ClixUniverse _Több mint igéretes oldal_

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Re: ClixUniverse _Több mint igéretes oldal_

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.03. 14:13

Hali!
Első kifizetésemet szerettem volna indítani, erre kiírja 2$ max. Van 8$ a számlámon, de nem kérhetem ki egyben? Ez miért van?

Másik gondom, hogy át szerettem volna konvertálni a pts pontjaimat, amit korábban 5000.00pts-nál írt, most már csak 10000.00pts-tól lehet. Miért változtatták meg ezt is?

Nekem ez nem igazán jó!

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.03. 18:27

Szia.
Mivel én szinte a kezdetektől tag vagyok így a free keresetre és változásokra nem igazán látok rá (sőt szinte semennyire) Ezért is jó hogy be be írnak free tagok, és meg tudjuk beszélni :) :good:
Az első kérdésedre... hogy mért csak 2$ a kifizetési maximum a free tagoknak... nagyon egyszerű a válasz. Így akarja az Admin befizetésre ösztönözni a tagokat, ugyan akkor a pénz kiáramlását is megfogni vmilyen szinten.
Ugye ez köztudott és sok oldal küzköd most azzal a problémával... hogy a free tagok szinte korlátlan mennyiségben kérhettek kifizetéseket, úgy hogy ők egy ft-ot nem tettek be az oldal büdzséjébe :innocent: Most több hónap, esetleg év után (mint pl Eldibux oldalain vagy épp Cliqueekon) bukott az ki hogy kevés a pénz az oldalakban... erre jöttek a szigorítások mert az eddigi állapotokat nem lehetett tartani... vagy beszigorítanak, vagy bezárják a boltot... :!:
Én személy szerint ezzel teljes mértékben egyet értek (ha józan ésszel bele gondolunk, hogyha én csinálnék egy üzletet, én sem szívesen akarnám és idővel nem is tudnám azokat fizetni akik egy ft-tal nem támogattak, vagy nem szálltak be pénzel a "boltba". Szimpla üzlet az egész :))
Ez stabilizálja (legalábbis hosszabb ideig életben tartja az oldalakat.
És ez az alacsony kikérési határ még mindig 100* jobb mint a többi másik ptc oldalon, ahol kötelező offerswall kattintás kell free tagoknak, vagy csak 120%-t fizetnek ki befektető tagoknak is, vagy ami a kedvencem az odlal az napi bevételéhez kötött a kifizetés mértéke :D
Itt egyik sincs továbbra sem :!: :good:
A második kérdésedre is nagyjából ez a válaszom... azért emelte fel az admin a pont átváltást, mert az RR rendszer igen profitos... és sokan gondolom a pontokból vették az RRket. Felemelte így ezzel is mérsékli a kiadását... na de nem hiszem hogy ezen bármi is múlna hogy 5000 vagy 10.000 pont 1$ :)

Én egyébként még mindig tartom azt a véleményem... hogy jelenleg (talán) az egyik legjobb oldal. Kifizetések szempontjából bitos!
Ahogy írtam... nincs ROI rendszer, nincs Offerwalls kötelező kattintás sem aznapi bevételhez kötött XY kikérési %... Ez mellett az RR rendszer nagyon profitos (még úgyis hogy 10%-al csökkentette az RR rendszer kattintásait, amit nem mellesleg be is jelentett nem úgy szó nélkül mint pl Cliqueek). Na és 1 nap alatt megkaptam az összes kifizetésem :)
Szóval igen jó oldal. Nem szoktam befektetésre buzdítani senkit sem... és ajánlani sem oldalakat. De ha vhova még érdemes befizetni RR-ekre és tagságra akkor ez az oldal az egyik :good:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.03. 18:56

Nem tudom mennyire létfontosságú ez a 8$ neked... és nem is akarlak buzdítani semmire sem :)
De én a helyedben beforgatnám az oldalba. Kibérelném gyorsan a free tagságban elérhető max RR számot, ez ugye 50db és 7.5$-ba kerülne, Esetleg ha marad még pénzed kérd ki a 2$-t. Utána kis tagság és tovább menni... :)
De ez az én véleményem. Te döntesz, de el kell fogadni a free ptc-és kezd "kimenni a divatból" és nem is bírják sokáig tartani az oldalak sem :)

jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.03. 21:51

Köszönöm a válaszokat.

Befizetéssel félek, hogy nem hoznák vissza az árukat sem, mert a neobux oldalnál így jártam. Ezt meg is írtam a neobux témánál.

Még a bérlésen gondolkozom. De akkor ezek szerint nem csak befizetésből lehet bérelni? Mert nekem ezt írta ki : You do not have enough funds in your Purchase Balance a Rent Referrals-nál.
Vagy máshol kell a bérlést intézni?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.04. 05:26

Nem :)
Általában az oldalak 95%-nál lehet belső egyenlegből is bérelni. Itt is, és nem kell befizetni ha van annyi pénzed az oldalon.
Hát igen Neobux egy .... bérlés szempontjából ott ne is nagyon eröltesd. :) De itt igen csak megéri.
Azért ajánlanám a bérlést... mivel elmondásod szerint 8$-d van. Ezt a pénzt free tagként úgy sem fogod egy hamar megkapni a 2$-os kikérésekkel, főleg ha tovább kattintod az oldalt. Idővel viszont ha felépsz egy tagságot akkor már sokkal többet enged kikérni is és a kereseted is magasabb lesz.
Csináltam egy gyors képet hogy müködik a bérlés belsőből. Ez általában igaz minden oldalra...

Kép

De mielött bérelsz, ha gondolod beszélgethetünk még a dologról (tudok pontos infókat adni az rrek teljesítményéről, vagy bármi más infót az oldalról... vagy ha bármiben kell segítség írj nyugodta toscanaa13@gmail.com címre (mail chaten gyorsabb ha felveszel). ;)

jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.15. 10:09

Hali!

Megint van egy kis gond. Az első kifizetést rendben megkaptam 2 nap alatt. A fórum részben feltöltöttem a képet a kifizetésről, megköszöntem ott. Most szeretném a második kifizetést kérni, de nem sikerül. Mikor a kifizetésre megyek ezt írja ki:
Withdraw Your Earnings
Select a payment method:

és nincs ott semmi választás, hogy mire szeretném kérni! Csak üres oldal!

Kellene esetleg befizetnem, hogy ki tudjam kérni a 2. kifizetésem? Vagy más lenne a gond?

Korábban még írta, hogy április 13 PM 5.00 nem kérhetek ki, de ezt már nem írja.

Köszönöm.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.15. 11:40

Hmm... ennek több oka lehet.
Első kérdésem hogy fektettél-e az oldalba illetve ha igen akkor honnan ?
A második hogy első kifizetésed hova kaptad?
Utána talán okosabb leszek én is...

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.15. 12:05

Az utóbbi időben valami nagy gond lehet az oldallal, mert 04.11-e óta többen jelezték már ugyanezt a problémát:
http://www.clixuniverse.com/forum.php?topic=8413

A Payza sajnos ezzel az oldallal is "kiszúrt"
Elvileg PM-re még két nappal ezelőtt fizetett.

Kérlek nézd meg, hogy minden proci hozzá van-e adva a Personal Settings-nél.
Ha igen, akkor nem tudom hogy mi lehet a gond...

Írni kellene az adminnak, remélem nem ment át ez az oldal is szelektív kifizetésbe...

jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.15. 13:33

Köszönöm a válaszokat.

Nem fizettem még be.
1. kifizetés Payeer számlára megérkezett.

Personal Settings-nél nincs mindegyik kitöltve. De akkor amit tudok még, azokat beírok.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.17. 06:31

Sziasztok!
Sajnos az oldal, befizetést kér.
Nem kötelező tagságot venni, de valamennyit be kell fizetni ahhoz, hogy ki lehessen kérni.
Ezért nincs mindenkinél kikérésnél kifizetési processzor.

http://www.clixuniverse.com/forum.php?t ... by=ASC&p=1

Posted 2018-04-12 at 20:50 írta ezt admin a Payza problémákra hivatkozva:

Hello

We have changed the TOS for payments. Due to Payza Legal Problems.

Payments

-You can request for payment once your account balance is at least $2. Your payment will be processed and issued within 2-7 days.At this moment we use only Perfect Money, Payeer, Litecoin and CoinPayments (Bitcoin Withdrawals Available for $20 or more). you are only gonna be able to withdraw with the processor you invest, for example if you invest $10 Perfect Money and $5 Payeer you can withdraw unlimited from Perfect Money but only $5 from Payeer, if you want to be unlimited in more than one processor you need to invest the same amount on the other processors. -If you request your payment but you are not eligible to receive funds or you have added a wrong id, you can not request for a refund.We are not responsible for your mistakes.

Kind Regards

Ezt az egyik tag írta : http://www.clixuniverse.com/forum.php?t ... by=ASC&p=3

You need invest min $5 or more to show payment processor if you never invest before and if this is your first deposit you can get bonus 10%
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lencsi 2018.04.17. 11:19-kor.

jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.17. 09:01

Hali!
Nekem is valami hasonlót válaszoltak.

Tegyük fel befizetek 5$ Payeer számláról, akkor mennyit engedne kivenni?
(1 kifizetésem már volt)
Semmi csomagban nem vagyok benne. Standard

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.17. 18:38

Bocs hogy csak most reagálok... de kicsit össze jött a pár dolog a munkámban... :unsure:
Első ránézsére én is úgy értelmezem a dolgot... hogy egy egyszer min 5$-os befizetést kell tenni a free tagoknak ahhoz hogy kikérjenek.
Logikusan ajánlatos arról a prociról befizetni ahova ki is akarsz kérni... mert a későbbiekben csak úgy lehet procit változtatni, ahogy ez szokás a ptcknél... vagyis ha a másik bankból min. 1$-al többet fizetsz be. Pl. Payerről befizettél 10$-t, de te 1 hónap mulva PM-re akarsz kikérni... akkor ahoz előbb 10 + 1$ kell befizetned PMről hogy oda ki tudj kérni. :)
Viszont ez egy egyszeri befizetés. És továbbra sincs sem Offerswalls teljesítési követelmény, sem ROI kifizetési rendszer, sem pedig napi XY kifizetési max % az oldalon :)
Ez mellett az oldal továbbra is megbízhatóan fizet, és a RR-ek még mindig igen jók (még a csökkentés ellenére is). :innocent: :)

Én egyébként, a PM-et ajánlom... mert nagyon alacsony a fee-je és most már szinte minden PTC oldalon elérhető.
A többi procival nekem vannak kisebb nagyobb gondjaim... a Payza úgy tünik végleg feladta a harcot, a digitális valuták vagyis BTC, LTC-nél kicsit nagy a fee illetve kicsit körülményesebb a kikérés a napi igen nagy árfolyam ingadozás miatt, bukhatunk is 1-1 kikérésnél, a Payeert nem igazán ismerem, de nem igazán hallottam róla jókat (igaz annyira rosszat sem)... :) A Skrillnél (ezt sem igazán használtam) de ahogy hallottam itt vmi írgalmatlan magas a fee... és alig marad vmi a kikérés után :unsure:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.17. 18:53

jostir írta:Hali!
Nekem is valami hasonlót válaszoltak.

Tegyük fel befizetek 5$ Payeer számláról, akkor mennyit engedne kivenni?
(1 kifizetésem már volt)
Jostir ahogy én értelmezem ez egy egyszeri befizetés. Szóval ha befizetsz 5$-t bárhonnan... utána már korlátlanul lehet kifizetést kérni.
Viszont változott a szabályzat is az oldalon a max kifizetés tekintetében, és mivel többen kérdezték mailben is... ezért megosztom itt is ezt az infót. Hasznos tanulmányozni! :)
Free tagság
Max. kifizetés: 2$ / 10 naponta lehet újra kikérni :!:
Monthly Star tagság:
Max. kifizetés: 5$ / 7 naponta lehet újra kikérni :!:
Monthly Galaxy tagság:
Max. kifizetés: 10$ / 6 naponta lehet újra kikérni :!:
Milky Way tagság:
Max. kifizetés: 20$ / 6 naponta lehet újra kikérni :!:

gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gabi05m » 2018.04.17. 19:20

Viszont ez egy egyszeri befizetés. És továbbra sincs sem Offerswalls teljesítési követelmény, sem ROI kifizetési rendszer, sem pedig napi XY kifizetési max % az oldalon
Egyelőre nincs.

Valaki el tudná azt mondani, hogy annak mi értelme, hogy van x összeg a ptc számlámon free tagként, de, hogy kikérhessek pénzt előbb be kell fizetnem y összeget? Már azon túl mi értelme, hogy így több pénzt tudnak lenyúlni az adminok.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.17. 19:36

Nagyon is sok értelme van ennek gabin hidd el... :good:
Ahogy írtam is a topicban... én ezt egyáltalán nem bánom. Ezeket a lépéseket a pTC-knek már 2-3 éve megkellett volna tenni... és vhogy lekorlátozni a free tagok kifizetéseit vagy keresetét.
Majdnem minden oldalon pont ez a gond, hogy a free tagok szinte korlátlanul, 0 szigor nélkül kérhettek ki tömérdek kifizitést... mindezt úgy hogy ők egy ftal nem támogatták az oldalt, sem tagság, rr befizetésekkel sem reklám befizetésekkel :!:
Ennek mi lett a vége? A ptc oldalak kasszája szép lassan kiürült vagy érezték az Adminok hogy nagy a baj... hisz 10* annyi (sőt vhol még több az arány) a free tag mint a befizető tagok aránya...
És most 1-2-3 év után esett le az Adminoknak hogy vhogy megkellene tartani a pénzt vagy még többet kellene beszedni hogy fenn tudják tartani a rendszert (részlet kérdés honnan nézzük). ;-)) Én inkább azt nem értem, hogy miért vártak ennyi időt az Adminok :? :? :?
Erre jött a sok hü...lye szabály bevezetés mint pl az offerswall, és roi rendszer na és XY napi kifizetési %... és ezt legfőképpen a befektetők azok akik valós $-kat kockáztattak... itták meg leginkább a levét :unsure:
Erre tökéletes példa az enyém... a Cliquee mind 3 oldala... ahol 1000 RR-el és 60$-os tagságokkal szinte semmit nem kerestem, vagy amit meg össze kerestem nagy nehezen ilyen stattal is, azt nem bírtam kikérni a napi limitek miatt...

Most erre lehetne mondani hogy na de miért.... amikor a ptcnek az a lényege hogy ingyen "dolgozol" kattintod az oldalt... amiért az oldal fizet neked.
Igen ám... de ha 100 ptc kattolót megkérdezel... sztem egysem de legyen 1 az aki hirdetésre használja az oldalt. Mindenki a pénzkeresetre hajt, nem pedig a hirdetésre :!: És innentől hogy várjuk el hogy fizető legyen az oldal ha senki nem hirdet és fizet be? Ugyebár... :?

Arról nem beszélve (ezt is leírtam már)... hogy a ptc is egy üzlet. Ha neked lenne üzleted te nem ezt tennéd, ha látod hogy nagyobb a kiadás mint a bevételed??? :? Sztem te sem szívesen fizetnél egy idő után olyannak (sőt lehet már az elején sem...) akik egy ftal nem támogattak vagy segítettek...

Lehet hogy tévedek és rosszul látom a dolgot... de sztem ez lehet a fő gond a ptc-ben. Nincs valós hirdető (vagy nincs elég) arról nem beszélve hogy lassan nincs is mit hirdetni... :? Így ne csodálkozzunk hogy megszünt szinte mindenhol a Free "munka" is ;)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.04.17. 19:54-kor.

gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gabi05m » 2018.04.17. 19:41

És mi az értelme? Nyilván elhiszem, ha elmondod.

gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gabi05m » 2018.04.17. 20:18

Amit írsz az úgy hülyeség, ahogy van. Ha valóban ez lenne a gond, akkor a korlátozásokat elég volna a "pióca", "ingyenélő" tagoknak bevezetni és a fizető tagokat békén hagyni. Ne higgy el mindent amit mondanak az adminok. Szerinted a Neobux most azért nyúlja le sokak pénzét, mert a free tagok annyit ártottak az oldalnak, hogy 10 év után már nem bírnak fizetni a piócák miatt? Az egyik fórumtag is írta a Neobux topikban, hogy napi 100-120 aprize-t kattintott le és 1-2 hónap alatt semmit sem nyert. Ez szerinted mennyi hasznot hozott a Neo-nak?

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.17. 20:21

Laci, lehet, hogy nekem értelmezési gondjaim vannak, de itt nem csak egyszeri befizetésről van/lehet szó. Csak annyít írt, hogy az első befizetés után ad 10% kedvezményt

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.17. 20:26

És még egy gondolat, néztem az adpackot.
Lehet, hogy én "túl sokat akarok" de engem nem vonz az, ha befizetek 5$-t csomagra és 100 nap múlva 5.50 $ lesz belőle.
Illetve ez már nem pénzkeresés így, hanem jól elszórakoztam 100 napig 50 centért és addig is használta admin a kis pénzemet

És mint te is írod, hogy nincs valós hírdetés... nincs is mit... ez lassan pilótajáték lesz így :?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.17. 20:32

Hát ebbe bele trafáltál... mert neot ha csináltam kemény 2 hónapig... Hiába atom biztos, meg 10 éves, meg a ptck királya :D Nekem a legutolsó oldal amit csinálnék... előbb hagynám abba a ptc-t végleg :D Rengeteg emberrel beszéltem már neoról az elmúlt 2-3 évben. És ha talán 2 mondott jókat róla. Szóval nekem a Neo nem vélemény és infó :)
De gabim amugy semmi sem kötelező... :) El kell fogadni hogy a free munka meg szünt vagy meg fog... a ptcken. Csak akkor kaphatsz kifizetést ha vagy befizetsz vmennyit, vagy 1000 követelményt megcsinálsz pár 10-en centért. Én maradok az első opciónál azzal 3-4* jobban is lehet keresni és negyed annyi melóval is jár... igaz rizikó van benne :)

Lencsi én arra sem látok infót... hogy arról szólna a történet, hogy többszöri befizetést kellene tenned. Az a 10% befizetési bónusz meg igen, akkor kapod meg ha első befizetésed az oldalon.

Az Adpack sosem volt vonzó nekem sem.
Bár ez az 50 cent tényleg gyenge... de más oldalakon sem jobb a 5$-ra 6$ 100 nap mulva :)
Ez csak akkor érné meg tényleg... ha lenne felesleges 500 $-om... ami nincs :lol:
Egybe befizetném egy oldalba, és egybe vennék 100 db Sharet. Akkor 100 nap mulva + 100$-t keresnék. Azaz majd 3 hónap alatt + 20% a haszon. Azért az nem olyan rossz... gondoljunk bele a való életben a Bankok hány % kamatot adnak hány éves lekötésre ?? :? :lol:
És ezen én amúgy már 1 éve is agyaltam... csak nem volt felesleges 500-1000$-m :lol: De be is jött volna, mert amiket néztem oldalakat... mind élnek és fizetnek a mai napig is gond nélkül :cry:

jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.17. 21:40

Hali!
Köszönöm a válaszokat.

Közben én is megkérdeztem belső üzenetben. Ha befizetek 5$-t mennyit kérhetek ki? Ezt a választ kaptam:
Hello

You can withdraw depending on your upgrade

Ez mit jelenthet?
max 2$ kérhetek ki 10 naponta?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.17. 21:42

Pontosan... Ahogy leírtam fentebb. A tagságod szabja meg majd... Freebe marad a 2$/ 10nap, kis tagságban a 5$/7 nap stb...

jostir
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jostir » 2018.04.17. 23:08

Köszönöm.
Ment a befizetés, majd elérhető lett a kifizetés is.
Béreltem 25 referralt, és kis idő múlva már mindegyik kattintott is. 4-5-6 katt/fő

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.18. 07:06

Na szóval:
Befizetek 5$-t 10 naponta kérhető ki 2$ vagyis havonta 3-szo kérhetnék ki, ha azonnal fizetne, és mondjuk PM-re kérnék ki, mert itt nincs levonás.
Már eleve kb két minuszban lennék. :?
De mivel nem azonnal fizet, és két kikérés között 10 napnak kell lennie...Nem biztos, hogy megtérülne a havi 5$.

Bérelnék reffeket, azokat minden hónapban hosszabbítani kellene, ha nem akarom őket elveszíteni. (az sincs ingyen)
És minden hónapban tagságot is kell venni....
Naponta csökken az oldalon feladott hirdetések száma.
A minimumunkák keresete annyira lecsökkent, hogy az egyenlegemen már nem is látszik.

Amit talán még érdemes megcsinálni az a Grid, mert mindennap hozott 2.5 centet.

Én úgy gondolom, ha egyszer elkezdesz valamit vásárolni az oldalon, akkor belekerülsz egy ördögi körbe, amiből csak több hónapos munka után tudsz minimális összeget kiszedni.

Már ha addigra az adminok nem találnak ki új szabályokat!

Arról nem is beszélve, hogy a béreltek robotok! Addig tudsz vele keresni, amíg admin is azt akarja!

És ha nincs meg a harmadik "pillér" a DR, akkor már szinte nincs is kereset egy oldalon!

Hangsúlyozom, én nem óriási bérelt reffekben gondolkodom, hanem kicsiben!

Hosszabb távra már nem is lehet tervezni.
De kitudja... bátraké a szerencse.

Ha bevallják az oldalak , ha nem, akkor is szükség van a ingyenes tagokra!
Ha mindenki csak befektet, tagsága van, az előbb vagy utóbb a pénzéhez akar jutni! És akkor kezdődnek az igazi gondok!

Szóval csak óvatosan a befektetésekkel, és számoljatok egy kicsit!

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.18. 07:54

Lencsi nem igazán értelek.
Egyszer 5$ befizetésről írt az admin (még mindig). Nem kell minden hónapban 5$-t befizetni.
Egyébként itt a kikérés közt kell eltelnie 10 napnak, nem pedig attól számít a 10 nap mikor meg is kaptad a pénzt, nem mellesleg általában 1 nap a fizetési idő néha mikor megcsúszik az admin akkor kaptam meg a 2. nap. :)
RR-eknél meg nem véletlen van az autopay. Azzal is lehet játszani, és meg kell nézni a FAQ-ban a leírásokat, és az Up táblát, és össze hasonlítani mindent na és kiszámolni mi a legjobb stratégia ezen az oldalon.

És amit írtál... az minden oldalon így van, hogy több hónap elérni egy szintet vagy jobb keresetet, felépíteni az RR-ket stb...

Egyébként pont tegnap este kaptam meg a 8. kifizetésem!

Kép

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.18. 09:31

Laci kérlek olvasd el, azt amit írtam...

A hozzászólásom havi tagságra szól és azt minden hónapban kell fizetni!...mint ahogy a reffeket is meg kell hosszabbítani - nem kell mindig nagy pénzben és éves tagságban gondolkodni, óriási ref rendszerben!
Ha egyszer már vett valaki tagságot és bérelt reffeket nem hiszem, hogy mindent veszni hagyna!
Ezért írtam, hogy ez egy ördögi kör!

Igazából akkor lenne teljes a kép, ha tudnám pl, hogy tagsággal mennyi lenne a napi kereset!

Azt sem hiszem el, hogy egyszeri 5$-ról lenne szó, én ezt nem olvastam.
Admin most nem kicsit lehet bajban, mert gondolom nem kis pénzt tartott Payza számlán.
Mivel kevesebb is a hirdető is valahogy be kell hozni a kieső pénzeket.

És hidd el, nem a tagok fognak jól járni!

Testvéroldalán tegnap adtam fel 15000 banner hírdetést... kb 5-8 perc alatt lefutott az egész... Hát nem is tudom...

Én már látom a következő húzást, ezért írtam, hogy csak óvatosan a befektetésekkel. :?

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.04.18. 09:39

Ja és még egy gondolat.
Mielőtt elkezd valaki építkezni ne csak a megkeresett pénzére számítson!
Legyen elég külső pénze arra is, hogy betudja kapcsolni az autopay-t , tudjon építkezni, reffet hosszabbítani vagy külső prociról vegyen tagságot.

Vagyunk azt hiszem egy páran, akik úgy gondolkodnak, hogy a konyhapénzt vagy a nehéz, több hónapos munkák kattpénzét nem az ilyen oldalakra szeretnék költeni :)

És mindenki csak annyi pénzt kockáztasson, aminek elvesztése nem okoz számára komoly veszteséget!
Ne a panaszkodás, káromkodás , admin szidás legyen a vége! :roll:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.18. 11:00

Értem mire gondolsz... de konkrétan a befizetésről... a hírekben vagy a kötelező befizetésről szoló postokban olyat olvastál hogy többszöri 5$ befizetést kérne az Admin? Mert én nem... :)
Nem akarok senkit sem megbántani... de ezek mind mind csak találgatások és felvetések... :?
Az hogy mi lesz az oldallal holnap, vagy 1 hét mulva vagy 1 hónap mulva... azt senki sem tudja, csak az Admin. ;-)) Szóval kár bele menni itt ezekbe.
Ennyi erővel Neot se kattolja senki... mert ott is hónapok óta gond van nem is kicsi :!: Sőt egyetlen egy ptc oldalt se kattoljon senki... mert úgyis scam lesz ugye... :D
Nekem az a lényeg hogy az oldal még mindig tökéletesen müködik (gondolok itt a tagságokra, és az RR rendszerre és ami talán fontosabb ismét 1 nap alatt megkaptam a kifizetésem, akár van payza gond akár nincs. Azért ezt nem igazán tudja elmondani egy oldal sem már... pl még scarlet is 5-7 napra fizet (csak). :good: Ez mellett az Adminnak bármikor írtam... 1 nap max 1-2 alkalommal volt hogy 2-3 nap mulva válaszolt is a kérdéseimre. Nem várakoztat meg 1 hétig vele mint sok más oldalon.

Az hogy nem igazán tudod hogy tagságban mennyi a kereset... és hogy mennyire éri meg az oldalba befizetni (tök mindegy mennyit és milyen tagságra hány RR-el) hát mit mondjak? :? Könnyen ki lehet számolni a reklám menüpont és az Up tábla össze hasonlítása után. De ha pl kérdeznél mint Jostir... akkor még ezt sem kell mert szívesen válaszolok... ;)
De aki ugye nem jár utána vagy nem kérdez... az nem is tudja meg ezeket... és marad a találgatás és a kétség :?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.18. 12:37

De akkor próbálom össze szedni hogy mennyi lehet a kereset a kis tagságban...
Írtam egy ismerősömnek akiről úgy tudtam hogy Star (kis) tagságban van... de már ő is feljebb lépett Galaxy tagságba de azért nagyjából így is össze lehet tenni a dolgot.
Szóval a Monthy Star tagság 30 napra 5$-ba kerül (egyébként ennyit is kell kötelezően befektetni).
A ptc kereset a következő képpen változik...
A 4 Premium ads 0.005$-ról, 0.01$-ra emelkedik (a db szám marad 4) + ez mellett a 0.001$-os reklámokkal még össze lehet szedni 0.01$-t, és ha vki kitartó és lekattintja a 0.0005$ reklámokat is (nekem még ez a határ, ez alatt viszont már nem kattintok) akkor még hozzá jön 0.005$.
Ez mellett a Grid kattintás 25 db-ról 50-re emelkdeik. Ami alapból + 0.05$ bevételt jelent!
Szóval aki szorgalmasan kattol... annak a keresete 0.105$ / nap. Azaz 30 napra levetítve 3.15$ (ez már majdnem a tagság ára)...
RR kereset...
Ebben a tagságban ugye a max RR 200db lehet, és az RR katt 0.001$ (ez minden tagságban fix és nem emelkedik).
Itt még egész olcsón 0.15$/db áron lehet őket megvásárolni.
Ebben a tagságban az AVG (vagyis a napi átlag kattintás) 5.6 körül mozog (azért csak körül... mert mint írtam a srác is feljebb ment, és nincs pontos infóm erről, de régen mikor beszéltem vele a 5.6 AVG remlik.... nekem kereken 6-os, de én ugye magasabb tagságban vagyok, és ebben a kis tagságban az RR AVG is kevesebb egy kicsit)
Ez azt jelenti hogy a 200 RR-el 1.12$/nap a kerestünk, havonta pedig 33.5$ (kb). Tagsággal együtt pedig 36.5$+
A tagság és a 200RR 35$-ba került összesen nekünk... szóval már az első hónapban vissza jött a 200 RR és a tagság ára.
Ezután csak az autopayt kell bekapcsolni (mielött lejárnak az RR-ek) aminek az ára 250 RR alatt 0.0044$.
Így a 2. hónapban a ptcvel és rr-el együtt nagyjából 10.3$-t keresünk minden hónapban... és csak a tagságot kell meghosszabbítani. Szóval tisztán megmarad 5$+ havonta.
Ez lehet nem tünik olyan soknak, de nem is kell mohónak lenni, különben veszélybe kerülne az oldal stabilitása.
És ezt az eredményt, keresetet lehet növelni is... autopay ki - be kapcsolásával, RR cserékkel, hosszabbításokkal... vagy :!: :!: az Advertise menüben található Speciális Pakkokkal.
Itt szinte mindig megtalálható a Monthy Star Package... ami 20$-ba kerül, és tartalmazza a tagságot 30 napra, 100 RR-t, 5 Dr-t illetve
25000 Banner és 5000 ptc kreditet is amit el hirdethetünk. Ennek az eredeti ára külön - külön 30$ lenne. Szóval 10$-t takarítunk meg, ami nem mindegy!!!
Én amúgy a Monthy Galaxy Package-t szoktam megvenni ami 50$-ba kerül... de a valós ára külön 80$ lenne... így 30$ +-t sporolok és ezáltal még hirdetek is, nem keveset az oldalon. :)

Azt hiszem minden lényeges infót leírtam... :)

doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doorsj21 » 2018.04.19. 12:29

Még annyit nem, hogy direkt reffet ne vegyetek . 1 dolárért kaptam egy togoi gyökeret aki februárban regisztrált és azóta sem klikkelt.

Válasz küldése