Payza problémák!?

Payza-val kapcsolatos kérdések és válaszok
pipi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.07.19. 17:32
Kapcsolat:

Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: pipi »

Mai nap kaptam egy levelet az EarnGgroups-tól:

Hi Members,

We would like to inform you that, AlertPay has replied to us, stating that, they do not wish to do business with us, without any genuine reasons. Please note that this a scam tactic pulled out by AlertPay steal all the money in the account. We, hereby, would like to announce that, AlertPay has been discontinued as a deposit/withdrawal option at EarnGroups.

First they froze $40,000 in our account balance and asked us to submit certain documents for further verification process, which we did, and when they realized that they couldn't trick us saying that they closed our account for not submitting the documents, they asked us to wait for 2-3 business days for further monitoring of our website. 3 business days had gone by, and we did not hear from them. We contacted them asking to complete the review process, and then they all of a sudden, replied to us that they do not wish to do business with us, without any solid or genuine reasons. It is sad that know that even AlertPay, a once honest payment processor, has now started to scam members.

We know that many of you have used AlertPay to invest with us, and are probably wondering now, what is up next. We have come to a solution. Members whose transactions to our AlertPay account has not exceeded 14 days will be refunded, as the REFUND button will work only for transactions which have not exceeded 14 days. The other members (whose deposit transactions to our account have exceeded 14 days) will have to contact AlertPay to get their money back, as the REFUND button will not work for such transactions, and as the Send Money feature in our account has been disabled by AlertPay.

We have provided a link to the screenshot of our AlertPay account showing the balance in it, and the hold status, below
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Please note that, we were in no way responsible for this situation, and everything was planned and done by the greedy AlertPay. AlertPay is the only one to blame for this situation, and we strongly advise everyone not to use this payment processor.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com


Eddig a levél!
Szerény angol nyelv tudásom birtokában annyit értek a levélből, hogy az alert átcseszte őket 40e dodóval, ezért dobják őket!
A 14 napos futó programokat még kifizetik, AP-ra vagy már nem? Ezt már nem igazán tudom értelmezni!

A goldpollon is anyázik rájuk valaki épp ez ügyből adódóan! http://www.goldpoll.com/details/15339/

Vagy csak az EarnGroups-nál vannak gázok csak próbálják szétkenni?
scamdetector1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013.01.05. 13:10
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: scamdetector1 »

Az utódja is ezt csinálja, kaptam 270 Dollárt, és kifizettek nekem 2 Dollár 70 centet.
Koi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.04.03. 14:14
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: Koi »

Üdv!
Lenne egy olyan problémám, hogy még évekkel ezelőtt csináltam egy alertpay számlát, nem használtam sokáig és sajnos nem is töröltem. A gond csak az hogy elfelejtettem az akkor használt email címemet. Csináltam egy payza számlát de nem tudom hozzárendelni a bankszámlámat mert azt már hozzárendeltem az előzőhöz ahová nem tudok belépni. Mi a teendő ilyenkor??
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Most találtam egy hírt a Payza blogján a kártyáikkal kapcsolatos probléma várható kezelésére.
Aki érintett itt tájékozódhat róla:

http://blog.payza.com/2013/05/03/update ... aid-cards/
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én már azt szeretném tudni hogy mikor a bánatos francban találnak már egy magyar bakot akihez ki lehetne utalni a pénzt!! :angry:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

néhány USA államban és Angliában zároltak Payza számlákat, pl. John Bell (TrafficSwirl admin) számláját is.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az oldalalak igyekeznek megoldásokat találni rá...
Posted 2013-11-27 at 09:16
I've got some cash from a Friend, its not a lot but its some. So I opened Payza back up.

Tell we are back at full Strength in payza Funds I don't want anyone to cashout via Payza More than Once a week and no more than $10 per Cashout. This way we shouldn't run out of Payza to Quickly. If we do I'll just refund it back to your account and you can try again later.

forrás (NorthClicks topik, admin állásfoglalás: http://www.northclicks.com/index.php?vi ... c54ef0e4ea)

...illetve a zárolt számlákra újonnan érkező pénzek elérhetők:
payza has only frozen payments from that one day everything after that is free and clear to use i have spent many hours with a rep please add it back
Posted by cinceble on 30th Nov 2013 09:08

forrás (AyuWage topik, ahol az admin javaslatokat kér Payza helyett: http://members.ayuwage.com/message.php?id=8188)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az élet gyorsan rámcáfolt:

"Payza – Az amerikai tagok nem használhatják a Payza számlájukat
Tegnap éjjel érkezett az új hír a Payza-tól, ami az egyik legrosszabb hír. Sajnos az Amerikában élő Payza tagok nem használhatják a számlájukat, vagyis sem feltölteni nem tudnak pénzt, sem máshová küldeni. Azt írják, hogy kifizetést kérhetnek, de azt sem teljesítik további értesítésig.

Ez már elég komoly probléma, mert nyilván a legtöbb tag amerikai volt. Én pont tegnap kértem ki a kártyára valamennyi pénzt, ezek után kicsit kezdek izgulni, hogy megérkezik-e. Ha megkapom mindenképpen jelzem."
forrás: NJM Blog http://net-jobs-money.com/payza-az-amer ... mment-5333
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jesszus. Remélem ez csak USA és Anglia,és minket nem érint. De mi az oka ennek?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az NJM Blog admin megkapta a kártyára a pénzt, tehát ez rendben van, de az a baj, h ha "csak" USA-t érint, akkor is rengeteg program nem fogja használni. pl. Nerdbux-on, ClixSense-en már nem opció (próbáld ki!). a tőkecsökkenés okozta megrázkódtatásról már nem is beszélve, hiszen az USA lakosok ki fogják kérni a pénzüket, mivel mást amúgy sem csinálhatnak vele.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én biztos megpróbálok megszabadulni a Payzan levő pénzemtől,bár nem tudom ennek fényében ki fogja átváltani... másik opció,hogy befizetek valamelyik oldalon Payzaval,ahol még lehet és Paypalra kérem ki mondjuk refbérlés vagy tagság.
Kb 10-en egynéhány dollárom van most.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hasonlóan gondolom, mint Te... mondom én, h egy srófra jár az agyunk :)
aztán ha később változik a helyzet, akkor változtatok a hozzáállásomon. ez ilyen.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szerintem inkább logikus döntés,vagy lehet pánikreakciónak is:) Mindenestre,ha egy megbízható személy hajlandó lenne nekem a Payzamról Paypalra váltani megköszönném. Én azt gondoltam ki, hogy abban a formában váltanél valakinek,hogy a kockázat se nekem se neki ne legyen,hogy elküldöm a pénzt és ha ki tudja bankra küleni,akkor fizetne nekem Paypalra. Akárkivel nem váltok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AlerPay problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

info a kimenekítésre. Nos Davidsbux admin oldalain konkrétan lehet EgoPayjel upgradet venni,ehhez elég egy verified paypal. RÁKÉRDEZTEM: lehet ilyen módon paypalra kikérni később a keresetet nem muszáj EGOra. Az admin nemrég úgyis azzal fenygetett,hogy csak az kérhet ki EGOra,aki be is fizetett onnan. Nos én viszek neki lovét oda,szerintem örülni fog.:)
Épp most fogok amúgy Shareitre venni tagságot. Payzaról Egora 25 cent plusz 2,7 % a jutalék.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Köszi! Igen ilyen oldalakat kell keresni ahová payza vagy egopay megy be és paypal jön ki!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Köszi! Igen ilyen oldalakat kell keresni ahová payza vagy egopay megy be és paypal jön ki!
Aki talál az szóljon. Én nem nagyon szoktam egyébként ilyennel találkoznia,mit megnézegettem pályafutásom során.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:
patrasz írta:Köszi! Igen ilyen oldalakat kell keresni ahová payza vagy egopay megy be és paypal jön ki!
Aki talál az szóljon. Én nem nagyon szoktam egyébként ilyennel találkoznia,mit megnézegettem pályafutásom során.
No ez egy érdekes megközelítés.
Eddig úgy tudtuk, hogy a százezernyi PTC oldal közül legalább 90% csalási szándékkal jön létre.
Az egész közül kiválogatni azt a szinte egy néhányat, amely ideig-óráig még fizet is, az egy nehéz feladat.
Köztudottan az oldalak kinyilvánítják, hogy ők nem pénzváltó helyek. Vagyis, csak arra fizetnek ki, amiről befizetés is történt.
Ez a gyakorlatban így is működik.

Most ti azt mondjátok, hogy az eddigi válogatási szempontjainkon kívül még a mostani helyzet kikerülésére is alkalmas oldalt találjatok, az rosszabb, mint a szénakazalban tűt keresni.

Ennek az esélye konvergál a zérushoz !


:D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ez az EgoPay-es ötlet segített és 10%-ért meg tudom oldani. kapcsolati tőkémet kell felhasználni, tehát nem tudom átadni a módszert, illetve elég rapszódikus, és látok a Payza-ban rizikót, de keressetek meg. nem leszek olyan gyors, mint eddig, mert nem tartok Payza-n pénzt, de garanciát vállalok minden megkapott centért.
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: nadint »

doqxstudio írta:ez az EgoPay-es ötlet segített és 10%-ért meg tudom oldani. kapcsolati tőkémet kell felhasználni, tehát nem tudom átadni a módszert, illetve elég rapszódikus, és látok a Payza-ban rizikót, de keressetek meg. nem leszek olyan gyors, mint eddig, mert nem tartok Payza-n pénzt, de garanciát vállalok minden megkapott centért.
Az rendben van, hogy ez a módszer megy, de a váltást kezdeményező számára az eddig is drágának mondott művelet még drágább lesz.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Clikz4Freakz-en pld a TOS-ban benne van,hogy bármire kikérheted függyetlenül a befizetéstől. Tehát már van 3 oldal kapásból. ez meg Davidsbux és shareitbux. utóbbi kettőn garantált profitos tagságot lehet belőle venni, Clikzen kell kitalálni,hogy mire fordítod, talán refbérlés,de standardként lehet ne jön vissza. Mondjuk a PTCs nem a legjobb módja,hisz akkor egy ideig mindenképp benne áll a pénzed.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nadint írta:
doqxstudio írta:ez az EgoPay-es ötlet segített és 10%-ért meg tudom oldani. kapcsolati tőkémet kell felhasználni, tehát nem tudom átadni a módszert, illetve elég rapszódikus, és látok a Payza-ban rizikót, de keressetek meg. nem leszek olyan gyors, mint eddig, mert nem tartok Payza-n pénzt, de garanciát vállalok minden megkapott centért.
Az rendben van, hogy ez a módszer megy, de a váltást kezdeményező számára az eddig is drágának mondott művelet még drágább lesz.
nem tudok jobbat.
az eddigi 7%-hoz képest, nem eget rengető a 10%-ra való jutalékemelkedés és én is benyelek a cél érdekében egy kis veszteséget.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Payza-n ez az üzenet fogadott:

Account Status Temporary Hold
The following will not be available to you during this hold
Make payments
Request Money
Deposit or withdraw funds
Close Account
How to contact us
Canada +1-514-787-1840
United States +1-917-720-1220
United Kingdom +44-203-519-0003
Hours of operation
9:00 a.m. to 5:00 p.m. EST (Monday to Friday)
Contact Us

még jó, h csak $0,77 van a számlámon
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes, nálam jó a payza.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sajnos Egopayre nem tudok utalni,mert nem verified a Payzam....de nekem nincs lezárva
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Én ma akadálytalanul fizettem róla.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nekem kettő payzam van, az egyik verifield a másik nem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Aha hát én már azon gondolkozom,hogy melyik PTC oldalra fektessek be. Azt hiszem befejeztem a payzaval még mielőtt én is elvesztem a pénzem. Amelyik PTC oldalakra lehet nem verified payzaval is befizetni eddig. Goldenclix, Clix4Freakz de lehet az összes ehhez a körhöz tartozó oldal ilyen silverclix,adzpot,clixdo. Valamint a Probux is ilyen. Cash n hits ben gondolkoztam,de ott most fura dolgok történnek nem kockáztatok 6$ sem...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

úgy látom, a Payza felfüggesztésem egyedi.
nem kérdeztem még rá support-tól, h miért tették ezt velem, de az a gyanúm, h befizettem USA tulajdonos számlára (TimTech) és emiatt.
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: Admin »

xenosz2 írta:
patrasz írta:Köszi! Igen ilyen oldalakat kell keresni ahová payza vagy egopay megy be és paypal jön ki!
Aki talál az szóljon. Én nem nagyon szoktam egyébként ilyennel találkoznia,mit megnézegettem pályafutásom során.
Goldenclix?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jencuska

Re: Payza problémák!?

Hozzászólás Szerző: jencuska »

detto. igaz már átmentettem mindent paypalra, de hát ide fizet minden általam klikkelős oldal és nem tudom kikérjem e egyáltalán ide, vagy ne, ill. nem is tudom máshová, csak ide engedné. mitévő legyek? ettől még a bankon belüli utalás lehetséges? nem merek próbálkozni, azért kérem ki a véleményeteket. Nem is értem az egészet.
http://kepfeltoltes.hu/131211/payza_www ... es.hu_.jpg
doqxstudio írta:Payza-n ez az üzenet fogadott:

Account Status Temporary Hold
The following will not be available to you during this hold
Make payments
Request Money
Deposit or withdraw funds
Close Account
How to contact us
Canada +1-514-787-1840
United States +1-917-720-1220
United Kingdom +44-203-519-0003
Hours of operation
9:00 a.m. to 5:00 p.m. EST (Monday to Friday)
Contact Us

még jó, h csak $0,77 van a számlámon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jencuska 2013.12.11. 17:19-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég