Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

én papiron számolgattam és jutalékot nem is veszem bele mert az nekem amolyan bonusz lenne.XD 10e forintból durván 10 hónap alat haviba kb 1milla lehet.XD ez persze folyamatos visszaforgatással..
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

az sem rossz de jobb az excell:) 06.02-től 50$-ral számolva( most kicsit nagyvonaluan számoljunk 200-al) 05.19-ra lesz 4934,31dodó és ebbe benne van az alert költség ez az 1 hetes periódussal van számolva 10 napos lekötési időt feltételezve. de van enneél jobb ami dupla ennnyit hozz egy másik lekötés etc etc,ezért jobb az excell mert Te változtaod benne a számokat etc etc.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

na nem pofázok többet a lényeg mielőtt bármit lekötök számoljátok ki,mert adott esetben sokkal többet lehet keresni,de ha azt nézzük hogy ez az egész igaz( még mindig túl szép nekem ez:) akkor ez annyit hozz hogy nem is kell számolni csak költeni a dellát sok sikert:)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

borcsok1 írta:az is érdekes hogy szerintem aki ezt csinálja az kéne hogy az első legyen hogy csinál egy fasza excellt megnézi 1,2 hétre 1,2 hónapra mennyit hozz jutalék nélkül és különböző % jutalékokkal ,parolizva,stb stbpersze levomva belőe a költségeket így nem baszunk el csomó pénzt azért mert a sokkal kevesebbet hozó lekötést válassztunk,olyanokról már nem is beszélve hogy ha ezeket számoljuk bele kell kalkulálni az alertpay kifizetés hosszuságát,mert kurvára nem mindegy hogy a 8.nap reggelén kikért pénzt hány nap múlva tudod újra lekötni,mert így változik a ciklus is 8 nap vagy 10 nap nem mindegy mert így ha tíz napot nézzünk csak 3-szor tudjuk a heti cuccost megrakni pedig ugye ránézésre mindenki 4-el számolna stb stb,de gondolom evvel nem mondtam újat:)
Igen pontosan
ha állandóan kivesszük azámolni kell mire tényleg alertra kerül most nekem is 1 nap volt
vagyis mivel éjjel nappal nem ülhetek a gépnél ha azt az időt nézem hogy előtte vagyok aktívan akkor az állandó kiveszegetéssel egy csomó forgatás szempontból kieső idő keletkezik.
Az alertnak meg bő bevétel. Tehát ha megbízunk ebben akkor érdemes kidobálnunk a saját pénzünk több mint 1/10 ének 1/4ét rendszeresen? Ez itt a kérdés
Mivel írják hogy lesz többféle fizetési mód
várjuk ezeket meg és a ténylegesen kivenni szánt pénzt az erre alkalmas csatornán szedhetnénk ki. Ha a 30napos gariról még azt se tudjuk meddíg terjed és netalán már felette
fektetünk be nyugodtan használhatunk majd más olcsóbb tranzakciós módokat.
Írtátok hogy új másodlagos jelszók lesznek én este símán be tudtam fektetni a reg2passw vel.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Mindig megéri kivenni és betenni mert az 10%( feltételezve hogy nem egy tök idegenhez léptél be) ha ebből levonjuk a költségeket mindig marad és később ezek az összegek is termelnek hozamot stb stb,a kifizetési,befizetési újításokra kiváncsi leszek,addig is míg van alertpay evvel kell dolgozni +2 napot kell hozzáadni a ciklusokhoz úgy kell számolni max előbb lesz meg a lé de az csak jobb!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

borcsok1 írta:az sem rossz de jobb az excell:) 06.02-től 50$-ral számolva( most kicsit nagyvonaluan számoljunk 200-al) 05.19-ra lesz 4934,31dodó és ebbe benne van az alert költség ez az 1 hetes periódussal van számolva 10 napos lekötési időt feltételezve. de van enneél jobb ami dupla ennnyit hozz egy másik lekötés etc etc,ezért jobb az excell mert Te változtaod benne a számokat etc etc.
ez király!;) köszi az infót!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

plussmunka írta:
borcsok1 írta:az is érdekes hogy szerintem aki ezt csinálja az kéne hogy az első legyen hogy csinál egy fasza excellt megnézi 1,2 hétre 1,2 hónapra mennyit hozz jutalék nélkül és különböző % jutalékokkal ,parolizva,stb stbpersze levomva belőe a költségeket így nem baszunk el csomó pénzt azért mert a sokkal kevesebbet hozó lekötést válassztunk,olyanokról már nem is beszélve hogy ha ezeket számoljuk bele kell kalkulálni az alertpay kifizetés hosszuságát,mert kurvára nem mindegy hogy a 8.nap reggelén kikért pénzt hány nap múlva tudod újra lekötni,mert így változik a ciklus is 8 nap vagy 10 nap nem mindegy mert így ha tíz napot nézzünk csak 3-szor tudjuk a heti cuccost megrakni pedig ugye ránézésre mindenki 4-el számolna stb stb,de gondolom evvel nem mondtam újat:)
Igen pontosan
ha állandóan kivesszük azámolni kell mire tényleg alertra kerül most nekem is 1 nap volt
vagyis mivel éjjel nappal nem ülhetek a gépnél ha azt az időt nézem hogy előtte vagyok aktívan akkor az állandó kiveszegetéssel egy csomó forgatás szempontból kieső idő keletkezik.
Az alertnak meg bő bevétel. Tehát ha megbízunk ebben akkor érdemes kidobálnunk a saját pénzünk több mint 1/10 ének 1/4ét rendszeresen? Ez itt a kérdés
Mivel írják hogy lesz többféle fizetési mód
várjuk ezeket meg és a ténylegesen kivenni szánt pénzt az erre alkalmas csatornán szedhetnénk ki. Ha a 30napos gariról még azt se tudjuk meddíg terjed és netalán már felette
fektetünk be nyugodtan használhatunk majd más olcsóbb tranzakciós módokat.
Írtátok hogy új másodlagos jelszók lesznek én este símán be tudtam fektetni a reg2passw vel.
az új jelszót én írtam de lehet félre értelmeztem az angol szöveget..sorry!

na!a face-en vannak emberek akik EA oldalon bejelölnek és nem ismered őket azokat ne is jelöld be mert csalók valszeg..nézegessétek gyakran ha tudtok picit is angolul mert vannak ott is hírek.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

gyorsan betolom ezt még és vegyétek úgy hogy Patrasz csinálta!!!

Kedves Tagok,

Ez Leon van. Ez csak egy nagyon, nagyon rövid frissítést, hogy mi folyik a színfalak mögött.

Elnézést kérek, amiért nem hagyta azt mindannyian tudjuk, hogy mi lesz frissítjük szerver szoftver. Voltak akarta ezt teljesen láthatatlanul, de egy bizonyos ponton a programozó úgy, hogy szükséges volt, hogy kikapcsolja a szerver.
A frissítések telepítése szinte, és mi lesz új Password Recovery eszközök létrehozását és elérhető jövő héten. Ugyanakkor fogunk frissíteni egyes részei a Biztonsági modul, hogy megfeleljen az új kritériumoknak.

Is, mi szeretnénk bemutatni, hogy mi képviselők több új fizetési módok - Wire (SWIFT / IBAN) átutalások, közvetlen betétek és a mi vadonatúj bankkártya. Minden intézkedés majdnem kész, és mi lesz új rész a mi privát weboldal körülbelül egy hét, amennyiben a bankkártyát kerül bevezetésre. Mindez azzal magyarázható, nagyobb terjedelemben az én következő Update mikor ingyenes a dolgok ezen a héten már havazott rajtam a.

Most kapok vissza az összes függőben lévő kifizetések és mi kéne teljesen utolérte őket 24 órán belül. És egyébként is, én a nyomtatás és feltölteni a hiányzó tevékenységi jelentések holnap úgy tűnik, már a legforgalmasabb héten valaha.

Köszönöm mindenkinek a türelmét, és MINDEN szép nyereséget Mindenkinek!

KÁRTYA????Ez jó móka lesz skacok!!!!!!!!wire transfer?????még jobb!!!!!!XD hétfőn tolok is be pénzt...a kártya nagyon jó lesz!!!!
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Ez is egyfajta prepaid kártya lesz, közvetlen hozzáférést biztosítva az EA számlánkhoz? Hú ez tényleg jol hangzik
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

passz!XD hamarosan kiderül..
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

ma megkaptam egy 2 hetes lekötést,megnézem hogy visszarántok belőle egy pici részt libertyrereservére,mert az 1% és nem 3,5 mint az alertpay,valakinek tapasztaalata erről?
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

Sziasztok!
Én most gondolkodom elite alliancen,de aggódom,hogy nem biztonságos...
Mi a garancia ,hogy tuti visszakapom a pénzem?valaki nyugtasson meg mert nincs sokpénzem belekezdeni, viszont nagyon ígéretesnek hangzik..
aranycsepp
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Tudd valaki valamit, hogy a jelszó problémások végre mikor férhetnek a fiókjukhoz?

Köszi
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Én pár hete kezdtem mindent kifizettek időre faszán,vannak itt régebbiek is,az mondjuk érdekes hogy szinte sehol nem találni a neten oylan bejegyzést hogy nem fizettek valakinek,szerintem lökesd bátran annyival amennyi nem fáj ha elmegy de nem fog tesó,ha pörgetett mindig a hozamot és 1 hetesekre rakod be kurva hamar megduplázod aztán vedd ki amit beraktál és nyomasd már az Ő pénzükkel,de azt csinálsz amit akarsz,a múltbeli hozamok és kifizetések nem predesztinálják a jövőbenit ezt azért tartsd szem előtt:)
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Érdekes, mert kb. 2hete nem működik a másodlagos jelszó előtte azért ki tudtam venni.
Az ismerősöknek szintén müxik.
Azért nekem kicsit gyanús ez a hacker támadás. Lehet, hogy nincs igazam , de lehet ez kamu is.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

aranycsepp írta:Sziasztok!
Én most gondolkodom elite alliancen,de aggódom,hogy nem biztonságos...
Mi a garancia ,hogy tuti visszakapom a pénzem?valaki nyugtasson meg mert nincs sokpénzem belekezdeni, viszont nagyon ígéretesnek hangzik..
Szia Aranycsepp!

Eddig még mindig mindenki megkapta a pénzét. Én negatívumot még nem olvastam.
Kép
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Sziasztok!

Nekem ma rakta ki a zs-met de vissza is forgattam 1 hétre!! A másodlagos jelszóm mükszik!! Bízom bennük és én sem nagyon találkoztam negatív hangvételü dolgokkal a programmal kapcsolatban! Ajánlom a facebookot, ott azért a szkeptikus vélemények mellett azért van sok jó ötletek és pozitív bejegyzés!!

Üdv. mindenkinek, további szép napot! epson
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

aranycsepp írta:Sziasztok!
Én most gondolkodom elite alliancen,de aggódom,hogy nem biztonságos...
Mi a garancia ,hogy tuti visszakapom a pénzem?valaki nyugtasson meg mert nincs sokpénzem belekezdeni, viszont nagyon ígéretesnek hangzik..

Egy pillanatig se tépődj ezen, szerintem vágj bele, és tényleg azzal a szemlélettel, hogy legelőször csak annyit raksz bele , amennyit nem sajnálsz , ha neadjisten elvesztenél ( ami teljesen kizárt, de az ördög sosem alszik) kezd monjuk 10 ezer forinttal mint én, az tök rövid idő alatt megtérül, és máris nem a saját pénzedet kell utána befektetni, hanem már a kamatokat.

Biztatásképpen: ha 10 ezer forinttal elkezded most, 6 hónapon belül szert tehetsz havi 100 ezer plusszra ( két hetes futamidőkkel, és persze mindig visszaforgatva a kamatot)

Itt regisztrálhatsz: http://www.elitealliance.net/AA6245812EE5 ( a regisztrációnál MÁSODLAGOS JELSZÓT adj meg mindenképp! )

Sok sikert!
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

aranycsepp írta:Sziasztok!
Én most gondolkodom elite alliancen,de aggódom,hogy nem biztonságos...
Mi a garancia ,hogy tuti visszakapom a pénzem?valaki nyugtasson meg mert nincs sokpénzem belekezdeni, viszont nagyon ígéretesnek hangzik..
nyugodtan rakd be a pénzed nagyon biztonságos az oldal folyamatos hírek vannak kiírva az oldalon megbízható oldal!!!!!
És nagyobb összeget is egyből fizet!!!!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

zotyo1893 írta:
aranycsepp írta:Sziasztok!
Én most gondolkodom elite alliancen,de aggódom,hogy nem biztonságos...
Mi a garancia ,hogy tuti visszakapom a pénzem?valaki nyugtasson meg mert nincs sokpénzem belekezdeni, viszont nagyon ígéretesnek hangzik..
nyugodtan rakd be a pénzed nagyon biztonságos az oldal folyamatos hírek vannak kiírva az oldalon megbízható oldal!!!!!
És nagyobb összeget is egyből fizet!!!!
Remélem is hogy nagyobb összeget is egyből....
több mint 500USDm várom ma alertomon
csütörtökön több mint 330USD
ha már nem kötnék le újabb tőkét csak kifele mind 1255USD nél lennék
Csak bátorságra bíztatok mást is
azaz Előre vezet az út!
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

plussmunka írta:
zotyo1893 írta:
aranycsepp írta:Sziasztok!
Én most gondolkodom elite alliancen,de aggódom,hogy nem biztonságos...
Mi a garancia ,hogy tuti visszakapom a pénzem?valaki nyugtasson meg mert nincs sokpénzem belekezdeni, viszont nagyon ígéretesnek hangzik..
nyugodtan rakd be a pénzed nagyon biztonságos az oldal folyamatos hírek vannak kiírva az oldalon megbízható oldal!!!!!
És nagyobb összeget is egyből fizet!!!!
Remélem is hogy nagyobb összeget is egyből....
több mint 500USDm várom ma alertomon
csütörtökön több mint 330USD
ha már nem kötnék le újabb tőkét csak kifele mind 1255USD nél lennék
Csak bátorságra bíztatok mást is
azaz Előre vezet az út!

Szóval kifizetik a nagyobb összeget is ne aggódjon senki ezen !!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zotyo1893 2011.06.07. 15:10-kor.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Mi a másik fórum elérhetősége ránéznék ha nem gond,köszönöm!?
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

borcsok1 írta:Mi a másik fórum elérhetősége ránéznék ha nem gond,köszönöm!?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zotyo1893 2011.06.07. 15:10-kor.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

tesó ide regélni kell? fórum topikba vannak a hozzászólások?
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

kérdés megoldódott
storno
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.06.07. 17:54-kor.
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

Szerintem tanulj meg angolul..., bár lehet magyarul se értenéd... :roll:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Admin »

plussmunka, ez azt jelenti, hogy sikeresen kikérted a pénzedet. Innentől számítva max 2 napon belül megkapod az Alertpay számládra.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Azoknak, akik még nem mertek belevágni, de gondolkoznak!

Kicsit több, mint egy hónapja csinálom, SEMMI rossz tapasztalatom nincsen, MŰKÖDIK!

Könyvelőm mutatta az ELITE ALLIANCE-t, ők már január óta csinálják, és milliós összegeket forgatnak benne!

Ők profik, mindenre megtanítottak, rengeteg segítséget kaptam.
(van hozamszámoló exel tábla, printscreen képekkel ellátott magyarázatok, ahol a legapróbb lépésekben megtud nézni mit kell csinálni. Ezek segítségével meg tudod tanulni a kezelést a regisztrációt a kivét-betét kezelést, kifizetést, befizetést, mások regisztrálását stb.)

Ha szeretnél te is profi lenni, és nagyon sok pénzt keresni, akkor keress meg:
tihanyitamas@gmail.com
(tárgymezőbe írd be: ELITE ALLIANCE)
segítek. Inkább így regisztrálj, mint magadtól, így nem hibázol!


Némi infó rólam:
a válság előtt befektetési tanácsadó és hitelügyintéző voltam. Jelenleg céget vezetek, és kimondottan az ELITE ALLIANCE lehetőségből profitálok, mondhatni már főállásban!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feerke 2011.06.08. 19:35-kor.
Ok: Ne ajánlgass senkinek kölcsön felvételét az ilyen oldalakhoz!!!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Este elindítottam kifele egy kis összeget

gondoltam ma délutánra hátha

se Created se Completted
dolgoznak ezek a fiúk ma ?
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

plussmunka írta:Este elindítottam kifele egy kis összeget

gondoltam ma délutánra hátha

se Created se Completted
dolgoznak ezek a fiúk ma ?

Pedig azt, hogy "megkreálták" a kifizetést , azt egyszerre szokta jelezni nem?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég