Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

clawlancer írta:
bestfmc írta:Gondom akadt! Ma ezzel fogadott a link bucks : " Your account has been limited due to a violation of our terms of use. What is limited?"

Mit csináljak? :/
Írj egy kedves levelet, hogy már pedig te soha, semmikor, általába leszedik a bannokat.
Engem is limitált, írtam levelet hátha segít.

Azt nem értem, hogy a linkek statnál az attempts az pontosan mit jelent, mert az egyik linket kifejezetten csak egy oldalon használtam ahol kb 100 megjelenés volt, de az attempts oszlopban 916-ot ír. Na ez hogy van?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Egy hasonló Methoddal egy sokkal jobb és biztonságosabb pénzkeresést írtam ma össze, nézzétek meg:)
viewtopic.php?f=39&t=3719&p=37483#p37483
Kép
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Ha HitLeap-on veszek premium (premium lite-ra is igaz?) tagásogot és berakok linkbucks-os linkeket akkor nemfog kibannolni, korlátozni stbstb?
Ja és amúgy a HitLeap progi megy, meg a Jingilingis (vagy minyavaja). Egyik: Ha a HitLeap-on rámegyek Traffic Exchange-ra és ott a Sart Traffic Exchange-ra, akkor egy új ablakban is futnak a hirdetések. (meg ugye a hitleap-os progin is) De az overview menüpont alatt csak az új ablakban futatott hirdetések perceit adja ki. Az miért van?
Meg a Traffic Exchange menüpontban : Using HitLeap Viewer 20% , ugye ez le van töltve, megy is, de még mindig pirosan van, ez mér nem változott át?
Előre os köszi ::)
Üdv: Szilo

Amúgy másik method meghalt? :D
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

@Szilo: Miért vennél a Hitleapen prémiumot? :) Azért tud az ember programozni, hogy legalább az ilyeneken spóroljon!

Kód: Egész kijelölése

<html>
	<head>
		<title>Erről a kamu oldalról jön a forgalmam!</title>
	</head>
	<body>
		<a href="//ide jön a linkbuckos link">Please click here to visit my site.</a>
		<!-- Ha a LinkBucks Adminja megnézi, hogy honnan jön a traffic, csak ezt fogja látni, hogy van egy link, amire kattintva jut el a látogató a linkbucksra.
		És nem fogja a script őt automatikusan átirányítani, mert nem paraméterezi a scriptünket.
		Nem is tudja, hogy ennek a szimpla oldalnak lehet paramétereket adni, mert ha megnézi a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" értékét,
		amiből látja, hogy tőlünk jött a traffic, nem fogja látni benne, hogy mi paramétert adtunk át a scriptnek, mert ez egy két lépcsős átirányító script!
		Azaz, a HitLeapos látogató először GET-tel adja át az átirányítási parancsot a scriptnek,
		majd a script meghívja magát POSTDATA-n keresztül, mely már a linkbucksra irányítja a látogatót!
		A POSTDATA értékét a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" mezője már nem tartalmazza.
		Vagyis ő azt hiszi, hogy minden látogató az oldalunkon a linkre kattintva jutott a LinkBucksra.
		Mint már előbb említettem, Ő a forgalom forrásának ezt az oldalt fogja csak látni átirányítás nélkül!
		De mi a HitLeapba úgy tesszük be ezt a scriptet, hogy az "a" értéknek, melyet a $_GET tömbből olvasunk ki a HTTP fejlécből, adunk vmi értéket.
		Ekkor tudja a script, hogy át kell irányítania! -->
		
<?php
$getRedirect = $_GET["a"];
$postRedirect = $_POST["b"];
if($getRedirect) {
	if($getRedirect) {
?>
		<form action="index.php" method="post" id="posztosatiranyitas">
			<input type="hidden" name="b" value="a">
		</form>
		<script type="text/javascript">document.getElementById("posztosatiranyitas").submit();</script>
<?php
	}
} else {
	if($postRedirect) {
		if($postRedirect) {
?>
		<script type="text/javascript">window.location = "//ide jön a linkbuckos link";</script>
<?php
		}
	}
}
?>
	</body>
</html>
Ha nem érted, kérdezz! :)
(Hosting területen van tapasztalatom, szval szivesen segitek ilyen teren is.)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

Ja, és bocs hogy a kérdésedre nem válaszoltam! :)
Egyidőben csak egy helyen mehet a Traffic Exchange. Ezért csak a HitLeap-os progit használd, mert azért 20%-al többet fizet!
Ja, és csak akkor mutatja, hogy megkapod a program használatáért a 20%-os bónuszt, ha magából a programból nézed!

Remélem tudtam segíteni! :)

A másik method engem is érdekel! Mi lett vele?
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Golo írta:@Szilo: Miért vennél a Hitleapen prémiumot? :) Azért tud az ember programozni, hogy legalább az ilyeneken spóroljon!

Kód: Egész kijelölése

<html>
	<head>
		<title>Erről a kamu oldalról jön a forgalmam!</title>
	</head>
	<body>
		<a href="//ide jön a linkbuckos link">Please click here to visit my site.</a>
		<!-- Ha a LinkBucks Adminja megnézi, hogy honnan jön a traffic, csak ezt fogja látni, hogy van egy link, amire kattintva jut el a látogató a linkbucksra.
		És nem fogja a script őt automatikusan átirányítani, mert nem paraméterezi a scriptünket.
		Nem is tudja, hogy ennek a szimpla oldalnak lehet paramétereket adni, mert ha megnézi a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" értékét,
		amiből látja, hogy tőlünk jött a traffic, nem fogja látni benne, hogy mi paramétert adtunk át a scriptnek, mert ez egy két lépcsős átirányító script!
		Azaz, a HitLeapos látogató először GET-tel adja át az átirányítási parancsot a scriptnek,
		majd a script meghívja magát POSTDATA-n keresztül, mely már a linkbucksra irányítja a látogatót!
		A POSTDATA értékét a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" mezője már nem tartalmazza.
		Vagyis ő azt hiszi, hogy minden látogató az oldalunkon a linkre kattintva jutott a LinkBucksra.
		Mint már előbb említettem, Ő a forgalom forrásának ezt az oldalt fogja csak látni átirányítás nélkül!
		De mi a HitLeapba úgy tesszük be ezt a scriptet, hogy az "a" értéknek, melyet a $_GET tömbből olvasunk ki a HTTP fejlécből, adunk vmi értéket.
		Ekkor tudja a script, hogy át kell irányítania! -->
		
<?php
$getRedirect = $_GET["a"];
$postRedirect = $_POST["b"];
if($getRedirect) {
	if($getRedirect) {
?>
		<form action="index.php" method="post" id="posztosatiranyitas">
			<input type="hidden" name="b" value="a">
		</form>
		<script type="text/javascript">document.getElementById("posztosatiranyitas").submit();</script>
<?php
	}
} else {
	if($postRedirect) {
		if($postRedirect) {
?>
		<script type="text/javascript">window.location = "//ide jön a linkbuckos link";</script>
<?php
		}
	}
}
?>
	</body>
</html>
Ha nem érted, kérdezz! :)
(Hosting területen van tapasztalatom, szval szivesen segitek ilyen teren is.)
Ezt köszönöm szépen, nagyon hasznos kis átirányító!
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

clawlancer írta:
Golo írta:@Szilo: Miért vennél a Hitleapen prémiumot? :) Azért tud az ember programozni, hogy legalább az ilyeneken spóroljon!

Kód: Egész kijelölése

<html>
	<head>
		<title>Erről a kamu oldalról jön a forgalmam!</title>
	</head>
	<body>
		<a href="//ide jön a linkbuckos link">Please click here to visit my site.</a>
		<!-- Ha a LinkBucks Adminja megnézi, hogy honnan jön a traffic, csak ezt fogja látni, hogy van egy link, amire kattintva jut el a látogató a linkbucksra.
		És nem fogja a script őt automatikusan átirányítani, mert nem paraméterezi a scriptünket.
		Nem is tudja, hogy ennek a szimpla oldalnak lehet paramétereket adni, mert ha megnézi a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" értékét,
		amiből látja, hogy tőlünk jött a traffic, nem fogja látni benne, hogy mi paramétert adtunk át a scriptnek, mert ez egy két lépcsős átirányító script!
		Azaz, a HitLeapos látogató először GET-tel adja át az átirányítási parancsot a scriptnek,
		majd a script meghívja magát POSTDATA-n keresztül, mely már a linkbucksra irányítja a látogatót!
		A POSTDATA értékét a $_SERVER tömb "HTTP_REFERER" mezője már nem tartalmazza.
		Vagyis ő azt hiszi, hogy minden látogató az oldalunkon a linkre kattintva jutott a LinkBucksra.
		Mint már előbb említettem, Ő a forgalom forrásának ezt az oldalt fogja csak látni átirányítás nélkül!
		De mi a HitLeapba úgy tesszük be ezt a scriptet, hogy az "a" értéknek, melyet a $_GET tömbből olvasunk ki a HTTP fejlécből, adunk vmi értéket.
		Ekkor tudja a script, hogy át kell irányítania! -->
		
<?php
$getRedirect = $_GET["a"];
$postRedirect = $_POST["b"];
if($getRedirect) {
	if($getRedirect) {
?>
		<form action="index.php" method="post" id="posztosatiranyitas">
			<input type="hidden" name="b" value="a">
		</form>
		<script type="text/javascript">document.getElementById("posztosatiranyitas").submit();</script>
<?php
	}
} else {
	if($postRedirect) {
		if($postRedirect) {
?>
		<script type="text/javascript">window.location = "//ide jön a linkbuckos link";</script>
<?php
		}
	}
}
?>
	</body>
</html>
Ha nem érted, kérdezz! :)
(Hosting területen van tapasztalatom, szval szivesen segitek ilyen teren is.)
Ezt köszönöm szépen, nagyon hasznos kis átirányító!
Nincs mit! :) Ha valami hasonló kell, szóljatok!
(Természetesen ezt az oldalt úgy alakítgathatjátok, ahogy tetszik. Csak nem érdemes telipakolni nagyméretű bitmapekkel, mert akkor tovább fog tartani az átirányítás!)
pitypang00
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.09.09. 13:23
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: pitypang00 »

köszi :)
2008 óta fizet, napi akár 20-30cent is elérhető
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

@ignaczsanyi: Szia! Azért itt válaszolok, nem üzenetben, hogy más is megtalálja a kérdésére a választ!

Kód: Egész kijelölése

<html>
	<head>
		<title>Erről a kamu oldalról jön a forgalmam! - (Ezt cseréld le valamire! - Ez lesz a böngésző címsorában.)</title>
	</head>
	<body>
		<a href="http://linkbuckoslink.com/akarmi">Please click here to visit my site! - (Vagy írd ide a link címét stb...!)</a>
<?php
$getRedirect = $_GET["rg"];
$postRedirect = $_POST["rp"];
if($getRedirect) {
?>
		<form action="index.php" method="post" id="rp">
			<input type="hidden" name="rp" value="r">
		</form>
		<script type="text/javascript">document.getElementById("rp").submit();</script>
<?php
} else {
	if($postRedirect) {
?>
		<script type="text/javascript">window.location = "http://linkbuckoslink.com/akarmi";</script>
<?php
	}
}
?>
	</body>
</html>
Ebbe a kódba két helyre tedd be azt a linket, amelyre szeretnél anonim (pontosabban erről az oldalról) jövő forgalmat!
Keress egy jó webtárhely szolgáltatót! Mivel az ingyenesek nem olyan jók (legalábbis én nem ismerek olyat :) , meg miért is érné meg valakiknek hogy ingyen biztosítsanak egy szolgáltatást. Manapság semmi sincs igyen: Az ingyenes tárhelyeknél kompromisszumot kell kötni. Lassú lesz, és teli lesz reklámmal, de cserébe ingyen van! :roll:
A fizetős "shared" webtárhelyek pl. HostGator.com, Tarhely.eu stb. szintén nem alkalmasak ilyen úgynevezett API kategóriába sorolható feladatokra, mint például amit mi szeretnénk, a látogatók átirányítása. Ez azért van, mert az ilyen tevékenység folytatása megosztott szerveri környezetben "elszívja" mások elől az erőforrásokat, megszeged vele a "Fair Usage Policy"-t stb... majd kitiltanak, és kezdheted előről. Valószínűleg ugyanígy fogsz járni másik céggel is.
Ezért ajánlom, hogy bérelj VPS-t, (magam is azt árulok, de direkt nem fogom itt magam reklámozni, mert nem lennék fair :D ) szerintem a legjobb konkurensek az Alvotech.de és a Staminus.net. Az Alvotech.de-nél már havi 3,9 euróért 1Gigabites VPS-t kapsz! De esetleg bérelhetsz dedikált szervert is. A Staminus.net-ről már halhattál, mert ők hostolják a HYIP-eknek legalább a 35%-át! Náluk havi $20-tól kapsz VPS-t. De természetesen tőlük is bérelhetsz dedikált szervert, de az már $100 körül van havonta, melyre Neked még nincs szükséged. :) A szervereden neked kell gondoskodnod a webkiszolgáló, ftp. stb szoftverek telepítéséről, de ezekről sok tutorialt találsz a neten. (Ubuntu Servert ajánlom (én magam is azt használom), vagy a Debian Linux-ot, esetleg CentOS-t, de ahhoz erősebb rendszer kell!) Webkiszolgálónak a LigHTTPd tökéletes gyenge rendszereken, FTPd-nek pedig vsFTPd-t telepítsetek!
Esetleg aki otthoni szervert szeretne, az a szolgáltatójánál érdeklődjön, hogy nála engedélyezett-e a "Port Forwarding"! Otthoni szervernek Mac OS X Servert ajánlok, vagy az előbb említett linux-okat. A Windowst felejtsd el! :) (Jó tanács hosszútávon! :good: )
Ha van szervered, akkor oda töltsd fel a scriptet pl. index.php néven! Ne felejtsd el engedélyezni az Apache vagy LigHTTPd kiszolgálón a FastCGI-t! Esetleg vehetsz neki domaint is!
Visszatérve a scriptre: A scriptet bárhogy módosíthatod, alakíthatod. Egy komplett weboldalt is csinálhatsz belőle! A HitLeap Traffic Exchangebe ezt az urlt tedd be: http://te.servered.ip.cime/?rg=yes (Az rg=yes-ből a "yes"-t bármire szabadon cserélheted, mert az if függvény csak a változónk meglété vizsgálja!)

Körübelül ennyit sikerült most leírni! :) Ha még van kérdésed, akkor kérdezz, mert NEM TILOS!
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

A hitleap programot lehet valahogy futtatni linuxon? kezdő vagyok még ebben. Ha valaki tud segítsen. CerOS 5 van felrakva a vps-emre.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia! Sajnos a HitLeap program CSAK Windowson fut. Nem tudom hogy most van-e VNC elérésed a VPS-re, mert ha van, akkor telepítsd a firefoxot! Itt egy tutorial! Ha VNC kiszolgálód sincs, akkor azt így telepítheted: CentOS VNC Server tutorial
A gépedre (Bármilyen rendszerű lehet!) tölts le egy VNC kliens programot! Ebben fogod nézni a VPS-ed képernyőképét távolról (akárhonnan a világon nézheted, olyan mint ha egy helyi PC-t használnál! :) ).
Jelentkezz be VNC-n, indítsd el a Firefoxot, nyisd meg a hitleap.com-ot! Igaz így nem jár az 50% mellé a 20%-os bónusz a klienszoftver használatáért, de legalább 0-24-ben futatthatod a HitLeapet! Elvileg ha kilépsz a VNC kliensből a PCd-en, az asztali munkamenetet megtartja a CentOS, és ha újra belépsz VNC-n, akkor azt az állapotot látod, mint mikor bezártad! (Vagyis menni fog a Firefoxban a HitLeap!)

PS: Nem tudom hogy milyen erős VPS-ed van, de például egy KDE asztali környezetnek és a Firefox-nak legalább fél gigabájt RAM kell! (Nem beszélve a másik programokról, melyek a VPS-en futnak!)
Én azt ajánlom, hogy legalább 1GB "garantált" RAM-mal rendelkező VPS-re telepítsd az előbb leírtakat! Ha nincs ennyi RAM-od, akkor SWAPolni fog a linux a HDD-re, ami nagyon belassítja!
Még egy kérdés: Miért nem használsz pl. egy régi laptopot a HitLeap futtatására otthon? Már néhány (tíz)ezer forintért vehetsz egy gyengébb gépet ilyen célra. Sokkal jobban jársz! (Azon mehet minden egyéb: otthoni DLNA fáljszerver, torrent, webszerver stb...) 8) :good:

Ja, jut eszembe, kéne nyitni egy ilyen témát, hogy például "Technikai segítség" vagy hasonló néven, és akkor az ilyesmi kérdéseket egy helyen lehetne gyűjteni! (Ezt eddig azért nem tettem meg, mert nem tudom, hogy ezt milyen kategóriájú témák közé nyissam. :))
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Huh, nagyon jó, hogy van egy ilyen hozzáértő is a körünkben.
Próbálom frissíteni a topicot a segítségeiddel.
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

@Tiger224555: Szia!
Mint már korábban írtam, NE üzenetben kérdezz, hanem itt a fórumban. Az üzenet olyan kérdésekre van kitalálva, melyek személyes témájúak (pl. hogy hívják a macskámat :D ). Azért van a fórum, hogyha olyan dologról kérdezel, melyre a válasz több embert is érdekel, akkor abba írd a kérdést! Mert ha 3/4 óránként kapok üzenetet ugyanazzal a kérdéssel, akkor ne várjátok, hogy mindre egyesével válaszoljam ugyanazt! :)

Amit beillesztettem kódot, az NEM HTML script! HTML script egyáltalán nem létezik. A HTML csak egy statikus leírónyelv, mely hasonlít az XML-re. De tartalmazhat JavaScript és CSS kódot, melyet végrehajt a böngésző! Például a MySQL adatbázisok kezelését nem tudja a HTML vagy a JavaScript! Erre találták ki a PHP-t!. A JavaScript-tel ellentétben a PHP kódot a szerver futtatja, nem a webböngésző!
Amit én illesztettem be az egy PHP forráskód. A PHP kódot simán nem tudod böngészővel megnyitni, mert akkor csak magát a kódot látod, nem azt, amit csinál! A PHP script futtatásához kell egy webszerver (például Apache, esetleg LigHTTPD) melyre telepítve van a PHP és a FastCGI! A PHP kódot egy PHP interpreter dolgozza fel, és generál belőle egy dinamikus HTML lapot! (Vagyis a paraméterezés függvényében változik a tartalma! Például ez a fórum is ilyen. Ha megfigyeled, akkor látod, hogy a címsorban a .php fájl kap különböző GET paramétereket. (A POSTDATA is hasonló, csak azt nem tartalmazza az URL, hanem csak a HTTP/HTTPS fejléc! Erre most nem térnék ki...) Például a t=3634 az ennek a topiknak az ID-jét tartalmazza. Ebből tudja a PHP, hogy melyik topik tartalmát küldje el a böngésződnek!)
Vagyis a script, amit írtam, csak egy FastCGI-kompatibilis szerveren fog futni! (Ha nincs FastCGI, akkor a PHP kódok nem fognak lefutni, és 500-as hibakódú Internal Server Errort fog visszadobni az Apache. Természetesen a legtöbb webszerver máshogy "jelzi", hogy nem érti a PHP-t! :))
A scriptet "index.php" néven mentsd el! 8) A szerveredre töltsd fel, adj neki 777-es jogot, hogy végrehajtható legyen! (A legtöbb szerveren be van állítva az index.php index-fájlnévnek! De ha nem lenne, akkor állítsd be!)

A HitLeap-ba ezt a címet rakd be: http://te.szervered.ip.cime.vagy.domain ... hp?rg=igen
Korábban írtam, hogy az rg paraméter értéke bármi lehet, mert csak a változó meglétét vizsgálja az if() függvény! A példában: "igen".

Ha nem működik a script, akkor szólj, mert lehetnek lemaradt pontosvesszők stb.. benne! :)

Ezután is szívesen segítek mindenkinek, de üzenetben nem! Kérdezze itt!
Nagyon szépen köszönöm!
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

mozzilában a security warningot ablakot hogy lehet kikapcsolni? nemigazán akarom hogy folyton figyelmeztessen minden hülyeségnél.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Milyen oprendszeren van a hibaüzenet?
Találtam egy ilyet: http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?t=625559

Ha nem erre gondoltál, akkor bocs. :)
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

valaki tudna abban segíteni hogy meg lehet-e szüntetni azt a kis üzenetet amit a mozzila dob fel és megkérdezi hogy biztos el akarom hagyni az oldal? van két lehetőség az ablakban : stop,leave page . Namost ezzel az a baj hogy miközben megy mozillán a hitleap ez a kis felugró ablak megszakítja a traffic exchange-t.
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

köszi a segítséget. amúgy szerintetek hogy érdemes linkbuck-os linket berakni hitleapre? most egyszerre 5 link van bennt. hát negyedannyi hit jön rá a linkbucks szerint mint amit a hitleap ír. napi kb 50 cent körül jön így össze vele. aki estleg e felett teljesít az meg tudná osztani velem a tapasztalatait hogy hogy érdemes linket berakni?
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

kuka11 írta:köszi a segítséget. amúgy szerintetek hogy érdemes linkbuck-os linket berakni hitleapre? most egyszerre 5 link van bennt. hát negyedannyi hit jön rá a linkbucks szerint mint amit a hitleap ír. napi kb 50 cent körül jön így össze vele. aki estleg e felett teljesít az meg tudná osztani velem a tapasztalatait hogy hogy érdemes linket berakni?
Hány sec-re vannak állítva a linkek Hitleap-on Neked?
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

Szilo írta:
kuka11 írta:köszi a segítséget. amúgy szerintetek hogy érdemes linkbuck-os linket berakni hitleapre? most egyszerre 5 link van bennt. hát negyedannyi hit jön rá a linkbucks szerint mint amit a hitleap ír. napi kb 50 cent körül jön így össze vele. aki estleg e felett teljesít az meg tudná osztani velem a tapasztalatait hogy hogy érdemes linket berakni?
Hány sec-re vannak állítva a linkek Hitleap-on Neked?
20 sec-re van most álítva. Elsőnek 25-re tettem utánna 30-ra de nem számlázott többet nekem. így maradt az alap.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

A 12 sec nem lenne jobb? Többi hits jutna a linkekre. Szerinted?
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

én azért kezdtem el 20 sec környékén mert ha jól tudom 10 sec mire végigmegy a számláló linkbucks-ön és akkor kb 2 secet hagysz betöltési időnek. gondolom ahoz hogy számlázzon végig kell mennie. linkbucks 1 ip-ről csak 1 hitet számol vagy akár többet is?
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Szerintem egy nap 1 IP-ről csak 1 látogatást számol. Amúgy 8 másodpercig számol a LinkBucks-os számláló. (Én legalábbis ezt látom) Nekem amúgy 40 cent volt a napi max, de nagyon változó, tegnap például "csak" 24 centet kerestem. HitLeap-on 14 link van benn Nekem, beállításaim: 50 látogató/óra, 12 sec-es hosszig (ja és non-stop megy a gép). Pár nap és elvileg elérem a 10$-t, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog-e fizetni.
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

Fizetni fog nagy valószínűséggel. Ptc investigation-on elite site. Nekem premium lite van. 5 link van bent és 60 hit óránként. Tegnap meg tegnapelőtt is így 60 centet hoztak de tény hogy ígyis úgyis rengeteg hit megy a picsába.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Hány perc jön össze Neked / nap? Mer Nekem akkor valami nagy gáz van, tegnap is "csak" 18 cent jött össze és olvastad a beállításaimat... Ja és Premium vagyok, szóval 100%-osan szerzem a perceket. Nem azért mondtam , hogy remélem fizet, mert azt gondoltam, hogy scam az oldal vagy akármimás, hanem mert ilyen módon szerezzük a látogatókat. Ezt jól megaszontam :D
kuka11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.15. 17:18
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: kuka11 »

Mikor gépnél vagyok akkor 80%-on jön a perc ha nem akkor vps-en 60%-on. amúgy én kb 11000 percnél lettem premium. Emiatt van ekkora traffic-om. Majd ha elfogynak a pontos biztos én is visszább fogok esni. Valahol olvastam hogy szúrópróba szerűen ellenörzik hogy honnan jön a traffic. Ez csak akkor fenyeget hogyha jinling-et is használsz. Mivel a hitleapról anonim traffic jön ezért szerintem nem lesz baj. Instant fizetnek úgyhogy hamar kiderül majd.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

JingLing-et nem használok hozzá, direkt azért hogy kisebb legyen a bukás veszélye (az elején kipróbáltam menyit hozna, 1 link kb 12 cent / nap) Amúgy én csináltam egy egyszerű oldalt ahova kitettem a LinkBucks-os linkjeimet és azt adtam meg a HitLeap-on (tehát a LinkBucks azt látja, hogy arról az oldalról jönnek a látogatók, így még jobban minimalizáltam a buktát) Most $9.22-nél járok, elvileg kedd-szerda környékén ki tudom majd kérni, majd leírom a fejleményeket ;)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

A linkbucks fizet, az adf.ly NEM. Ők mindig azután függesztik fel az accountok 95%-át, miután kikérted a pénzed. :(
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Ma délután kikértem a minimumot, azt írták 7-12 nap (Review státuszba van a kikérésem jelenleg).
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Napi 1$-5$ teljesen automatikusan!

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szilo: nagy valoszinuseggel megkapod a loved! :) ha nem, reklamalj, fenyegetozz :D es szerencsed lesz. :D
PS paypalra kerted ki a penzt?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég