Paypal - Ebay

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Paypal - Ebay

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki a megkeresett paypal pénzét rögtön elkölti ebayen :)
Őket érdekelheti ez a hír:

https://index.hu/tech/2018/02/02/az_eba ... a_paypalt/
End of the story
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Paypal - Ebay

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát nem. Na ezért kellene egy fellebbezést csinálni (tüntetést).
Én a gizmodo oldalon rögtön meg is írtam ezt:

Miért szeretnék megszűntetni a paypal-t? Mindenki szinte azt használja, ha beszűntetik én tuti nem fogok többet az ebay-ról vásárolni. De valószínűnek sokan abba hagyják az ebay használatát. Nagyon sokan csak a paypal miatt használják mint például én. Illetve még azért is használom mert legátláthatobb oldal. Nem ezzel fog több vásárlót szerezni az oldal, hanem a folyamatos fejlesztésekkel, hirdetésekkel. Az Amazon javarészt csak külföldön szárnyal. Itt Magyarországon szinte nem is ismerik. Az Alibaba meg azért szárnyal most, mert több reklám hirdetés van a neten róla (Magyarországon).

Én így gondolom...Ha hirdetné magát Magyar tévékben esetlegesen weboldalon akkor jobban szárnyalna. Amazon meg Alis hirdetést sokszor látok az interneten... gondolom azért kezdenek jobban szárnyalni.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Paypal - Ebay

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

raptor, azt ugye tudod, hogy ebay nélkül a paypalról se hallottál volna soha? :)
End of the story
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Paypal - Ebay

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

A paypal-t én már akkor használtam mikor ebay-t még nem is ismertem. Mivel paypal-ra fogadtam pénzt. Aztán találtam 1x rá ebay-re... és onnantól használtam.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég