payza inaktívitási díj

Payza-val kapcsolatos kérdések és válaszok
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Üdvözlök mindenkit!

Az egyik ismerősöm megkeresett azzal, hogy kapott a Payzától egy levelet, mivel 18 hónapja inaktív a számlája, és havi 10$-t kell fizetnie. Sajnos azóta a jelszavát is elfelejtette, azt is meg kell kérnie.
A fentiek tisztázása végett fel kellene venni a kapcsolatot a payzával. A kérdésem az lenne, hogy magyar nyelven is írhat, vagy csak angolul? Kérem szépen, ha valaki tud, segítsen ez ügyben.
Köszönöm
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Üdv,
Csak angol supportjuk van, ebben biztos vagyok.
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: stranger »

Szia!
Szerintem az ismerősöd kamu levelet kapott. A Payza ilyen leveleket nem küldözget.
"With Payza, sending money online is always free. There are no activation costs and no yearly fees". Magyarul: A Payzával az online pénzküldés mindig ingyenes. Nincsenek aktiválási költségek és éves díjak.
Ha írni akar a supportnak, akkor azt mindenképpen angolul tegye. A jelszavát ők sem fogják tudni sem megmondani sem visszaállítani. Egyszerűbb ha új fiókot nyit egy másik e-mail cimmel.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Megnyugtattál.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Amúgy igen, csak én mára már hulla vagyok, de jót ír stranger.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Rendben van. Szép estét kívánok.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Tudja-e valaki, hogy mostanság a Payzát milyen linken lehet elérni? A Payza.com nem jön be.

Meg akarom szüntetni a payza fiókomat, mert nem használom.

A mai napon az alábbi szöveggel kaptam tőlük egy levelet, amit googl-in fordítottam le: Állandó számlájára havi díj vonatkozik. Mivel 18 hónapja nem jelentkezett be, a fiókja jelenleg nem működik, és havi inaktivitási havi 10 USD dollárt számít fel. A nyugvó számlákkal kapcsolatos további információkért kérjük, olvassa el a felhasználói szerződés 12.1 szakaszát. A nyugvó számladíj elkerülése érdekében csak be kell jelentkeznie a fiókjába. Tehát gyerünk, és nézzük meg, mit készítettünk neked!


Kérem szépen, ha valaki tud ebben segíteni, előre is köszönöm.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ez most komoly? :)
Nem megyek bele abba, hogy a payza gyakorlatilag már rég megszűnt létezni, és, hogy ez a levél mekkora kamu...
De egy általad nyitott topicban, ahol ezt már megkérdezted és meg is köszönted a választ, most ismét megkérdezed ugyanazt.... ez azért eléggé vicces :)
End of the story
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Igen komoly, még ha vicces is. Amikor először szóvá tettem még be lehetett lépni a Payzára, és az ismerősöm végül meg tudta szüntetni a fiókját. Én viszont most nem tudok belépni, és fogalmam sem volt arról, hogy a Payza megszűnt. Csupán ezért mertem feltenni ezt a "vicces" kérdést.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Most lehet, hülyeséget mondok, de én úgy tudom nem szűnt meg csak új domainje lett ez: https://www.payza.eu/support
De nem tudom, nekem ide fiókom sem volt, úgy hogy én nem tudok utána járni. Akinek nincs veszteni valója, az pl. megpróbálhatna belépni régi accjával, aztán kiderül, hogy az az-e mert be fog engedni, ha régen volt accod amit nem töröltél és ez az, nyilván csak úgy, ha mindehol más a jelszód, meg a fiókneved stb, mert ha adathalász akk abból lehet gond is. Bár eléggé nem akar betölteni a login/signup úgyhogy előfordulhat, hogy most nem jó az oldal.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: payza inaktívitási díj

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Borostyán könyörgöm, ha 1,5 évvel ezelőtt megkaptad és el is fogadtad a választ, hogy azaz e-mail egy óriási átverés, akkor most mitől lenne más???
Hidd el, a "vicces" még a legjobb jelző, amit használhattam ;)

raptor a domain még létezik, de belépni már rég nem tudok, a login oldal meg se nyílik....
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég