KangaClix (és fizet :))

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Én ebben a pillanatban kértem ki a fizetésemet, hat és fél dollárt. Nem nagyon bízok benne, hogy lesz is belőle valami, de majd meglátjuk.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Most kértem ki 7.4$-t. Remélem kifizetik..
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldal megint változott, ismét csak 4 fajta tagság van (az induló 4)... a bizonylatok szépen gyarapodnak, csak azt nem tudom mennyi idő alatt fizet, baromi bosszantó, hogy már 5 napja várom az első lekérésem..
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: lumberg »

A New Ptc Sites 1st Update szerint már Scam listán van tegnaptól, nem fizető státuszban. Remélem tévednek...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én már 8 napja kértem ki de lehet 9...
Már nem is kattintgatom az oldalt, csak napi 3-5 dbot hogy azért aktív legyek nehogy még a végén ez miatt ne kapjak kifizetést (hallottam ilyet is más oldalnál már) :DD
Viszont annak örülök, hogy pendigen áll a pénzem, jobb mintha kifizetett volna feltöltötte volna az oldal közbe meg semmi :)

Viszont azt mindenki könyvelje el, hogy sajnos mostanában az a helyzet... hogy szinte minden PTC oldal igazából kezd szerencse játékra hasonlítani (vagy gond van az oldallal vagy nem fizet... de nagyon nagyon kevés az amelyikkel nincs most gond, talán ha 1-2-t tudnék mondani)
Lássuk csak mire is gondolok... olyan "nagy hírű" és népszerű oldalak mint a trafficmonsson, adpagewievs vagy épp PV egyre több a gond, de sorolhatnék már ténylegesen csalóvá vált nagy hírű oldalakat is mint pl a PTCUltimate, Aces&Nudes, hunbux, vagy épp a Inad csoport oldalai és még lehetne sorolni nem olyan nagy hírű de jól menő és azért népszerű oldalakat is dögivel.
Igazából mit várjunk egy ilyen új és kis oldaltól mint ez a Kangaa, ha az előbb említett oldalakkal is probléma van vagy csődbe mentek :? :)
Én őszintén lekönyveltem ezt az oldalt is Scamnak... persze még 100%san nem lehet kijelenteni, de rövidesen úgyis kiderül. Nem véletlen mondtam az elején hogy ne nagyon fektessen be senki...
Ha fizetne mégis... az csak meglepetés lenne és happy. :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Az oldal kb. 1 hónapot ért meg.
Idézet a topik indítóból:
"Napi kereset: a tagsággal 0.4225$"
Aki ekkora napi keresetet igér, az nincs tisztában a ptc világával, vagy csak egy gyors profitszerzés volt a cél. (tagság vásárlása, refbérlés, stb. bevétele)
Több helyen le lett ez már írva, ha nincs az oldalnak bevételi forrása, egy idő után a kifizetések is elkezdenek lelassulni és végül nemfizetőssé válik.
Ha nincs bevétel, akkor kifizetés sem lesz. :oops:
Újból eszembe jutott egy régi latin mondás, így hangzik: ex nihilo nihil. Jelentése:
"A semmiből nem lesz semmi" :rofl:
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez így igaz Hopárduc, de én is tisztában voltam vele hogy ez az oldal nem fog hosszú hónapokig működni, és erre céloztam is a topic nyitóban. De mivel gyorsan el lehetett érni a minimumot kevés munkával és még ki is fizetett gondoltam hátha másoknak is lesz szerencséje és elkapnak 1-1 kifizetést. Sajnos úgy néz ki hogy nem így alakult :(
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldal megint változott, tizedére csökkent a kereset!

ingyenes tagok alig 3 centet kereshetnek - Tasmainian Tiger 47 Ads • $0.0235
Funnel Web Spider 47 Ads • $0.0470
Koala Bear 48 Ads • $0.0960
Kangaroo 47 Ads • $0.2350

na így kell elcseszni egy oldalt, ez az igazi átverés :D
persze kifizetésem még mindig nincs, abban sem bízok, hogy lesz, de legalább el tudom hirdetni amit összeszedtem...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

behalás, megint van +3 tagság! és emellett 4 olyan "tagság" is, amivel csak hirdetni lehet, 20-40-50-100 dollár értékben!
add funds bónusz van, minden befizetett 10$-ra ad 4$-t
upgrade bónusz is van, 6 hónapos tagságra ajándék 6 hónapot ad, 1 éves tagságra +1 évet ad...

azt látom, hogy az oldal adminja sem igazán tudja mit akar és ezt hogy is kell(ene) csinálnia, össze-vissza egyik óráról a másikra változik az oldal, tagság, kereset meg minden és emellé még befizetéseket is akar... alig várom, hogy megjöjjön a kifizetésem, aztán rá is hagyom az egészet, ez nem éppen egy stabil és garantáltan hosszú távon működő oldal...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Laci írta:Ez így igaz Hopárduc, de én is tisztában voltam vele hogy ez az oldal nem fog hosszú hónapokig működni, és erre céloztam is a topic nyitóban. De mivel gyorsan el lehetett érni a minimumot kevés munkával és még ki is fizetett gondoltam hátha másoknak is lesz szerencséje és elkapnak 1-1 kifizetést. Sajnos úgy néz ki hogy nem így alakult :(
Tudom, hogy céloztál rá, csak szerintem sokan nem olvasták. :?
El kell hirdetni az eddig összegyűlt keresetet, - ahogy Jerdei kolléga is írta :) -, amíg végleg meg nem szűnik az oldal. :roll:
Remélem 1 kifizetést azért mindenki elért és már nem veszett kárba a sok befektetett munka.
Kép
golyo93
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015.04.29. 13:13
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: golyo93 »

Sziasztok a héten rendeződnek a dolgok az oldalon , amúgy meg a payza scam lett és e-miatt 1 hétre a kifizetéseket befagyasztották . A héten megindul . Üdv.:F.Bence
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: idlig »

golyo93 írta:Amúgy meg a payza scam lett és e-miatt 1 hétre a kifizetéseket befagyasztották .
Valami forrás vagy bizonyíték féleség? Ugyanis ilyen infót máshol nem lehet olvasni.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

újabb változás! az inaktív tagok törlésre kerültek, így a közel 4000 accountból 1700 maradt ...
bevezetésre került a CHEAT LINK, ha ráklikkelsz felfüggesztik az accountod

és a bukás:

The "ad funds" contest will be deleted later today as no-one seems interested in the bonus advertising funds awarded on completion of contest next week.

magyarul a befizetési promót törlik, mert nem invesztált az oldalba így senki, majd a következő héten újra megpróbálják..

kifizetések továbbra is vannak a proof részben... bár engem még mindig nem fizetett ki :cry:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

ÓÓÓ hát 2 nap után, belépve a mailemre na milyen üzenet várt?? :DD
Tegnap megkaptam a Kangáról a 2. kifizut is :clap:
Kanga111.png
Én már letettem az oldalról, nem gondoltam volna, hogy fog még fizetni :oops: ... viszont akkor most muszáj leszek ezt a pénzt vissza is utalni az oldalnak. Mivel 21$ hever benn, és letelt a tagságom amivel kilehetne kérni :DD
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

jó neked, nekem 10 nap után továbbra sem akarja küldeni a 40$-omat! Ez persze bőven fedezné a befizetésem és ott is hagynám az egészet... :cry: :argue:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát nem tudok erre mit mondani... remélem nem csak nekem fog innen fizetni. Várj még. Hisz az biztos hogy én előtted 3-4 nappal kértem ki. :unsure:
lazaboy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.05.17. 10:52
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: lazaboy »

kep.jpg
Sziasztok. Nektek müködik az oldal? mert nekem napok óta nem,nem enged belépni egyáltalán és ezt a hibaüzenetet küldi. Valaki tud vmit,hogy mi lehet a gond? Segítsetek!! Köszi ;)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

lazaboy írta:
kep.jpg
Sziasztok. Nektek müködik az oldal? mert nekem napok óta nem,nem enged belépni egyáltalán és ezt a hibaüzenetet küldi. Valaki tud vmit,hogy mi lehet a gond? Segítsetek!! Köszi ;)
A jelszóval van a gond, menj oda hogy forgot password, kérj egy újat és mennie kell elméletileg :good:
lazaboy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.05.17. 10:52
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: lazaboy »

Megprobáltam ahogy mondtad,de ugyse enged be. Már ezelőtt 2x megcsináltam ezt,akkor se engedett be. Megprobáltam más böngészővel is,semmi... Nem tudom tényleg mi lehet a gond :O
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Töröltek szerintem a bázisból. de szerintem mindegy. Én 18 napja várom hogy fizessen. nagy kamu ez az oldal ahogy várható volt. Aki befizetett annak csurgat valamit de csak azért hogy megint toljon be lóvét.
lazaboy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.05.17. 10:52
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: lazaboy »

Hát akkor nem is pazarlom rá az időm,ha ilyen gondok vannak,mert akkor semmi értelme és átverés az egész.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Aki befizetett annak csurgat valamit de csak azért hogy megint toljon be lóvét.
Szerencsére vagy épp tudatosan inkább, én nem fizettem be, és óvatosságra is intettem mindenkit, hisz tudjuk ezek oldalak sorsát... a kérdés csak az hogy mikor jön el. 100%ra nem jelenthető ki, de azért vannak jelek hogy inkább kamu mint nem.
Én befizetés nélkül kaptam már 2* kifizut, lehet hogy csak szerencsém volt. Viszont patrasz és jerdei azt mondom hogy várjatok még pár napot. Hisz az biztos, hogy előttetek jó pár nappal kértem én ki a pénzem (és volt olyan hír, hogy az egész oldal kifizetés leállt 1 hétig és csak most pár napja kezdte el küldeni a pénzeket... bár elég lassan 5-6 kifizu eddig :? )
A befizetést a magam részéről nem azért írtam... hogy ezzel bátorítsak másokat vagy esetleg új tagokat... (sőt senki helyében nem fizetnék be az oldalra), hanem mert jelenleg 20$ hever benn, kikérni meg nem tudom mivel csak tagsággal lehet... az meg 5 napja járt le. Szóval ha ki akarom kérni a benn levő pénzem, muszáj vissza küldenem a 4$ amit kaptam, mert Add Fundba nem lehet átteni a pénzt mily meglepő :))
De most én is kivárok és nézem a kifizetéseket. Mert utánam nem igazán kaptak még kifizetést talán ha 3-4 ember :?
Ha kicsit beindul a kifizu megpróbálom kiszedni vhogy a 20$-t, aztán ha bukó akkor is 0-ra sőt első kifizetésemmel + 2 $ jövök ki.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég