Earn2home

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldal Január végén indult.
Az oldal már túllépett a 6500 főn is! és több mint 1400$ fizetett ki a tagoknak :!: :!:
Az alacsony (első) kikérés és az egész jó kereset miatt talán érdemes neki kezdeni.
Eddig fizet rendesen és az Admin is eléggé aktív. :)

Kép

- Napi kereset 0.07-0.08$

- Kikérési min. (csak) 1$ :!: viszont a következő már 5$.

- Kifizetési procik: Neteller, Payza és Perfect Money. Bevezetésre került a PayPal...

- Grid elérhető. 25 lehetőséggel, 0.020$, 0.050$, 0.10$ és 0.50$ nyereményekkel. ("fő nyeremény" 5$

- Bérelt refek ára 1.5$ (5db) / Ref katt 10%
bérelt refek eléggé inaktívak... de kitartó csere-beréléssel (na és egy kis tőkével) meg lehet találni az aktív RR-ket.

- Upgrade táblázat:

Kép

1. Kifizetésem:)

Kép

Köszönöm ha a referráltam leszel :)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2016.03.10. 16:03-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldal továbbra is fizet!
Annyi változás történt, hogy a kifizetés már nem instant (vagy 1 nap)... hanem standard tagoknak 10 tagsággal rendelkezőknek 7 nap és Admin maga küldi a kifizetéseket.

2. kifizetésem az oldaltól. :good:
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kiváncsiságból vettem fél$-t 500 kreditet (ami elég jó árnak mondható)...
De sajnos túl szép lett volna. :) Amikor hozzá adtam az oldalamhoz a krediteket ( a legkisebb rekit választva) akkor szembesültem, hogy valójában a 500 kredit csak 100 :rofl:
De hát sajnos ezt rengeteg oldalnál tapasztaltam már. Mindenesre az a 100 látogatottság nagyon gyorsan el is fogyott... szóval az oldal pörög :)

Közben kikértem 3. kifizetésem is az oldalról... remélhetőleg 7 nap múlva újabb jó hírekkel jövök :good:
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

Reggeltem alád - én is kiprobálom
Elképzelhetö hogy már 2$ a min payout ( de az se sok ha 008-0.09 a napi kereset ) - szerencsés esetben 1 honap.
Uj info:

Dear all friends, Now PAYPAL is available in our site. You all can add fund or upgrade with PAYPAL. But we still not allow to withdraw money with PAYPAL. Soon, we allow all of you withdraw with PAYPAL.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen. Történt egy s más az oldalon a napokban.
Először is új szerverre költözött. Ami már igen csak dukált mivel nagyon sokszor nagyon lassú volt, illetve vagy nem töltött be az oldal vagy össze omlott többször is.
Azt kell hogy mondjam 2 napja volt ez a költözés... azóta tényleg zökkenő mentesen tudom kattolni Maxthonban :good:

A kifizetéseket amik kikérőben voltak sajnos mind vissza hívta admin, szóval vissza tette a számládra a pénzt a költözés ideje alatt... amivel nem is lenne probléma, csak hát így a következő kifizetésem nem tudom kikérni csak 3-án, mivel 2 kifizetés közti időt számolja a rendszer és az 5 nap :/

Továbbá bevezeti admin a Paypalt az oldalra. Sokak nagy örömére... (lehet a fórumon siránkozók miatt is ?? :? )
Én annyira ennek nem örülök... látva hogy az elmúlt időszakban mennyi oldalt tolt le a mélybe a PP :unsure:

Remélem a változások jó irányba viszik az oldalt tovább. :!: :good:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldal tényleg nem rossz, a mai napon vettem 1 share csomagot, 1$-ra ad 50 centet pluszba, szóval 150%-ot kaphatunk vissza 30 nap alatt - 5%-ot naponta, szerintem ezt is érdemes kihasználni
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

ma 16:10 - 16:40 --- lassu mint a csiga
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen ma kicsit belassult az oldal :unsure:
De most 2-3 órája be be néztem az oldalra és minden rendben már :)
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

Ma is lassu ...és akad ( nagy kár )
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

kérném az oldalt helyezni a megfigyeltek közé!!
ugyanaz az admin, mint:
24clickers.com + earn2home.com +1-earn.com + eposclix.com + clixooo.com + adsfiver.com + briteclix.com + egobux.net + nice-clix.com - köztudottan ezek az oldalak mind scam-ek...

túl jónak tűnt...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sztem meg köze nincs az Adminnak ezekhez az oldalakhoz.
Meg sztem túl sok is lenne... de amíg aktív az Admin és fizet az oldal nem is érdekel ;)

7. napra pontosan (mint ahogy a szabályzatba is van) :good:

Kép
túl jónak tűnt...
Még mindig nagyon jó és fizető oldal...
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

Ma egész "gyors" volt
És elértem tegnap az 1 dollárt ( reg:marc 1 )
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Rajtam kívül az elmúlt 2-3 napban 2 további tag is kapott kifizetést aki alám regisztrált!
Egyik nincs itt regisztrálva, a másikat megpróbálom utolérni hogy töltse fel a kifizut is is :)

Grt! Sok sikert!
Az oldal alapvetően meg nem lassú de nem is szárnyal... azt mondom hogy 60%ban gyors (legalábbis nekem) 40%ban sajnos lassú. De általában amikor én kattolom szerencsére nincs semmi gond az oldallal (Maxthonban kattolom, de Chromenál vannak bajok azt többen jelezték)
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

Operát használok..egy párszor irtam ebbe a topicba már
Ma egész elfogadhato volt a click , de a grid lassu es refresh volt

regg: marc.01.
jelenleg $1.2535
össz click / nap átlag : 0.0801
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

Van valaki aki bérelt rr-eket? Mennyit hoznak napnta...érdemes bérelni ?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

a béreltek max 2 centet hoznak darabonként standard tagoknak... 0.005$-ért klikkelnek..
én béreltem ma reggel és panaszra eddig nincs ok:

Rented Referrals 50
Earned so far 0.3400

igaz, sokkal többet klikkelnek, az avg most még kimagasló 10-es! ha így marad 3 naponta lesz 1$-om... nem rossz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jerdei 2016.03.16. 17:41-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ezzel csak az az egy baj van hogy hol leállnak hol újra életre kapnak. Nekem a tagságomba is csak 5 db volt/van.
De ebből is csak 4 kattol... és ez a 4 is 3* csere után :(
Szóval én leálltam a bérléssel, de lehet azóta admin javította és már minden oké.
Én inkább sharet vettem a refek helyett :) 10 db shar fix 70 centet hoz naponta :) :good:
Összességében pedig 1$-ra 2.1$ 30 nap alatt :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát igen, mondjuk 50-ből csak 18-an klikkeltek eddig... de ez még csak az első nap lesz, kíváncsi leszek mit sikerül kihozni belőle, a share része nem rossz, oda én is akarok majd még beforgatni, most csak 2 van (10 cent/nap)..
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem ma járt le reggel a tagságom :) De sajnos csak kívűlről lehet tagságot venni :rofl:
Szóval újra be kell fektessek...
Úton a 4. kikérésem. Ha ez megérkezik akkor egyből forgatom is vissza ezt a pénzt (egy kis kiegészítéssel) és veszem is újra a tagságot. Illetve összegezve leírom hogy a 30 napos tagságommal mennyit bírtam kihozni az oldalból :)
Jelenleg bízom az oldalban még, hisz fizet, és Admin is aktív (nekem a leghosszabb válasz idő supportra 5 óra volt, de általában 2-3 óra alatt válaszol!!!).
De azért így hogy belsőből nem lehet tagságot venni... így arra jutottam hogy inkább bukok 2-3 napot tagság nélkül és megvárom míg megjön a 4. kifizum is mint hogy bármi rossz történjen:)
Fő az óvatosság a mai ptc világban sajnos :unsure:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

remek, a tegnapi Paypal befizetésemet visszaküldte a számlára, nem értem miért és a béreltek is leálltak..
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Írj supportot neki. Nekem eddig mindig igen hamar válaszolt! :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hmm, most nézem a béreltek nem is álltak le... az is csoda, hogy még nem vette el őket...
nem értem most mi van az oldallal...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azt tudom hogy a Perfect M ne erőltesse senki. azzal gondjai vannak, vagy nagyon kevés befizetés jött arról a bankról. De egyik refem panaszkodott hogy nem hogy 10 napja hanem 15 napja nem fizette ki. Amit furáltam is hisz nemc sak engem de több tagot időben kifizetett mindig. Aztán kikérte újra Pm-emre de vissza is dobta az admin 3 nap múlva. Ezután derült ki hogy a PM nem igazán megy az oldalon.
De elvileg a többi fizetési proci működik. Én Payzat használok be és kifizetéshez. Nekem még semmi bajom nem volt.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azt hiszem megtaláltam a választ a kérdésedre. Sajnos most értem csak el ehhez az oldalhoz....

Admin
Posted Yesterday at 21:06

Dear all friends, Suddenly my Grandmother get paralised. And they admitted into hospital.

So, I have to go . And I massaged you all from my i-phone and I have to stay few more days there. I am on the way now.

As a result I am not give any payment or ticket reply. Please wait 3-4 days. I promise then I paid you guys. As I paid before. I have no intention to cheat you my friends.

Please try to understand my problem and stay with us. Every man can fall into the problem . But this time is mine.

Please have believe with us. Above all I have a family and I am also a human just like you. Think about yourself just put youself in my position. And judge.

And if you can please pray for my Grandmother. I lost my grandfather 3 years ago not agin lost my Grandmother.

I hope you guys understand my problem. And decission is your hand. If you guys take positive than my website is positive and take negative the it home to negative.

Thanks to all.

Szóval vélhetőleg ez az oka annak hogy vissza tette a befizetésed és gondolom most pár napig nem is lesz pénzmozgás az oldalon (se be se kifizetés) mivel a kifizetést is 3-4 hete kézzel teljesíti.
Türelem! :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Az admin visszatért, a tegnapi és mai napon közel 60 kifizetést eszközölt az oldal! Sok kifizetés azért még függőben van, 5-7 nap türelmi időt kért, de állítása szerint teljesíti azokat is...

A béreltek egyébként elég jól hoznak, bár 50-ből 11 nem klikkelt eddig és 8 négy napon belül klikkelt, de a többi aktív, ami nem rossz, mert a 2 centent darabonként hozzák, így 62 cent jön tőlük :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: Laci »

:good:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: jerdei »

változott a ToS, a kikérési minimum Standard tagoknak 3$, akinek van tagsága azoknak maradt 1$, kizárólag "Verified" számlára fizet admin és a felhasználó név valamint a Paypal-Payza név egyezést kell mutasson (ezt speciel tök hülyeségnek tartom)..
samu99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016.02.28. 17:25
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: samu99 »

Hát igen...
Sok oldal a kifizetést simán adja "Unverified" számlára..de a befizetés csak "Verified" -rol megy
A megegyezésröl: ostobaság..az elején kellett volna ezt megtenni - most valaki szüntesse meg a számlájajt és nyissom ujat ?
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Earn2home

Hozzászólás Szerző: kopasz »

samu99 írta:most valaki szüntesse meg a számlájajt és nyissom ujat ?
A regisztrációnál megadott teljes névnek, és a fizetési számlán szereplő nevednek kell megegyezni.
Ennek alapból egyezni kéne.
Amúgy a PayPal bevezetésével egy időben kértem ki PM-re 2$-t, ma visszatette accountba.
Az azóta gyüjtöttel együtt így 3$ felett vagyok, úgyhogy hírtelen ki is kértem PayPal-ra.
Hátha kifizet. Vagy nem.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég