lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
chubacca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.12.21. 17:14
Kapcsolat:

lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Hozzászólás Szerző: chubacca »

Sziasztok.Uj vagyok tt ,szoval eloszor par szot magamrol.Rengeteg penzkereso oldalt kiprobaltam mar surveys,ptc ,faucet,stb,de egyik sem nyerte el igazan a tetszesemet (sok melo kis penz),csapatepiteshez meg soha nem volt turelmem.Viszont most talaltam valamit ami miatt ugy dontottem megis megprobalkozom vele.

Amire szukseged van 5usd befizetes ethereumban(nem art ha van egy alaptudasod a temaban),ez egy egyszeri dij,kesobbiekben a profitodat tudod hasznalni,hogy noveld a beveteled.

https://lk.million.money/a/26391/
1. Please install Metamask extension to your browser. https://metamask.io/
2. Make sure you have your wallet backed up!
3. Open your metamask account and find your ETH wallet address.
4. Send 0.04 ETH to your wallet. 0.03 + fee so all together 0.04 enough! ( Make sure its confirmed )
5. Go to this site https://lk.million.money/a/26391/
6. Click on English language if you want and click register.
7. After clicking on Register metamask coming up for confirmation. Accept it.
8. That’s all. All ready to go.
9. Now you have to share your own link for 2 people they have to do the same steps what you just did!
And all the ETH goes straight to your wallet! Make sure when you have 2 people upgrade it to the next level. And help them so they pay you and invite new people.

Elnezest,hogy angolul linkeltem a regisztracios folyamatott,igy kaptam en is,ha szukseges leforditom :good: A penzedet rogton megkapod az ethereum penztarcadba,mihelyt valaki beregelt alad a linkeddel,ha mar van 1 embered az 5 usd befektetesed vissza is jott.
Barmi kerdesed van kerdez,bar meg en is csak ismerkedem a dologgal,megprobalok segiteni.Szemely szerint oriasi potencialt latok ebben,remelem tobben is igy gondoljak es tudunk penzt keresni egyutt.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

ez nekem inkább valami piramis játéknak tűnik...
chubacca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.12.21. 17:14
Kapcsolat:

Re: lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Hozzászólás Szerző: chubacca »

igen elsore en is ezt gondoltam,aztan ahogy kutattam a neten infok utan valamiert megfogott a dolog.Sok dolgot kiprobaltam mar,hozzateszem sok penzt el is buktam .Szoval alapvetoen szkeptikus vagyok kb mindennel ami csak kicsitt is szepen hangzik,de amit eddig lattam a rendszerbol,vagy esetleg halottam par csapattarstol az pozitiv.Nem mondhatom,hogy nekem mar megerte,csak 1 refem van meg,de 4 dollart mar kaptam, csak utana.
Lehet piramis,de ugy gondolom 5 usd nem nagy kockazat egy olyan lehetosegert,amibol akar meg szep hasznot is profitalhat az ember par honapon belul akar.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Hozzászólás Szerző: Petra »

Szia! Egy kicsit szigorú leszek...

1, Írják a honlapon, hogy "2 CYCLE WITH THE SAME STRUCTURE". Szóval, szerintem ez olyan mátrixos baromság. Te az elején befizetsz, a végén meg valaki más kifizetnek a "te" pénzedből. Szóval csak addig fog működni, míg van hülye, aki befizet. Így ennek témának a HYiP-nél a helye, mert vagy bejön vagy nem.

2, Az, hogy nincs róla - még - negatív post, nem jelent semmit. Minden oldal így kezdi, és naivan én is raktam fel ide 1 párat.
100 nap az sok idő. Annyi idő alatt simán leléphet és csak sokára fog kiderülni, hogy tényleg csaló. Ha még is találsz fizető posztokat kérdezd mennyi refje van, hány embert vitt a rendszerbe? De ha beírod a googli-ba azért van 1-2 negatív észrevétel. Ajánlanám figyelmedbe ezt az oldalt, ahol a tesóját is megemlítik. külső hivatkozás

3, Tőled idézve:
A penzedet rogton megkapod az ethereum penztarcadba, mihelyt valaki beregelt alad a linkeddel...csak 1 refem van meg,de 4 dollart mar kaptam
...és még sincs semmid, hogy kaptál valamit. :)

4, A honlapról idézve...
"Absolutely no risk", "cheating excluded", "cannot be hacked", "scam impossible", "passive income", "10 level system" - Hát persze, mi nem csinálunk ilyeneket. :)

5, Már nem tudom hol vettem fel, de nálam már Október óta tiltó listán van. Valószínű, hogy az adbtc.top-ról származik. Ha te is onnan szedted össze, akkor 99%, hogy scam lesz. Szóval, ne fűzz hozzá nagy reményeket és ne fektess bele többet, mert szerintem ez nem fog fizetni.

...de kíváncsian várjuk a fejleményeket!

Addig is egy "jó" tanács: A jövőben kerülj minden olyan oldalt, ami befektetés és többszintű referáltakkal dolgozok (invest+MLM), mert ezeknél mindig sírás lesz a vége.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Petra írta: 2020.01.07. 10:33 Szia! Egy kicsit szigorú leszek...
Dehogy voltál szigorú, sőt....... :)
Óvatosan tettél észrevételeket, kérdéseket.
Pedig a sztori egyszerű:
Ahhoz, hogy pénzt kapj, valaki másnak be kell fizetnie...
Ez A Piramis
Ami nemcsak, hogy kicsi eséllyel fog megtérülni (max annak, aki a legelején beszállt), de még törvénybe is ütközik....
End of the story
chubacca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.12.21. 17:14
Kapcsolat:

Re: lk.million.money keress pénzt ethereummal !

Hozzászólás Szerző: chubacca »

Amit leirtal,az teljesen logikus,talan egyetlen hozzaffuznivalom van,a befektetesed 5 usd,soha nem lesz tobb.Illetve a legfontosabb dolog,hogy ugymond a megkeresett penzedet nem kell kikerned az oldalrol,hanem azonnal automatikusan bekerul az ethereum penztarcadba,amit eleve ker az oldal a regiszracional.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég