Tisztán látás kedvéért

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Lezárt
BubbleGum
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Tisztán látás kedvéért

Hozzászólás Szerző: BubbleGum »

Na, mivel egyre többen jönnének ide a múltból, 1-2 tény:

raptor666 nevű senki teljesen alkalmatlan moderátornak, ahogy az a 11 ember is,
akik végignézte amint végighazudta a chatet, hogy miért lett bannolva "Embertelen".
Valami iyesmit hazudott: végigtrágálkodta a chatet...: a legdurvább ami elhangzott az "agyhalott" volt,
amit megcáfolni nem lehet.. :) Volt itt régi öreg nick, nem is értette mi a f--c van, azóta se láttam....

"Luci" nevú emberke miatt lett bannolva, aki azóta nemi erőszakkal stb. ne kelljen idézzem az egész postot,
vádolta a fórum tulaját, név szerint, mégis itt él is virul....

Igen én voltam, vagyok Embertelen, Beerodalom, BubbleGum..... hogy miért mondom most ezt?
Mert megjelent Maccs26, és szeretném, hogy tudja mennyi időt , percet érdemes ide beleáldozni
amíg raptor666 emberek garázdálkodhatnak....

UI: "Jegenye" : Te se értetted, el is tűntél, meg is értem!
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Tisztán látás kedvéért

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

11 moderátor van a fórumban?
Kép
BubbleGum
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

kavics13 írta: 2020.02.18. 15:46 11 moderátor van a fórumban?
11 ember volt online a vita idején, és másnap senki nem jelezte, hogy nem úgy történt ám raptor, mert semmiféle "telitrágárkodás" nem volt.
Én nem tudtam megvédeni magam, mert bannolt.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

BubbleGum írta: 2020.02.18. 00:55 Na, mivel egyre többen jönnének ide a múltból, 1-2 tény:

raptor666 nevű senki teljesen alkalmatlan moderátornak, ahogy az a 11 ember is,
akik végignézte amint végighazudta a chatet, hogy miért lett bannolva "Embertelen".
Valami iyesmit hazudott: végigtrágálkodta a chatet...: a legdurvább ami elhangzott az "agyhalott" volt,
amit megcáfolni nem lehet.. :) Volt itt régi öreg nick, nem is értette mi a f--c van, azóta se láttam....

"Luci" nevú emberke miatt lett bannolva, aki azóta nemi erőszakkal stb. ne kelljen idézzem az egész postot,
vádolta a fórum tulaját, név szerint, mégis itt él is virul....

Igen én voltam, vagyok Embertelen, Beerodalom, BubbleGum..... hogy miért mondom most ezt?
Mert megjelent Maccs26, és szeretném, hogy tudja mennyi időt , percet érdemes ide beleáldozni
amíg raptor666 emberek garázdálkodhatnak....

UI: "Jegenye" : Te se értetted, el is tűntél, meg is értem!
Üdvözletem!
Először is! Nem moderátor vagyok, hanem Adminisztrátor, hogy miért? Azért mert segítem a fórumot, mostanában nem volt időm, de sokáig chat sem volt itt az oldalon. Nem szoktam moderálni semmit. Én nem hinném, hogy bannoltalak! Meg ha igen akkor sem örökre. Amire emlékszem, az 1 spammer volt akit bannoltam örökre. "Luci"-s egyről én nem tudok, akkor még valószínűleg nem voltam itt.
Egyáltalán nincs 11 Moderátor még összességben sem az Adminisztrátorokkal.
Csak úgy megsúgnám:
11moderátor.PNG
Csak úgy a tisztán látás kedvéért és ha végleges kitiltást kaptál főleg tőlem, akkor biztos nem egy "agyhalott" szóért.

Szerk: Én mindenkinek akinek tudtam segítettem. Sosem volt bennem rossz szándék!
BubbleGum
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Remélem az a 11 ember olvasta ezt a válaszod, mert ők tudják mi az igazság. :) Cáfolhatnék még sok mindent, de semmi értelme, részemről ennyi volt a topic.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Remélem én is, hogy olvasták!
Rendben az a lényeg. Bár nem tudom, ha nekem ennyi bajom lenne az életbe ohh :D
Engem 12.-én műtöttek, és 3 hónapig kb leülni nem tudok, csak állni, meg feküdni. Ezt nem azért írom ki, hogy sajnáltassam magam.
Mert senki sajnálkozása nem kell, csak, hogy tudd, hogy mivel én főállásban dolgozok + sulizok, nincs nekem ilyenekre időm, hogy én moderáljam a fórumot, amúgy sem arra jelentkeztem, hanem arra, hogy karbantartsam.
Lezárt