PTC oldal indítása?!?!?!

Társalgás a PTC-ről.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

PTC oldal indítása?!?!?!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok.
Elég régóta foglalkozok PTC-vel, de eddig csak mint "kattoló" vagy kissebb (nagyobb) befektető... és elgondolkoztam (sőt, az utóbbi időbe egyre jobban) azon hogy bele vágnék és elindítanék egy saját PTC oldalt.
Viszont ez a terep eléggé homályos a számomra.... és 0 tapasztalatom van :rofl:
Ebben kérném a véleményetek, tanácsotok, ötletetek... vagy bármilyen tippet meglátást észrevételt. :)

Előre is köszönök minden pozitív és építő vagy éppen negatív és leépítő kritikát (is) :clap: :no:
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC oldal indítása?!?!?!

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Szeva!

Ha hiszed, ha nem a napokban terveztem kiirni hasonlot, raptornak mar megemlitettem tudja tanusitani. Annak ellenere, hogy szinte teljesen kihalt ez a kategoria, lehetne nagyot alkotni. Csak az a baj, lehetetlennek tartom azt ami tenyleg ptc es nem hype, ptc-nek alcazva.

Eloszor tisztazni kene, kinek mit jelent a "paid to click" ? szamomra azt ahol nincs ref berles tenylegesen kattintassal offerwall-al kiegeszitve osszegujtheto a min $2-3 kb 1 honap alatt. itt az adminnak a feladata az, hogy akar hirdetok nulkul is fentarthato legyen. pl banner, pop ads, push ads es egyebb tarsaival kiegesztse. ez mukodHET, csak rengeteg felhasznalora van szukseg. es itt a baj, a legtobb kattinto pont keruli az ilyen oldalakat, mert sok ido keves penzert "zavaro" hirdetesekkel. adminnak sem aranybanya a profit elenyeszo, es a profit is csak feltetelezes, ha tenyleg nincs befizetes.

Es van a masik ertelemben "ptc" ami inkabb hype vagy valamifele hibrid ahol kattintani is kell, itt szinte ra vagy kenyszeritve a tagsag vasarlasra mert nem kiveheto az ossze kattintott penzt.. ilyen pl a surf-frenzy.club mellette van ref berles es share csomagok amik magas profitot igernek e miatt nem csoda, hogy 99% scam vagy az lesz par heten belul, azert akad olyan admin aki tenyleg mentene a menthetetlent banner, es pop ads-al, alt. ilyenkor dobbenek ra, hogy kevesebb a kattinto mint amit az admin feluleten latnak. + mint mar irtam, sok user agyfa*t kap az ilyen hirdetesektol es inkabb "elmenekul".

Nem akarlak lebeszelni rola, se rabeszelni csak tudd nem egyszeru, fura pelda.. de ertheto volt a r4all adminja is amikor irta, hogy sok user csal, nyilvan a vegen ez csak orugy volt szoval nem vedem, engem is bannolt ok nelkul. de valahol megertem.. innen is latszik milyen nehez felepiteni valamit es kozben figyelni arra, hogy ne lopjanak meg ugyanakkor figyelni a script hibaira is mert nem mindenki csal.

Evolutionscript sokat valtozott foleg az 5,1.es verziohoz kepest, ha minden igaz kb 56ezer ft a script ami korlatlan domain switching-el jar, offerwalls addons ingyen van. a design 40ezer+ ami rablas, es akkor ott van a banner is... ha engem megkersz en is tudok alkotni jot. Domain nev a Namecheapnel 2000ft .com, .info, .net, .org, vagy kevesbbe nepszeru nev mint az .xyz kemeny 300ft az elso ev, jobb szerver is huzus lehet,
indulasnak havi 5-10ft es akkor nyugodtan lehet hirdetni belefer a bandwidthbe szoval kb 70-80 ezer ft ba kerulne az oldal, de ez lehet 100ezer is a jobb szerver + a hirdetes miatt (mindent legalis modon fizetve kb ennyi)

Nyilvan ez akar lehetne 0 az az 0 ft, ingyenes szerver, ingyen .tk domain a script is konnyen megtalalhato.. addons, sablon 1-2ezer ft vagy teljesen elhanyagolhato mert az indulnal scam lol persze ezt eltuloztam, aki nulled script.el nyomja abbol is lehet korrekt admin. vicc nelkul 5ezer ft-bol el lehet indulni csak elengedhetetlen valami kezdo toke a tagok kifizetesere.Es bizony sokat szamit hol van az a "kezdo toke" es mennyi helyre van elosztva.. pl ahol CSAK Perfect money van az mar bukta. Payeer-t sokkal jobban kedvelik es akkor ott van a Bitcoin es az alt coinok.. nemelyikhez sajnos meg kell venni az addont ami ujabb kiadashoz vezet.

Ki tudja lehet jobban megerne megvenni valamelyik oldalt ami evek ota fizet van "brand neve"
errol mi a velemeny?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég