Ap money

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Nibber
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.05.15. 17:25
Kapcsolat:

Ap money

Hozzászólás Szerző: Nibber »

Helló!

Egy nagyon jó pénzkeresési módszert ajánlanék nektek. Nem kell mást tenned, mint az alábbi linkre rámenned, és regisztrálni. A regisztráció után, nem kell mást tenned, mint a képernyőn lévő Capcha kódokat beírnod (4 db szám), amiért 0,1 dollárt kapsz, ami azt jelenti hogy 3 óra otthoni munkával, 150 dollárt kereshetsz! Kifizetés: Első kifizetés 150$ -tól, aztán pedig akár 2$-tól is kiutalhatod a pénzedet!. A regisztráció is teljesen ingyenes, itt a link:

https://apmoney.host/6311467420544/

Azt javaslom,hogy mindig 16, 32, 48 dollárig stb. csináld, mert azt ment el az oldal. Első alkalommal így értelem szerűen 160 dollárig, persze mehetsz tovább is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nibber 2019.03.09. 12:30-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: nadint »

Mindezt komolyan gondolod?
a.pete
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.02.04. 12:23
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: a.pete »

Nem szeretted volna közölni hogy 40 embert meg kell hívni hogy egyáltalán ki lehessen utaltatni a pénzt ?
És akkor nem verek magamnak össze 160 dolcsit fölöslegesen.....
Nibber
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.05.15. 17:25
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: Nibber »

A hirdetést hamarabb adtam fel és én is csak később szembesültem vele. Bocs! Utána meg már nem volt alkalmam hozzá tenni.
Nibber
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.05.15. 17:25
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: Nibber »

Egy próbát megér, nem kerül semmibe.
a.pete
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.02.04. 12:23
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: a.pete »

arra mondjuk kíváncsi lennék vajon miért nem lehet az egyenlegemből referáltakat venni ....csak bitcoinnal mert például az nekem nincs
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

a.pete írta: 2019.03.13. 16:44 arra mondjuk kíváncsi lennék vajon miért nem lehet az egyenlegemből referáltakat venni ....csak bitcoinnal mert például az nekem nincs
Természetesen azért, hogy minél több pénzt csaljon ki tőled (és mindenki mástól, aki bedől nekik...)
Egy oldal, ahol 3 óra alatt 150 dollárt lehet "keresni" soha, hangsúlyozom SOHA nem fog fizetni!
Teljesen felesleges ezen görcsölni...

Kedves nadint, mint egyetlen megmaradt "dolgozó" moderátor itt, szerintem simán töröld az ilyen topicokat, amik amúgy is többszörösen sértik a szabályzatot!
End of the story
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: nadint »

kavics13 írta: 2019.03.13. 18:04
a.pete írta: 2019.03.13. 16:44 arra mondjuk kíváncsi lennék vajon miért nem lehet az egyenlegemből referáltakat venni ....csak bitcoinnal mert például az nekem nincs
Természetesen azért, hogy minél több pénzt csaljon ki tőled (és mindenki mástól, aki bedől nekik...)
Egy oldal, ahol 3 óra alatt 150 dollárt lehet "keresni" soha, hangsúlyozom SOHA nem fog fizetni!
Teljesen felesleges ezen görcsölni...

Kedves nadint, mint egyetlen megmaradt "dolgozó" moderátor itt, szerintem simán töröld az ilyen topicokat, amik amúgy is többszörösen sértik a szabályzatot!
Köszönöm az észrevételedet, természetesen részben osztom is a véleményedet, ugyanakkor talán nem haszontalan dolog végigkövetni egy ilyen, sokat ígérő ajánlat történetének alakulását, mert a hasonlókban járatlanok ebből tanulhatnak a legtöbbet.
Megérthetik belőle, hogy a realitás határai hol húzódnak e műfajban.
Töröltem már sok hasonlót, ugyanakkor azért is kapok bírálatokat szép számmal.

Nem egészen párhuzamos a példa e topikkal, de igen nagy visszhangja volt, van a nem régen archivált témának is, amely a nagy tervek, szép ígéretek után került a megfelelő helyre:

viewtopic.php?f=84&t=7436
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nadint értelek én is, csak sajnos én magamból indulok ki.
Én egy ilyen topic indítót elolvasva 3 mp alatt el tudom dönteni, hogy kamu és onnantól nem érdekel, ha eltűnik (teljesen jogosan).
De minimum a reflinket töröltem volna egyből.

Ha megnyugtat, oncoin nálam már nagyon-nagyon régen átkerült volna oda, ahova való :)
Valamelyik nap unatkoztam melóban és facebookon rákerestem, még mindig nagyon sok csoportja van, teljesen friss bejegyzésekkel.
Magyar is, ahol az egyik főnök letartóztatása és a másik ellen kiadott körözés is csak kamu, mert amúgy minden a legnagyobb rendben és mindenki nyugodtan fektesse be most is oncoinba...... Nagyon nehezen bírtam ki, hogy ne írjak ide-oda, de végül sikerült :)

A lényeg, mindig is sok elkeseredett, buta, gondolkodni képtelen ember lesz és addig sajnos mindig lesz néhány csaló is, aki ezt gátlástalanul kihasználja. Egy ilyen fórumnak pedig szerintem az egyik legfontosabb dolga, hogy ezekre (is) rávilágítson és a nyilvánvaló csalásoknak minél kisebb teret adjon! És erre én is bumpolok egy ilyen topicot :)
End of the story
a.pete
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.02.04. 12:23
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: a.pete »

köszönöm a válaszokat !

nem vagyok tapasztalt ezekben a dolgokban hát megpróbáltam.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Ez az oldal már 1000 néven élt korábban ugyanilyen kinézettel.
https://www.youtube.com/watch?v=x6ij7tCyxqc
Itt van pl egy videó, amiben leírja, hogy 150 dollár és 40 refferált után ha kikéred a pénzt egyszerően bezárja az accountodat.
Valamint látható hogy hány néven fur jelenleg is az oldal.
3Kutyuska
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.03.08. 10:36
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: 3Kutyuska »

Én is próbálkoztam vele, de 1 hónap után rájöttem,átverés
a.pete
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.02.04. 12:23
Kapcsolat:

Re: Ap money

Hozzászólás Szerző: a.pete »

nem tudom mi kéne megpróbálnom merre kéne indulnom , keresem a lehetőségeket és tényleg dolgoznék is , de sajnos túl kaciáfántosnak látszik ezaz egész online munka/befektetés dolog :(
Nibber
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.05.15. 17:25
Kapcsolat:

Re: Ap money - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Nibber »

Köszönöm a hozzá szólásokat!
Nem állt szándékomban senkit sem becsapni! Nem tudtam, hogy ez az oldal ilyen és, hogy átverés az egész! Máskülönben nem raktam volna fel és nem regisztráltam volna az oldalra!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2019.03.16. 03:02-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég