HunbuxLight - Bezárt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

HunbuxLight - Bezárt

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Kép

Gondolom nem kell bemutatni az oldalt senkinek. Azonban voltak változások!
Az oldalt Kisfickoo vette át és ezzel új időszámítás kezdődött.

- 24 órán belüli kifizetés
- Kikérni 1$-tól lehet (egy összegben max 80$) igen, 1$-tól a free tag is kikérhet
- Nem kell fizetned azért, hogy kikérhess, ha nem teszel 1 centet se az oldalba a pénzedet akkor is megkapod
- Nincs (volt, de megszűnt) fókusz, csinálhatod párhuzamosan más oldallal is
- A 15 másodperces hirdetések 10 másodpercesek lettek
- Kifizetés Paypalra. Payza ügyben vedd fel a kapcsolatot a főnökkel ;)

A többi infó a képen, pl a tagságik, reffek kattintásai.
A refik jól hoznak. :clap:

Az oldal kifizetési fóruma --> hunbuxlight.com/forum.php?t=5
Az utolsó 100 kifizetés --> hunbuxlight.com/kifizetesek.php

Ezeket a nem regisztrált felhasználók is megtudják tekinteni az oldalon élőben is.

Kifizetési bizonylatok a PTCMania oldalán --> ptcmania.hu/forum/56-96-1

Köszönöm, ha a az én linkemen regisztrálsz! Sok sikert!
http://www.hblight.info/regisztracio.php?ref=zegzug
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára zegzug 2014.01.14. 17:21-kor.
Új kezdet ...
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HBL - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Ha a Fórumunkra most regisztrált "Kisfickoo"- személyében a Hunbuxlight tulajdonosát tisztelhetjük, akkor légy üdvözölve nálunk!

Ha igényt tartasz rá lehetőséget biztosítunk számodra az oldaladon rajtunk keresztül regisztrálókkal való közvetlen kapcsolattartásra, a
felmerülő kérdések megválaszolására.

:good:
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HBL - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

nadint írta:Ha a Fórumunkra most regisztrált "Kisfickoo"- személyében a Hunbuxlight tulajdonosát tisztelhetjük, akkor légy üdvözölve !

Ha igényt tartasz rá lehetőséget biztosítunk számodra az oldaladon regisztrálókkal való közvetlen kapcsolattartásra, a
felmerülő kérdések megválaszolására.

:good:

Üdv nadint :)

Nagyon szépen köszönöm a fogadtatást :oops:
Bármi olyan dologba benne vagyok, amivel össze lehet kovácsolni egy jó erős csapatot. Legyen az ptc oldal vagy fórum.

Szóval... élnék a lehetőséggel :good:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HBL - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tied a Pálya !

Ha abban a kivételes kegyben résesítesz minket, hogy személyesen ajánlod a figyelmünkbe az oldaladat, akkor itt a lehetőség, akár most is!

Figyelünk rád !
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HBL - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

nadint írta:Tied a Pálya !

Ha abban a kivételes kegyben résesítesz minket, hogy személyesen ajánlod a figyelmünkbe az oldaladat, akkor itt a lehetőség, akár most is!

Figyelünk rád !

Ezt a dumát :)

Nem az oldalam. Oldalunk! A tiétek is, mert közösen épül fel. Az oldal mögött van egy komoly programozó, aki nem kis időt és energiát fektet bele, hogy az általam kitalált "agyrém"
módosításokat elvégezze. Vagytok ti, a felhasználók. Nélkületek semmit nem ér az egész!

Kicsit még csúnyácska, de a miénk és egyre jobbak vagyunk!

Be tudnálak hálózni titeket magasztos szavak ékes szövevényével, de beszéljen helyettem az oldal teljesítménye :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Köszönjük.

A Fórumon semmi nem fog múlni, mi terepet adunk a mindennapi érintkezéshez, a többi a
tagjainkon és vendégeinken múlik !

Aki kedvet érez a regisztrációhoz azt én is biztatom !
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ajánlom én is a HunbuxLight PTC oldalt mindenkinek, aki egy biztosan fizető oldalon szeretne kattintgatni. ;-))
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Én már regisztráltam, lássuk a medvét !

:D
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

A topik gazdától több aktivitást várok.
Mutasd be az oldal előnyeit !
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: koporta »

Sziasztok lehet hogy nemjol olvastam nekem free-ként csak 3usd-től enged kikerni
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Üdv koporka!

Tényleg nem jól olvastad.

Kifizetési minimum.
Első kifizetés 1 $
Második kifizetés 3 $
Harmadik kifizetéstől 5 $
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Köszönöm mindannyiunk nevében.

Jó, hogy van kérdés és rögtön válasz autentikus forrásból !

:good:
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmeteket az akciós starter csomagokra, mely az oldalon a vásárlás menüpont alatt érhető el.
Mivel nagyon szépen dolgoznak a béreltek, így csak minimális kedvezményt tudok adni, de a kattolós világban minden cent számít.
Egy kis ízelítő:
3 hónapos light tagság + 100db 3 havis bérelt referens: 36$ helyett 34$
3 hónapos Elit tagság + 100db 3 havis bérelt referens : 46$ helyett 40$

Tagságokról:
Direkt nincsen túlbonyolítva a tagsági szintek.
Akár 3$-tól már tagság vásárolható, de a feljebb található Elit, Elit plusz, Elit extra között található különbségek a bérelt referens korlátjaiban van eltérés.
Direkt úgy számoltam ki a szinteket, hogy aki magasabb tagságba fektet, nem csak a dupláját keresse vele, hanem picivel többet.
Míg a legmagasabb tagság, az Elit Extra, közel négyszeresét termeli az alap Elit tagságnak.

Mivel lassan gyűlnek az új felhasználók és tapasztalom, hogy elég nehéz direkteket szerezni az oldalra, ennek tudatában, a direkt referensek hozama tiszta keresetnek számít.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A hunbuxlight.com csaló (SCAM) oldalakat nem hirdet. A SCAM hirdetőt azonnal töröljük. A hirdetési díjat vissza nem térítjük.
Üdv!

Én erre volnék kiváncsi,hogy mi alapján van eldöntve,hogy el oldal csaló?(Mi a határvonal) Igazából nem is lenne olyan kardinális kérdés,ha nem járulna hozzá ilyen súlyos szankció. Mondjuk sokan nemigen értenek a PTC hez,lehet egy új felhasználó épp akkor kezdi pályafutását,és elkezdi hirdetni az oldalát,amiről fogalma sincs,hogy nem fizet,és egyből ki lesz tíltva. Még azt sem tartom etikusnak,ha elveszíti a hirdetési kreditjét az előbbiekről nem is beszélve. Ebből kiindulva nálatok,akkor a hirdetés előzetes ellenőrzés alatt nem esik át,ha jól gondolom.

Köszönöm a választ előre.

xenosz2
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Üdv xenosz2!

Bárcsak több ilyen ember lenne, mint te. Nyitott szemmel jár, olvas, majd értelmezi, amit ott lát.
Továbbá ezért jött létre ez a fórum is, hogy az olyan tapasztalt emberek, mint, te segítsenek a kezdőknek. Mivel rengeteg hasznos információ található ezen az oldalon, szavaiddal élve: etikai okokból biztosítottam a netbiznisz fórumnak egy fix helyet, hogy ezzel is segítsem az oldalt és a lelkes amatőrök pályafutását.
Másod sorban nem tartom etikusnak, hogy olyan oldalról alkoss véleményt, ahova be sem vagy regisztrálva.
Megtévesztő és félrevezető információt adsz az új és tapasztalatlan felhasználóknak.

Én amit töröltem az oldalon:
- csalók, akik 1ip-ről voltak 10x beregisztrálva
- 1 hónapnál régebbi, inaktív felhasználókat

És akármennyire is próbálsz fogást találni, be fogok kerülni a bannereden látható legmegbízhatóbb oldalak közé.

Várom további észrevételed és kérdéseidet!
Köszönöm megértésed és türelmedet!
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Miközben zajlik az élet a topikban (szerencsére) én picit módosítottam a nyitó hozzászóláson. Amíg nem kezdenek el felkerülni a kifizetési bizonylatok tettem egy mai screen-t és egy linket, hogy lássák, a HBL-en zajlik az élet. Az emberek kattolnak, pénzt keresnek, és meg is kapják.

Nadint:
Azt hiszem bemutattam az oldal előnyeit a nyitó hozzászólásomban. Innentől kezdve rajtatok a sor, hogy használjátok, tapasztaljatok és azt megosszátok itt egymással.
Ha kérdés van válaszolok / válaszolunk. Bár érdemben kisfickoo tud, hiszen ő az oldal tulaja, de ha tudok szívesen segítek.
Persze lesz még mondanivalóm. Nem csak kiraktam a linkem aztán utánam a vízözön... :)
Új kezdet ...
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kisfickoo írta:Üdv xenosz2!

Bárcsak több ilyen ember lenne, mint te. Nyitott szemmel jár, olvas, majd értelmezi, amit ott lát.
Köszönöm :)
Másod sorban nem tartom etikusnak, hogy olyan oldalról alkoss véleményt, ahova be sem vagy regisztrálva.
Megtévesztő és félrevezető információt adsz az új és tapasztalatlan felhasználóknak.
Nem akarlak fúrni,isten ments,ezt leszögezem,de aki ismer az tudja,hogy nem palástolom a véleményem,természetesen valódi érvekkel . Úgy gondolom amiről szó van az a Ti Szabályzatotokban van benne. Nem értem,hogy miért kéne ehhez regisztrált tagnak lennem :? Ott van feketén-fehéren,amit leírtam és kifogásoltam. Erre ha válaszolnál érdemben. Meg arra is,hogy mivel vezettem félre? :?
Úgy gondolom,hogy ez a pontja a Szabályzatnak feleslegesen szigorú és homályos.


És akármennyire is próbálsz fogást találni, be fogok kerülni a bannereden látható legmegbízhatóbb oldalak közé.

LOL Ebben én is reménykedem. Ez jó volt :)

Várom további észrevételed és kérdéseidet!
Köszönöm megértésed és türelmedet!
Sok sikert az oldaladhoz,de csak akkor ha azt tisztességgel műveled. Alapelvem,hogy az Admin a legfontosabb tényező egy PTC oldalnál. Mindenkinek csak azt tudom ajánlani,hogy előbb az admint ismerje meg,ha szeretné tudni,hogy mi várható az oldaltól.

Azt is remélem fenntartható oldalt tervezel :good:
krizo76
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.11.16. 08:27
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: krizo76 »

Sziasztok!
HunbuxLight még nincs 2 hónapja kisfickoo kezében, és azóta több változás is történt az oldalon. Még mindíg nem nyerte el szerintem a végleges "formáját" , de a kifizetések az átalakítások alatt is rendszeresek, és szinte instant. Én csak jót tudok mondani az oldalról. Azóta több kifizetésem is volt. :clap:
Hunbuxlight kisfickoo kifizetések
Hunbuxlight kisfickoo kifizetések
PayPGabhunlight.jpg (62.72 KiB) Megtekintve 11637 alkalommal
és ez a legutobbi :D Köszi Kisfickoo
Legutobbi hunbuxlight kifizetésem
Legutobbi hunbuxlight kifizetésem
Hunlight1201.jpg (51.31 KiB) Megtekintve 11637 alkalommal
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Hunbux light: A HBL-en a ref vásárlásaim eredményeképpen olyan szépen emelkedett a napi bevétel, hogy már rögtön az elején kiderült számomra. hogy érdemes vele foglalkozni. Gyorsan vásároltam zsebből 12 dollárért 3 hónapos Elite tagságot, így a klikkek értéke duplájára nőtt és a ref hozam még tovább emelkedett.

Köszönhetően a nagyszerű akcióknak már 100 feletti bérelt refnél tartok és nyugodtan állíthatom, hogy megéri refet bérelni a Hunbux light-on!
Forrás: link
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kisfickoo írta:Mivel lassan gyűlnek az új felhasználók és tapasztalom, hogy elég nehéz direkteket szerezni az oldalra, ennek tudatában, a direkt referensek hozama tiszta keresetnek számít.
ha már így van, miért nem nevez(t)ed át? pl. PTCMania vagy bármi másra? szerintem a HunBux elég rosszul cseng sokak fülében...
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Mert fontosabb dolgok voltak. Menteni a menthetőt és optimalizálni az oldalt.
Amúgy rengeteg ptc mániás átjött az oldalra és ők miattam, nem a név miatt.
Ezzel is szűröm, hogy ki bízik és a közeljövőben kire lehet számítani. A mélyponton már rég túl van az oldal.
Az új név megvan és a kinézet hamarosan kész és nem valami bérelhető vicc lesz, hanem egyedi.

ERGO: mostani helyzet tökéletes arra, hogy megtudjam, hogy ki milyen ember valójában.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

értem. ahogy látod, amióta levetted a kényszerített nézést, azóta én is aktívabb vagyok. ;)
meglátjuk, még a végén nekiállok toborozni is! :D
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

És emlékezz vissza, mikor beszéltünk erről a fórumban. Voltak komolyabb problémák és azokat intéztem. Utolérem a problémákat és ahol csak lehet megtalálom az aranyközéputat.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Fórum tagok !

Úgy látom, hogy ebben a topikban ma igencsak felpörögtek az események. Ennek szívből örülök.
Eddigi bejegyzéseimmel - nem titkolom - provokálni volt szándékom,hogy ráirányítsam a figyelmet a HunbuxLight oldalra.

Úgy tűnik, hogy sikerült. Volt itt ma már kritika, magyarázat, válaszok a kérdésekre és a végén még egy áhított szép
kifizetési bizonylat is.

Bízom benne, hogy a folytatás is ilyen mozgalmas és legfőképpen mindenki számára eredményes is lesz.

:D
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

joke75 írta:Ment egy reg az oldalra:)
Üdv Joke75!

Ment ajándékba 5 röfi :) Vigyázz rájuk!

És üdv a HBL-n! :good:
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Ahogy ígértem, nem csak utánam a vízözön... pár szóban a vezetésről az én szemszögemből.

Az oldal lehetőségeit már az első hozzászólásban bemutattam, most azt az embert szeretném bemutatni, aki az egész mögött áll.
A bemutatás talán nem is igazán fedi a valóságot, mert nem "ismerjük" egymást túl régen, de miután nekiálltam ennek a PTC-s témának
sokszor felbukkant az oldala különböző PTC oldalak lekattintásakor. Akkor még a sárga (méz) színű volt és az első ami feltűnt
rajta az a mézgyár felirat. Megmondom őszintén először azt hittem, hogy valami méhészet :D Nekem meg épp nem kellett akácméz, úgyhogy
gyorsan léptem is tovább. Még párszor beleakadtam az oldalba és egyszer rászántam magam, hogy átolvassam. Felkeltette az érdeklődésem
és gondoltam regelek egyet. Cseten találkoztam a csapattal és ott ragadtam :) Van ez így ha az ember jól érzi magát.
Néztem a lehetőségeket, kifizetési bizonylatok, ötletek, javaslatok. Refik bérlése különböző oldalakon, stratégiák stb.
Épp úgy esett, hogy egyéb netes tevékenységből ( nem, nem webkamerás volt :D ) hozzájutottam pár dollárhoz, amit nála fektettem be.
Jobban mondva a "méhészetbe". A méhek hordtak hozzá még a hónap folyamán és megtörtént a kifizetés, pontosan akkor amikor ígérte,
pontosan annyi mint amennyit ígért. Hoppá. Ugye, hogy lehet ezt becsületesen is csinálni. Ha ennyi pénzzel is eltudott számolni
rendesen, becsülettel, akkor nincs itt gond. Azt hozzátenném, hogy nem az enyém volt a legnagyobb összeg a buliban, de panasz sehonnan nem jött,
pedig az oldalán a mai napig elérhető. Nem bujkál, nem tér ki senki elől. Vállalja, ha elszúrt valamit.
Szóltam neki, ha Buxolni akar szóljon én beszállok usernek. Itt jegyezném meg, hogy eközben nyomtuk az oldalakat. Sajnos sok el is bukott
és már baromira kezdtem unni a felesleges munkát, a gerinctelen adminokat és nyúztam, már, hogy csináljon egy oldalt.
Néha elkapva egy-egy beszélgetést a cseten és főleg a sorok között olvasva úgy tűnt, hogy lesz valami buxoldal. Hát lett.
Azt hiszitek szólt? :D
Egy elcsípett beszélgetésből kellett megtudjam, hogy a HunBuxLight már az övé. Gyorsba regeltem is. Nem akartam a jóból kimaradni.
Az oldala közben sokat változott, már más üzemelteti, nincs méz színű háttér, a méhek csak bizonyos köröknek tevékenykednek, de teszik a
dolgukat és ezért is gondolom, hogy a HBL stabil alapokon áll.
Végre én is elkezdhettem keresni, igaz, csak free userként, de ez már egy másik történet.
Új kezdet ...
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Pedig még ajándék referenst sem kaptál :)
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: Dave »

Regeltem alád zegzug. Tetszik a oldal és a hozzá állás is. Szimpatikusabb így a light mint a régi időkben. :)
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég