Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Sziasztok!


http://kepkezelo.com/images/o6uknac3m1ffkobzccwz.png

Jó pár éve megvan már a paypal fiókom, használom is rendszeresen, de sajnos az utóbbi időben kicsit pihentettem, nem volt úgy időm, és így alakult, jó pár hétig, 1-2 hónapig nem léptem be, és nem rég próbáltam újra mivel pénz is érkezett rá de sajnos nem enged belépni, :rofl: még a régi telefonszámom volt elmentve és most sajna sehogy nem sikerül belépnem, ahogy utánanéztem jó pár emberke járt már így, valaki meg tudta oldani, ha jól rémlik akkor ezt lehet egy telefonhívással is korrigálni, csak sajna nem olyan fejlett az angol tudásom :DD
az ég világon nem találtam egy épkézláb elérhetőséget ahol esetleg üzenni tudnék nekik a problémával kapcsolatban, esetleg van valakinek valami egyébb tipp,ötlet a megoldásra? :unsure:
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én ugyan ezzel a problémával küzdök. Eszembe sem jutott, hogy átírjam az új telefonszámot.
Így nem enged belépni. Ha tud valaki megoldást a telefonhíváson kívül, az nagy segítség lenne.
Kép
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Nekem nincs ilyen problémám ,ez csak egy ötlet, azt se tudom , hogy működik-e:
Androidra fent vannak a neten az appok évekre visszamenőleg, esetleg egy régi app felrakása?
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Köszönöm az ötletet, de sajnos a paypal ennél komolyabb.
Megpróbáltam egy 2020-as és egy 2019-es verziót is, de az eredmény ugyan az.
Nem is vártam ettől megoldást, hiszen a biztonsági szabályokat nem az app tartalmazza.
Az csak egy megjelenési felület. De azért megpróbáltam.
Mégegyszer KÖSZÖNÖM, és ha esetleg valakinél valamilyen más ötlet lenne?
Kép
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Ez a topic csak erről szól, nem kevés embernek van hasonló gondja: ( 212 oldal )

https://www.paypal-community.com/t5/My- ... 6/page/212

Amit mindenkinek javasolnak:

Try:
1. Downloading the app to see if it will let you in to change / update it in the settings.
2. Log on via developer.paypal.com, go to paypal.com and change it in settings.
3. Use the forgotten password option several times.
4. Trying another browser that may let you in without phone verification (then change it when you have logged in).
5. Trying again another day when sometimes you can get in without doing the verification and then change the number.
6. Changing the password a few times sometimes works as it can bypass the phone verification.
7. Try clicking on P top of the forum page and see if you can log in via the forum.

If that does not work then you would need to contact customer services so that they can i.d. you another way and then add your new phone number to your account.


Contact options for Paypal are accessed by clicking help/contact bottom left of Paypal pages...

1. Paypal phones are slowly re-opening and increasing in numbers (you can use the guest option if you can't log in).
2. Live chat is also randomly available.
3. You can send them a message, during business hours you may also be able to message whilst logged out.
Or
4. Have you considered contacting Customer Service via Facebook or Twitter?
You can send them a personal message from their Facebook or Twitter pages.
It's: https://www.facebook.com/PayPalUK and @AskPayPal for Twitter.

Ebből láttam már hogy volt akinek segített a többszöri jelszóváltoztatás, de van akinek csak úgy , hogy utána másik böngészőn próbált belépni.
Az első felsorolásban lévő 7-es pont is volt akinek segített.
A második felsorolásból a 3-as pont volt sikeres egyeseknek.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Sziasztok
A telefonos azonosítást feladtam. Továbbra sem tudok belépni a meglévő fiókomba.
Sok pénz nincs rajta, így nem sírok utána. De! Egy kicsit igen :cry:
A kérdésem az lenne, hogy lehet-e két paypal számlám, ugyan azzal a névvel és bankszámlával.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal - Megváltozott telefonszám/belépés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kopasz írta: 2021.09.09. 10:55 Sziasztok
A telefonos azonosítást feladtam. Továbbra sem tudok belépni a meglévő fiókomba.
Sok pénz nincs rajta, így nem sírok utána. De! Egy kicsit igen :cry:
A kérdésem az lenne, hogy lehet-e két paypal számlám, ugyan azzal a névvel és bankszámlával.
kézenfekvő a megoldás,hogy vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. az előtted levő hozzászólásban van pár lehetőség. bizonyára tudnak segíteni valami módon.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég