Clixters - Vége

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Clixters - Vége

Hozzászólás Szerző: idlig »

A PTCSolution-t szerintem nem kell bemutatni, tudjuk, hogy komoly csúszások vannak a fizetésekkel, viszont sokan támogatják az Admint, így korrekt esély van arra, hogy el lehessen jutni a kifizetésig (plusz ez az oldal már jobban át van gondolva).

Tehát az Admin ugyanaz, regisztrált cég van mögötte, az itteni profit pedig a PTCSolution megsegítésére fog menni.

Jelenlegi kereset: $0.05
Kifizetési minimum: $4.00 (PayPal, Payza, PM, EgoPay, Payeer, Okpay)
Griden max $5.00 a nyeremény, de sokan nyernek $0.10-et, ez a PTCSolution esetében is így volt.
Direkt jutalék: standardként $0.0005, tagsággal $0.005

Akit érdekel (a regisztrációs email nálam a spam mappába került)

Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2014.07.25. 00:58-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

szánalmas :) nem tud fizetni az egyik oldalán,ezért nyit egy másikat. vajon mi a garancia,hogy ez sem lesz veszteséges? miért nem inkább az eredeti oldalán gondolja át a pénzügyeit jobban?
de tegyük fel,hogy ez nyereséges lesz... a régi oldal továbbra is csak vinni fogja a veszteséget.... egyik zsbéből megy át a másikba = mindkét oldal scam lesz,hacsaknem nyit egy harmadikat,negyediket...
persze meg lehet próbálni pénzt kivenni belőle,nem akarok lebeszélni senkit,de annyira kilóg a lóláb sztem. vagy becsukja a régit és ezt meg viszi tovább,mint a the buxosok :) az is egy szép sztori
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:szánalmas :) nem tud fizetni az egyik oldalán,ezért nyit egy másikat. vajon mi a garancia,hogy ez sem lesz veszteséges? miért nem inkább az eredeti oldalán gondolja át a pénzügyeit jobban?
de tegyük fel,hogy ez nyereséges lesz... a régi oldal továbbra is csak vinni fogja a veszteséget.... egyik zsbéből megy át a másikba = mindkét oldal scam lesz,hacsaknem nyit egy harmadikat,negyediket...
persze meg lehet próbálni pénzt kivenni belőle,nem akarok lebeszélni senkit,de annyira kilóg a lóláb sztem. vagy becsukja a régit és ezt meg viszi tovább,mint a the buxosok :) az is egy szép sztori
Semmi garancia nincs rá. És is gondolkodtam, hogy kell-e ez nekem, de a 4 darab 1 centes még éppen belefér az időmbe.

"miért nem inkább az eredeti oldalán gondolja át a pénzügyeit jobban?"

Mert ez nem így működik. Ott már nincs mit átgondolni. A PTC nem úgy működik, hogy eddig rosszul csináltam, aztán párat változtatok, és hirtelen jó lesz minden. Nincs varázslat. Önmagában egy társoldal már sokszor segített (SilverClix, Incentria, de még a Clixsense se egyedül működik, stb), persze itt ez utolsó szalmaszál.
Én pedig senkit nem akarok rábeszélni, én megpróbálom, meglátjuk mi lesz. Ha kifizet, akkor jó, ha nem, akkor sincs semmi tragédia.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mai kereset: $0.049
A proof menü alapján megvolt az első két kifizetés, griden az 5 centes nyeremények helyett 10 centesek vannak.

Az Admin egyébként beindított saját honlap és email szolgáltatást is, tehát nagyon próbálkozik, csak hát korábban kellett volna ezeket csinálni.

Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: tifu »

viktorxx83 írta:Elkészült az oldalról a PTC Investigations elemzése:

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 0016327829
Hát nem sok mindent ír róla. Ilyen napi keresettel ennyire az elején lehet, hogy érdemes megpróbálni. Másik oldalból kiindulva, fizet az admin csak nagy csúszással...első kikérésnél itt olyan nagy csúszás nem valószínű :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:a ClixSense-nek mi a társoldala?
Adhitz (igaz, az nem PTC oldal).
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

Időhiány miatt megszabadultam 3-4 oldaltól, és ez is köztük van. Így bárki beteheti a reflinkjét.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:
doqxstudio írta:a ClixSense-nek mi a társoldala?
Adhitz (igaz, az nem PTC oldal).
köszi!
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

Itt egyelőre rendben vannak a kifizetések, így ismét kattintom, aztán majd meglátjuk. $0.052 van benne naponta.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mai kereset: $0.054

A fizetések itt egyelőre folyamatosak és gyorsak.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clixters - 5 cent naponta, PTCSolution társ oldala

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az oldal bezárt (ahogy a PTCSolution is). Az Admin 2014.08.07-ig árulja, de ha lesz is vevő, az se fog messzire jutni vele. Innen egy aktív refem volt, neki köszönöm a munkát, ha nem így ér végét, akkor az egyenlegemből vettem volna neki legalább hirdetést, sajnos erre sincs lehetőség.
Jó példa ez arra, hogy a PTC-ben nincs második esély, nincs olyan, hogy indítok egy oldalt, aztán ha valami nem jó, akkor majd kitalálok valamit.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég