Eightclix - eightclix.com

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
danides
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.06.23. 17:59
Kapcsolat:

Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: danides »

Kép

Pay per click: $0.001
Pay per direct referral click: 50%
Napi átlag $ 0.02
direkt ref. max 100
Kifizetési minimum: $ 2
Paypal. Payza, Egopay

Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Szeretnék veletek bővebb infókat megosztani erről a kellemes felületű, ígéretes oldalról. Én szinte a kezdtek óta kattolom, és nagyon jók a tapasztalataim. :)

Indulás: 2014.január 9.
Én 11.-én regisztráltam.

Az oldal hétről-hétre fejlődik, és egyre jobb lesz. Már 6200 tagja van.
Van Fórum és "Grid" is.

Bejegyzett cég működteti.
3 marketinggel foglakozó személy hozta létre. (Fórum bejegyzés szerint az Admin belga lehet.)
Az Admin bemutatkozó írása itt található:
http://www.eightclix.com/forum.php?topi ... by=ASC&p=1

Kereset: Jelenleg a napi kereset Standard tagoknak 5-8 cent körül mozog.

Tegnaptól, új magasabb kattintási értékek vannak:
MICRO AD 5 sec 0,001$
STANDARD AD 10 se 0,002$
MACRO AD 15 SEC 0,003$
EXTENDED AD 20 sec 0,004$
FIXED AD 30 sec 0,01$

Ma 5db 0.01$-os fix hirdetést, és 16db 0.001$-os micro hirdtést tudtam lekattolni.

További kereseti lehetőségek: a Griden 1 cent a legkisebb, $2 a legnagyobb megnyerhető összeg. Ezenkívül van még PTSU lehetőség is.

Kifizetés és processzorok: minimum kifizetés 2 dollár. Paypalra ,Payzara, Egopayre. Kifizetés minden nap van.
(Tehát elvileg 24 órán belül megkapjuk.)


Refjutalék: Standard tagoknak 50%, Prémium tagoknak 100%.

referáltak maximuma:
Direct ref:
Standard 100
Eightclix Upgrade: No limit
Vip Member: No limit

Rented ref:
Standard 100
Eightclix Upgrade: 2000
Vip Member: 10000

Refbérlés: 5ref - $1


Pár nap múlva próba képpen fogok bérelni 5 refet, majd megírom a tapasztalataimat velük kapcsolatban. (A fórumban azt olvastam, hogy igen jól teljesítenek az RR-ek.:)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Harmónia !

Üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon.
Én ajánlottam figyelmedbe a PTC ajánlatok chat-jén Fórumunkat és azt, hogy nálunk sok újdonságot, friss hírt találhatsz.

Örülök, hogy elfogadtad az ajánlatomat.

Arra kérlek, hogy figyelmesen olvasd el a Fórum Szabályzatot, mert egy meglévő topikba a hozzászólásoknak helye van, helye lehet,
de reflinket, bannert csak a topik nyitója jogosult közzétenni.

Ezért a tiedet sajnos törölnöm kell.

Javaslom, hogy olyan oldalt mutass be teljes körűen, ami még nem szerepel nálunk !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egyetértek. Nem is értem miért volt szükség erre a leírásra,amikor danides teljeskörű minden részletet bemutató leírással szolgált és a topikjait rendszeresen frissíti az legújabb infókkal.

Azért hozzátenném,hogy ha már a Szabályzat szóbakerült,amit "elfelejtett" megemlíteni a moderátor, hogy 30 napos inaktivitás után bárki beteheti a reflinkjét. Ezzel sajnos pár napot siettél harmonia.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Harmónia !

A Netbiznisz Fórum "hivatalos" véleményét tőlem olvashattad !
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Akármennyire is részletesebb harmonia postja, a jelenlegi szabályzatnak ellentmond (ez reméljük nem szegi kedvét). A 30 napos dolog pedig része a szabályzatnak, felesleges lenne külön részletezni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez igaz. Az első reagálásomban nem is nehezményeztem ezt,mindössze arra hívtam fel a figyelmet,hogy támogassuk azokat,akik infót is hoznak,ne csak a szabály azon részét említsük,amit megsértettek.

Megjegyzem egyéb esetben néha napokig benn marad a reflink a figyelmeztetés ellenére is.

viewtopic.php?f=71&t=5042
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Köszönöm szépen az üdvözlő szavakat. :)

Látom az első beírásommal a fórumba, sikerült jó alaposan felkavarnom az állóvizet.
Csak azt nem értem a köztetek levő nézeteltérésekhez nekem mi közöm van.
Igazán örültem volna neki, ha engem ebből kihagytok. Olyanok vagytok, mint a durcás kis óvodások.
Sajnos egyre gyakrabban találkozom hasonló vitákkal a "PTC Ajánlatok" csevegőjében is.
Szinte már nevetséges, hogy felnőtt emberek nem tudják máshogy rendezni a nézeteltérésüket, csak úgy, hogy a csevegőben szidalmazzák egymást (néha elég drasztikus kifejezésekkel.)

Na de had térjek inkább át az előző hozzászólásommal kapcsolatos témára.

Kedves Nadint! Igazad van abban, hogy a hozzászólásommal nem tartottam be a fórum szabályzatát ezért elnézéseteket kérem! Sajnos csak felületesen átfutottam, ezért kerülhette el a figyelmemet, hogy nem szabad reflinket beírni. (ezt a hiányosságot már pótoltam és ma elolvastam elejétől a végéig.

A 30 napos inaktivitással kapcsolatos szabály betartásával azért ez esetben nem teljesen értek egyet.
Miért is?
Azért mert a topik nyitója is folyamatosan megszegi a fórum szabályzatát.
Mégpedig többek között a szabályzatnak ezt a részét : "- A topik gazdájának gondoskodnia kell az aktuális frissítésekről, kifizetési bizonylatok felrakásáról, bizonylatot más is rakhat fel, új információt, kérdést, észrevételt írhat be."

Nos én vettem a fáradságot és átnéztem legalább 20-25 topicot amit "danides" nyitott, de néhány kifizetési bizonylat feltöltésén kívül nem igen találtam semmi más hozzászólást, az aktuális frissítések elmaradásáról nem is beszélve.
"Danides" már annyi topikot nyitott mint égen a csillag, de soha semmilyen formában nem írt friss híreket egyik megnyitott topikjához sem. Mindig csak a többi fórum tag hozzászólásából lehet megtudni új infókat.

Ezért bátorkodtam a 30 nap letelte előtt részletes hozzászólást írni a témához, és ezért adtam meg a reflinkemet.
Na meg azért is mert jónak tartom az oldalt, és voltak változások, amit gondoltam megosztok a többi fórumozóval is.

Kedves xenosz2, hozzád is lenne egy kérdésem.
Te komolyan gondoltad amit a hozzászólásodban leírtál?
Konkrétan erre a mondatodra gondolok: "Nem is értem miért volt szükség erre a leírásra,amikor danides teljeskörű minden részletet bemutató leírással szolgált és a topikjait rendszeresen frissíti az legújabb infókkal."

Én ezt teljesen másképp látom. Mióta nevezhető "danides" leírása a eightclix-ről teljes körűnek és részletesnek?

Végezetül egy FONTOS infó az Eightclix-ről ami a tegnapi hozzászólásomból kimaradt: itt a Eightclix oldalon 8 hirdetést kell megnézni ahhoz, hogy megkapjuk a refjutit! :)

További sok sikert, és szép estét Mindenkinek!
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Harmónia !

Megköszönöm, neked, hogy azonnal nem fordítottál hátat Fórumunknak, amikor olvastad a nem a témába vágó hozzászólásainkat.
A vélemények ma már a szőrszál hasogatás szintjén tartanak nálunk.
Látnod kellett volna mi volt itt 3-4 hónappal ezelőtt.

A topikot amennyire lehetett megtisztítottam a nem bele valóktól. Arra sajnos tegnap nem volt időm.

A hozzászólásod részleteire én most nem reagálnék, majd jön reggel a szakkommentátor, aki azt megteszi.

Az a lényeg, hogy nem sikerült annyira riasztóaknak lennünk, hogy egyáltalán szóba állsz velünk.

Köszönjük.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves xenosz2, hozzád is lenne egy kérdésem.
Te komolyan gondoltad amit a hozzászólásodban leírtál?
Konkrétan erre a mondatodra gondolok: "Nem is értem miért volt szükség erre a leírásra,amikor danides teljeskörű minden részletet bemutató leírással szolgált és a topikjait rendszeresen frissíti az legújabb infókkal.

Kedves harmonia!

Írónikusan írtam. Te mint külső szemlélő egyből észrevetted, hogy danides milyen káros tevékenységet folytat itt. Szóvá tettem többször is. Az eredmény: A moderátor felkért,hogy ne uszítsak idegenek ellen ( felhánytorgattam,hogy magyarul semmilyen szinten nem tud ,legfelejebb google fordítóval 3 sor erejéig ) természetesen így frissíteni sem képes a topikjait. reflink nélkül pedig senki nem is fogja,kivéve néhány önzetlen tagot esetleg. Amúgy megnéztem az angol nyelvü fórumokban találtam tőle frissítést,ha nem is sokat. Én alapból nem engednék be ide magyarul nem tudókat....
Az hiszem itt nem cél egy profi magyar PTC fórum létrehozatala. Valószínűleg erre egy másik Fórum lehetne megoldás,ahol erre nyitottak.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:Ha már takarítasz a saját szennyesedet is takarítsd el,ne csak azt ami neked kellemetlen....
Így van az, amikor valaki a saját adott szavát se veszi komolyan.
Ezt a stílust visszautasítom.
Mostantól az ilyen szintű hozzászólásokra megpróbálok újra nem reagálni, hacsak a provokátor újra
ringbe nem ráncigál, mert megint pofozkodhatnékja támad. Ugyanakkor az öv alá mért ütéseit
azonnal törlöm.

Visszavonulok az én csendes magányomba és a lehető legkevesebb megjelenéssel végzem mindazt, amit vállaltam.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most regisztráltam az oldalra. Teljesen elképedtem. Pár tizedcent híjján 10 cent van benne és ebből a java 1 centes. 2$ a minimum. Kifizetések vannak. kb 8000 tag 900$ kifizetés. Kiváncsi vagyok meddig fizet?
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Köszönöm a regisztrációkat! :clap:

Az oldal továbbra is nagyon jól teljesít! Talán túl jól is, ahhoz képest, hogy még nincs 1 hónapos se.
Kívánom, hogy nagyon sokáig megmaradjon mindannyiunk örömére!!!! :)

Jelenleg 8db 1 centes hirdetést, és 16db 0.001$-os hirdetést lehet standard tagként megnézni.

Ma próbaképpen sikerült bérelnem 5 refet. ( a teljesítményükről a későbbiekben írok majd).
Remélem így már hamar összegyűlik a kikérhető 2 dolcsi.

További sikeres napot kívánok Mindenkinek!

Üdv.
harmonia
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :D

A tapasztalatom azt mutatja, hogy érdemes reffeket bérelni.
Az első 5 amit 6.-án béreltem, eddig nagyon jól dolgozik, és az utánuk kapott kereset sem rossz!!!
(Persze azért csak óvatosan, sose tudni mit hoz a holnap.)

Pár nap múlva, az első kifizuról is hozom a hírt! :good:

Azt, hogy mit hoz a jövő nem tudom megjósolni, de azt tudom, hogy most még mindenképpen érdemes csatlakozni.
Ha elfogadtok engem szponzornak és regizni szeretnétek, privátban keressetek és küldöm a refleinkemet!

További szép napot és jó kattolást kívánok Mindenkinek!

Üdv: harmonia
Csatolmányok
Rented Referrals
Rented Referrals
eightclix.JPG (62.62 KiB) Megtekintve 9839 alkalommal
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is úgy gondolom,hogy mindenképp érdemes megpróbálni. Még csak 1 hónapos az oldal és hátha meg lehet csípni a minimumot. Minél később vágsz bele,annál nagyobb az esélye,hogy késő lesz már. A bérléssel kapcsolatban mindenkit óva intenék,hisz refet 1 hónapra bérel az ember és az egy új oldal esetében nagyon sok idő,tehát nagy a rizikó.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Ma csupa jó hírt hozok nektek. :D

Biztos forrásból tudom, hogy egy ismerősömnek ma Instant fizetett az eightclix! :clap:
http://www.eightclix.com/forum.php?topic=489
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Részletek: Bizottság LOL. amúgy grat.

na majd nekem akkor lesz jó hír,ha én is megkapom az enyém .-)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fizetett (nagyon gyorsan),viszont a levonás nem gyenge, a $2.35-ből maradt $1.50...
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Az oldal továbbra is jól működik és fizet rendesen! :D
Az új oldalak közül is, az egyik legjobb.
Én is megkaptam az első fizetésemet. Igaz elég sok a levonás, de legalább fizet és ennek örülni kell!!! :)
Már több mint 46000 tagja van.
Jelenleg a napi kereset 5-6 cent.
A bérelt reffek is jól teljesítenek!
Csatolmányok
névtelen2.JPG
névtelen2.JPG (34.96 KiB) Megtekintve 9728 alkalommal
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A levonás brutális,de tény,hogy fizet. 2.4$ ból 1.5$ lett :) 1 nap alatt jött,de nem panaszkodom,azt hiszem így is túl jó a kereset.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Második:

Kép

A kereset már csak olyan $0.025, de a minimum legalább továbbra is csak 2$.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Van már pontrendszer, viszont a kereset 1 cent lett naponta. Ez is kukának néz ki, hullanak az oldalak, mint a legyek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már a 0.4 centes sem volt benn ma.... össz fél cent van benne 10 hirdetésből... kb 1 cent pontokból,de hát azt csak refbérésre lehet használni ami 1$ 5db. Ha valakinek van tapasztalata mennyi jön be egy bérelt refből...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Már a 0.4 centes sem volt benn ma.... össz fél cent van benne 10 hirdetésből... kb 1 cent pontokból,de hát azt csak refbérésre lehet használni ami 1$ 5db. Ha valakinek van tapasztalata mennyi jön be egy bérelt refből...
A komoly levonásról nem is beszélve. Én már jó ideje kukáztam.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most van benn 2db 0.4 centes is ,viszont a minimum 4$ nálam. Nem tudom ez elsőre is ennyi mostantól,vagy a második kikérésnek szól,de ezzel most akkor én fejeztem be.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

A kifizetési minimum 4$ lett.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Az Eightclix ismét jól működik, és fizet rendesen!
Az admin újra aktív, és fotos, új hírekkel jelentkezett. :)

Jelenleg van 4db 1 centes, 3db 0.0005$-os, és 2db 0.00025$-os reklám. Ez összesen: 0.042$/nap.
Egyetlen szépséghibája van csak az oldalnak, hogy adfocusos-ak lettek a reklámok.

Aki már régebben regizett és abbahagyta, annak érdemes lehet újra folytatni a kattolást. :good:

Mivel a topic nyitója, már több mint 2 hónapja nem volt aktív itt, ezért bátorkodom ide írni a refflinkemet!

Regisztrálni, és körülnézni itt tudtok: http://www.eightclix.com/?ref=harmonia

Köszönöm ha engem választasz! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára harmonia 2014.05.12. 17:13-kor.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ez nem így működik. Nem lehet csak úgy reflinket ide rakni.
Az Eightclixről ugyanezt a szöveget egyébként én írtam tegnap a saját fórumomba. Bár nem vagyok egy Thomas Mann, de nem szeretem, ha a fogalmazásomat másolják.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

eviaclub írta:Ez nem így működik. Nem lehet csak úgy reflinket ide rakni.
Az Eightclixről ugyanezt a szöveget egyébként én írtam tegnap a saját fórumomba. Bár nem vagyok egy Thomas Mann, de nem szeretem, ha a fogalmazásomat másolják.
Be lehet tenni.

"- A topik gazda harminc napot meghaladó inaktivitása esetén más is szabadon felrakhatja
a reflinkjét, bannerét."
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég