Ki hogyan?...

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Ki hogyan?...

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Sziasztok :)

Éppen ma futotam bele Boguli egyik hozzászólásába, és felmerült bennem néhány kérdés.
Boguli írta:... de most visszakerült nálam a kezdőcsapatba ... :good:
Erről eszembe jutott, hogy ki-hogyan, mi szerint kategorizálja az oldalakat? Előre az elitet, végére az újakat, vagy amilyen sorrendben nekiállt?
A másik, hogy ki-hogyan kattol? Egyesével gyorsan letolja a "4 kötelezőt", és így végig, vagy egyszerre több oldalon, a lapokat váltogatva?
Ki-hol mennyit gridezik, mi alapján válogatjátok meg hol szórakoztok PTSU -val, vagy egyéb lehetőségekkel?

Részemről elég random vagyok, de én az oldalak felvétele alapján kattolok, esetleg előre veszem azokat az oldalakat, ahol béreltjeim vannak, utána ahol direktjeim (mert ők nem kerülnek annyiba mint a béreltek, így ha kimarad 1-1 nap nem bukok annyit) utoljára pedig ahol egyenlőre egymagam, esetleg refback miatt.

Kezdőknek sok-sok hasznos infót gyűjthetnénk össze, esetleg kipróbálgathatjuk egymás stratégiáit. Talán jó ötlet :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Ki hogyan?...

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Van 3 mappám, ahová mint Kedvenc vannak kimentve az oldalak: PTC (ezen belül van a refback is), Profitmegosztók, Forgalomcsere. Nálam is elég kaotikus, de azért a sorrend nagyjából állandó: 1. PTC-Ajánlatok, azon belül 1 oldal plusz grid, mellé 3 PTC (Neo, Sense, BuxP) és tovább lefelé, ahogy egy kész jön másik, ha csinálok valakinek PTSU-t akkor viszont azzal kezdem. Aztán 2 profitmegosztó, 2 forgalomcsere, utóbbinál EH4U állandó a másikat naponta cserélem. Amikor odaérek CNH oldalhoz, elindítom rajt az autosurföt, ott lezavarom a PTC-ket, aztán Grid, végül Exchange (ugyanígy maximálisan kiaknázom Fridaypaydays és DonkeyMails oldalakat is). Mindemellett fut még Maxthon böngésző is, ahol WOC folyamatosan meg van nyitva, és mellé 2 adfocuszos oldal - ezek általában refback-ről. Sense-t pl Chrome-ban csinálom mert ahogy jelez az Addon, ugrok is.

Ami nem Nagy és Híres és Öreg oldal, azokat aszerint rendezgetem én is, mennyi referáltam van, mennyi a napi kereset, mennyire vagyok kikéréstől, ilyesmi szempontok. Én pl refbérlésbe nagyon ritkán merek belevágni, a legutóbbi Bery-Stair bukás most megint elvette a kedvem, hatalmasat csalódtam bennük, na pl ők is a kezdőcsapatban voltak. Most AdPageViews és Monsoon kerültek fel a helyükre, és azt hiszem maradok a direkt-toborzásnál.

MINDEN hirdetést csak Neo-Sense-CNH trión kattintok le (BuxP-n ugye óránként lehetne ha jobb napja van), illetve most már APV és Monsoon is ilyesmi. Továbbá a nagyon kis napi keresetet kínáló oldalakon, pl Scarletclix, GrandMonopoly...- de ezekhez van hogy napokig nem nyúlok.

Remélem nem gond hogy mindenféle oldalak nevét felsoroltam itt.
Egyébként kísérletezem még Aurora oldallal is, Autosurf oldallal, ha érzem a "szikrát", szoktam esélyt adni az újdonságoknak, már tényleg csak Bitcoint nem próbáltam... :no:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Ki hogyan?...

Hozzászólás Szerző: Boguli »

FRU5T írta: előre veszem azokat az oldalakat, ahol béreltjeim vannak, utána ahol direktjeim (mert ők nem kerülnek annyiba mint a béreltek
Viszont egy jó direkt többet ér 100 béreltnél... :good:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Ki hogyan?...

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Boguli írta:
FRU5T írta: előre veszem azokat az oldalakat, ahol béreltjeim vannak, utána ahol direktjeim (mert ők nem kerülnek annyiba mint a béreltek
Viszont egy jó direkt többet ér 100 béreltnél... :good:
Viszont annak is 2 módja van: Vagy beleölsz egy jó oldalon 10$ -t a fixed ads -ba, 1-2 napra, és a zsírúj oldal reklámját tolod (aztán lehet, hogy bukta az egész úgy ahogy van, urambocsá még a nevedet is rontod vele), vagy ahogy a direkt ref szerzést fogalmaztad: toborzol. Ez utóbbi jóval időigényesebb, amiből nekem sajnos nem jut olyan sok, viszont sokkal személyesebb, és valószínűleg működőképesebb is, hisz a kapcsolattartással a felmerülő kérdéseket és kételyeket egyszerűbb eloszlatni, így a direkt az elég jól teljesít majd várhatóan.
Nem?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ki hogyan?...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ha a nap 48 órából állna,akkor mindenféle oldalt le tudnék kattolni,de meló mellett "csak" 24 órában ez reménytelen úgy,hogy tiszta legyen a lelkiismeretem :) Bevallom,hogy fogalmam sincs,hogy tud ilyen sok ptc oldal egyszerre a piacon lenni és miért nyílik ilyen sok,amikor a megbízhatóakon kattolni is jópár órába telik :)) Általában az egész napom rámegy,ha valóban igyekszek jó munkát végezni. ptc+grid a megbízhatóakon,vagy a manuálszörf oldalak , kérdőívek,ha jön . Emellett még követni az új oldalakat (ma már ez se sikerül nagyon), a meglévőkön az új híreket nézni,vagy hogy fizet-e még? hát... megterhelő. Nekem pld bitcoinos oldalakra,vagy másra már nem is jut időm :D

Én az alábbiak szerint "kattolok",de nagyon ritkán jutok a végére,mert egy oldalon néha rengeteg munka akad . szerencsére,mert ezeken "jól" lehet keresni ezért,viszont másra nem jut idő emiatt.

Napkezdet:- megnézem,van-e kérdőív valahol (e-mailben,clixsense ,heedyou vagy egyéb oldalon,mert ezek jól fizetnek)
Állandó "megbízható" v "egész napos figyelést" igényló oldalak:- BuxP,Neo,Clixsense,heedyou és a minutestaff típusúak ,vagy kapcsolatosak(ayu,inno,logi,fridaypaydays,rewardingways) + az easyhits4you egész nap megy


- kiemelt oldalak: ez változó. a lényeg,hogy ezeken kiemelkedő a kereset. min 5-6 cent ,de inkább több (önmagában,vagy sok bérelt miatt stb),de elég egyszer ránézni egy nap.

- régi megbízható,de a kereset ezeken nem magas,de ha van időm rájuk,akkor lenyomom pld: cashtravel,successbux,ptc-x,gptplanet,scarletclicks,donkeymails,no-minimum

- Ezután jönnek a kb napi 2-3 cent vagy feletti ,de 4-5 centnél nem több és jellemzően új,vagy még nem megbízhatóak ,vagy már nem egészen megbízható ptc oldalak :)

- Utána a 2 cent vagy alatti oldalak,de legalább 1 cent,amik szintén újak,vagy még nem érték el a megbízhatóságot.

-1 cent alattiak,de még nem teljesen megbízhatóak

- problémásak (nem tudni fizet-e még),,vagy tesztjellegűek (fizet-e majd?)

- hirdetésre használtak. fizet,de magas a minimum pld,vagy már nem fizet,de hirdetésre jól lehet használni.

- tesztjellegű újak: kicsi kereset /magas minimum/ ha időm van kattolom még hátha fennmarad. portfolioban tartottak későbbi döntésre.


Van még egy fontos dolog,hogy én 3 féle böngészőt használok egyszerre.

- A neobuxnak külön egy,mert a hirdetésfigyelő alkalmazás ,vagyis az AdAlert ne lassítsa azokat az oldalaimat,amiket folyamatosan nyomok. Én erre az Operát használom most. Clixsense is jöhetne ide,de azt nem figyelem,mert kevés az új napközben azokat többszöri ránézéssel,vagy más oldalakon hirdetéseken keresztül látom,meg a hirdetésértesítője több memóriát fogyaszt sztem. Az Opera amúgy valamivel lassabb böngésző és több memóriát fogyaszt sztem,ezért nem használom fő böngészőnek
- legújabb Google Chromeot használok minden másra tamperware fókuszkikerülő alkalmazással. A leggyorsabb böngésző és ha fagyás van az egyik oldalon nem omlasztja be az egész böngészőt,hanem csak az adott ablakot kell "kilőni"

- BuxP-re és az összes Minutestaff jellegű oldalra egy harmadik böngészőt is használok - 1-2 napja a Maxthon5-öt használom ,de volt már Google canary, Vivaldi, K-meleon is használatban :D. úgy tapasztalom a Maxthon 5 hasonlóan stabil és gyors,mint a Chrome,ezért lehet marad hosszabb távra.
Három külön böngészőre azért van szükségem,hogy el legyenek osztva az erőforrások,így nem zavarják egymást memóriafogyasztásban úgy vettem észre a weboldalak.

intel Dual Core 2*3.0GH ,alaplapi videokártya, 2GB RAM és win7 van . Ez már nem egy korszerű gép :)



Ezeken felül egy ülön erre a célra létrehozott e-mailre kapott Donkemails,és No-minimum levelket is megnézem pár naponta.


na most,ha a Minutestaff és társain jön a hirdetésözön,akkor ez sok időt el is vesz,de előnyt élvez,mert ez viszonylag jó kereset és ezeknél eléggé kell figyelni,hogy betartsuk a szabályokat,tehát megfelelő ideig tartsam fókuszban,vagy jó helyre kattintsak és ügyelek pld arra is,hogy mindig másféle hirdetésre kattoljak és ott maradjak. Hirdetésenként a 10 mp-et,vagy 20-at . Ezzel támogatva,h érdemes legyen hirdetni
(neobux griden is kattolok olyan helyen,ahol feltételezhető,hogy ez a hirdetés (külső hirdetésből jövő bevétel) célja. Sőt BuxP-n is ezt csinálom)

na most ezekkel valóban sok idő elmegy,de kényszert érzek rá,hogy "megrendeltetésszerűen" használjam és keressek pénzt. új oldalakra,hirdetésre,refgyűjtésre meg alig jut időm ezen kivül :( néha úgy érzem szélmalomharc az egész :D
Az is :D De ha lekorlátozom a használt oldalaim a megbízhatóakra,akkor ugyan lesz időm,de új oldalakra meg nem nagyon,vagy semmi. Márpedig folyamatosan bombázva vagyok a hirdetések által :) ördögi kör.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ki hogyan?...

Hozzászólás Szerző: Admin »

xenosz2 ... itt a PC az ami a gyenge láncszem, ezen kellene túllépned. A 2 GB RAM is nagyon kevés, az is sokat számít amikor jó sok oldalad nyitva van, azt legalább 2x4 ... azaz 8GB-ra érdemes lenne feltornázni ... nem olyan eget verő összeg mint amennyit hozni tud.

Ami az oldalakat illeti, valamelyik postomba itt az oldalon ezt próbáltam kifejteni, munka/család mellett igencsak korlátozottak a lehetőségek, mindenre nem fog idő jutni, kénytelenek vagyunk a sorakozó feladatokat magunk előtt tolni, mindaddig míg nem sikerül egyet-kettőt megoldanunk. Persze mire 1-2 megoldunk, jön helyette 3-4 új ( :D ) szóval ez egy végtelen ördögi kör. Iparkodunk, de befutni mindent nem leszünk képesek. ... néha azon is csodálkozok ezeket hogy tudom nap-mint-nap egyáltalán befutni???
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég