

ottorsstack írta:ezzel az a gond h 1x bukod be a 10 dolcsid,utána cumi. mert mint mondtad bármelyik nap megszünhet a fizetés. pl 10x kapsz +0,25öt az csak 2,5,szval 40 nap mire biztos lesz h lesz vmi hasznod.. szval ha 3 hétig fizet,utána nem,akk is buktál 5dolcsit. ha jól értelmezem a dolgot :roll:
Ez tényleg igaz, de ha valaki jókor fektet be nagy pénzt, jó helyre, akkor sok profitra tehet szert, bár a kockázat ott van.
bogyozotyo írta:Ki is próbálom az egyik hyip-t amit náluk találtam, holnapra kiderül, hogy tényleg fizetnek-e? Sok monitor ikon van az oldalon, szóval van remény.
110% 1 nap után. http://futuresinv.com
http://futuresinv.com kifizetés 2 órán belül finalearn kifzetés 1 órán belül! 9 dollárból 10,09 lett! :D
Ha például befektetek a futureinv hyip oldalba $10-et, akkor abból egy nap után $10.1 lesz, aztán ha nem veszem ki a pénzt, akkor másnap a $10.1-nak a 10%-át kapom meg?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

hi admin, beregeltem alád http://futuresinv.com irj mit kell csinálni 10$ ebbe nem halunk bele ha eluszik! :lol:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Make deposit-ra kattints, írd be az összeget, amit be szeretnél fektetni, majd válaszd ki, hogy melyik internetes bankról szeretnél és kattints a Spend-re.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:!: EBBEN A BZINISZBEN IS KÖTELEZŐ HASZNÁLNI A REFBACK (RCB) AJÁNLATOKAT :!:

A http://rcb500.com hyip monitor minimum 500%-át visszadja annak amit utánunk keresnek! Még olyan oldal után is adtak fájdalomdíjat ami nem fizette ki őket... Meg engem se... $1.39 volt betéve, de így legalább visszajött $0.25, ami pont 25 centtel több mint nulla :)

Az Oilstructure esetén a befektetett pénz felét jelenti az 500% refback!!!

És tényleg fizetnek, ma is küldtek $2.5 az egyik $10 befektetésem után, és jön még egy $3.75 is.

Használjátok, mert használ! :P
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Erről az egy refbak-ról tudsz vagy van még más is?
Mert nem mindegy hogy hol kezdi az ember refbackbank és a ptc-ajánlatok között is ég és föld a különbség!
torpilla
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.07.08. 10:56
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: torpilla »

Minden komolyabb monitor ajánl refback-et, csak kevesebbet. Ha pl. megnézed a finalearn.com -ot a kezdőoldalon is és a ratings menüpont alatt is találsz egy halom monitor ikont. RCB xxx% ként találod meg az ajánlatokat, keresd a legmagasabbat és az adott monitorhoz regelj be és igényeld tőlük a refback-et, de vigyázz mert ha Alertpayről fektetsz be és a refback nem éri el az $1 minimumot nem kapsz semmit... Liberty Reserve estén nincs ilyen gond.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: Admin »

A hyip oldalak általában mikor, mennyi pénzzel szoktak lelépni?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

Sziasztok
Én is gondoldoztam már a HYIP oldalakon, tájékozódtam is és sok egyéb oldal mellett ezt találtam.
Szerintem figyelemre méltó és sok érdekességet lehet megtudni erről a világról és tanulhatunk másoktól, mások hibáiból.
Szerintem ti is nézzetek körül.
http://www.gyorshozam.hu
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

tarrorsi: Köszi az ajánlott oldalt, hasznos lehet áttanulmányozni.
Admin: hű ez nagyon változó... ezért nem is tud eléggé óvatos lenni az ember. Van amelyik 2-3 nap után lelép a pénzzel, ezek rendszerint elég gagyi scriptet használnak (de a forexbillingsystem pl. még 256 bit ssl-t is használt, tehát elég komolynak nézett ki, mégis harmadnapra scammé vált) és egynapos lekötési lehetőséggel indítanak, általában $1-tól. Óvatosságra int, hogy ha nincs monitor ikon sehol az oldalon, vagy hamis ikon van, tehát nem tudsz rákattintani, vagy ha igen csak a monitor főoldalára visz és nem a konkrét program leírására.
A hosszabb kifutású programoknál nyilván csak idővel, akár hónapok után válik scammé az oldal, lásd onlineinvestmentfund.com (pedig nagyon ígéretes volt... ide későn csatlakoztam, kicsit kevesebb mint $8 bánja... :evil: )
Amikor új oldallal találkozom megpróbálok minél több monitornál tájékozódni, erre kiváló lehet: http://www.allhyipmonitors.com/ és http://hyipbanker.com/

Egyébként befutott a még hiányzó refback kifzetésem az rcb500.com -tól. Tetszik :D
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

hello. ezeknél az oldalaknál mind1 h 1 ip-ről többx regelek? pl ha 1 oldalra nem ez az 500as-on keresztül regeltem,és ugy akarom h az alatt legyek. finalearn tegnap küldött kifizetést, 4 dolcsiból 4,6-ot 3 nap alatt.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

ottorsstack írta:hello. ezeknél az oldalaknál mind1 h 1 ip-ről többx regelek? pl ha 1 oldalra nem ez az 500as-on keresztül regeltem,és ugy akarom h az alatt legyek. finalearn tegnap küldött kifizetést, 4 dolcsiból 4,6-ot 3 nap alatt.
:arrow: Gratula!!! A finalearn még bírja, de már nem mertem újra visszatenni... :?

Nem lehet csak 1 fiókod 1 ip-ről. De van gép anyámnál és öcsémnél is... :lol: :lol: :lol:
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: HYIP (avagy, mit kezdjünk a megkeresett dollárokkal)

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

köszi :) hát én betettem 6 dolcsit...rem nem most hal be :D na,akk majd ha visszakaptam akk regelek másik ip-ről.. ugyis mindig változik :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 0 vendég