Cleverbux - 2 $ minimum

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: extike »

Clever visszatette az egyenlegemre a márc 29-i kikérésem. Próbáltam újra kikérni, de nincs fizetési proci
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: Boguli »

"Hello CleverBux users,
After fighting with all of our weapons against Paypal account limitation seems that we lost the fight as they don't understand or don't want to understand our business model for what CleverBux stand for and as much is the business stable they seems that still doesn't want to understand.
We tried to explain as in detailed as we could our business model which is created to be stable but they state that they don't want to take ''the risk'' and it seems somehow that we are breaking their rules.

As we didn't got a favorable resolution for us and specially for our members which built this great community for more than 1 year and 4 months, we won't take a radical resolution to close or to think to do that.
We didn't based only on Paypal to support our website and that's why we made some reserves since a while ago, ''just in case'' Paypal will do that and seems that they did.

Okay, so let's think positive and straight up to raise this community !

Heads up and let's look to the future, as we found some solutions:
1. Who deposited by Paypal can open dispute without getting banned and deposit through other processor in order to be paid.
2. Who didn't deposited by Paypal will be able to withdraw through other payment processors.

In the end we have a great offer for everyone who will deposit through other payment processors, will get:
- deposit between $5 to $50 and get 10% bonus to P. Balance
- deposit between $50 to $100 and get 15% bonus to P. Balance
- deposit between $100 to $500 and get 20% bonus to P. Balance
- deposit over $1.000 and get 25% bonus to P. Balance

THIS OFFER IS AVAIBLE FOR 1 MONTH ONLY !!!!!

Until we will get everything fixed, all pending payments will be refunded so to not be any pending payments and everyone to get payment on time from this moment.
All tickets will be closed, do not open tickets regarding what is written already on this announcement, because what is needed to be known is written over here.

Who will not agree with our new rules is free to open disputes and join other websites, but remember that for over 1 year we are paying and we will not go anywhere.
Any kind of disrespect to our staff will get banned and his account will be cleared.

We will do anything that is possible to continue offering our services for more years.
Payments will be temporarily deactivated for 1 week so we can do a fresh startup.


CleverBux Staff"

Címszavakban: ez a cúnya gonosz kisz Paypal limitálta a számlát, így az a fizetési opció megszűnik. Akinek volt róla befizetése az indíthat disputot, nem lesz miatta kitiltva. Aki nem fizetett be róla az kérjen ki más procira.
Minden support ticket le lesz zárva ezzel kapcsolatban, ne is írjatok :no:
Amúgy meg legyetek optimisták és éljetek a nagyszerű cashback prómóval!
Ja 1 hétig semmire nem fog fizetni.


(Csak a margóra: a gondok nem most kezdődtek, de mi sem egyszerűbb mint Paypalra kenni. Mese habbal és aki megeszi annak csak jó étvágyat tudok kívánni hozzá) Érdekesség hogy most hogy az Admin előkerült, eltűntek a fórumból a 40 napos pending panasz, illetve a képernyőfotók is, amiken nagy összegű kifizetetlen kikérések sorakoztak. De biztos azokat is a Paypal törölte ki... :lol:
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Köszönöm, hogy betetted. :) Nem fordíttatom le a Google-vel, az egészet de szerintem nem jó hír :(
Kezdenek kicsit megszaporodni a Cleveren a reklámok, hírdetik el a pénzüket.

ez a cúnya gonosz kisz Paypal limitálta a számlát-ez a paypal mindenhol bekever, nade ok nélkül is teheti?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: Boguli »

gyula1971 írta:
ez a cúnya gonosz kisz Paypal limitálta a számlát-ez a paypal mindenhol bekever, nade ok nélkül is teheti?
Őszintén szólva ez kőkemény cinizmus volt a részemről. Nem hiszem hogy a Paypalnak bármi köze van az oldalon kialakult helyzethez. :) Legkönnyebb a Paypalra kenni.

Ha tetszik egyeseknek, ha nem: az Admin trükközik már jó ideje. A fórumból törölte azokat a panaszokat ahol 30-40 dollárok akár 40 napja pendingelnek- képernyőfotóval voltak alátámasztva, hát nekem is ki kellett volna fotózni a fórumot, mert még mindig van aki piedesztálra állítja az admint-oldalt. Nem azt állítom hogy csaló, csak elszámolta magát valahol és már rég nincs pénze fizetni. Pár embernek kiszúrja a szemét 5-10 $-ral, a befektetők meg szívnak. S közben az a pár ember homokba dugja a fejét, hisz nem vele történnek a kis bakik, hibák, "véletlenek".
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Az oldal fórumát szépen kikozmetikázták mára.. :!:
Maradtak a nyalizók a szivecskés emoticonokkal, 1-2 bannolás nyoma hogy azért ne legyen ANNYIRA nevetségesen egyértelmű - a nagybefektetők panaszai természetesen mindenestől eltűntek. :!:
szabolcs97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015.11.30. 16:50
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: szabolcs97 »

Próbáltam kikérni, de ezt írja: Select a payment method: Viszont itt egyik számla sem jelenik meg.
Pont mire nagy nehezen összejött az a 2$ addigra dől be az oldal.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: rasim »

Sziasztok!

A PP gond óta kért és kapott valaki innen kifizetést? Nekem is visszatette a kikérésem, és én is PP-ról fizettem be, így meg sem jelenik másik processzor a kifizetés kéréséhez. Valami biztató tapasztalat?
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kifizetéssel kapcsolatos infó:
- Aki nem fizetett be az oldalba, az kitudja kérni a pénzét Payzára, Perfect Money-ra, Payeer-re vagy Bitcoin-ra!
- Aki Payzáról fizetett be, az Payzára ki is tudja kérni.
- Azok pedig akik Paypalról fizettek be, csak úgy tudják kikérni a pénzüket, ha legalább ugyanannyit befizetnek másik processzorról, Pl: Payzáról és utána már Payzára ki is tuják kérni a megkeresett pénzüket.

- A Paypalnál pedig meglehet próbálni Disput-tal visszaszerezni a befizetett pénzeteket!



:!: Egyenlőre senkinek nem javasolom a befizetést azért, hogy utána kitudja kérni a megkereset pénzét!

Mindenképpen várjátok meg, hogy azoknak fizet-e akik kitudják kérni Payzára!


Holnap én is kikérek 10 dolcsit, aztán hozom a bizit ha kifizetett.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Jelen pillanatban 1-2$ -os profittal én nem kattolom, de a listámban hagytam. Itt figyelem mi történik, ugyanis nem bízok meg (jelenleg) benne annyira, hogy váltassak másik procira és befizessek. Én "jól" jártam, veszíteni valóm már nincs, úgyhogy figyelek, Payzával bírja-e. Addig pedig nem pazarlok rá sok időt.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Megkezdte már a payzára a fizetést? :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Eldőlt a sorsa. Helyeztem tovább.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A proof listában már vannak kifizetések különböző processzorokra. A fórumban egyenlőre csak a régiekhez vannak gratulációk, de a moderátor kiposztolta 10-én hogy legyenek olyanok és töltsék már fel a bizonylataikat akik kaptak kifizetést..
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Boguli írta:A proof listában már vannak kifizetések különböző processzorokra. A fórumban egyenlőre csak a régiekhez vannak gratulációk, de a moderátor kiposztolta 10-én hogy legyenek olyanok és töltsék már fel a bizonylataikat akik kaptak kifizetést..
Huh.. és tényleg. Viszont annyit buktam a sok leállással, hogy nem folytatom szerintem, ha újra elkezd fizetni, akkor sem.
Visszaraktam a megfigyeltekhez, egyenlőre.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én szerencsére minden nap kattoltam a 4 "nagy" rekit + a 0.001$ rekiket...
mellette a jó refjeim el sem engedtem hosszabbítottam (igaz ujjakat nem béreltem.
Jelenleg 27$!!! áll benn...
Viszont fórumra beírtam (Calfan01) néven... elvileg disputolni kell a PP-t... és Payzaról annyit betenni mint anno PPről betettünk...
Hát nem tudom merjek-e 15$ befizetni Payzaról mivel anno 15$-t tettem be PPről... ebből egy 10$ befizu lejárt már azt nem támadhatom meg... :/ de egy 5$ befizut megtámadtam a PPnél meglátjuk mi lesz a disputból...
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Tele a fórum SCAM riasztással. Úgy néz ki a proof lista hamis.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cleverbux - 2 $ minimum

Hozzászólás Szerző: harmonia »

FRU5T írta:Tele a fórum SCAM riasztással. Úgy néz ki a proof lista hamis.
Szerintem is Scam. Már több mint 1 hónapja pendingel a kikérésem! :angry: :argue:

Én tegnap végleg abbahagytam. Már nincs értelme az időt pazarolni rá.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég