HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Először tudjátok volt régen egy oldalam, a HungaryAds.
Na most 2.0-ban nyílna újra meg mint forgalom csere oldal (egyenlőre).

Milyen befizetési processzorokat szeretnétek?

Pl.: paypal,bankkártyás befizetés,skrill, BTC és több fajta altcoin.
Illetve megfelel a forint alapú befizetés? Hiszen számlát kaptok a befizetésről, és Forintot könnyebb kiszámláznom, mint összevissza való valutákat.

Válaszokat előre is köszönöm!
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Szerintem is jó, PayPal, Skrill és Neteller. Viszont én $ javasolnék, jobban össze lehet hasonlítani a többi ilyen oldallal, valamint a forint gyengülhet is tovább.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Azt értem, csak szerintem nehezebb könyvelni a dolgokat, de a könyvelőt majd megkérdem ez ügyben.

Edit: 2019.10.23 23:30: Igen, ahogy sejtettem, ez elég komolyan feladná a leckét, hiszen minden $-t át kellene váltani Ft-ban az az napi árfolyamon mikor befizettek, és ez elég sok energiát vinne el a csapattól.
Úgyhogy maradunk a forintnál inkább, remélem nem gáz :) Igazából egyedi csomagok lesznek, úgy ahogy jónak látom, nagyon ilyen oldalakat nem is ismerek.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Először is egy kis "nyelvtan náciskodás". Egyenlőre a precíz darabolós gyilkos vágja az áldozatát. Egyelőre a helyes ilyen esetben :)

Alapvetően jó a forint is, ha könyvelni akarod.
Nem tudom ha egy külföldi fizet x dollárt (pl 100 forint értékét) a számlájáról és azt automatikusan átváltja a paypal, skrill stb, te ugye kevesebb pénzt kapsz, mit 100 forint, azt hogyan kell könyvelni.

Hogyan akarsz számlát adni minden befizetésről?
Ellenőrizni akarod a felhasználókat (személyi dokumentumok), hogy pontosan mi a nevük?
Mert én úgy tudom a NAV online nyugtát nem fogad el. (Tehát, mint a pénztérgépen, vagy a nyugtatömbben, hogy nincs név.)
Ha online akarsz számlát adni, mindenképpen kell név cím stb
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen minden bevételt el szeretnék könyvelni, nem szeretnék adó csaló lenni, tudod Mo.-n elég szigorúak ezek a dolgok...
Minimum befizetés meg kb 10$-15$-nak megfelelő forint. Nem, én nem hatóság vagyok, hogy személyi ig. vagy lakcím kártyát bekérjek.
Én arra a névre és címre állítom ki a számlát ami az userhez tartozik.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Jó lenne ha lenne egy jó kis oldal ahol nem csak a tier4 ből jönne a forgalom.
Hogy fogod azt megcsinálni,hogy értékes forgalmat kapjon az aki befizet,mert ugye senki nem fog fizetni olyan forgalomért ami értéktelen.
Pontosabban szerintem senki nem fog fizetni.
Mert engem érdekelne és fizetnék is érte. Tudom lehe GEO.-t állítani minden ilyen oldalon de akkor 10 visit se lesz meg naponta.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Ha nem lesz üzleti paypal accountod amit engedélyez a paypal akkor nagyon hamar blokkolni fogják az accountodat. És elég drága lett mostmár a paypal. Ha mondjuk 10$ kérsz akkor 13-14 dollárt kell majd fizetni és visszafélé is így van.
Payeer,perfecmoney,coinpayments. Mindegyiknek van api-ja. Egyszerűen tudod integrálni a weboldaladba. Van leírás mindegyik apihoz.
Ja és a lényeg,hogy nagyon olcsó a küldés,fogadás és ezek a szolgáltatók nem fogják blokkolni az accountodat mert más szabályozás alá esnek mint a paypa,skrill,neteller.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

bitcoinlacko: A hirdetések fókuszosak lesznek. Másik úgy gondolom, hogy csak magyarok fogják javarészt használni, mivel magyar oldalról van szó vagy angol vagy magyar, de mivel még magyar nincs, legalábbis nem tudok róla, ezért magyar lesz.
A következőre: #paypal#
Itt csak befizetés van tehát nem hinném, hogy blokkolnák a paypalom azért mert fogadok vele pénzt. payeert és perfectmoney-t egyáltalán nem tervezek bevezetni, coinpayments az előfordulhat, hogy lesz. Kifizetés azért nem lesz mivel kreditet kap a rendszertől, ha megnézi a hirdetést, amit el tud költeni az oldalon. Nem tervezek kifizetés, úgyhogy itt csak annak éri majd meg, akinek van valami amit reklámozni szeretne.
Nincsenek csoportok, mindenki a megtekintésért ugyanannyi kreditet kap. Az a gond, hogy nincs lehetőség az oldalt több nyelvesíteni, úgyhogy el kell dönteni, hogy teljesen magyar legyen, vagy angol, habár az megoldható, hogy .hu-s domainen magyarul jöjjön be, .com vagy másik domainen angolul jöjjön be, és egyben is lehet az adatbázis.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Ja értem. Sajnos a magyar forgalom is rossz tier besorolásban van így engem nem fog érdekelni.
Amúgy sok sikert az oldalhoz.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát reméljük sokan fogják használni az oldalt, nem csak magyarokat várunk, de ötleteket adhatsz, ha van :)
Akkor melyik lehetőség érdekel? Canada,Angol katt érdekel? :D
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Igen tier1 és tier2 országokból érdekelt volna traffic.
De ez szinte lehetetlen. Ha mégis akkor az olyan drága,hogy nem éri meg.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Akkor ezek szerint nincs értelme?
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Olyan szempontból éri meg embereknek, akiknek fontos, hogy magyar látogató érkezzen az oldalra.
Pl tudtommal magyar nyelvű oldalra a magyar nyelvű látogató értékesebb, mint egy angol :D
Viszont pénzt áldozni a dologra nem hinném, hogy fog bárki, hisz egy google hirdetés magyar nyelvű személyekre szűkítve olcsóbban hoz több értékesebb látogatót :? Tehát kétes, hogy only hirdetésekből az oldal fenttartási költsége kiváltható-e :?
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Igen ez így van. Google ads-nál beállítod a keresőszavakat és célzott trafficot fogsz kapni az oldaladra.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Az oldal nem ebből lesz fenntartva, főleg, hogy az oldalon saját hirdetések is lesznek, ráadásul olcsó csomagok lesznek.:)
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Hogy áll az oldalad? Meg fogod csinálni?
Csak azért kérdem, mert ha feltennél az oldaladra social traffic csere lehetőséget, akkor az szerintem sokat segítene, mert ezek az oldalak egész jól mennek.
Mindenki veszi a social forgalmat,megosztást,stb...
Csak egy ötlet...
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem vágom mi az a social traffic de gondolkodom az oldalba, csak kevés most az időm. Főleg, hogy most egy másik projekten dolgozok ezerrel.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

pinterest,facebook,stb... like,share,comment
Mint ez az oldal followlike.net
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Újjab kérdésem volna!

Forgalom csere oldalként működne az oldal, viszont kérdés a következő, manuálisan nyomkodnátok az oldalt kifizetés nélkül (mert creditből tudtok folyamat ti is hirdetni) tehát elhirdetitek.
Vagy inkább olyan oldal érdekelne titeket, amelyikhez program van, és megcsinálja ezt helyettetek, de generál tényleges forgalmat? Pénzkikérésnél egyiknél sem lehetséges, csak befizetés, mivel hivatalos vállalkozás menne alatta (ami megy már teljesen más célból).

A programosnál lehetséges a targeting...:)
De igazából azon gondolkodom, hogy miért ne lehetne akár mind2 :))
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

raptor666 írta: 2020.04.05. 11:06 Újjab kérdésem volna!

Forgalom csere oldalként működne az oldal, viszont kérdés a következő, manuálisan nyomkodnátok az oldalt kifizetés nélkül (mert creditből tudtok folyamat ti is hirdetni) tehát elhirdetitek.
Vagy inkább olyan oldal érdekelne titeket, amelyikhez program van, és megcsinálja ezt helyettetek, de generál tényleges forgalmat? Pénzkikérésnél egyiknél sem lehetséges, csak befizetés, mivel hivatalos vállalkozás menne alatta (ami megy már teljesen más célból).

A programosnál lehetséges a targeting...:)
De igazából azon gondolkodom, hogy miért ne lehetne akár mind2 :))
Szia!
Szerintem a manuális lenne a jobb választás, mert akkor a felhasználó meg is nézi a hírdetések egy részét.
Kifizetés úgy gondolom felesleges, mert ha már minimum olyasmi lenne mint az easyhits4u hogy reklám nézéséért cserébe kapunk kreditet és azt elhasználhatjuk reklámra, már az is megérné szerintem. Plussz pénzért venni kreditet. Payeer legyen ha megoldható, illetve bankkártyás fizetés.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

paypal,banki átutalás,banki befizetés illetve majd valószínűleg kártyás fizetés is lesz!
Rendben én is jobban gondoltam a manuálisra.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

raptor666 írta: 2020.04.05. 12:32 paypal,banki átutalás,banki befizetés illetve majd valószínűleg kártyás fizetés is lesz!
Rendben én is jobban gondoltam a manuálisra.
Payeer asszem nem oldható meg nálad, mert nem fogadja el a NAV.

De a többi is jó. Várom az oldaladat, mert ha lecseng ez a koronavírus, akkor lesz esélye az oldaladnak, mert a kisebb nagyobb vállalkozásoknak hirdetniük kell magukat, hogy újra legyen minél több ügyfelük.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: HungaryAds 2.0 Forgalom Csere oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Egyenlőre ezekre gondoltam + majd akár BTC/altcoinok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég