GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.08.04. 23:16

deejayfly írta:
2018.08.04. 13:47
Mennyi idö kaptad meg laci? én julius 19-én kértem ki pm-re. azota is várom
Van tagságod ? Tagság nélkül eltelik egy idő mire fizet de fizet...
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

wwwGABag
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wwwGABag » 2018.08.05. 10:48

Sziasztok :)

En beszelek Magyarul is :)

Laci - neked nem volt egy het, hanem par nap alatt kaptad meg mint mindig.

Akik Upgraded members azok par nap alatt kapjak meg. Akik Standard azok par het alatt kapjak meg
Ezt irja az FAQ #8.

"8
I requested a payment. How long do I have to wait until I get the money?
Payout Schedule:
Upgraded Members, will receive: Priority payments, which take only a few days to process.
Standard Members, will receive: Regular payments, which take a few weeks to process.
Payments are processed on a regular basis, therefore contacting support or using our forum to ask about your payment, is unnecessary."

DeeJayFly neked ep most irtam egy emailt hogy nem lehet kikerni PerfectMoney-t csak akkor ha beraktal vele penzt vagy vettel vele membership - et.

ezt meg a Terms and Conditions-be irja itt:

"PAYMENTS:

Once you have reached the minimum cashout amount according to your membership, you can request a payout.
Your payment will be processed via Payeer, unless you deposited more using PerfectMoney. In which case, you can only cashout with PerfectMoney.
If you request a payment using the wrong payment processor, your money will be refunded back to your account.

Tehat visszadobtam neked DeeJayFly es kerj ki Payeert es fizetem nemsokara."

Thank you :)

nadint
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadint » 2018.08.05. 12:09

Üdvözlünk a Netbiznisz Fórumon !

Köszönjük, hogy a nagy földrajzi távolság ellenére ránk találtál és fontos információiddal segítesz tagjainknak.

Kérjük, hogy legyél állandó vendége Fórumunknak, tarts kapcsolatot az oldalad magyar látogatóival!

Sikeres együttműködést kívánunk !

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: deejayfly » 2018.08.05. 15:36

wwwGABag írta:
2018.08.05. 10:48
Sziasztok :)

En beszelek Magyarul is :)

Laci - neked nem volt egy het, hanem par nap alatt kaptad meg mint mindig.

Akik Upgraded members azok par nap alatt kapjak meg. Akik Standard azok par het alatt kapjak meg
Ezt irja az FAQ #8.

"8
I requested a payment. How long do I have to wait until I get the money?
Payout Schedule:
Upgraded Members, will receive: Priority payments, which take only a few days to process.
Standard Members, will receive: Regular payments, which take a few weeks to process.
Payments are processed on a regular basis, therefore contacting support or using our forum to ask about your payment, is unnecessary."

DeeJayFly neked ep most irtam egy emailt hogy nem lehet kikerni PerfectMoney-t csak akkor ha beraktal vele penzt vagy vettel vele membership - et.

ezt meg a Terms and Conditions-be irja itt:

"PAYMENTS:

Once you have reached the minimum cashout amount according to your membership, you can request a payout.
Your payment will be processed via Payeer, unless you deposited more using PerfectMoney. In which case, you can only cashout with PerfectMoney.
If you request a payment using the wrong payment processor, your money will be refunded back to your account.

Tehat visszadobtam neked DeeJayFly es kerj ki Payeert es fizetem nemsokara."

Thank you :)
Köszönöm a Tájékoztatást. Vettem Pm-röl Tagságot

wwwGABag
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wwwGABag » 2018.10.29. 02:10

Sziasztok

Most nagyon nem vagyok happy

Kb 24 oraig nem fog mukodni a Gab.

Hiba lett, es meg kell hogy csinaljak.

Nem tudok mit tenni ez ellen.

Elnezest mindenkinek.

Mikor visszajon a Gab, megkapja mindenki ami jar es lesz bonus is. :good:

wwwGABag
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wwwGABag » 2018.10.29. 02:11

GAB is experiencing unexpected technical issues and will be offline for about 24 hours.

All missed earnings will be credited once Gab is back online.

We would like to apologize for the inconvenience but this issue is completely out of our hands.

You don't have to do anything or worry about anything.

Gab will be back as soon as possible.

Thank you

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.11.04. 14:33

Az oldal 6 nap után vissza tért!!!! :) :good:
Kicsit elhúzódott a karbantartás... Admin szerint ráadásul elég nagy gondok voltak az oldal helyre állításával... illetve még nem is 100%-ban müködik minden dolog (pl a gridre még pár napot várni kell). De a lényeg, hogy sikerült megoldaniuk a programozóknak és vissza jött...
Az pedig kifejezetten tetszik és mutatja az Admin hozzá állását is ... hogy mindez 6 nap után történt (mondanom sem kell, más oldalnál, ha 6 nap várakozás után sem tér vissza az oldal... ott már nem sok esély van a visszatérésre, ott már gyaníthatóan az Admin nem is akar vissza térni, és vélhetően lelépett a pénzekkel)
Egyszóval hónapról hónapra, engem meglep az Admin hozzá állása és akarása... Tény a kereset tényleg nem sok, nincs RR rendszer és már a griden nyerhető összeg is visszább esett... de ettől független még mindig az egyik kedvencem :)

Nem mellesleg Iszonyat korrekt az Admin! :good:
Admin levélben kiküldte, hogy akinek a karbantartás alatt járt le a tagsága vagy nem kapott kárpótlásul +napokat ez időre, vagy a +1 nap tagságot nem kapta meg amit az Admin beígért.. az írjon supportot.
Nos én vissza estem free tagságba... pontos számításaim szerint, 5 napom veszett el a karbantartás ideje alatt... Írtam levelet neki, kb 1óra után már válaszolt is, utána is nézett... és az 5 nap helyett 6 napot kaptam illetve az általa beígért +1 napot :) :good:
Remélem sokáig ilyen hozzá állása lesz, és sokáig müködő kis oldal lesz ez :)

Válasz küldése