Adswirl.pw

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Adswirl.pw

Hozzászólás Szerző: Viper » 2018.11.29. 14:20

Az oldalon talált infó szerint Júliusban indult az oldal, de valami volt vele, és újraindult Novemberben. (nem tudni mi volt a hiba, nem közlik sehol)

Alapból Silver tagságot adnak, ami egyébként 0.9 usd havonta.
15 db 0.001$ klikk van, plusz 13 db klikk, amire pontokat lehet kapni. 1-5 ig. 10 ezer pont 1 usd. Belépéskor ad pontot, van Traffic exchange, ott is változó bónusz van, banner kreditet adott, nem tudom mik vannak még. A pontokat át lehet váltani kreditekre, Purchase Balance nincs.
Perfect Money és Coinpayments működik náluk.
Fórumot nem találtam, sem Grid-et.
Kicsit fura az oldal, azért bele álltam, csinálom.
Az aláírásban a reflink.
Kép

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Adswirl.pw

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.11.29. 17:03

Megnéztem, ennyi reklámot még nem láttam ptc oldalon. Minimum 2 dollár, és nem ígér adatvédelmet, semmi ilyesmit. Nem tudom fókuszos-e.

Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Viper » 2018.11.29. 18:25

A PM-et kicserélték Payeer-re.
Kép

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.11.29. 19:17

Hát én sejtem hogy az oldal miért indulhatott újra.

Az oldalon van némi információ hiányosság. Pl nincs fórum, nincs kifizetési lista és szerintem ahhoz, hogy kifizetést tudjon kikérni valaki, ahhoz szerintem be kell fektetni, és csak arra a proceszorra lehet kikérni ( korlátlanul???? )ahonnan a befektetés történt. :?

http://www.adswirl.pw/index.php?view=terms
Payments
You can request for payment once your account balance is at least $2. Your payment will be processed and issued within 7 days. At this moment we use only Perfect Money and CoinPayments . You are only gonna be able to withdraw with the processor you invest, for example if you invest $10 Perfect Money you can withdraw unlimited from Perfect Money, if you want to be unlimited in more than one processor you need to invest the same amount on the other proccesors. If you request your payment but you are not eligible to receive funds or you have added a wrong id, you can not request for a refund. We are not responsible for your mistakes.

Bízom benne, hogy a Terms-ben leírtakat nem értettem félre

Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Viper » 2018.11.29. 21:07

Szerintem ha egyszer befizet valaki, arra gondolnak, hogy oda is kéri ki. És azután további befizetés nélkül is kérheti oda. Ingyenes tagsággal szerintem kerheted bárhová. Legalábbis arról nem mond semmit.
Kép

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.11.30. 06:51

Hát ha egy oldalon a fontos dolgok hiányoznak, nem tudsz semmit az adminról, a hírekről, a kifizetésekről, az számomra felejtős, nem hogy befektessek az oldalába.

És miért nem ír arról semmit, hogy milyen feltételek vonatkoznak a különböző tagságokra.
Vagy csak Silver tagság van? És az is csak egy hónapra szól. Szóval akkor kiderül minden "huncutság" ha az lejár és meg kellene újítani., mivel biztosan nem jön össze egy kikérés, ha a havi kereset 90 cent.

Nem véletlen az sem, hogy erről az oldalról senki nem tud semmit, nem hírdetik, pedig a PTC világ hanyatlása ellenére elég sok oldalam van.
Hidd el nekem, hogy az ilyen tipusú oldalak nem igazán fizetnek ingyenes tagoknak! És csak akkor derül ki, amikor pont rákattintanál a kikérés gombra.
Szóval csak óvatosan!

És szerintem a Topic nyításában is van hiányosságok (pl: ami más Topicban szokott lenni) képes Upgrade tábla.

Nem kötözködni szeretnék, nem látok be az oldalba regi nélkül, de ez számomra csak egy lap, ami örök oldal lesz, és bármikor újra indulhat, mert a fontos infókat nem látod, nem tudod nyomon követni.

Ennek ellenére sok szerencsét hozzá. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lencsi 2018.11.30. 07:05-kor.

Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Viper » 2018.11.30. 07:03

Köszi. Amúgy a Store-ban vannak a csomagok.
És szerintem a Topic nyításában is van hiányosságok (pl: ami más Topicban szokott lenni) képes Upgrade tábla.
Aurora oldalon nem nagyon láttam még. Az EVO-s oldalakon van.
Kép

Válasz küldése