rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
rotate4all
Aktív tag
Aktív tag

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rotate4all » 2018.06.14. 14:19

Adzbux, manual surf, persze. :D

Ime egy reszletesebb kep:

Kép

Van meg kerdes?

pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pecsenye » 2018.06.14. 14:22

Van. Minden szörfölt oldal után ellenőrző captcha van. Honnan kéne tudnom, hogy az nem jó? Úgy is szerepel az oldalon, hogy szörfölj kreditért, ahogy egy rakás másik oldalon. De ha hibás, akkor mièrt nem lehet törölni, vonj le a balancomból, aztán ennyi. Elég rég kattintgatok nálad, miért most kezdenèk csalni? Több 10000 kattom van a manualokon, erre most 0.000x dollárért vagyok kiszedve... Elismerem, ha hibáztam, azt sem kell elhinni, hogy nem direkt, de azèrt a több ezres ptp és szörf nem azt mutatja, hogy baromira csalni akarnék. Még azt is meg tudom mutatni, hogy adzbuxon hogyan kell szörfölni... Egy percig nem hittem, hogy az nem manual szörf, ha minden oldal után a fejjel lefelé tartott képre kell kattintani. De akkor elnèzést kèrek, hazaérvén intèzkedem, bár ha nem engedsz vissza, akkor mindegy sajnos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pecsenye 2018.06.14. 14:33-kor.

rotate4all
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: rotate4all » 2018.06.14. 14:32

Tenyek az Adzbuxrol:
- promote7.php, promote12.php stb.: PTP reszleg (szabalyaink szerint tilos PTP programokban hirdetni)
- mass0.php: rotator reszleg (szabalyaink szerint tilos Rotator programokban hirdetni)

Az a bizonyos manual surf oldal amit emlitettel az a traffic_exchange.php lenne ahonnan meg egy latogatot sem kuldtel, tehat hazudsz.
Szabalyaink szerint, ha tiltott oldalakrol kuldesz traffikot az kitiltassal jar. Ennyi.

pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pecsenye » 2018.06.14. 14:37

Akkor valamit bemèztem azon az oldalon... Nem úgy, mint a többi sokon. Elnézést, ez nekem kellemetlenebb, hiszen nem kevés óra munka veszik így el. Csak azt sajnálom, hogy egy egyszeri vèletlenért, amiből semmi hasznom nem származik, sőt, vesd vissza a balancomat... mièrt nem lehet normálisan megbeszèlni, ezáltal is jobban figyelvén a jövőben és megtartván egy aktìv felhasználót... 10khits-et pedig azóta sem értem. Hosszú évek óta rá se néztem.

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.14. 14:41

Sziasztok! Még mindig nem tudok sajna a Surf részen alkotni semmit.
Képernyő méret gondolom jó, mert egy kis laptopon csinálnám teljes képernyővel. Hirdetés blokkoló az szerintem nincs bekapcsolva, igazából azt sem tudom, hogy hol elérhető és, hogy mi az. :) Mi lehet a gond vajon? :?
Ezt írja: Invalid visit. Either Javascript/Cookies are disabled or your screen resolution is too small. Ad-blocking/stopping is not allowed either.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.06.14. 15:29

rotate4all írta:
2018.06.14. 14:32
Tenyek az Adzbuxrol:
- promote7.php, promote12.php stb.: PTP reszleg (szabalyaink szerint tilos PTP programokban hirdetni)
- mass0.php: rotator reszleg (szabalyaink szerint tilos Rotator programokban hirdetni)

Az a bizonyos manual surf oldal amit emlitettel az a traffic_exchange.php lenne ahonnan meg egy latogatot sem kuldtel, tehat hazudsz.
Szabalyaink szerint, ha tiltott oldalakrol kuldesz traffikot az kitiltassal jar. Ennyi.
Az a probléma ezzel hogy nem tudod bizonyítani hogy valóban ő küldte-e. Mi van ha az adzbux csal olyan módon hogy a felhasználók által megszerzett manuál krediteket a ptp részen süti el. Az is kérdéses hogy hány látogató érkezett a 10k Hits-ről és is kaptam olyan oldalról érvénytelen találatot amiről fogalmam sem volt hogy létezik.
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.06.14. 15:44

pecsenye írta:
2018.06.14. 14:37
Akkor valamit bemèztem azon az oldalon... Nem úgy, mint a többi sokon. Elnézést, ez nekem kellemetlenebb, hiszen nem kevés óra munka veszik így el. Csak azt sajnálom, hogy egy egyszeri vèletlenért, amiből semmi hasznom nem származik, sőt, vesd vissza a balancomat... mièrt nem lehet normálisan megbeszèlni, ezáltal is jobban figyelvén a jövőben és megtartván egy aktìv felhasználót... 10khits-et pedig azóta sem értem. Hosszú évek óta rá se néztem.
Egyébként te pedig kifotozhatnád az adzbux-on és azon belül a Traffic Exchange Credits-ben hogy mennyi kreditet használtál a rotate4all hirdetésére.
Aztán ha rotate4all-on lévő adzbux-ról jött találatok száma megegyezik az általad a manuálon feladott kreditek számával nincs több kérdés.
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pecsenye » 2018.06.14. 15:59

Igen, jogos és tényleg èrtek mindent, nem is tagadom, ha hibáztam, na. De 10k-n baromira nem is voltam... Bennem is felmerült, hogy akkor ha tiltott oldalakon random ptp linkeket bedobálok, akkor kizárnak sorra embereket, akik nincsenek is adott oldalon? Érdekes. Az adzbuxot benéztem igen, szánom a dolgot, rengeteg munkát kell eldobnom, ha az admin nem rugalmas... 10k... Hat annyira azért ismerem a dörgèst, hogy nem hirdetek ott, nagy betűkkel oda van írva, hogy autosurf... Legalábbis néhány éve még oda volt, azóta nem tudom. Csak a meghurcolás módja kicsit hagy maga után kívánni valót. Tizen ève vagyok itt, meg a PTC világban, még Gagabux, meg Onbux korából, szerintem jó, ha vagyunk ezzel így 5-en... Bakker, vonjon le 1 dolcsit, adjon figyelmeztetést, mindenki jól van, kész. Persze értem én a szabályozást, nyilván szűrni kell a csalókat, csak szar úgy beleesni, hogy nem tudsz róla. De mèg ha nem is érünk semmit azzal, hogy itt vagyunk egy közösségbe és tudunk beszélni egymással magyarul, azért a flegmázásra nem szolgáltam rá, a sértegetésre meg pláne. Adatokat csak otthonról tudok nézni. Na mindegy.

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » 2018.06.18. 21:48

Koszonom szepen a 35 cent nyeremenyt! :)

Válasz küldése