PaidViewpoint - online kérdőívek

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

PaidViewpoint - online kérdőívek

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!

Egy újabb kérdőíves oldalt szeretnék nektek bemutatni.
A regisztráció egyszerű, ha kitöltesz néhány személyes adatot, akár azonnal jóváírnak 1 dollárt. Én ha jól emlékszem 0,85 dollárt kaptam annó.

A kérdőívek kitöltéséért pénzt, és bizalompontokat kapunk. Értelemszerűen minél több a bizalompontunk, annál többet kereshetünk a kérdőívek kitöltésével. Már rögtöna regisztráció után hozzá is kezdhetünk egy személyes kérdőív kitöltéséhez, melyért kapunk bizalompontokat is.

Minimum kifizetés: 15 $

25 dollárt kaphatunk az aktív refferáltak után, illetve 100+ barát után belépünk a VIP programba, mely annyit tesz, hogy minden refferált kifizetése után 20 % jutalékot kapunk.

Nagyon megköszönöm, ha a linkemmel regisztrálsz:
http://paidviewpoint.com/?r=6tm87j

Előre is köszönöm! Ha kérdésetek van, kérdezzetek bátran :)

Saját kifizetési bizonylatom egyelőre nincs, de egy hét alatt 2 dolcsit gyűjtöttem, és az interneten is csak pozitívumokat olvastam az oldalról. Ráadásul azt is írják, hogy az elején nehezebb elérni a minimumot, utána minél többet kitöltesz, annál gyorsabban megy a pénzgyűjtés :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: PaidViewpoint - online kérdőívek

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Szia! Itt a google fordítós chrome-ban mennyire hatékony? Vagy te ilyen jól vágod az angolt? :D
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: PaidViewpoint - online kérdőívek

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Szia!

Ezt sajna nem tudom, angolul szoktam tölteni :D remélhetőleg igen :D angol tanárnak készülök :P
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 3 vendég